Tort na wesele HELP!

Założony przez soprano17
strony: 1 2 dalej
soprano17 napisał(a):Witam, chcialabym aby ktos polecił mi jakas cukiernie, firme piekacą dobre torty weselne w okolicy OSTROŁĘKI... najlepiej sprawdzone:)p.s czy ktos miał jakies fajne oswietlenie sali weselnej? rowniez szukam jakichs namiarów...pozdrawiam :*  

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
28-12-2012, 15:19
#1
Witam, chcialabym aby ktos polecił mi jakas cukiernie, firme piekacą dobre torty weselne w okolicy OSTROŁĘKI... najlepiej sprawdzone:)p.s czy ktos miał jakies fajne oswietlenie sali weselnej? rowniez szukam jakichs namiarów...pozdrawiam :*  
Gość napisał(a):bierz białobrzewskich maja supre torty w smaku i wygladzie jaki chcesz taki ci zrobia i cena jest najlepsza na rynku jesli chodzi o ostroleke dobre i tanie polecam w tym roku mialam od nich rowniez swoj tort slubny{zakochany}

Gość

28-12-2012, 20:42
#2
bierz białobrzewskich maja supre torty w smaku i wygladzie jaki chcesz taki ci zrobia i cena jest najlepsza na rynku jesli chodzi o ostroleke dobre i tanie polecam w tym roku mialam od nich rowniez swoj tort slubny{zakochany}
Gość napisał(a):wejdź na www.slodkimuffin.pl albo wpisz w google słodki muffin mają wyśmienite babeczki na zamówienie zrobią tort jaki sobie wymarzysz, ja brałem ostatnio na chrzciny tort i babeczki były super (wygląd + smak)

Gość

28-12-2012, 21:17
#3
wejdź na www.slodkimuffin.pl albo wpisz w google słodki muffin mają wyśmienite babeczki na zamówienie zrobią tort jaki sobie wymarzysz, ja brałem ostatnio na chrzciny tort i babeczki były super (wygląd + smak)
Gość napisał(a):w dupę sobie wejdź a nie na google. bierz w ciemno tort od białobrzeskich... bierzemy od pokoleń z tej cukierni i zawsze jest smacznie. polecam !!!

Gość

28-12-2012, 22:15
#4
w dupę sobie wejdź a nie na google. bierz w ciemno tort od białobrzeskich... bierzemy od pokoleń z tej cukierni i zawsze jest smacznie. polecam !!!
Gość napisał(a):Ja również brałam od białobrzeskich ale nie wiedziałam że zrobią taki jaki się chce mi zaproponowali z katalogu (album ze zdjęciami) jaki posiadali, ale w smaku rewelacja nawet właścicielka sali i jej pracownicy byli zachwyceni smakiem tego wypieku:) a co do świateł to my braliśmy firmę starlight z kołobrzeskiej i też się nie zawiedliśmy na prawdę warto mimo że na sali było jakieś światła stałe to dodatkowe dodają efektu szczególnie to widać na zdjęciach i nagraniu video.

Gość

28-12-2012, 22:15
#5
Ja również brałam od białobrzeskich ale nie wiedziałam że zrobią taki jaki się chce mi zaproponowali z katalogu (album ze zdjęciami) jaki posiadali, ale w smaku rewelacja nawet właścicielka sali i jej pracownicy byli zachwyceni smakiem tego wypieku:) a co do świateł to my braliśmy firmę starlight z kołobrzeskiej i też się nie zawiedliśmy na prawdę warto mimo że na sali było jakieś światła stałe to dodatkowe dodają efektu szczególnie to widać na zdjęciach i nagraniu video.
Gość napisał(a):my na wszystkie okazje bierzemy torty od Pana Paudyny, są przepyszne. Niestety nie wiem jak wyglądają na żywo torty ślubne.. Polecam więc je za smak :) Naturalne, z owocami, nie za słodkie. Pyszne!A Białobrzewscy też mają super torty. Myślę, że u nich też się nie zawiedziesz.

Gość

28-12-2012, 22:34
#6
my na wszystkie okazje bierzemy torty od Pana Paudyny, są przepyszne. Niestety nie wiem jak wyglądają na żywo torty ślubne.. Polecam więc je za smak :) Naturalne, z owocami, nie za słodkie. Pyszne!A Białobrzewscy też mają super torty. Myślę, że u nich też się nie zawiedziesz.
Gość napisał(a):ja też polecam tort od białobrzeskich . Brałam na swoje wesele a ostatnio na chrzciny . W obu przypadkach torty smakowały. Do tego profesjonalna obsługa.

Gość

29-12-2012, 15:17
#7
ja też polecam tort od białobrzeskich . Brałam na swoje wesele a ostatnio na chrzciny . W obu przypadkach torty smakowały. Do tego profesjonalna obsługa.
Gość napisał(a):no i kolego/ kolezanko/ jesteś wkrecony-nidgdy od Białobrzewskich (sztudczne konserwanty, słodkie,kremy z proszku no i  cena - zaden atut ,że tort był taki dobry,ze nawet włąscicielka i obsługa byli zachwyceni(żenada)NIE daj się wkrecić.Ja mam namiar ale nie chcę go tu podawać.

Gość

29-12-2012, 18:44
#8
no i kolego/ kolezanko/ jesteś wkrecony-nidgdy od Białobrzewskich (sztudczne konserwanty, słodkie,kremy z proszku no i  cena - zaden atut ,że tort był taki dobry,ze nawet włąscicielka i obsługa byli zachwyceni(żenada)NIE daj się wkrecić.Ja mam namiar ale nie chcę go tu podawać.
Gość napisał(a):w mojej rodzinie i ja sama na ślubie miałam tort od białobrzewskich. smaczny piękny i dosyć niska cena. polecam w stu procentach{ok}

Gość

29-12-2012, 18:57
#9
w mojej rodzinie i ja sama na ślubie miałam tort od białobrzewskich. smaczny piękny i dosyć niska cena. polecam w stu procentach{ok}
Gość napisał(a):My braliśmy od Paudyny, był przepyszny. Ślub braliśmy w okresie letnim, tort był owocowy i oczywiście z prawdziwą bitą śmietana a nie mdłym kremem. Na dużym stelażu, składał sie z kilku okrągłych torcików (mniejszych, większych) a w pośrodku podświetlana fontanna, niesamowity widok;-)  

Gość

29-12-2012, 20:02
#10
My braliśmy od Paudyny, był przepyszny. Ślub braliśmy w okresie letnim, tort był owocowy i oczywiście z prawdziwą bitą śmietana a nie mdłym kremem. Na dużym stelażu, składał sie z kilku okrągłych torcików (mniejszych, większych) a w pośrodku podświetlana fontanna, niesamowity widok;-)  
Gość napisał(a):dla mnie najlepsze sa torty od romanowskich ale tych z Goworowa na Boga nie tej kobiety z ostrołęki tez romanowskiej a drugi w kolejnosci to białobrzewscy

Gość

30-12-2012, 16:53
#11
dla mnie najlepsze sa torty od romanowskich ale tych z Goworowa na Boga nie tej kobiety z ostrołęki tez romanowskiej a drugi w kolejnosci to białobrzewscy
Gość napisał(a):{jezyk}wejdz na ogłoszenia moja ostroleka -ślub pozostałe tam ogłoszenie daje Gabrysia są super i tanio {mruga}

Gość

30-12-2012, 21:00
#12
{jezyk}wejdz na ogłoszenia moja ostroleka -ślub pozostałe tam ogłoszenie daje Gabrysia są super i tanio {mruga}
Gość napisał(a):Diana Domurad pycha. zawsze od niej biorę.  

Gość

30-12-2012, 22:38
#13
Diana Domurad pycha. zawsze od niej biorę.  
Gość napisał(a):A ja polecam piekarnię z Łysych. Pysznie i tanio. Brałam od nich tort na wesele i za 16 kg zapłaciłam 300zł. Niedawno brałam od nich również na chrzciny i zrobili mi wszystko tak jak chciałam smacznie, ładnie a cena- 4 kg- 95zł{mruga}

Gość

31-12-2012, 13:01
#14
A ja polecam piekarnię z Łysych. Pysznie i tanio. Brałam od nich tort na wesele i za 16 kg zapłaciłam 300zł. Niedawno brałam od nich również na chrzciny i zrobili mi wszystko tak jak chciałam smacznie, ładnie a cena- 4 kg- 95zł{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]dla mnie najlepsze sa torty od romanowskich ale tych z Goworowa na Boga nie tej kobiety z ostrołęki tez romanowskiej a drugi w kolejnosci to białobrzewscy [/quote]Właśnie że od Romanowskich z Ostrołęki są bardzo dobre, i dodatkowo przywożą Ci na miejsce, sama nie musisz martwić się o transport.

Gość

01-01-2013, 14:04
#15
[quote=Gość]dla mnie najlepsze sa torty od romanowskich ale tych z Goworowa na Boga nie tej kobiety z ostrołęki tez romanowskiej a drugi w kolejnosci to białobrzewscy [/quote]Właśnie że od Romanowskich z Ostrołęki są bardzo dobre, i dodatkowo przywożą Ci na miejsce, sama nie musisz martwić się o transport.
Gość napisał(a):Mi najbardziej smakują od Państwa Krzyzewskich z Lipnik, są naprawdę super i niedorogie. Dużo moich zanjomych zamawia na weslea od nich. wiadomo, ze najlepsza rekalam to ta z "ust do ust". Moja siostra zamawiała tam i był naprawdę dobry z bitej smietany różne smaki mają i slicznie ozdabiają. Polecam.

Gość

02-01-2013, 13:46
#16
Mi najbardziej smakują od Państwa Krzyzewskich z Lipnik, są naprawdę super i niedorogie. Dużo moich zanjomych zamawia na weslea od nich. wiadomo, ze najlepsza rekalam to ta z "ust do ust". Moja siostra zamawiała tam i był naprawdę dobry z bitej smietany różne smaki mają i slicznie ozdabiają. Polecam.
Gość napisał(a):piękne torty robi też pani joanna kowalewska http://www.tortweselny.pl/

Gość

02-01-2013, 20:53
#17
piękne torty robi też pani joanna kowalewska http://www.tortweselny.pl/
Gość napisał(a):może i piękne ale czy dobre? Znajomy na swoim weselu miał tort od tej Pani. Fakt inny niż wszystkie chociaż szału nie było i strasznie słodki aż mdliło. Cena 600 zł i większość pewnie wylądowała do kosza bo mało kto zjadł to co miał na talerzyku.

Gość

03-01-2013, 11:15
#18
może i piękne ale czy dobre? Znajomy na swoim weselu miał tort od tej Pani. Fakt inny niż wszystkie chociaż szału nie było i strasznie słodki aż mdliło. Cena 600 zł i większość pewnie wylądowała do kosza bo mało kto zjadł to co miał na talerzyku.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Diana Domurad pycha. zawsze od niej biorę.  [/quote]

Gość

03-09-2016, 17:02
#19
[quote=Gość]Diana Domurad pycha. zawsze od niej biorę.  [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]dla mnie najlepsze sa torty od romanowskich ale tych z Goworowa na Boga nie tej kobiety z ostrołęki tez romanowskiej a drugi w kolejnosci to białobrzewscy [/quote]Właśnie że od Romanowskich z Ostrołęki są bardzo dobre, i dodatkowo przywożą Ci na miejsce, sama nie musisz martwić się o transport. [/quote]Z Romanowskiego z Ostrołęki to okropność.

Gość

03-09-2016, 17:03
#20
[quote=Gość][quote=Gość]dla mnie najlepsze sa torty od romanowskich ale tych z Goworowa na Boga nie tej kobiety z ostrołęki tez romanowskiej a drugi w kolejnosci to białobrzewscy [/quote]Właśnie że od Romanowskich z Ostrołęki są bardzo dobre, i dodatkowo przywożą Ci na miejsce, sama nie musisz martwić się o transport. [/quote]Z Romanowskiego z Ostrołęki to okropność.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów