NOVUM telekomunikacja

Założony przez Gość
strony: 1
Gość napisał(a):Witam Wszystkich:)Mam takie pyta{tak}{tak}{tak}{tak}nie:czy ktoś z użytkowników wie coś na temat pracy w telekomunikacji Novum?Mam mieć tam rozmowę o pracę ale nie wiem do końca czy to nie jest jakiś przekręt?Bo za często tam potrzebują do pracy..na takie bezrobocie jak jest w o-ce?Bardzo proszę o opinie POZDRAWIAM

Gość

19-10-2012, 18:38
#1
Witam Wszystkich:)Mam takie pyta{tak}{tak}{tak}{tak}nie:czy ktoś z użytkowników wie coś na temat pracy w telekomunikacji Novum?Mam mieć tam rozmowę o pracę ale nie wiem do końca czy to nie jest jakiś przekręt?Bo za często tam potrzebują do pracy..na takie bezrobocie jak jest w o-ce?Bardzo proszę o opinie POZDRAWIAM
Gość napisał(a):Na słuchawkach zawsze jest rotacja duża... Każdy jak znajdzie coś w Wawie albo Białym to ucieka, wiesz jak jest... A praca jak praca, jak się przykładasz, to i zarobisz...

Gość

20-10-2012, 18:55
#2
Na słuchawkach zawsze jest rotacja duża... Każdy jak znajdzie coś w Wawie albo Białym to ucieka, wiesz jak jest... A praca jak praca, jak się przykładasz, to i zarobisz...
Gość napisał(a):Beznadziejna robota. Jesteś tak jakby "naciągaczem telefonicznym". Nie polecam tej firmy jako firmy telekomunikacyjnej. Wszyscy z niej dzwonią i przedstawiają się jako że dzwonią z TELEKOMUNIKACJI. Ludzie, którzy słyszą  TELEKOMUNIKACJA kojarzą z obecną  czy dawną TP.S.A. Ta firma szuka luki w rynku, ale kosztem abonentów. Nic rozsądnego nie propnuje. To jest moje zdanie na temat NOVUM, każdy może mieć inne. Wiele moich znajomych tam pracowało. Rotacja ciągle trwa. Jednym słowem nie polecam!

Gość

20-10-2012, 19:47
#3
Beznadziejna robota. Jesteś tak jakby "naciągaczem telefonicznym". Nie polecam tej firmy jako firmy telekomunikacyjnej. Wszyscy z niej dzwonią i przedstawiają się jako że dzwonią z TELEKOMUNIKACJI. Ludzie, którzy słyszą  TELEKOMUNIKACJA kojarzą z obecną  czy dawną TP.S.A. Ta firma szuka luki w rynku, ale kosztem abonentów. Nic rozsądnego nie propnuje. To jest moje zdanie na temat NOVUM, każdy może mieć inne. Wiele moich znajomych tam pracowało. Rotacja ciągle trwa. Jednym słowem nie polecam!
Gość napisał(a):[quote=Gość]Beznadziejna robota. Jesteś tak jakby "naciągaczem telefonicznym". Nie polecam tej firmy jako firmy telekomunikacyjnej. Wszyscy z niej dzwonią i przedstawiają się jako że dzwonią z TELEKOMUNIKACJI. Ludzie, którzy słyszą  TELEKOMUNIKACJA kojarzą z obecną  czy dawną TP.S.A. Ta firma szuka luki w rynku, ale kosztem abonentów. Nic rozsądnego nie propnuje. To jest moje zdanie na temat NOVUM, każdy może mieć inne. Wiele moich znajomych tam pracowało. Rotacja ciągle trwa. Jednym słowem nie polecam! [/quote]Może jakieś dowody? A nie rzucanie oszczerstw z ... wyjętych. Nie mam zamiaru polemizować z tobą bo widać że nic na temat tej pracy nie wiesz!A za oszczerstwa ktoś powinien cię pociągnąć do odpowiedzialności prawnej.Autorze  - jak chcesz. Jak szukasz roboty to idź a jak nie to nie. Proste.

Gość

21-10-2012, 11:51
#4
[quote=Gość]Beznadziejna robota. Jesteś tak jakby "naciągaczem telefonicznym". Nie polecam tej firmy jako firmy telekomunikacyjnej. Wszyscy z niej dzwonią i przedstawiają się jako że dzwonią z TELEKOMUNIKACJI. Ludzie, którzy słyszą  TELEKOMUNIKACJA kojarzą z obecną  czy dawną TP.S.A. Ta firma szuka luki w rynku, ale kosztem abonentów. Nic rozsądnego nie propnuje. To jest moje zdanie na temat NOVUM, każdy może mieć inne. Wiele moich znajomych tam pracowało. Rotacja ciągle trwa. Jednym słowem nie polecam! [/quote]Może jakieś dowody? A nie rzucanie oszczerstw z ... wyjętych. Nie mam zamiaru polemizować z tobą bo widać że nic na temat tej pracy nie wiesz!A za oszczerstwa ktoś powinien cię pociągnąć do odpowiedzialności prawnej.Autorze  - jak chcesz. Jak szukasz roboty to idź a jak nie to nie. Proste.
Gość napisał(a):[quote=Gość] Rotacja ciągle trwa. Jednym słowem nie polecam! [/quote]A co do tego - no i co że jest rotacja? Przynajmniej są wypłacalni i ludzie kasę co miesiąc dostają! Bez żadnych haczyków a nie jak w innych call center w mieście - jak nie zrobisz kilkudziesięciu to masz... figę z makiem {gafa}

Gość

21-10-2012, 11:52
#5
[quote=Gość] Rotacja ciągle trwa. Jednym słowem nie polecam! [/quote]A co do tego - no i co że jest rotacja? Przynajmniej są wypłacalni i ludzie kasę co miesiąc dostają! Bez żadnych haczyków a nie jak w innych call center w mieście - jak nie zrobisz kilkudziesięciu to masz... figę z makiem {gafa}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów