Dj na wesele sierpień 2013

Założony przez lena29
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a): dj wesele taka okoliczność jest raz w życiu musi być poprowadzona profesjonalnie Dj Ravi oferuje profesjonalne prowadzenie imprez weselnych, bali, studniówek, imprez zakładowych, sylwestra itd. Dj Ravi zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych na terenie całej Polski. Moim celem jest zagwarantować klientom i ich gościom niebanalną, świetną zabawę przy jak najlepszej muzyce strona djravi.bnx.pl

Gość

25-11-2014, 23:17
#1
dj wesele taka okoliczność jest raz w życiu musi być poprowadzona profesjonalnie Dj Ravi oferuje profesjonalne prowadzenie imprez weselnych, bali, studniówek, imprez zakładowych, sylwestra itd. Dj Ravi zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych na terenie całej Polski. Moim celem jest zagwarantować klientom i ich gościom niebanalną, świetną zabawę przy jak najlepszej muzyce strona djravi.bnx.pl
Gość napisał(a): dj wesele taka okoliczność jest raz w życiu musi być poprowadzona profesjonalnie Dj Ravi oferuje profesjonalne prowadzenie imprez weselnych, bali, studniówek, imprez zakładowych, sylwestra itd. Dj Ravi zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych na terenie całej Polski. Moim celem jest zagwarantować klientom i ich gościom niebanalną, świetną zabawę przy jak najlepszej muzyce strona djravi.bnx.pl

Gość

25-11-2014, 23:18
#2
dj wesele taka okoliczność jest raz w życiu musi być poprowadzona profesjonalnie Dj Ravi oferuje profesjonalne prowadzenie imprez weselnych, bali, studniówek, imprez zakładowych, sylwestra itd. Dj Ravi zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych na terenie całej Polski. Moim celem jest zagwarantować klientom i ich gościom niebanalną, świetną zabawę przy jak najlepszej muzyce strona djravi.bnx.pl
Gość napisał(a):Targi Ślubne Love - 30 listopada od 13 do 19.00 to jedyne tego typu wydarzenie w Ostrołęce.Miesce: Hala Sportowa A.Gołasia Dzięki Targom Love Wasz dzień Ślubu będzie jedyny, niepowtarzalny i przede wszystkim pozbawiony niepotrzebnego stresu związanego z przedślubną gorączką - wszystko, czego potrzebujecie do idealnego ślubu i perfekcyjnego wesela znajdziecie w jednym czasie i miejscu. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, konkursów oraz darmowych warsztatów.w programie między innymi:- pokaz mody ślubnej- pokaz mody wieczorowej- kursy makijażu- doradztwo dotyczące fryzur i makijaży ślubnych- spotkania z ekspertami- spotkania z wystawcami z branży ślubnej- pokaz fajerwerków- komis ślubny... i wiele, wiele innych atrakcji!Wstęp na targi będzie darmowy.Wystawców zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o kontakt na adres mailowy: targislubnelove@wp.pl

Gość

26-11-2014, 22:54
#3
Targi Ślubne Love - 30 listopada od 13 do 19.00 to jedyne tego typu wydarzenie w Ostrołęce.Miesce: Hala Sportowa A.Gołasia Dzięki Targom Love Wasz dzień Ślubu będzie jedyny, niepowtarzalny i przede wszystkim pozbawiony niepotrzebnego stresu związanego z przedślubną gorączką - wszystko, czego potrzebujecie do idealnego ślubu i perfekcyjnego wesela znajdziecie w jednym czasie i miejscu. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, konkursów oraz darmowych warsztatów.w programie między innymi:- pokaz mody ślubnej- pokaz mody wieczorowej- kursy makijażu- doradztwo dotyczące fryzur i makijaży ślubnych- spotkania z ekspertami- spotkania z wystawcami z branży ślubnej- pokaz fajerwerków- komis ślubny... i wiele, wiele innych atrakcji!Wstęp na targi będzie darmowy.Wystawców zainteresowanych udziałem w Targach prosimy o kontakt na adres mailowy: targislubnelove@wp.pl
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Waldka Wojtasa sprawdź w necie - valdiradio@tlen.pl... [/quote]

Gość

12-12-2014, 12:47
#4
[quote=Gość]Polecam Waldka Wojtasa sprawdź w necie - valdiradio@tlen.pl... [/quote]
Gość napisał(a):Jak wesele to tylko zespol na zywo.Nie jakies parapety,puszczacze czy DJ.

Gość

30-12-2014, 23:56
#5
Jak wesele to tylko zespol na zywo.Nie jakies parapety,puszczacze czy DJ.
Gość napisał(a):Polecam DJ Kris

Gość

05-03-2015, 23:04
#6
Polecam DJ Kris
JoAnna777 napisał(a):Wiem, że pytanie już nieaktualne, ale ja sama szukałam opinii o DJ-ach  wszędzie gdzie się da, nawet na forach sprzed lat, dlatego polecam Macieja Wilkanowskiego z Flesh Agency i mam nadzieję, że komuś się to przyda. Grał na moim weselu pół roku temu i to była najlepsza impreza w moim życiu- co najważniejsze, nie tylko ja tak świetnie się bawiłam- goście byli bardzo zadowoleni, dlatego postanowiłam, że gdzieś wyrażę swój zachwyt w sieci :) Świetna muzyka, profesjonalne podejście, sprzęt pierwsza klasa! Dodatkowo zamówiliśmy dekorację światłem i to było coś pięknego, niesamowity klimat :) Tu jest jego strona jakby ktoś był zainteresowany - http://www.djmw.pl/  Polecam z czystym sumieniem!

JoAnna777

Wpisów: 1
Dołączył: 10.11.2015
10-11-2015, 10:49
#7
Wiem, że pytanie już nieaktualne, ale ja sama szukałam opinii o DJ-ach  wszędzie gdzie się da, nawet na forach sprzed lat, dlatego polecam Macieja Wilkanowskiego z Flesh Agency i mam nadzieję, że komuś się to przyda. Grał na moim weselu pół roku temu i to była najlepsza impreza w moim życiu- co najważniejsze, nie tylko ja tak świetnie się bawiłam- goście byli bardzo zadowoleni, dlatego postanowiłam, że gdzieś wyrażę swój zachwyt w sieci :) Świetna muzyka, profesjonalne podejście, sprzęt pierwsza klasa! Dodatkowo zamówiliśmy dekorację światłem i to było coś pięknego, niesamowity klimat :) Tu jest jego strona jakby ktoś był zainteresowany - http://www.djmw.pl/  Polecam z czystym sumieniem!
Gość napisał(a):moge potwierdzić dj z FleshAgency, a teraz juz to jets Playdjs, super Panowie sobie radzą, znam dj Tomka i Robera, byłam na 2 imprezach gdzie oni grali i wybawiłam się jak nigdy. Tańczyłam juz pod koniec bez butów,a le było warto, bo wszyscy sie dobrze bawili.  

Gość

22-03-2016, 20:44
#8
moge potwierdzić dj z FleshAgency, a teraz juz to jets Playdjs, super Panowie sobie radzą, znam dj Tomka i Robera, byłam na 2 imprezach gdzie oni grali i wybawiłam się jak nigdy. Tańczyłam juz pod koniec bez butów,a le było warto, bo wszyscy sie dobrze bawili.  
Gość napisał(a):Na wesele wybraliśmy DJ Kube z playdjs - pomógł nam doradzić jaką muzykę wybrać na wesele, goście bawili się naprawdę świetnie, a my nie wydaliśmy dużo pieniędzy.

Gość

22-08-2017, 10:49
#9
Na wesele wybraliśmy DJ Kube z playdjs - pomógł nam doradzić jaką muzykę wybrać na wesele, goście bawili się naprawdę świetnie, a my nie wydaliśmy dużo pieniędzy.

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów