Rolety rzymskie

Założony przez kalla_kk
strony: 1
kalla_kk napisał(a):Witam , jestem właśnie w trakcie poszukiwań firmy , która wykonuje rolety rzymskie oraz zwykłe materiałowe w kasetach. Chciałabym poznać Państwa opinie i spytać kogo polecacie. Z góry dziękuję.[b]

kalla_kk

Wpisów: 3
Dołączył: 27.01.2011
09-10-2012, 18:45
#1
Witam , jestem właśnie w trakcie poszukiwań firmy , która wykonuje rolety rzymskie oraz zwykłe materiałowe w kasetach. Chciałabym poznać Państwa opinie i spytać kogo polecacie. Z góry dziękuję.[b]
Gość napisał(a):Ja szyłam rolety rzymskie w Miastkowie z tkaniny typ woalMoja koleżanka w sklepie z firankami w Handlowcu- tkanina zasłonowa.Jeśli kupisz w sieci cały system to nawet drogo nie zapłacisz, oczywiście dużo zależy od wybranej tkaniny.Ale???Rolety są bardzo ładne, efektowne. Tylko boję się prania, nie wiem czy ktoś zajmuje się "obsługą" takiej dekoracji.Wyjmowanie tych prętów, pranie, prasowanie, ponowne wsuwanie prętów{zdziwko}takie zrobiłam oczy jak sobie to uświadomiłam

Gość

10-10-2012, 23:43
#2
Ja szyłam rolety rzymskie w Miastkowie z tkaniny typ woalMoja koleżanka w sklepie z firankami w Handlowcu- tkanina zasłonowa.Jeśli kupisz w sieci cały system to nawet drogo nie zapłacisz, oczywiście dużo zależy od wybranej tkaniny.Ale???Rolety są bardzo ładne, efektowne. Tylko boję się prania, nie wiem czy ktoś zajmuje się "obsługą" takiej dekoracji.Wyjmowanie tych prętów, pranie, prasowanie, ponowne wsuwanie prętów{zdziwko}takie zrobiłam oczy jak sobie to uświadomiłam

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów