Gdzie kupic barwniki do ciast??

Założony przez ka4rolcia
strony: 1
ka4rolcia napisał(a):Gdzie w Oce można kupić barwniki do ciasta?

ka4rolcia

Wpisów: 10
Dołączył: 10.04.2008
22-08-2012, 19:54
#1
Gdzie w Oce można kupić barwniki do ciasta?
Gość napisał(a):kiedyś były w tej budce ()tzn. dwóch budkach, bo to chyba tego samego właściciela z art. spożywczymi typu ciastka i inne słodycze, zaraz przy wejściu od strony dużego parkingu. Wiesz o co mi chodzi?Niestety ja tam nie kupiłam, bo były tylko w dużych opakowaniach. Zamówiłam na allegro...

Gość

22-08-2012, 19:56
#2
kiedyś były w tej budce ()tzn. dwóch budkach, bo to chyba tego samego właściciela z art. spożywczymi typu ciastka i inne słodycze, zaraz przy wejściu od strony dużego parkingu. Wiesz o co mi chodzi?Niestety ja tam nie kupiłam, bo były tylko w dużych opakowaniach. Zamówiłam na allegro...
Gość napisał(a):wiem wiem dzięki. Ja też miałam zamówić na allegro ale potrzeba mi już na jutro:(

Gość

22-08-2012, 20:26
#3
wiem wiem dzięki. Ja też miałam zamówić na allegro ale potrzeba mi już na jutro:(
Gość napisał(a):w sklepie mirana chyba maja

Gość

13-09-2012, 22:04
#4
w sklepie mirana chyba maja
Gość napisał(a):ja już kiedyś piałam w tym temacie. W tych budkach ze słodyczami na ryniaczu  widziałam żelowe za 12zł (jeden kolor), niestety nigdy ich nie używałam.W miranie kiedyś były w płynie, ale dość drogie. Może teraz coś innego mają? :)

Gość

14-09-2012, 14:13
#5
ja już kiedyś piałam w tym temacie. W tych budkach ze słodyczami na ryniaczu  widziałam żelowe za 12zł (jeden kolor), niestety nigdy ich nie używałam.W miranie kiedyś były w płynie, ale dość drogie. Może teraz coś innego mają? :)

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów