Kościół na Ślub

Założony przez Katherina
strony: 1
Katherina napisał(a):Witamnie jestem z [size=18][/size]{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany} {zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zako chany}O-ki A Ślub nasz odbędzie sie właśnie w Ostrołęce,czy polecacie jakis szczególnie piekny Kościół?Jakie sa ceny?[color=#ff00ff][/color]

Katherina

Wpisów: 11
Dołączył: 19.08.2012
19-08-2012, 16:53
#1
Witamnie jestem z [size=18][/size]{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany} {zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zakochany}{zako chany}O-ki A Ślub nasz odbędzie sie właśnie w Ostrołęce,czy polecacie jakis szczególnie piekny Kościół?Jakie sa ceny?[color=#ff00ff][/color]
Gość napisał(a):Klasztor (Sanktuarium pw. Świętego Antoniego). jest piękny. Ma klimat. http://sanktuarium.ostroleka.pl/index.php?view=gallery&optio n=com_joomgallery&Itemid=70

Gość

19-08-2012, 20:51
#2
Klasztor (Sanktuarium pw. Świętego Antoniego). jest piękny. Ma klimat. http://sanktuarium.ostroleka.pl/index.php?view=gallery&optio n=com_joomgallery&Itemid=70
Gość napisał(a):{zakochany}kosciol zbawiciela swiata piekniejszy

Gość

19-08-2012, 21:26
#3
{zakochany}kosciol zbawiciela swiata piekniejszy
Gość napisał(a):Zdecydowanie kościół Zbawiciela Świata!!!!!!!!Cudownie!!!

Gość

19-08-2012, 21:42
#4
Zdecydowanie kościół Zbawiciela Świata!!!!!!!!Cudownie!!!
Gość napisał(a):zależy kto co rozumie przez klimat, byłam na bardzo wielu ślubach, co z tego ,że Kościół piekny -czy to sie liczy?, ważne co ksiądz powie jak odprawi Msze jakie wygłosi Słowo boże, jaka będzie oprawa Mszy-to, bynajmniej dla mnie jest ważne dlatego też dla mnie numerem jeden jest Franciszek-z tego co wiem to jest to tez najtańszy Kościol jesli chodzi o udzielanie sakramentow

Gość

19-08-2012, 22:17
#5
zależy kto co rozumie przez klimat, byłam na bardzo wielu ślubach, co z tego ,że Kościół piekny -czy to sie liczy?, ważne co ksiądz powie jak odprawi Msze jakie wygłosi Słowo boże, jaka będzie oprawa Mszy-to, bynajmniej dla mnie jest ważne dlatego też dla mnie numerem jeden jest Franciszek-z tego co wiem to jest to tez najtańszy Kościol jesli chodzi o udzielanie sakramentow
Gość napisał(a):kościoł św. Wojciecha na Wojciechowicach. Płaci sie co łaska. Malutki kościółek :)

Gość

19-08-2012, 23:46
#6
kościoł św. Wojciecha na Wojciechowicach. Płaci sie co łaska. Malutki kościółek :)
Gość napisał(a):Czy ktoś wie jak jest z dekoracją kościoła św. Antoniego (klasztor) na ślub?Dekoruje się samemu, czy jest to wliczone w "cenę"?

Gość

20-08-2012, 13:13
#7
Czy ktoś wie jak jest z dekoracją kościoła św. Antoniego (klasztor) na ślub?Dekoruje się samemu, czy jest to wliczone w "cenę"?
Gość napisał(a):W klasztorze dekoracja jest wliczona w cenę mszy:)  

Gość

20-08-2012, 17:24
#8
W klasztorze dekoracja jest wliczona w cenę mszy:)  
Gość napisał(a):dziękuję {mruga}

Gość

20-08-2012, 19:06
#9
dziękuję {mruga}

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów