Marek Sobolewski - nastawianie kręgów - opinie

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Może pogadaj z lekarzem.

Gość

28-04-2015, 14:19
#1
Może pogadaj z lekarzem.
Gość napisał(a):jestem dzisiaj po wizycie rok bólu krzyża 5 min rąk pana Sobolowskiego i po sprawie. Polecam......

Gość

02-07-2015, 22:38
#2
jestem dzisiaj po wizycie rok bólu krzyża 5 min rąk pana Sobolowskiego i po sprawie. Polecam......
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Poprosze o kontakt do Pana masażysty Sobolewskiego. Gorąco dołączam się do tej prośby. Czy ktos wie gdzie teraz ten Pan przyjmuje bo w Warszawie niestety już go nie ma :-(

A czy ktoś wie ile ten pan Marek bierze za wizytę byłabym wdzięczna

Gość

02-08-2020, 21:08
#3
Gość napisał(a):Poprosze o kontakt do Pana masażysty Sobolewskiego. Gorąco dołączam się do tej prośby. Czy ktos wie gdzie teraz ten Pan przyjmuje bo w Warszawie niestety już go nie ma :-(

A czy ktoś wie ile ten pan Marek bierze za wizytę byłabym wdzięczna

Gość napisał(a):
The guest wrote:
The guest wrote:Please contact Mr. Sobolewski's masseur. I warmly join this request. Does anyone know where this Lord is accepting now because in Warsaw, unfortunately, he is no longer there :-(

And if anyone knows how much this Mr. Marek takes for a visit, I would be grateful

100 zł za pierwszą wizytę. 80zł za kolejną wizytę. Polecam.

Gość

14-08-2020, 11:35
#4
The guest wrote:
The guest wrote:Please contact Mr. Sobolewski's masseur. I warmly join this request. Does anyone know where this Lord is accepting now because in Warsaw, unfortunately, he is no longer there :-(

And if anyone knows how much this Mr. Marek takes for a visit, I would be grateful

100 zł za pierwszą wizytę. 80zł za kolejną wizytę. Polecam.

Gość napisał(a):

Bardzo polecam

Gość

05-01-2021, 23:39
#5

Bardzo polecam

Gość napisał(a):

polecam z czystym sumieniem na 1000%

Gość

10-01-2021, 18:43
#6

polecam z czystym sumieniem na 1000%

Gość napisał(a):

Z umiejętności i profesjonalizmu P. Marka korzystam od dłuższego czasu. Po budowie domu a następnie przy pracy w trybie siedzącym mój kręgosłup często ulega uszkodzeniu /wyskakujące dyski międzykręgowe/. Pan Marek skutecznie to naprawia Tylko niemu udało się uniknąć bolesnych operacji i bezbulowo mi egzystować a mam już sędziwy wiek po siedemdziesiątce. Kochony PANIE MARKU życzę dużo zdrowia i wytrwałości dla cierpiących ludzi.Wacław brodzicki ze Skierniewic

Gość

23-03-2021, 11:45
#7

Z umiejętności i profesjonalizmu P. Marka korzystam od dłuższego czasu. Po budowie domu a następnie przy pracy w trybie siedzącym mój kręgosłup często ulega uszkodzeniu /wyskakujące dyski międzykręgowe/. Pan Marek skutecznie to naprawia Tylko niemu udało się uniknąć bolesnych operacji i bezbulowo mi egzystować a mam już sędziwy wiek po siedemdziesiątce. Kochony PANIE MARKU życzę dużo zdrowia i wytrwałości dla cierpiących ludzi.Wacław brodzicki ze Skierniewic

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Z umiejętności i profesjonalizmu P. Marka korzystam od dłuższego czasu. Po budowie domu a następnie przy pracy w trybie siedzącym mój kręgosłup często ulega uszkodzeniu /wyskakujące dyski międzykręgowe/. Pan Marek skutecznie to naprawia Tylko niemu udało się uniknąć bolesnych operacji i bezbulowo mi egzystować a mam już sędziwy wiek po siedemdziesiątce. Kochony PANIE MARKU życzę dużo zdrowia i wytrwałości dla cierpiących ludzi.Wacław brodzicki ze Skierniewic

Gdzie przyjmuje p. Marek?  jakie są do niego namiary?

Gość

25-03-2021, 14:47
#8
Gość napisał(a):

Z umiejętności i profesjonalizmu P. Marka korzystam od dłuższego czasu. Po budowie domu a następnie przy pracy w trybie siedzącym mój kręgosłup często ulega uszkodzeniu /wyskakujące dyski międzykręgowe/. Pan Marek skutecznie to naprawia Tylko niemu udało się uniknąć bolesnych operacji i bezbulowo mi egzystować a mam już sędziwy wiek po siedemdziesiątce. Kochony PANIE MARKU życzę dużo zdrowia i wytrwałości dla cierpiących ludzi.Wacław brodzicki ze Skierniewic

Gdzie przyjmuje p. Marek?  jakie są do niego namiary?

Gość napisał(a):

502 218 574 polecam trzy ruchy i po bólu...

Gość

29-03-2021, 17:36
#9

502 218 574 polecam trzy ruchy i po bólu...

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Poprosze o kontakt do Pana masażysty Sobolewskiego. Gorąco dołączam się do tej prośby. Czy ktos wie gdzie teraz ten Pan przyjmuje bo w Warszawie niestety już go nie ma :-(

A czy ktoś wie ile ten pan Marek bierze za wizytę byłabym wdzięczna

100 120zł

Gość

01-06-2021, 18:14
#10
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Poprosze o kontakt do Pana masażysty Sobolewskiego. Gorąco dołączam się do tej prośby. Czy ktos wie gdzie teraz ten Pan przyjmuje bo w Warszawie niestety już go nie ma :-(

A czy ktoś wie ile ten pan Marek bierze za wizytę byłabym wdzięczna

100 120zł

Gość napisał(a):

18 lat, po wypadku komunikacyjnym, zostałam wypisana ze szpitala w ostołęce ze skręconym kręgosłupem w dwóch miejscach.

Pan Marek go nastawił - dziekuję. to buł mój pierwszy i ostatni kontekt z Panem Markiem

Gość

27-06-2022, 20:20
#11

18 lat, po wypadku komunikacyjnym, zostałam wypisana ze szpitala w ostołęce ze skręconym kręgosłupem w dwóch miejscach.

Pan Marek go nastawił - dziekuję. to buł mój pierwszy i ostatni kontekt z Panem Markiem


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów