Opinie o sali weselnej WIOLETTA!!

Założony przez piko
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):ja tez nie mam nic do tej sali wcale nie jest tak jak ktos opisuje konkurecja niespi{!}

Gość

17-05-2012, 14:27
#1
ja tez nie mam nic do tej sali wcale nie jest tak jak ktos opisuje konkurecja niespi{!}
Gość napisał(a):Niech się cieszą Ci którzy nie mieli problemów z tą salą. Zapytajcie w tej sali o terminarz. Duużo wolnych sobót, mimo że wszystko takie dobre i wspaniałe na tej sali.Na moja-ostroleka.pl widziałem baner sali wioletta -wolne terminy na 2012 rok.Sala jest ładna, fajna, otoczenie, parking ok, ale poza tym te fochy właścicieli troche jednak psują wizerunek tej sali - dlatego mamy dla Was jeszcze wolne terminy... :)

Gość

17-05-2012, 21:24
#2
Niech się cieszą Ci którzy nie mieli problemów z tą salą. Zapytajcie w tej sali o terminarz. Duużo wolnych sobót, mimo że wszystko takie dobre i wspaniałe na tej sali.Na moja-ostroleka.pl widziałem baner sali wioletta -wolne terminy na 2012 rok.Sala jest ładna, fajna, otoczenie, parking ok, ale poza tym te fochy właścicieli troche jednak psują wizerunek tej sali - dlatego mamy dla Was jeszcze wolne terminy... :)
Gość napisał(a):Ja byłem w zeszłym roku na weselu w tej sali i wszystko było jak najbardziej w porządku - oczywiście każdy ma swój gust i zdanie ale wszystikm dogodzić się nie da.Osobiście polecam tą salę.

Gość

18-05-2012, 11:55
#3
Ja byłem w zeszłym roku na weselu w tej sali i wszystko było jak najbardziej w porządku - oczywiście każdy ma swój gust i zdanie ale wszystikm dogodzić się nie da.Osobiście polecam tą salę.
Gość napisał(a):Widze że właściciele już się dowiedzieli o tej dyskusji {usmiech} {usmiech}   {usmiech} {dobani}

Gość

18-05-2012, 13:28
#4
Widze że właściciele już się dowiedzieli o tej dyskusji {usmiech} {usmiech}   {usmiech} {dobani}
Gość napisał(a):Nie będę odnosić się do poprzednich  postów, bo nie w moim zwyczaju jest prostować oszczerstwa, nigdy nie przynosi to żadnych efektów.5. maja tego odbyło się tam nasze wesele, które długo zostanie w naszej pamięci, jak i w pamięci naszych Gości i usługodawców.Nie dopatrzyliśmy się żadnych minusów w organizacji tej imprezy, a plusy są następujące:- bardzo rzetelna, obowiązkowa i pracowita Właścicielka, uczciwie wyliczająca i podająca wszystkie koszty na samym początku ustaleń;- wspaniała obsługa kelnerska, cały czas dyskretnie zmieniająca zastawę, znająca się dobrze na swojej robocie;- przepiękne, gustowne dekoracje, zrobione dokładnie według naszych instrukcji, a nawet nieco ładniejsze, niż się spodziewałam;- klimatyzacja cały czas działała pełną parą;- było czysto, schludnie, a para młoda miała zapewniony apartament na noc poślubną;- rozliczenie po imprezie odbyło się w przyjaznej atmosferze, bez absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.Wcześniej moi Rodzice bawili się tam na imprezie sylwestrowej i właśnie dzięki Nim wybraliśmy ten pensjonat. Jeśli będzie jeszcze w naszej rodzinie jakieś wesele, bez wahania polecimy tę salę. Jeśli chcecie znać więcej szczegółów wesela, proszę o adres mejlowy, napiszemy. Nie jestem powiązana prywatnie w żaden sposób z Panią Wiolettą, jednak postanowiłam zareagować na kłamstwa po tym, gdy znajomy doniósł mi o tym, co tu na forum można poczytać. Właścicielom pensjonatu należą się ogromne podziękowania za dobrą robotę i serce, jakie wkładają w ten biznes.

Gość

20-05-2012, 18:40
#5
Nie będę odnosić się do poprzednich  postów, bo nie w moim zwyczaju jest prostować oszczerstwa, nigdy nie przynosi to żadnych efektów.5. maja tego odbyło się tam nasze wesele, które długo zostanie w naszej pamięci, jak i w pamięci naszych Gości i usługodawców.Nie dopatrzyliśmy się żadnych minusów w organizacji tej imprezy, a plusy są następujące:- bardzo rzetelna, obowiązkowa i pracowita Właścicielka, uczciwie wyliczająca i podająca wszystkie koszty na samym początku ustaleń;- wspaniała obsługa kelnerska, cały czas dyskretnie zmieniająca zastawę, znająca się dobrze na swojej robocie;- przepiękne, gustowne dekoracje, zrobione dokładnie według naszych instrukcji, a nawet nieco ładniejsze, niż się spodziewałam;- klimatyzacja cały czas działała pełną parą;- było czysto, schludnie, a para młoda miała zapewniony apartament na noc poślubną;- rozliczenie po imprezie odbyło się w przyjaznej atmosferze, bez absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.Wcześniej moi Rodzice bawili się tam na imprezie sylwestrowej i właśnie dzięki Nim wybraliśmy ten pensjonat. Jeśli będzie jeszcze w naszej rodzinie jakieś wesele, bez wahania polecimy tę salę. Jeśli chcecie znać więcej szczegółów wesela, proszę o adres mejlowy, napiszemy. Nie jestem powiązana prywatnie w żaden sposób z Panią Wiolettą, jednak postanowiłam zareagować na kłamstwa po tym, gdy znajomy doniósł mi o tym, co tu na forum można poczytać. Właścicielom pensjonatu należą się ogromne podziękowania za dobrą robotę i serce, jakie wkładają w ten biznes.
Gość napisał(a):oj tam , oj tam

Gość

20-05-2012, 19:48
#6
oj tam , oj tam
Gość napisał(a):oj tam , oj tam

Gość

20-05-2012, 19:49
#7
oj tam , oj tam
Gość napisał(a):sorry, nie chciałem tak na dwa razy

Gość

20-05-2012, 19:54
#8
sorry, nie chciałem tak na dwa razy
Gość napisał(a):szefostwo jest pazerne na pieniadze i uwazja sie za lepszych od wszystkich i mysla ze nikt tego nie widzi! przejrzyjcie na oczy bo takim  traktowaniem klienta dlugo nie pociagniecie ...

Gość

20-05-2012, 21:25
#9
szefostwo jest pazerne na pieniadze i uwazja sie za lepszych od wszystkich i mysla ze nikt tego nie widzi! przejrzyjcie na oczy bo takim  traktowaniem klienta dlugo nie pociagniecie ...
Gość napisał(a):bylem wczoraj na weselu i szef siedzial naje....any za lada recepcji ! jak to wizerunek ?

Gość

20-05-2012, 21:28
#10
bylem wczoraj na weselu i szef siedzial naje....any za lada recepcji ! jak to wizerunek ?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie będę odnosić się do poprzednich  postów, bo nie w moim zwyczaju jest prostować oszczerstwa, nigdy nie przynosi to żadnych efektów.5. maja tego odbyło się tam nasze wesele, które długo zostanie w naszej pamięci, jak i w pamięci naszych Gości i usługodawców.Nie dopatrzyliśmy się żadnych minusów w organizacji tej imprezy, a plusy są następujące:- bardzo rzetelna, obowiązkowa i pracowita Właścicielka, uczciwie wyliczająca i podająca wszystkie koszty na samym początku ustaleń;- wspaniała obsługa kelnerska, cały czas dyskretnie zmieniająca zastawę, znająca się dobrze na swojej robocie;- przepiękne, gustowne dekoracje, zrobione dokładnie według naszych instrukcji, a nawet nieco ładniejsze, niż się spodziewałam;- klimatyzacja cały czas działała pełną parą;[color=#ff0000][/color]- było czysto, schludnie, a para młoda miała zapewniony apartament na noc poślubną;- rozliczenie po imprezie odbyło się w przyjaznej atmosferze, bez absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.Wcześniej moi Rodzice bawili się tam na imprezie sylwestrowej i właśnie dzięki Nim wybraliśmy ten pensjonat. Jeśli będzie jeszcze w naszej rodzinie jakieś wesele, bez wahania polecimy tę salę. Jeśli chcecie znać więcej szczegółów wesela, proszę o adres mejlowy, napiszemy. Nie jestem powiązana prywatnie w żaden sposób z Panią Wiolettą, jednak postanowiłam zareagować na kłamstwa po tym, gdy znajomy doniósł mi o tym, co tu na forum można poczytać. Właścicielom pensjonatu należą się ogromne podziękowania za dobrą robotę i serce, jakie wkładają w ten biznes. [/quote]Przecież 5 maja było chłodno....To po co ta klima chodziła pełną parą?{co}

Gość

20-05-2012, 21:31
#11
[quote=Gość]Nie będę odnosić się do poprzednich  postów, bo nie w moim zwyczaju jest prostować oszczerstwa, nigdy nie przynosi to żadnych efektów.5. maja tego odbyło się tam nasze wesele, które długo zostanie w naszej pamięci, jak i w pamięci naszych Gości i usługodawców.Nie dopatrzyliśmy się żadnych minusów w organizacji tej imprezy, a plusy są następujące:- bardzo rzetelna, obowiązkowa i pracowita Właścicielka, uczciwie wyliczająca i podająca wszystkie koszty na samym początku ustaleń;- wspaniała obsługa kelnerska, cały czas dyskretnie zmieniająca zastawę, znająca się dobrze na swojej robocie;- przepiękne, gustowne dekoracje, zrobione dokładnie według naszych instrukcji, a nawet nieco ładniejsze, niż się spodziewałam;- klimatyzacja cały czas działała pełną parą;[color=#ff0000][/color]- było czysto, schludnie, a para młoda miała zapewniony apartament na noc poślubną;- rozliczenie po imprezie odbyło się w przyjaznej atmosferze, bez absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.Wcześniej moi Rodzice bawili się tam na imprezie sylwestrowej i właśnie dzięki Nim wybraliśmy ten pensjonat. Jeśli będzie jeszcze w naszej rodzinie jakieś wesele, bez wahania polecimy tę salę. Jeśli chcecie znać więcej szczegółów wesela, proszę o adres mejlowy, napiszemy. Nie jestem powiązana prywatnie w żaden sposób z Panią Wiolettą, jednak postanowiłam zareagować na kłamstwa po tym, gdy znajomy doniósł mi o tym, co tu na forum można poczytać. Właścicielom pensjonatu należą się ogromne podziękowania za dobrą robotę i serce, jakie wkładają w ten biznes. [/quote]Przecież 5 maja było chłodno....To po co ta klima chodziła pełną parą?{co}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Nie będę odnosić się do poprzednich  postów, bo nie w moim zwyczaju jest prostować oszczerstwa, nigdy nie przynosi to żadnych efektów.5. maja tego odbyło się tam nasze wesele, które długo zostanie w naszej pamięci, jak i w pamięci naszych Gości i usługodawców.Nie dopatrzyliśmy się żadnych minusów w organizacji tej imprezy, a plusy są następujące:- bardzo rzetelna, obowiązkowa i pracowita Właścicielka, uczciwie wyliczająca i podająca wszystkie koszty na samym początku ustaleń;- wspaniała obsługa kelnerska, cały czas dyskretnie zmieniająca zastawę, znająca się dobrze na swojej robocie;- przepiękne, gustowne dekoracje, zrobione dokładnie według naszych instrukcji, a nawet nieco ładniejsze, niż się spodziewałam;- klimatyzacja cały czas działała pełną parą;[color=#ff0000][/color]- było czysto, schludnie, a para młoda miała zapewniony apartament na noc poślubną;- rozliczenie po imprezie odbyło się w przyjaznej atmosferze, bez absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.Wcześniej moi Rodzice bawili się tam na imprezie sylwestrowej i właśnie dzięki Nim wybraliśmy ten pensjonat. Jeśli będzie jeszcze w naszej rodzinie jakieś wesele, bez wahania polecimy tę salę. Jeśli chcecie znać więcej szczegółów wesela, proszę o adres mejlowy, napiszemy. Nie jestem powiązana prywatnie w żaden sposób z Panią Wiolettą, jednak postanowiłam zareagować na kłamstwa po tym, gdy znajomy doniósł mi o tym, co tu na forum można poczytać. Właścicielom pensjonatu należą się ogromne podziękowania za dobrą robotę i serce, jakie wkładają w ten biznes. [/quote]Przecież 5 maja było chłodno....To po co ta klima chodziła pełną parą?{co}

Gość

20-05-2012, 21:48
#12
[quote=Gość]Nie będę odnosić się do poprzednich  postów, bo nie w moim zwyczaju jest prostować oszczerstwa, nigdy nie przynosi to żadnych efektów.5. maja tego odbyło się tam nasze wesele, które długo zostanie w naszej pamięci, jak i w pamięci naszych Gości i usługodawców.Nie dopatrzyliśmy się żadnych minusów w organizacji tej imprezy, a plusy są następujące:- bardzo rzetelna, obowiązkowa i pracowita Właścicielka, uczciwie wyliczająca i podająca wszystkie koszty na samym początku ustaleń;- wspaniała obsługa kelnerska, cały czas dyskretnie zmieniająca zastawę, znająca się dobrze na swojej robocie;- przepiękne, gustowne dekoracje, zrobione dokładnie według naszych instrukcji, a nawet nieco ładniejsze, niż się spodziewałam;- klimatyzacja cały czas działała pełną parą;[color=#ff0000][/color]- było czysto, schludnie, a para młoda miała zapewniony apartament na noc poślubną;- rozliczenie po imprezie odbyło się w przyjaznej atmosferze, bez absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.Wcześniej moi Rodzice bawili się tam na imprezie sylwestrowej i właśnie dzięki Nim wybraliśmy ten pensjonat. Jeśli będzie jeszcze w naszej rodzinie jakieś wesele, bez wahania polecimy tę salę. Jeśli chcecie znać więcej szczegółów wesela, proszę o adres mejlowy, napiszemy. Nie jestem powiązana prywatnie w żaden sposób z Panią Wiolettą, jednak postanowiłam zareagować na kłamstwa po tym, gdy znajomy doniósł mi o tym, co tu na forum można poczytać. Właścicielom pensjonatu należą się ogromne podziękowania za dobrą robotę i serce, jakie wkładają w ten biznes. [/quote]Przecież 5 maja było chłodno....To po co ta klima chodziła pełną parą?{co}
Gość napisał(a):Był 25 stopni, bardzo ciepło, a na sali byłoby w tańcu gorąco :). Ale jak ktoś chce szukać dziury w całym - w porównaniu z 40 stopniami w cieniu w Egipcie rzeczywiście 25 stopni to chłodno ;).

Gość

21-05-2012, 16:09
#13
Był 25 stopni, bardzo ciepło, a na sali byłoby w tańcu gorąco :). Ale jak ktoś chce szukać dziury w całym - w porównaniu z 40 stopniami w cieniu w Egipcie rzeczywiście 25 stopni to chłodno ;).
Gość napisał(a):Nie oszukujmy się. Nawet jeśli będzie jakaś poprawa, to potem będzie tak samo. Prawdopodobnie sami zainteresowani zwąchali ten wątek i teraz wszystko będzie cacy bo przecież tylko {zdziwko}źli ludzie wypisują takie oszczerstwa

Gość

22-05-2012, 09:19
#14
Nie oszukujmy się. Nawet jeśli będzie jakaś poprawa, to potem będzie tak samo. Prawdopodobnie sami zainteresowani zwąchali ten wątek i teraz wszystko będzie cacy bo przecież tylko {zdziwko}źli ludzie wypisują takie oszczerstwa
Gość napisał(a):byłam na rozmowie z pania właścicielka ustalaliśmy szczegóły i moim zdaniem wszystko przebieglo bardzo dobrze miła admosfera wszystko zostało zapisane co za ile itp. dostałam kopie szczegółów. i mamy teraz spotkac w poniedzialek poprzedzajacy wesele ustalic ostateczna ilosc osob itp. jest naprawde miło rozliczamy sie dopiero po weselu Pani nie bierze żadnych pieniedzy przed weselem tylko po, mysle ze to jest tez w jakis sposób zaufanie do klienta. wiem ze w niektórych salach trzeba wspacac okolo70% kosztów całego wesela. moim zdaniem wszystko jest do dogadania Pani wioletta jest osoba bardzo pomocna doradzi i mozna sie z nią dogadac co do ceny i to jest wieli plus.  

Gość

22-05-2012, 11:31
#15
byłam na rozmowie z pania właścicielka ustalaliśmy szczegóły i moim zdaniem wszystko przebieglo bardzo dobrze miła admosfera wszystko zostało zapisane co za ile itp. dostałam kopie szczegółów. i mamy teraz spotkac w poniedzialek poprzedzajacy wesele ustalic ostateczna ilosc osob itp. jest naprawde miło rozliczamy sie dopiero po weselu Pani nie bierze żadnych pieniedzy przed weselem tylko po, mysle ze to jest tez w jakis sposób zaufanie do klienta. wiem ze w niektórych salach trzeba wspacac okolo70% kosztów całego wesela. moim zdaniem wszystko jest do dogadania Pani wioletta jest osoba bardzo pomocna doradzi i mozna sie z nią dogadac co do ceny i to jest wieli plus.  
Gość napisał(a):Witam W ostatnim czasie miałem okazję dwukrotnie oprawiać muzycznie przyjęcia weselne na tej właśnie sali i .... No właśnie ... czytając posty w tym temacie miałem wrażenie że jadę Bóg wie gdzie a zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Sala jest bardzo ładna, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, jedzenie smaczne, akustyka w sali - bez zarzutu. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem po co ludzie wymyślają takie brednie.  Czemu i komu to ma służyć.  Nie jestem w żaden sposób powiązany z właścicielami tej sali i mnie to ani ziębi ani grzeje (co tydzień gram na innej sali) ale jestem za rzetelnością i mówieniem prawdy a nie szkalowaniem i kłamstwem! Pewnie kilku osobom wypisującym kalumnie w tym temacie podpadnę ale nie dbam o to i wręcz w przeciwieństwie do niektórych podpiszę się imieniem i nazwiskiem. Pozdrowienia Krzysztof Cieśliński www.chrismusic.pl  

Gość

11-06-2012, 12:15
#16
Witam W ostatnim czasie miałem okazję dwukrotnie oprawiać muzycznie przyjęcia weselne na tej właśnie sali i .... No właśnie ... czytając posty w tym temacie miałem wrażenie że jadę Bóg wie gdzie a zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Sala jest bardzo ładna, obsługa kelnerska na najwyższym poziomie, jedzenie smaczne, akustyka w sali - bez zarzutu. Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Nie wiem po co ludzie wymyślają takie brednie.  Czemu i komu to ma służyć.  Nie jestem w żaden sposób powiązany z właścicielami tej sali i mnie to ani ziębi ani grzeje (co tydzień gram na innej sali) ale jestem za rzetelnością i mówieniem prawdy a nie szkalowaniem i kłamstwem! Pewnie kilku osobom wypisującym kalumnie w tym temacie podpadnę ale nie dbam o to i wręcz w przeciwieństwie do niektórych podpiszę się imieniem i nazwiskiem. Pozdrowienia Krzysztof Cieśliński www.chrismusic.pl  
Gość napisał(a):Myślę, że za taką opinie pani właścicielka będzie cię teraz polecać:)Ręce opadają

Gość

11-06-2012, 16:07
#17
Myślę, że za taką opinie pani właścicielka będzie cię teraz polecać:)Ręce opadają
Gość napisał(a):"fochy właścicieli troche jednak psują wizerunek tej sali - dlatego mamy dla Was jeszcze wolne terminy... :)"A może to Wasze fochy psują wizerunek? Ja tam byłam na chrzcinach (owszem, nie to samo co wesele) i żadnych niedociągnięć nie zauważyłam.

Gość

12-06-2012, 09:46
#18
"fochy właścicieli troche jednak psują wizerunek tej sali - dlatego mamy dla Was jeszcze wolne terminy... :)"A może to Wasze fochy psują wizerunek? Ja tam byłam na chrzcinach (owszem, nie to samo co wesele) i żadnych niedociągnięć nie zauważyłam.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Myślę, że za taką opinie pani właścicielka będzie cię teraz polecać:)Ręce opadają [/quote] no i taki didżej miejsca mało zajmie , i sam to talerzyków nie ubrudzi  i ogólnie to taki fajny- pochwali , poklepie po spracowanych plecach właścicielkę.....{diabelek}

Gość

12-06-2012, 09:59
#19
[quote=Gość]Myślę, że za taką opinie pani właścicielka będzie cię teraz polecać:)Ręce opadają [/quote] no i taki didżej miejsca mało zajmie , i sam to talerzyków nie ubrudzi  i ogólnie to taki fajny- pochwali , poklepie po spracowanych plecach właścicielkę.....{diabelek}
Gość napisał(a):Pani właścicielka polecać mnie nie musi bo pracy mi nie brakuje i w przeciwieństwie do niektórych "ujadaczy" mam co robić (co tydzień) a i następne lata się zapełniają :P sądziłem że rzucanie błotem zza węgła to łomżyńska przypadłość ale widzę że i w Oce nie brakuje "pustaków" Bez urazy :)

Gość

12-06-2012, 12:35
#20
Pani właścicielka polecać mnie nie musi bo pracy mi nie brakuje i w przeciwieństwie do niektórych "ujadaczy" mam co robić (co tydzień) a i następne lata się zapełniają :P sądziłem że rzucanie błotem zza węgła to łomżyńska przypadłość ale widzę że i w Oce nie brakuje "pustaków" Bez urazy :)

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów