Jedno z najmłodszych ostrołęckich osiedli z lotu ptaka [WIDEO]

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):Oby nie ostatnie.

Gość

22-03-2023, 09:21
#1
Oby nie ostatnie.
Gość napisał(a):Dlaczego te budynki są takie niskie ?

Gość

22-03-2023, 09:38
#2
Dlaczego te budynki są takie niskie ?
Gość napisał(a):Brak odpowiedniej liczby miejsc parkingowych z polna droga dojazdową... Żenada...

Gość

22-03-2023, 10:29
#3
Brak odpowiedniej liczby miejsc parkingowych z polna droga dojazdową... Żenada...
Gość napisał(a):Jaka żenada? Mieszkania schodzą jak świeże bułeczki. Nikt o drogę nie pyta! O miejsca parkingowe też! Pytają tylko czemu tak drogo?  A potem dobijają transakcji!

Gość

22-03-2023, 11:24
#4
Jaka żenada? Mieszkania schodzą jak świeże bułeczki. Nikt o drogę nie pyta! O miejsca parkingowe też! Pytają tylko czemu tak drogo?  A potem dobijają transakcji!
Gość napisał(a):Osiedle bardzo ładne, mieszka się dobrze i czysto. Mile widziane byłyby jeszcze elementy poprawiające wygląd krajobrazu wokół budynków , na przykład ogrodzenia oddzielające od zarośniętych łąk, posprzątane hałdy gruzu czy piachu po budowie, niskie lampy przy alejkach....

Gość

22-03-2023, 12:23
#5
Osiedle bardzo ładne, mieszka się dobrze i czysto. Mile widziane byłyby jeszcze elementy poprawiające wygląd krajobrazu wokół budynków , na przykład ogrodzenia oddzielające od zarośniętych łąk, posprzątane hałdy gruzu czy piachu po budowie, niskie lampy przy alejkach....
Gość napisał(a):Piękne osiedle. Chciałbym tam mieszkać.  

Gość

22-03-2023, 15:10
#6
Piękne osiedle. Chciałbym tam mieszkać.  
Gość napisał(a):Może zostanie poruszony temat miejsc postojowych... Dziadostwo z tego agromaszu takie ze szkoda gadac, ludzie nie chcieli kupowac miejsc pod chmurka za chore pieniadze to postawili slupki zeby nikt nie korzystal z miejsc pod blokiem. Ksysiu , ojciec zawsze był ok, ale ty jestes parowka...

Gość

22-03-2023, 15:18
#7
Może zostanie poruszony temat miejsc postojowych... Dziadostwo z tego agromaszu takie ze szkoda gadac, ludzie nie chcieli kupowac miejsc pod chmurka za chore pieniadze to postawili slupki zeby nikt nie korzystal z miejsc pod blokiem. Ksysiu , ojciec zawsze był ok, ale ty jestes parowka...
Gość napisał(a):Mam pytanie dlaczego akurat na tym osiedlu miasto wybudowalo boisko i dlaczego akurat na tym osiedlu miasto chce robic droge za ciezkie miliony? Na osiedlu po drugiej stronie drogi przy hotelu pielegniarek droge dojazdowa musial zrobic deweloper. Na innych osiedlach miasto nie inwestuje takich pieniedzy! Nie ma pieniedzy na normalny remont obwodnicy, albo remont Kilinskiego, ale znalazly sie miliony w miejskim budzecie na droge osiedlowa? Przeciez to jakas kpina z mieszkancow Ostroleki!

Gość

22-03-2023, 17:45
#8
Mam pytanie dlaczego akurat na tym osiedlu miasto wybudowalo boisko i dlaczego akurat na tym osiedlu miasto chce robic droge za ciezkie miliony? Na osiedlu po drugiej stronie drogi przy hotelu pielegniarek droge dojazdowa musial zrobic deweloper. Na innych osiedlach miasto nie inwestuje takich pieniedzy! Nie ma pieniedzy na normalny remont obwodnicy, albo remont Kilinskiego, ale znalazly sie miliony w miejskim budzecie na droge osiedlowa? Przeciez to jakas kpina z mieszkancow Ostroleki!
Gość napisał(a):Odp. dla 17.451. Dlatego, że są tam bloki OTBsów! Agromasz od 2010 roku a może i wcześniej buduje bloki na w/w terenach. Widocznie taką umowę podpisał z władzami miasta i tego się trzyma bo umowa jest umową i obowiązuje 2 strony. Rok 2010, gościu z 17.45 ,sprawdź kto był gospodarzem miasta. Sięgnij do umów! Obywatelska interwencja to jest to dla ciebie! Dowiesz się wszystkiego!

Gość

22-03-2023, 20:10
#9
Odp. dla 17.451. Dlatego, że są tam bloki OTBsów! Agromasz od 2010 roku a może i wcześniej buduje bloki na w/w terenach. Widocznie taką umowę podpisał z władzami miasta i tego się trzyma bo umowa jest umową i obowiązuje 2 strony. Rok 2010, gościu z 17.45 ,sprawdź kto był gospodarzem miasta. Sięgnij do umów! Obywatelska interwencja to jest to dla ciebie! Dowiesz się wszystkiego!
Gość napisał(a):To bardzo dobrze ,że na nowym osiedlu są inwestycje: boisko, ulica. Ludzie kupują nowoczesne mieszkania i chcą nowocześnie mieszkać . Popieram pomysł , aby też nowocześnie zagospodarować teren osiedla i odgrodzić od zaniedbanych łąk .

Gość

22-03-2023, 20:49
#10
To bardzo dobrze ,że na nowym osiedlu są inwestycje: boisko, ulica. Ludzie kupują nowoczesne mieszkania i chcą nowocześnie mieszkać . Popieram pomysł , aby też nowocześnie zagospodarować teren osiedla i odgrodzić od zaniedbanych łąk .
Gość napisał(a):Chwila prawdy dla przyjezdnego, lokatora (20.49)blokowiska. Piszesz zaniedbane łąki!  U tatula były extra, ale i tak uciekłeś! Bo sianokosy i te inne roboty! Rodowity mieszkaniec, właściciel pół i łąk sprzedał developerowi tę ziemię abyś ty miał kawałek swojej podłogi! Zaniedbane łąki?! Ogrodzić! Blokowy nie może patrzeć! Patrz! To natura! Póki jeszcze jest!

Gość

22-03-2023, 21:28
#11
Chwila prawdy dla przyjezdnego, lokatora (20.49)blokowiska. Piszesz zaniedbane łąki!  U tatula były extra, ale i tak uciekłeś! Bo sianokosy i te inne roboty! Rodowity mieszkaniec, właściciel pół i łąk sprzedał developerowi tę ziemię abyś ty miał kawałek swojej podłogi! Zaniedbane łąki?! Ogrodzić! Blokowy nie może patrzeć! Patrz! To natura! Póki jeszcze jest!
Gość napisał(a):Odp.dla 17:45 To nie są bloko OTBS proszę nie pisać głupot.  

Gość

23-03-2023, 19:34
#12
Odp.dla 17:45 To nie są bloko OTBS proszę nie pisać głupot.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów