ARKADIA KORDOWO ! opinie

Założony przez soprano17
strony: 1 2 3 dalej
soprano17 napisał(a):witam bede miec tam wesele.Prosze o opinie ktore były badz robily tam wesele. czy filary na srodku przeszkadzały w zabawie?jak z jedzonkiem i kelnerami?[/b] z góry dzięki ;-) :) {usmiech}{ok}

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
03-05-2012, 20:57
#1
witam bede miec tam wesele.Prosze o opinie ktore były badz robily tam wesele. czy filary na srodku przeszkadzały w zabawie?jak z jedzonkiem i kelnerami?[/b] z góry dzięki ;-) :) {usmiech}{ok}
Gość napisał(a):{dobani} ja bym nie zrobiła tam ponownie swojego wesela drugi raz i nie tylko ze wzgledu na filary a tobie zycze powodzenia{nie}

Gość

03-05-2012, 22:30
#2
{dobani} ja bym nie zrobiła tam ponownie swojego wesela drugi raz i nie tylko ze wzgledu na filary a tobie zycze powodzenia{nie}
Gość napisał(a):dlaczego?, jesli juz sie wypowiadasz to powiedz o co chodzi. ;)

Gość

03-05-2012, 22:33
#3
dlaczego?, jesli juz sie wypowiadasz to powiedz o co chodzi. ;)
Gość napisał(a):A ja miałam tam wesele i gdybym miała ponownie wybierać, wybrałam znowu tę salę. A polecił nam ją zespół, który wybraliśmy - a przecież to bywalcy wesel i fotograf był tego samego zdania. To wystarczyło i nie zawiedliśmy. Natomiast na kilku innych, gdzie byliśmy gośćmi weselnymi - i owszem.

Gość

03-05-2012, 22:56
#4
A ja miałam tam wesele i gdybym miała ponownie wybierać, wybrałam znowu tę salę. A polecił nam ją zespół, który wybraliśmy - a przecież to bywalcy wesel i fotograf był tego samego zdania. To wystarczyło i nie zawiedliśmy. Natomiast na kilku innych, gdzie byliśmy gośćmi weselnymi - i owszem.
soprano17 napisał(a):ciesze sie, a czy wybrany zespol to mamzel?:) bo ja go wybrałam słyszałam ze dobrze graja

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
03-05-2012, 23:05
#5
ciesze sie, a czy wybrany zespol to mamzel?:) bo ja go wybrałam słyszałam ze dobrze graja
Gość napisał(a):Ja byłam na weselu w Arkadii jako gość/świadkowa jedzenie jest dobre pyszny jest faszerowany szczupak nigdy nie lubiłam tej potrawy ale tam jest na prawdę godny polecenia, warto do niego dopłacić (kiedyś tak było) mi osobiście przeszkadzało że kelnerzy ze złością w stosunku do nas tzn pary świadków wytknęli że nie pomagamy im roznosić tortu a ja nie wiedziałam że to należy do naszych obowiązków. Poza tym zwróćcie uwagę czy dokładają ciasto, ponieważ na tym weselu na którym ja byłam stało ono w tym holu wejściowym i wszystko by było ok ale tego ciasta ani razu nie dołożyli a wiadomo że wybór był coraz mniejszy i mniejszy aż został jeden kawałek szarlotki o godzinie 1 a zostało im po pół blaszki każdego rodzaju na kuchni i oczywiście nie zwrócili parze młodej. Poza tymi szczegółami było ok kontakt też w porządku. Wiem że właściciel pomocny jeżeli chodzi o organizację dodatkowych atrakcji. Jeżeli chodzi o zespół Mamzel też byłam na weselu z ich udziałem jakieś 4 lata i fajnie to wszystko poprowadził goście byli zadowoleni, nie robili długich przerw ale wtedy Pan Młody był ich znajomym więc nie wiem czy u "obcych" też tak grają ale myślę że chyba gorzej nie. Mam nadzieję że moja opinia pomoże sama wychodziłam za mąż w zeszłym roku i miałam sporo wątpliwości i pytań jeżeli chodzi o salę i zespół dlatego że od tego głównie zależy powodzenie wesela:)

Gość

04-05-2012, 13:18
#6
Ja byłam na weselu w Arkadii jako gość/świadkowa jedzenie jest dobre pyszny jest faszerowany szczupak nigdy nie lubiłam tej potrawy ale tam jest na prawdę godny polecenia, warto do niego dopłacić (kiedyś tak było) mi osobiście przeszkadzało że kelnerzy ze złością w stosunku do nas tzn pary świadków wytknęli że nie pomagamy im roznosić tortu a ja nie wiedziałam że to należy do naszych obowiązków. Poza tym zwróćcie uwagę czy dokładają ciasto, ponieważ na tym weselu na którym ja byłam stało ono w tym holu wejściowym i wszystko by było ok ale tego ciasta ani razu nie dołożyli a wiadomo że wybór był coraz mniejszy i mniejszy aż został jeden kawałek szarlotki o godzinie 1 a zostało im po pół blaszki każdego rodzaju na kuchni i oczywiście nie zwrócili parze młodej. Poza tymi szczegółami było ok kontakt też w porządku. Wiem że właściciel pomocny jeżeli chodzi o organizację dodatkowych atrakcji. Jeżeli chodzi o zespół Mamzel też byłam na weselu z ich udziałem jakieś 4 lata i fajnie to wszystko poprowadził goście byli zadowoleni, nie robili długich przerw ale wtedy Pan Młody był ich znajomym więc nie wiem czy u "obcych" też tak grają ale myślę że chyba gorzej nie. Mam nadzieję że moja opinia pomoże sama wychodziłam za mąż w zeszłym roku i miałam sporo wątpliwości i pytań jeżeli chodzi o salę i zespół dlatego że od tego głównie zależy powodzenie wesela:)
soprano17 napisał(a):dziekuje ci oczywiscie ze twoja opinia pomogłaa, rozpisałas sie konkretnie i na temat. z ciastami to chyba ciasta nie wchodza w cene wiec powinni dokladac bo przeciez ja za to dodatkowo płace...hmmm w sumie jesliby tak bylo zawsze mozna zwrocic uwage aby doniesli. co do wlasciciela to baardzo uprzejmy czlowiek i mysle ze problemu nie bedzie  z nim:) nie przejmuj sie wiele osob nie wie jakie ma ''obowiazki'' wiec to zwykla wpadka:) mogli poprostu powiedziec prosto i byscie pomogli! pozdrowionka i jeszcze raz dziekuje slicznie:)

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
04-05-2012, 16:21
#7
dziekuje ci oczywiscie ze twoja opinia pomogłaa, rozpisałas sie konkretnie i na temat. z ciastami to chyba ciasta nie wchodza w cene wiec powinni dokladac bo przeciez ja za to dodatkowo płace...hmmm w sumie jesliby tak bylo zawsze mozna zwrocic uwage aby doniesli. co do wlasciciela to baardzo uprzejmy czlowiek i mysle ze problemu nie bedzie  z nim:) nie przejmuj sie wiele osob nie wie jakie ma ''obowiazki'' wiec to zwykla wpadka:) mogli poprostu powiedziec prosto i byscie pomogli! pozdrowionka i jeszcze raz dziekuje slicznie:)
Gość napisał(a):Byłam tam na paru weselach, jako gość i nie tylko ;) Myśle, że raczej problemów tam nie ma wszystko jest w porządku, filary w niczym nie przeszkadzają. Co do ciasta to zgadzam się, strasznie go mało, raczej rzeba domawiać, chyba że tylko moja rodzina tak jje ciasta ;)  

Gość

04-05-2012, 23:13
#8
Byłam tam na paru weselach, jako gość i nie tylko ;) Myśle, że raczej problemów tam nie ma wszystko jest w porządku, filary w niczym nie przeszkadzają. Co do ciasta to zgadzam się, strasznie go mało, raczej rzeba domawiać, chyba że tylko moja rodzina tak jje ciasta ;)  
Gość napisał(a):Ja również w tym roku planuje swoje przyjęcie weselne w Arkadii. Proszę o informację osoby które tam już się bawiły czy na sali zmieści się 150 gości?

Gość

06-05-2012, 18:28
#9
Ja również w tym roku planuje swoje przyjęcie weselne w Arkadii. Proszę o informację osoby które tam już się bawiły czy na sali zmieści się 150 gości?
soprano17 napisał(a):wlasciciel mowil ze spokojnie sie zmiesci taka liczba osob., ja zapraszam ok 170 ale niewiadomo ile przyjdzie wiec spokojnie. Moi znajomi mowili rowniez ze byli tam na weselach z taka iloscia osob i bylo okkkk:)a tak pozatym czy w cenie masz ciasta i napoje??? pozdrowionka

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
06-05-2012, 18:33
#10
wlasciciel mowil ze spokojnie sie zmiesci taka liczba osob., ja zapraszam ok 170 ale niewiadomo ile przyjdzie wiec spokojnie. Moi znajomi mowili rowniez ze byli tam na weselach z taka iloscia osob i bylo okkkk:)a tak pozatym czy w cenie masz ciasta i napoje??? pozdrowionka
Gość napisał(a):Uff odetchnęłam z ulgą, cały czas sie zastanawiałam czy sala nie będzie za mała na taką liczbę gości. W cenie są ciasta oraz napoje myślę ,że cena też jest spoko. Właściciel bardzo miły a więc nie powinno być problemów organizacyjnych:)

Gość

06-05-2012, 18:41
#11
Uff odetchnęłam z ulgą, cały czas sie zastanawiałam czy sala nie będzie za mała na taką liczbę gości. W cenie są ciasta oraz napoje myślę ,że cena też jest spoko. Właściciel bardzo miły a więc nie powinno być problemów organizacyjnych:)
soprano17 napisał(a):aha, zapytalam bo sama juz sie zakrecilam i nie wiem czy ciasta czy napoje byly w cenie,:) mam wesele w sierpniu za rok wiec jeszcze troszke czasu. a czy ''ubierasz'' krzeselka i czy jakies dodatkowe atrakcje przewidujesz u siewbie? bo ja chyba przystroje te krzeselka bedzie tak... ''elegancko'' :))

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
06-05-2012, 18:50
#12
aha, zapytalam bo sama juz sie zakrecilam i nie wiem czy ciasta czy napoje byly w cenie,:) mam wesele w sierpniu za rok wiec jeszcze troszke czasu. a czy ''ubierasz'' krzeselka i czy jakies dodatkowe atrakcje przewidujesz u siewbie? bo ja chyba przystroje te krzeselka bedzie tak... ''elegancko'' :))
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o krzesła to u nas raczej zostają bez dodatkowych okryć -tak zadecydował mój przyszły małżonek. Dodatkowo zamówiliśmy fontannę czekoladową oraz alkoholową. Mój ślub już w tym roku dlatego też chętnie podzielę się swoją opinią już po imprezie:)

Gość

06-05-2012, 18:55
#13
Jeśli chodzi o krzesła to u nas raczej zostają bez dodatkowych okryć -tak zadecydował mój przyszły małżonek. Dodatkowo zamówiliśmy fontannę czekoladową oraz alkoholową. Mój ślub już w tym roku dlatego też chętnie podzielę się swoją opinią już po imprezie:)
soprano17 napisał(a):ojej to juz juz a ktorego masz slub?:) gratuluje :) bez okryc tez przepieknie wyglada sala, w sumie zastanawiam sie jeszcze duzo pomyslow do glowy mi przyjdzie hih:)  

soprano17

Wpisów: 8
Dołączył: 03.05.2012
06-05-2012, 19:10
#14
ojej to juz juz a ktorego masz slub?:) gratuluje :) bez okryc tez przepieknie wyglada sala, w sumie zastanawiam sie jeszcze duzo pomyslow do glowy mi przyjdzie hih:)  
Gość napisał(a):bardzo chętnie porozmawiam na temat szczegółów , ale może podasz mi swój e-mai:)

Gość

06-05-2012, 19:12
#15
bardzo chętnie porozmawiam na temat szczegółów , ale może podasz mi swój e-mai:)
Gość napisał(a):Według mnie jedzenie super ,smaczene i duże porcje !Miejsca - nie za wiele. . bardzo dobry kontakt z właścicielem. !ale ogolnie + !

Gość

15-05-2012, 15:47
#16
Według mnie jedzenie super ,smaczene i duże porcje !Miejsca - nie za wiele. . bardzo dobry kontakt z właścicielem. !ale ogolnie + !
Gość napisał(a):mieliśmy tam swoje wesele. Kontakt z właścicielem bardzo dobry. Doskonale wie co schodzi, co nie schodzi - podpowiedział jak dobrać menu. Sprawdziło się w w 100 proc. Nie wiem jak z ciastem, bo nie miałam czasu go nawet spróbować. Na pewno nie było problemów z obsługą - na stołąch nie piętrzyły się brudne talerze, wszystko na bieżąco było wymieniane. Dania docierały ciepłe. Były bardzo smaczne. Ja miałam wesele na 120 osób, w zasadzie wszyscy się bawili i moim zdaniem to maks na tę salę.  

Gość

15-05-2012, 23:00
#17
mieliśmy tam swoje wesele. Kontakt z właścicielem bardzo dobry. Doskonale wie co schodzi, co nie schodzi - podpowiedział jak dobrać menu. Sprawdziło się w w 100 proc. Nie wiem jak z ciastem, bo nie miałam czasu go nawet spróbować. Na pewno nie było problemów z obsługą - na stołąch nie piętrzyły się brudne talerze, wszystko na bieżąco było wymieniane. Dania docierały ciepłe. Były bardzo smaczne. Ja miałam wesele na 120 osób, w zasadzie wszyscy się bawili i moim zdaniem to maks na tę salę.  
Gość napisał(a):Ja Arkadię z czystym sumieniem polecam każdemu! Miałam tam swoje wesele, wcześniej zwiedziłam wszystkie sale w okolicy.Arkadia wygrała bezkonkurencyjnie.Miałam niewielkie wesele, za małe na Zakłady Mięsne.Arkadia sprawdziła się idealnie.

Gość

16-05-2012, 08:35
#18
Ja Arkadię z czystym sumieniem polecam każdemu! Miałam tam swoje wesele, wcześniej zwiedziłam wszystkie sale w okolicy.Arkadia wygrała bezkonkurencyjnie.Miałam niewielkie wesele, za małe na Zakłady Mięsne.Arkadia sprawdziła się idealnie.
Gość napisał(a):Czy na salę spokojnie wejdzie 160 osób i będą mogli spokojnie biesiadować?

Gość

17-05-2012, 19:30
#19
Czy na salę spokojnie wejdzie 160 osób i będą mogli spokojnie biesiadować?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Czy na salę spokojnie wejdzie 160 osób i będą mogli spokojnie biesiadować? [/quote]Niestety będzie ciut za ciasno!

Gość

17-05-2012, 21:34
#20
[quote=Gość]Czy na salę spokojnie wejdzie 160 osób i będą mogli spokojnie biesiadować? [/quote]Niestety będzie ciut za ciasno!

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów