Budujemy w 2022. Najpopularniejsze artykuły z działu budowlanego

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):Nikogo nie interesuje nowe osiedle mieszkaniowe, ani ceny mieszkań, ponieważ są zawyżone o 30%, a ceny już spadają i robi się nagonka przez deweloperów jak to tanio i jaka okazje, gdyby tak było te mieszkania sprzedałyby się na pniu, a jak coś wisi tyle czasu to znaczy, że nie jest tyle warte ile żąda deweloper lepiej polować na coś na rynku wtórnym, ale tylko po korekcie cen.

Gość

01-01-2023, 14:46
#1
Nikogo nie interesuje nowe osiedle mieszkaniowe, ani ceny mieszkań, ponieważ są zawyżone o 30%, a ceny już spadają i robi się nagonka przez deweloperów jak to tanio i jaka okazje, gdyby tak było te mieszkania sprzedałyby się na pniu, a jak coś wisi tyle czasu to znaczy, że nie jest tyle warte ile żąda deweloper lepiej polować na coś na rynku wtórnym, ale tylko po korekcie cen.
Gość napisał(a):Znam takich co w 2008 roku płakali,że 3000zł za metr w Ostrołęce to za drogo i do tej pory mieszkają na wynajmowanym.Płaca minimalna od nowego roku do góry, inflacja znowu ma być kilkunasto procentowa.Ale rób jak uważasz, wytrwałego polowania.

Gość

01-01-2023, 21:27
#2
Znam takich co w 2008 roku płakali,że 3000zł za metr w Ostrołęce to za drogo i do tej pory mieszkają na wynajmowanym.Płaca minimalna od nowego roku do góry, inflacja znowu ma być kilkunasto procentowa.Ale rób jak uważasz, wytrwałego polowania.
Gość napisał(a):O mnie się nie martw ja już kupiłem kilka mieszkań po dobrej cenie i nigdy od deweloperów.  

Gość

02-01-2023, 08:44
#3
O mnie się nie martw ja już kupiłem kilka mieszkań po dobrej cenie i nigdy od deweloperów.  
Gość napisał(a):

Deweloper deweloperowi nie równy. Najlepiej sprawdzić opinie mieszkańców na temat osiedla dosłownie pukając im do drzwi. Nikt głośno nie mówi jak zostal wydymany przez ostroleckiego patodewelopera, ale jak porozmawiasz z ludźmi dowiesz się prawdy. Ja nigdy nie kupię już mieszkania w budowie.  Człowiek wydaje ciężko zarobione pieniądze, a potem się martwi czy ten oszust dokończy.

Gość

04-01-2023, 00:47
#4

Deweloper deweloperowi nie równy. Najlepiej sprawdzić opinie mieszkańców na temat osiedla dosłownie pukając im do drzwi. Nikt głośno nie mówi jak zostal wydymany przez ostroleckiego patodewelopera, ale jak porozmawiasz z ludźmi dowiesz się prawdy. Ja nigdy nie kupię już mieszkania w budowie.  Człowiek wydaje ciężko zarobione pieniądze, a potem się martwi czy ten oszust dokończy.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów