Drożyzna w Polsce. Czy Spółdzielnie Mieszkaniowe czeka kryzys? Część z nich szuka oszczędności i inwestuje w OZ

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):Ufać trzeba... Ufaaać

Gość

10-08-2022, 10:10
#1
Ufać trzeba... Ufaaać
Gość napisał(a):Już mieszkańcy w innych miastach się zbierają i odwołują całe zarządy spółdzielni, aby nie płacić za całą tę biurokrację tylko na niezbędne rzeczy.  

Gość

10-08-2022, 15:18
#2
Już mieszkańcy w innych miastach się zbierają i odwołują całe zarządy spółdzielni, aby nie płacić za całą tę biurokrację tylko na niezbędne rzeczy.  
Gość napisał(a):Już to widzę jak 10 tys. Mieszkańców zarządza kazdy z osobna swoimi spółdzielniami. A Żeby się pokłócić wystarczy tylko 2 Polaków  

Gość

10-08-2022, 22:48
#3
Już to widzę jak 10 tys. Mieszkańców zarządza kazdy z osobna swoimi spółdzielniami. A Żeby się pokłócić wystarczy tylko 2 Polaków  
Gość napisał(a):Akurat jesli chodzi o najdroższy czynsz to zdjęcie idealnie dobrane do artykułu . Centrum bije wszystkie spółdzielnie na głowę  

Gość

10-08-2022, 23:33
#4
Akurat jesli chodzi o najdroższy czynsz to zdjęcie idealnie dobrane do artykułu . Centrum bije wszystkie spółdzielnie na głowę  
Gość napisał(a):Centrum dostało już nowe wyliczenia?

Gość

11-08-2022, 09:38
#5
Centrum dostało już nowe wyliczenia?
Gość napisał(a):Wiceminister Marcin Horała pytany był w "Jeden na jeden" o problemy części Polaków, którzy już teraz mierzą się z podwyżkami za dostawy energii. - Ja bym coś powiedział spółdzielniom mieszkaniowym i zarządom budynków komunalnych, którzy ludzi straszą takimi taryfami. Nie ma jeszcze sezonu grzewczego. Będzie rozwiązanie, które umożliwi, żeby skala podwyżek była znacznie mniejsza - mówił. Wiceminister w rozmowie mówił także o niewypłaconych dotąd środkach w ramach Krajowego Planu Odbudowy.

Gość

11-08-2022, 09:41
#6
Wiceminister Marcin Horała pytany był w "Jeden na jeden" o problemy części Polaków, którzy już teraz mierzą się z podwyżkami za dostawy energii. - Ja bym coś powiedział spółdzielniom mieszkaniowym i zarządom budynków komunalnych, którzy ludzi straszą takimi taryfami. Nie ma jeszcze sezonu grzewczego. Będzie rozwiązanie, które umożliwi, żeby skala podwyżek była znacznie mniejsza - mówił. Wiceminister w rozmowie mówił także o niewypłaconych dotąd środkach w ramach Krajowego Planu Odbudowy.
Gość napisał(a):

Nie ma problemu z odwołaniem zarządu i na przykład założenia nowej spółdzielni wraz z innymi, aby miec minimalny zarząd, mniejsze koszta, wspólne tańsze zamówienia, takie rozwiązania są na całym swiecie.

Gość

14-08-2022, 11:09
#7

Nie ma problemu z odwołaniem zarządu i na przykład założenia nowej spółdzielni wraz z innymi, aby miec minimalny zarząd, mniejsze koszta, wspólne tańsze zamówienia, takie rozwiązania są na całym swiecie.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów
×