Ekologiczne ogrzewanie – jak możesz je wprowadzić w swoim domu?

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):ochyda , same kłamstwa i sponsorowany artykuł. dlaczego gamoń nie pisze jakie jest zanieczyszczenie środowiska żeby wyprodukować te panele fotowoltaniczne oraz żeby napędzać tą pompe trzeba korzystać z energii konwencjonalnej

Gość

30-09-2021, 22:29
#1
ochyda , same kłamstwa i sponsorowany artykuł. dlaczego gamoń nie pisze jakie jest zanieczyszczenie środowiska żeby wyprodukować te panele fotowoltaniczne oraz żeby napędzać tą pompe trzeba korzystać z energii konwencjonalnej
Gość napisał(a):

No

Gość napisał(a):ochyda , same kłamstwa i sponsorowany artykuł. dlaczego gamoń nie pisze jakie jest zanieczyszczenie środowiska żeby wyprodukować te panele fotowoltaniczne oraz żeby napędzać tą pompe trzeba korzystać z energii konwencjonalnej

No właśnie, gamonie się nie znajo. Wyngiel panie,wyngiel najlepszy. Bo nasz, ze śluńska. I nie wierzta, że wyngiel z rosji wiozą. Ja już po 50siątce, wynglem palę, eternit na dachu mam i żyję. Tylko do okoła koledzy na raka umierają.

Gość

01-10-2021, 20:18
#2

No

Gość napisał(a):ochyda , same kłamstwa i sponsorowany artykuł. dlaczego gamoń nie pisze jakie jest zanieczyszczenie środowiska żeby wyprodukować te panele fotowoltaniczne oraz żeby napędzać tą pompe trzeba korzystać z energii konwencjonalnej

No właśnie, gamonie się nie znajo. Wyngiel panie,wyngiel najlepszy. Bo nasz, ze śluńska. I nie wierzta, że wyngiel z rosji wiozą. Ja już po 50siątce, wynglem palę, eternit na dachu mam i żyję. Tylko do okoła koledzy na raka umierają.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów