Nowe mieszkania w Ostrołęce? Padł pomysł: Jeden blok tylko dla młodych

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):Ach ten Socjalizm. Może niech młodzi pójdą do pracy i niech zarobią na te mieszkania. Lepiej te pieniądze na infrastrukturę przeznaczyć albo na remonty ulic.Albo może lepiej niech Pis da w końcu obiecał milion nowych mieszkań.

Gość

30-09-2021, 12:44
#1
Ach ten Socjalizm. Może niech młodzi pójdą do pracy i niech zarobią na te mieszkania. Lepiej te pieniądze na infrastrukturę przeznaczyć albo na remonty ulic.Albo może lepiej niech Pis da w końcu obiecał milion nowych mieszkań.
Gość napisał(a):Dzień dobry!Cyt. "Nowe mieszkania w Ostrołęce? Padł pomysł: Jeden blok tylko dla młodych"W zalewie niezbyt krzepiących wiadomości o wypadkach, kradzieżach, kolizjach etc., nareszcie i dobry njus. Moja chatynka z brzozy karelskiej, powoli popada w ruinę: przez szpary w oknach hula wiatr, dach przecieka, ściany gniją... Mimo, iż jestem samotną kobietą a nie "rodziną", może zdołam załapać się chociaż na malutką kawalerkę (pannerkę?) w w którymś z projektowanych bloków? Pozdrawiam... Ania-Dziewczyna jak Łania z Trudną Sytuacją Mieszkaniową...

Gość

30-09-2021, 13:06
#2
Dzień dobry!Cyt. "Nowe mieszkania w Ostrołęce? Padł pomysł: Jeden blok tylko dla młodych"W zalewie niezbyt krzepiących wiadomości o wypadkach, kradzieżach, kolizjach etc., nareszcie i dobry njus. Moja chatynka z brzozy karelskiej, powoli popada w ruinę: przez szpary w oknach hula wiatr, dach przecieka, ściany gniją... Mimo, iż jestem samotną kobietą a nie "rodziną", może zdołam załapać się chociaż na malutką kawalerkę (pannerkę?) w w którymś z projektowanych bloków? Pozdrawiam... Ania-Dziewczyna jak Łania z Trudną Sytuacją Mieszkaniową...
Gość napisał(a):Brawo, rozleniwiać młodych super !!!! Po co pracować jak ci dadzą w wieku kiedy jesteś najbardziej produktywny.

Gość

30-09-2021, 13:28
#3
Brawo, rozleniwiać młodych super !!!! Po co pracować jak ci dadzą w wieku kiedy jesteś najbardziej produktywny.
Gość napisał(a):Jeden blok, tylko i wyłącznie dla osób niepalących  i basta :)

Gość

30-09-2021, 17:11
#4
Jeden blok, tylko i wyłącznie dla osób niepalących  i basta :)
Gość napisał(a):Drugi blok dla palaczy, oczywiście z czynszem podwyższonym oa luksus trzeba płacić.

Gość

30-09-2021, 17:13
#5
Drugi blok dla palaczy, oczywiście z czynszem podwyższonym oa luksus trzeba płacić.
Gość napisał(a):Trzeci blok dla osób aktywnie unikających pracy, minimum 20 lat obijania się i życia na koszt Opieki Społecznej, czyli nas wszystkich obywateli.

Gość

30-09-2021, 17:14
#6
Trzeci blok dla osób aktywnie unikających pracy, minimum 20 lat obijania się i życia na koszt Opieki Społecznej, czyli nas wszystkich obywateli.
Gość napisał(a):Czwarty blok dla emerytów, najlepiej z branży artystycznej lub po zasiadaniu na stanowiskach kierowniczych, radach nadzorczych, poselskich i senatorskich stołkach, minimum cały okres życia zawodowego.

Gość

30-09-2021, 17:17
#7
Czwarty blok dla emerytów, najlepiej z branży artystycznej lub po zasiadaniu na stanowiskach kierowniczych, radach nadzorczych, poselskich i senatorskich stołkach, minimum cały okres życia zawodowego.
Gość napisał(a):Piąty blok przeznaczyć dla samotnych matek, wychowujących JESZCZE swoje dzieci. A niech tam mają trochę luksusu.A młodzi, cóż  do roboty skierować.

Gość

30-09-2021, 17:21
#8
Piąty blok przeznaczyć dla samotnych matek, wychowujących JESZCZE swoje dzieci. A niech tam mają trochę luksusu.A młodzi, cóż  do roboty skierować.
Gość napisał(a):szósty blok dla grubasów  

Gość

30-09-2021, 17:39
#9
szósty blok dla grubasów  
Gość napisał(a):W siódmym dębowe stoły i szafy,W ósmym słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy,W dziewiątym - same tuczone świnie,W dziesiątym - kufry, paki i skrzynie.A tych bloków będzie   ze czterdzieści

Gość

30-09-2021, 17:40
#10
W siódmym dębowe stoły i szafy,W ósmym słoń, niedźwiedź i dwie żyrafy,W dziewiątym - same tuczone świnie,W dziesiątym - kufry, paki i skrzynie.A tych bloków będzie   ze czterdzieści
Gość napisał(a):Nagle - gwizd!Nagle - świst!Para - buch! i tyle z tych mieszkań będzie

Gość

30-09-2021, 17:41
#11
Nagle - gwizd!Nagle - świst!Para - buch! i tyle z tych mieszkań będzie

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów