Wyposażenie do mieszkania

Założony przez jant
strony: 1
jant napisał(a):

Hej. Powoli muszę zacząć kompletować wyposażenie do mieszkania. Zaczynam praktycznie od zera. Gdzie polecacie kupować przedmioty, takie jak akcesoria kuchenne, sztućce, szklanki, kieliszki, pościel, itd.? Zależy mi, żeby to były promocyjne ceny, ale jednocześnie rzeczy nie "chińskiej" jakości. Dzięki za podpowiedzi

jant

Wpisów: 7
Dołączył: 23.06.2021
20-09-2021, 13:34
#1

Hej. Powoli muszę zacząć kompletować wyposażenie do mieszkania. Zaczynam praktycznie od zera. Gdzie polecacie kupować przedmioty, takie jak akcesoria kuchenne, sztućce, szklanki, kieliszki, pościel, itd.? Zależy mi, żeby to były promocyjne ceny, ale jednocześnie rzeczy nie "chińskiej" jakości. Dzięki za podpowiedzi

Gość napisał(a):

ja zwykle kupuje w ikea

Gość

13-01-2022, 09:54
#2

ja zwykle kupuje w ikea

Gość napisał(a):

Ja meble miałem na zamówienie od stolarza, rolety do wszystkich okien z Agata Rolety, natomiast wyposażenie i dodatki już stacjonarnie w Pepco czy w Jysku kupowaliśmy ;)

Gość

04-04-2022, 12:54
#3

Ja meble miałem na zamówienie od stolarza, rolety do wszystkich okien z Agata Rolety, natomiast wyposażenie i dodatki już stacjonarnie w Pepco czy w Jysku kupowaliśmy ;)

Gość napisał(a):

Dzięki za namiar na Agatę Rolety. Zamawiałem online, super jakość faktycznie. Wybrałem rolety rzymskie odcień beż/ecru no i moskitiery, bo nie da się wytrzymać przez te komary. Polecam jakoś osłon okiennych i moskitier super.

Gość

05-07-2022, 12:30
#4

Dzięki za namiar na Agatę Rolety. Zamawiałem online, super jakość faktycznie. Wybrałem rolety rzymskie odcień beż/ecru no i moskitiery, bo nie da się wytrzymać przez te komary. Polecam jakoś osłon okiennych i moskitier super.

Gość napisał(a):

super sprawa powiem wam z tą moskitiera

Gość

06-07-2022, 10:46
#5

super sprawa powiem wam z tą moskitiera

OlszarKa napisał(a):

Agata Meble, Ikea, Abra Meble ;)

OlszarKa

Wpisów: 3
Dołączył: 11.04.2022
19-07-2022, 16:09
#6

Agata Meble, Ikea, Abra Meble ;)


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów