Czy zapłacimy podatek katastralny?

Założony przez
strony: 1 2 dalej
Gość napisał(a):Gówno mnie obchodzi co się dzieje w tej rozpadającej się unii,same barany tam siedzą i udają że dobre prawo tworzą

Gość

13-04-2021, 19:01
#1
Gówno mnie obchodzi co się dzieje w tej rozpadającej się unii,same barany tam siedzą i udają że dobre prawo tworzą
Gość napisał(a):Jak przed wojną, same podatki i tylko podatki i o niczym nie można myśleć. Niemcy są bogaci to ich stać na podatek kastralny,Polak i tak robi na to ,żeby państwu oddać wszystko ,a tu znowu podatek i za co zapłacić, zaczniemy kraść, albo wojna ,bo ile można z ludzi zdzierac .    

Gość

13-04-2021, 19:12
#2
Jak przed wojną, same podatki i tylko podatki i o niczym nie można myśleć. Niemcy są bogaci to ich stać na podatek kastralny,Polak i tak robi na to ,żeby państwu oddać wszystko ,a tu znowu podatek i za co zapłacić, zaczniemy kraść, albo wojna ,bo ile można z ludzi zdzierac .    
Gość napisał(a):Znowu characz żydowski  

Gość

13-04-2021, 19:50
#3
Znowu characz żydowski  
Gość napisał(a):Podatki jak na zachodzie , a dlaczego nie mamy takich zarobków jak na zachodzie ?

Gość

13-04-2021, 19:50
#4
Podatki jak na zachodzie , a dlaczego nie mamy takich zarobków jak na zachodzie ?
Gość napisał(a):Podatki jak na zachodzie , a dlaczego nie mamy takich zarobków jak na zachodzie ?

Gość

13-04-2021, 19:51
#5
Podatki jak na zachodzie , a dlaczego nie mamy takich zarobków jak na zachodzie ?
Gość napisał(a):Po pierwsze postulowany jest podatek od drugiej lub trzeciej nieruchomości, przede wszystkim po to, żeby powstrzymać wyścig cen na rynku nieruchomości. Jak mowia Ci, którzy rynek obserwują z bliska od pewnego czasu większość mieszkań w miastach (w szczególności tych dużych) kupowanych jest za gotówkę, pod inwestycję kapitału lub wręcz z przeznaczeniem na airbnb. Są to nierzadko nieruchomości 15, 20 czy też 50 dla tego samego właściciela. Tymczasem ludzie, którzy mieszkania potrzebują po to, by tam mieszkać nie mogą kupić żadnego, bo nie stać ich na wkład własny albo nie mają zdolności kredytowej. Z planów budowy miliona mieszkań przez rząd zostały popluczyny - samorządy też nie budują komunalnych. Dodatkowo na rynek zaczyna wkraczać patodewoperka z "mieszkaniami" 10 czy 15 m^2. Rynek mieszkaniowy w Polsce dziczeje i bez radykalnych zmian nadziei nie widać.  

Gość

13-04-2021, 20:29
#6
Po pierwsze postulowany jest podatek od drugiej lub trzeciej nieruchomości, przede wszystkim po to, żeby powstrzymać wyścig cen na rynku nieruchomości. Jak mowia Ci, którzy rynek obserwują z bliska od pewnego czasu większość mieszkań w miastach (w szczególności tych dużych) kupowanych jest za gotówkę, pod inwestycję kapitału lub wręcz z przeznaczeniem na airbnb. Są to nierzadko nieruchomości 15, 20 czy też 50 dla tego samego właściciela. Tymczasem ludzie, którzy mieszkania potrzebują po to, by tam mieszkać nie mogą kupić żadnego, bo nie stać ich na wkład własny albo nie mają zdolności kredytowej. Z planów budowy miliona mieszkań przez rząd zostały popluczyny - samorządy też nie budują komunalnych. Dodatkowo na rynek zaczyna wkraczać patodewoperka z "mieszkaniami" 10 czy 15 m^2. Rynek mieszkaniowy w Polsce dziczeje i bez radykalnych zmian nadziei nie widać.  
Gość napisał(a):Zmienisz zdanie jak Ci odejdzie ktoś bliski i odziedziczysz drugie mieszkanie.Może będziesz chciał zostawić je dla swojego potomka.A dopóki on nie osiągnie pełnoletności będziesz miał dwa i zabulisz kataster.Żeby powstrzymać ekspansję zagranicznych inwestorów wystarczy wprowadzić przepisy ich obejmujące.

Gość

13-04-2021, 21:02
#7
Zmienisz zdanie jak Ci odejdzie ktoś bliski i odziedziczysz drugie mieszkanie.Może będziesz chciał zostawić je dla swojego potomka.A dopóki on nie osiągnie pełnoletności będziesz miał dwa i zabulisz kataster.Żeby powstrzymać ekspansję zagranicznych inwestorów wystarczy wprowadzić przepisy ich obejmujące.
Gość napisał(a):Podatek katastralny to konieczność.To co sie wyrabia na rynku nieruchomości to patologia i krew zalewa...Mieszkania na pewno stanieją i była by to dobra wiadomość dla wielu ludzi.Nie interesują mnie burżuje co mają po kilka,kilkanaście mieszkań    

Gość

13-04-2021, 21:21
#8
Podatek katastralny to konieczność.To co sie wyrabia na rynku nieruchomości to patologia i krew zalewa...Mieszkania na pewno stanieją i była by to dobra wiadomość dla wielu ludzi.Nie interesują mnie burżuje co mają po kilka,kilkanaście mieszkań    
Gość napisał(a):Jeśli potrzebujesz drugie mieszkanie dla dziecka to raz: zawsze można je zapisać na żonę. Dwa: jeśli żona już jedno będzie posiadać to znaczy, że będzie to już trzecie u was i na pewno puste stać nie będzie - pójdzie pod wynajem i katastra będzie się spłacać sama z zysków z najmu.Wg ostatnich badań prawie 50% Polaków do 34 roku życia mieszka z rodzicami. Zapewne mało kto robi to bo lubi, tylko z przymusu. Mieszkania nie kupisz, bo koszmarnie drogie, a jednocześnie dla singla wynajem swojego M może pochłaniać połowę pensji. To jest tragedia.  

Gość

13-04-2021, 21:46
#9
Jeśli potrzebujesz drugie mieszkanie dla dziecka to raz: zawsze można je zapisać na żonę. Dwa: jeśli żona już jedno będzie posiadać to znaczy, że będzie to już trzecie u was i na pewno puste stać nie będzie - pójdzie pod wynajem i katastra będzie się spłacać sama z zysków z najmu.Wg ostatnich badań prawie 50% Polaków do 34 roku życia mieszka z rodzicami. Zapewne mało kto robi to bo lubi, tylko z przymusu. Mieszkania nie kupisz, bo koszmarnie drogie, a jednocześnie dla singla wynajem swojego M może pochłaniać połowę pensji. To jest tragedia.  
Gość napisał(a):No jasne,znowu ten co sie czegoś dorobił ma bulić bo innych nie stać!

Gość

13-04-2021, 22:18
#10
No jasne,znowu ten co sie czegoś dorobił ma bulić bo innych nie stać!
Gość napisał(a):My Suweren jak wam wprowadzimy Katastrota to tych swoich sztucznych zębów nie zdążycie z szklanki zabrać.

Gość

13-04-2021, 22:21
#11
My Suweren jak wam wprowadzimy Katastrota to tych swoich sztucznych zębów nie zdążycie z szklanki zabrać.
Gość napisał(a):Dlaczego mam płacić za swoją ciężką pracę, po 1 zapłaciłem już podatek od pensji po 2 zapłaciłem już VAT. Za to że chce coś chce mieć to będe karany, lepiej nic nie robić i iść po zapomogę. Ludzie te artykuły są po to aby badać grunt co można jeszcze wyrwać z kieszeni. Chcą zlikwidować klasę średnią, korporacje żeby miały się dobrze a my miska ryżu. Smutne ale prawdziwe!  

Gość

13-04-2021, 22:33
#12
Dlaczego mam płacić za swoją ciężką pracę, po 1 zapłaciłem już podatek od pensji po 2 zapłaciłem już VAT. Za to że chce coś chce mieć to będe karany, lepiej nic nie robić i iść po zapomogę. Ludzie te artykuły są po to aby badać grunt co można jeszcze wyrwać z kieszeni. Chcą zlikwidować klasę średnią, korporacje żeby miały się dobrze a my miska ryżu. Smutne ale prawdziwe!  
Gość napisał(a):Podatki od dochodu, podatki od każdego produktu, podatki od wzbogacenia, może w ogóle pójdźmy na całość i niech cała kasa idzie do rządu, a oni będą nam kartki na chleb dawać... Komuna 2.0? Niewolnictwo XXIw? Z jednej strony ciągle informuje się jak dużo ludzi po 30tce żyje nadal z rodzicami, że rodzi się coraz mniej dzieci... A jak ma być inaczej skoro doprowadzono do tego, że jedyną czynnością jest zarabianie żeby oddawać i jakoś przeżyć? Czy może elita rządząca faktycznie trzyma się zaleceń eksprezydenta "zmień pracę, weź kredyt"?  

Gość

13-04-2021, 23:06
#13
Podatki od dochodu, podatki od każdego produktu, podatki od wzbogacenia, może w ogóle pójdźmy na całość i niech cała kasa idzie do rządu, a oni będą nam kartki na chleb dawać... Komuna 2.0? Niewolnictwo XXIw? Z jednej strony ciągle informuje się jak dużo ludzi po 30tce żyje nadal z rodzicami, że rodzi się coraz mniej dzieci... A jak ma być inaczej skoro doprowadzono do tego, że jedyną czynnością jest zarabianie żeby oddawać i jakoś przeżyć? Czy może elita rządząca faktycznie trzyma się zaleceń eksprezydenta "zmień pracę, weź kredyt"?  
Gość napisał(a):Ludzie budują się latami odmawiają sobie przyjemności by godnie żyć  a nie na stare lata martwić się czy nie odbiorą ich krwawice

Gość

13-04-2021, 23:10
#14
Ludzie budują się latami odmawiają sobie przyjemności by godnie żyć  a nie na stare lata martwić się czy nie odbiorą ich krwawice
Gość napisał(a):Byłby to podatek katastrofalny.Jak się odziedziczy mieszkanie za darmo ,to i podatek można zapłacić.Moze spojrzymy na to z innej strony.Gdy ktoś się dorobił czegoś mieszkań czy domów kosztem zdrowia i uczciwą pracą.Nie wyjeżdżał na wczasy ,bo chciał coś mieć. Był i jest człowiekiem pracowitym i oszczędnym. Przepraszam bardzo ,kogoś takiego mamy karać następnym podatkiem. Nagradzać leni z nich nigdy klasy średniej nie utworzymy.Oni czekają w większości na social. Nie każmy ludzi za ciężka pracę.To oni ciągną ten wóz, któremu na imie Polska.

Gość

13-04-2021, 23:48
#15
Byłby to podatek katastrofalny.Jak się odziedziczy mieszkanie za darmo ,to i podatek można zapłacić.Moze spojrzymy na to z innej strony.Gdy ktoś się dorobił czegoś mieszkań czy domów kosztem zdrowia i uczciwą pracą.Nie wyjeżdżał na wczasy ,bo chciał coś mieć. Był i jest człowiekiem pracowitym i oszczędnym. Przepraszam bardzo ,kogoś takiego mamy karać następnym podatkiem. Nagradzać leni z nich nigdy klasy średniej nie utworzymy.Oni czekają w większości na social. Nie każmy ludzi za ciężka pracę.To oni ciągną ten wóz, któremu na imie Polska.
Gość napisał(a):Teraz to unia nam nowe podatki do*****li kastralny? Nie dla niewolnikow za caly dodruk monety dla calej unii bedziemy placic my nasze dzieci i dzieci naszych dziecibi to bedzie splacona 1/5 sprzedali nas sejm i senat teraz bedziemy zap******ac za miche ryzu niewolnicy unii

Gość

14-04-2021, 00:22
#16
Teraz to unia nam nowe podatki do*****li kastralny? Nie dla niewolnikow za caly dodruk monety dla calej unii bedziemy placic my nasze dzieci i dzieci naszych dziecibi to bedzie splacona 1/5 sprzedali nas sejm i senat teraz bedziemy zap******ac za miche ryzu niewolnicy unii
Gość napisał(a):Ale wesoĺo

Gość

14-04-2021, 07:07
#17
Ale wesoĺo
Gość napisał(a):Nie będzie podatku katastralnego bo to obniży poparcie elektoratu PiSu. Będzie za to dom+. Do drugiej i kolejnych Twoich nieruchomości państwo PiS zakwateruje Ci lokatorów z kartą duża rodzina.

Gość

14-04-2021, 08:00
#18
Nie będzie podatku katastralnego bo to obniży poparcie elektoratu PiSu. Będzie za to dom+. Do drugiej i kolejnych Twoich nieruchomości państwo PiS zakwateruje Ci lokatorów z kartą duża rodzina.
Gość napisał(a):Nic tylko płac i płacz.  To nam zostanie. Zarobki polskie a podatki unijne.. MASAKRA

Gość

14-04-2021, 08:59
#19
Nic tylko płac i płacz.  To nam zostanie. Zarobki polskie a podatki unijne.. MASAKRA
Gość napisał(a):Niewa

Gość

14-04-2021, 09:34
#20
Niewa

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów
×