Urząd Miasta a budownictwo. Te decyzje podjęto w październiku 2020 roku

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):Może tak wreszcie wyremontują zabytkową  t. zw. WODOKACZKĘ na  Łęczysku!Stary O-k

Gość

26-11-2020, 14:11
#1
Może tak wreszcie wyremontują zabytkową  t. zw. WODOKACZKĘ na  Łęczysku!Stary O-k
Gość napisał(a):Czekałem na wydanie decyzji rok czasu , czepiali sie wszystkiego , nawet błedy literowe i przecinki , projektantka z pieć razy poprawiała. Szkoda gadać , ten urząd jest nastawiony antyobywatelowi , wbrew temu co deklarował premier , że urzędy maja służyć obywatelowi

Gość

26-11-2020, 20:57
#2
Czekałem na wydanie decyzji rok czasu , czepiali sie wszystkiego , nawet błedy literowe i przecinki , projektantka z pieć razy poprawiała. Szkoda gadać , ten urząd jest nastawiony antyobywatelowi , wbrew temu co deklarował premier , że urzędy maja służyć obywatelowi
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):Czekałem na wydanie decyzji rok czasu , czepiali sie wszystkiego , nawet błedy literowe i przecinki , projektantka z pieć razy poprawiała. Szkoda gadać , ten urząd jest nastawiony antyobywatelowi , wbrew temu co deklarował premier , że urzędy maja służyć obywatelowi

To kto Ci pisał te dokumenty, a po drugie to błąd literowy czy przecinek w złym miejscu może zmienić znaczenie zdania.

Gość

03-12-2020, 10:51
#3
Gość napisał(a):Czekałem na wydanie decyzji rok czasu , czepiali sie wszystkiego , nawet błedy literowe i przecinki , projektantka z pieć razy poprawiała. Szkoda gadać , ten urząd jest nastawiony antyobywatelowi , wbrew temu co deklarował premier , że urzędy maja służyć obywatelowi

To kto Ci pisał te dokumenty, a po drugie to błąd literowy czy przecinek w złym miejscu może zmienić znaczenie zdania.


strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 1 zalogowany użytkownik.
Lista zalogowanych użytkowników: dsite
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów