Ile wynosi średnia cena mieszkania w Ostrołęce?

Założony przez
strony: wstecz 1 2
Baleary napisał(a):

Najważniejsze jest by wybrać dobre biuro nieruchomości, które pomoże nam w zakupie mieszkania. Ja zdecydowałam się na Góralczyk Nieruchomości, dzięki czemu otrzymałam bardzo dużą pomoc w zakupie mieszkania. Wszystko miałam dokładnie objaśniane, kontakt był bardzo dobry

Baleary

Wpisów: 2
Dołączył: 18.01.2022
28-02-2022, 19:44
#1

Najważniejsze jest by wybrać dobre biuro nieruchomości, które pomoże nam w zakupie mieszkania. Ja zdecydowałam się na Góralczyk Nieruchomości, dzięki czemu otrzymałam bardzo dużą pomoc w zakupie mieszkania. Wszystko miałam dokładnie objaśniane, kontakt był bardzo dobry

Gość napisał(a):

6000 za m2

Gość

03-03-2022, 16:44
#2

6000 za m2

Gość napisał(a):

8 tys za meter albo slonina z octem kurpsiak z ostroleki

Gość

04-03-2022, 02:06
#3

8 tys za meter albo slonina z octem kurpsiak z ostroleki

Gość napisał(a):
Baleary napisał(a):

Najważniejsze jest by wybrać dobre biuro nieruchomości, które pomoże nam w zakupie mieszkania. Ja zdecydowałam się na Góralczyk Nieruchomości, dzięki czemu otrzymałam bardzo dużą pomoc w zakupie mieszkania. Wszystko miałam dokładnie objaśniane, kontakt był bardzo dobry

I znowu reklama

Gość

08-03-2022, 15:03
#4
Baleary napisał(a):

Najważniejsze jest by wybrać dobre biuro nieruchomości, które pomoże nam w zakupie mieszkania. Ja zdecydowałam się na Góralczyk Nieruchomości, dzięki czemu otrzymałam bardzo dużą pomoc w zakupie mieszkania. Wszystko miałam dokładnie objaśniane, kontakt był bardzo dobry

I znowu reklama

Gość napisał(a):

jamieszkam w stodole i mam tam dobrze

Gość

18-03-2022, 01:59
#5

jamieszkam w stodole i mam tam dobrze

Gość napisał(a):

slonina z octem imieszkanie za 900 zl zameter

Gość

18-03-2022, 02:01
#6

slonina z octem imieszkanie za 900 zl zameter

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Mieszkania są drogie, tak naprawdę coraz droższe i wcale nie widać końca tej drożyzny. Dlatego ja czekałam i czekałam, aż w końcu zdecydowałam, że to najwyższa pora. Mam już swoje lata i nie mam ochoty tłuc się po wynajmowanych mieszkaniach – a jeśli ceny spadną za 10 lat to co, mam tyle czekać? Dlatego zdecydowałam się na zarezerwowanie swojego segmenciku w nowej inwestycji sprzedawanej przez biuro Góralczyk Nieruchomości, czyli Osiedle Żeromskiego

Kurcze, bardzo podoba mi się ta inwestycja, sama zastanawiam się nad tym, czy nie skontaktować się z tym biurem. Jak dotąd nie spotkałam się z żadną opinią, to jest pierwszy komentarz, na który trafiłam, dlatego chyba zacznę robić research, bo miejsce i ogólnie oferta bardzo mi się podoba.

Najważniejsze to porozmawiać z ludźmi,którzy kupili mieszkanie od tego dewelopera. Sprawdź, czy się nie spóźnia, czy buduje zgodnie z planem , na jakim poziomie będą czynsze i koniecznie umowa deweloperska to sprawdzenia przez prawnika zanim podpiszesz bo można się nieźle urządzić kupując w ciemno.

Gość

28-05-2022, 07:35
#7
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Mieszkania są drogie, tak naprawdę coraz droższe i wcale nie widać końca tej drożyzny. Dlatego ja czekałam i czekałam, aż w końcu zdecydowałam, że to najwyższa pora. Mam już swoje lata i nie mam ochoty tłuc się po wynajmowanych mieszkaniach – a jeśli ceny spadną za 10 lat to co, mam tyle czekać? Dlatego zdecydowałam się na zarezerwowanie swojego segmenciku w nowej inwestycji sprzedawanej przez biuro Góralczyk Nieruchomości, czyli Osiedle Żeromskiego

Kurcze, bardzo podoba mi się ta inwestycja, sama zastanawiam się nad tym, czy nie skontaktować się z tym biurem. Jak dotąd nie spotkałam się z żadną opinią, to jest pierwszy komentarz, na który trafiłam, dlatego chyba zacznę robić research, bo miejsce i ogólnie oferta bardzo mi się podoba.

Najważniejsze to porozmawiać z ludźmi,którzy kupili mieszkanie od tego dewelopera. Sprawdź, czy się nie spóźnia, czy buduje zgodnie z planem , na jakim poziomie będą czynsze i koniecznie umowa deweloperska to sprawdzenia przez prawnika zanim podpiszesz bo można się nieźle urządzić kupując w ciemno.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

moze z 990 zl za metwer

U ciebie na wsi

Gość

30-05-2022, 12:54
#8
Gość napisał(a):

moze z 990 zl za metwer

U ciebie na wsi

Gość napisał(a):

kto to kupi min 6000 zl za meter u ciebie na wsi

Gość

30-05-2022, 18:06
#9

kto to kupi min 6000 zl za meter u ciebie na wsi

Gość napisał(a):

Na jesieni m2 będzie kosztował powyżej 7 tys/m

Gość

31-05-2022, 20:14
#10

Na jesieni m2 będzie kosztował powyżej 7 tys/m

Gość napisał(a):

W Ostrołęce ubywa ludnosci więć jest nad podaz mieszkań, aczkolwiek nowe bloki będą kusić nabywców tym, że są nowe, a stare osiedla będa sie wyludniać, zostanie patologia.

Gość

11-06-2022, 10:45
#11

W Ostrołęce ubywa ludnosci więć jest nad podaz mieszkań, aczkolwiek nowe bloki będą kusić nabywców tym, że są nowe, a stare osiedla będa sie wyludniać, zostanie patologia.

Gość napisał(a):

W Ostrołęce ubywa ludnosci więć jest nad podaz mieszkań, aczkolwiek nowe bloki będą kusić nabywców tym, że są nowe, a stare osiedla będa sie wyludniać, zostanie patologia.

Gość

11-06-2022, 17:45
#12

W Ostrołęce ubywa ludnosci więć jest nad podaz mieszkań, aczkolwiek nowe bloki będą kusić nabywców tym, że są nowe, a stare osiedla będa sie wyludniać, zostanie patologia.


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów