Ile kosztuje mieszkanie w Ostrołęce? Ceny za metr kwadratowy idą w górę

Założony przez
strony: 1 2 dalej
Gość napisał(a):Chyba rok temu, już mamy po 5 tys za metr

Gość

02-10-2020, 11:07
#1
Chyba rok temu, już mamy po 5 tys za metr
Gość napisał(a):Na umowach zawsze zaniżają, aby podatek mniejszy zapłacić. A do ręki całość.  

Gość

02-10-2020, 11:50
#2
Na umowach zawsze zaniżają, aby podatek mniejszy zapłacić. A do ręki całość.  
Gość napisał(a):Nie warto kupować mieszkania w Ostrołęce. Nie za te obecne ceny. Inwestycja bez przyszłości. Lepiej dać wiecej i kupić w Warszawie.

Gość

02-10-2020, 12:03
#3
Nie warto kupować mieszkania w Ostrołęce. Nie za te obecne ceny. Inwestycja bez przyszłości. Lepiej dać wiecej i kupić w Warszawie.
Gość napisał(a):No pewnie, że w Warszawie lepiej... Tylko codziennie do pracy w Ostrołęce ciężko dojeżdżać ;)  

Gość

02-10-2020, 12:27
#4
No pewnie, że w Warszawie lepiej... Tylko codziennie do pracy w Ostrołęce ciężko dojeżdżać ;)  
Gość napisał(a):Kto kupuje mieszkania w tym smutnym jak (pizxa) mieście?  

Gość

02-10-2020, 14:14
#5
Kto kupuje mieszkania w tym smutnym jak (pizxa) mieście?  
Gość napisał(a):Ten, kto wie, że nawet smutna ****a może dawać radość.  

Gość

02-10-2020, 14:47
#6
Ten, kto wie, że nawet smutna ****a może dawać radość.  
Gość napisał(a):W całej Polsce ceny mieszkań już zaczynają spadać,bo mało jest chętnych na kupno.I dobrze,bo może w końcu coś się ruszy.

Gość

02-10-2020, 15:15
#7
W całej Polsce ceny mieszkań już zaczynają spadać,bo mało jest chętnych na kupno.I dobrze,bo może w końcu coś się ruszy.
Gość napisał(a):Sprzedającym to się w owych już poprzewracalo,że chcą takie sumy,że te mieszkania nikt nie kupuje i stoją miesiącami,a nawet latami! Lepiej obniżyć cenę i sprzedać.

Gość

02-10-2020, 16:20
#8
Sprzedającym to się w owych już poprzewracalo,że chcą takie sumy,że te mieszkania nikt nie kupuje i stoją miesiącami,a nawet latami! Lepiej obniżyć cenę i sprzedać.
Gość napisał(a):

Jak mam zapłacić 5k za metr to wolę postawić dom, taniej wyjdzie.

Gość

03-10-2020, 16:36
#9

Jak mam zapłacić 5k za metr to wolę postawić dom, taniej wyjdzie.

Gość napisał(a):Ceny spadają,jeszcze parę miesięcy i będzie można coś kupić w przyzwoitej cenie.Teraz to sprzedający poszaleli i nikt tych mieszkań nie kupuje,wszystko stoi.

Gość

03-10-2020, 18:39
#10
Ceny spadają,jeszcze parę miesięcy i będzie można coś kupić w przyzwoitej cenie.Teraz to sprzedający poszaleli i nikt tych mieszkań nie kupuje,wszystko stoi.
Gość napisał(a):

Czytam i myślę, po co się wypowiadać na tematy o których się nie ma zielonego pojęcia? Ludzie, kręci Was to? Nawet nie chce mi się z Wami polemizować. Powinni dzielić się swoimi doświadczeniami te osoby, które kupiły, sprzedały mieszkanie czy dom i to w ostatnim czasie...

Gość

06-10-2020, 08:05
#11

Czytam i myślę, po co się wypowiadać na tematy o których się nie ma zielonego pojęcia? Ludzie, kręci Was to? Nawet nie chce mi się z Wami polemizować. Powinni dzielić się swoimi doświadczeniami te osoby, które kupiły, sprzedały mieszkanie czy dom i to w ostatnim czasie...

Gość napisał(a):

Jako młoda osoba chcąca zakorzenić się w Ostrołęce, ponieważ tu po studiach znalazłem dobrze płatną pracę (co rzadko się w tym mieście zdarza, a jednak ! ) słabo jest z kupnem mieszkania. Rok czasu śledze ceny mieszkań i to, co się w Ostrołęce dzieje to paranoja. W innych miastach ceny maleja, gdzie u nas proporcjonalnie rosną.  Śmieję się głośno do sprzedających, gdzie puszczają ceny mieszkania po 5, a nawet po 6,5 tysięcy za m2.Na M-O jest oferta mieszkania w bloku Villa Piano na Boh Warszawy - 500 tyś za 76m2 w stanie deweloperskim (haha). Takie wysokie ceny tyczą się również mieszkań wtórnych, co podwaja parodie). W Białymstoku znajdą się tańsze mieszkania, a gdzie Bialystok do Ostroleki. Nie wspomne o Warszawie, gdzie np. na Białołęce mieszkania od 6,5tyś./m2. Po dłuższych analizach w tym momencie opłaca się kupić działkę i postawić dom. - tak tu się zaraz zacznie gowno burza, ze gdzie dom tańszy od mieszkania. - Jest to do zrobienia w podobnych pieniadzach jakie ludzie chcą za mieszkania, a jaki komfort. Działkę w dobrych pieniadzach z uzbrojeniem można znalesć spokojnie, a willi za milion też nie trzeba budować. Ja osobiście odpuściłem sobie próbę kupna mieszkania, bo to mija się z celem w naszym malym mieście. Zakupiłem więc działaczkę i powoli zmierzam ku budowy.

Pozdrawiam serdecznie

Gość

06-10-2020, 13:52
#12

Jako młoda osoba chcąca zakorzenić się w Ostrołęce, ponieważ tu po studiach znalazłem dobrze płatną pracę (co rzadko się w tym mieście zdarza, a jednak ! ) słabo jest z kupnem mieszkania. Rok czasu śledze ceny mieszkań i to, co się w Ostrołęce dzieje to paranoja. W innych miastach ceny maleja, gdzie u nas proporcjonalnie rosną.  Śmieję się głośno do sprzedających, gdzie puszczają ceny mieszkania po 5, a nawet po 6,5 tysięcy za m2.Na M-O jest oferta mieszkania w bloku Villa Piano na Boh Warszawy - 500 tyś za 76m2 w stanie deweloperskim (haha). Takie wysokie ceny tyczą się również mieszkań wtórnych, co podwaja parodie). W Białymstoku znajdą się tańsze mieszkania, a gdzie Bialystok do Ostroleki. Nie wspomne o Warszawie, gdzie np. na Białołęce mieszkania od 6,5tyś./m2. Po dłuższych analizach w tym momencie opłaca się kupić działkę i postawić dom. - tak tu się zaraz zacznie gowno burza, ze gdzie dom tańszy od mieszkania. - Jest to do zrobienia w podobnych pieniadzach jakie ludzie chcą za mieszkania, a jaki komfort. Działkę w dobrych pieniadzach z uzbrojeniem można znalesć spokojnie, a willi za milion też nie trzeba budować. Ja osobiście odpuściłem sobie próbę kupna mieszkania, bo to mija się z celem w naszym malym mieście. Zakupiłem więc działaczkę i powoli zmierzam ku budowy.

Pozdrawiam serdecznie

Gość napisał(a):

Tak, zgadza się tylko, że teraz ceny działek też poszły wysoko w górę, bardzo drogo w Ostrołęce i na obrzeżach  (pomijając obrzeża z koniecznością przejazdu przez mosty).

Oglądałam parę działek to niestety, za dobra działkę w Ostrołęce trzeba dać 1500-2000  za ar a w gminie Rzekuń 1000 zł. Jak za działkę zapłaci się 200000 to z mieszkania zostaje na jedynie stan surowy a to kropla w morzu.

Strasznie te ceny u nas powariowały, również fachowców.

Gość

06-10-2020, 23:25
#13

Tak, zgadza się tylko, że teraz ceny działek też poszły wysoko w górę, bardzo drogo w Ostrołęce i na obrzeżach  (pomijając obrzeża z koniecznością przejazdu przez mosty).

Oglądałam parę działek to niestety, za dobra działkę w Ostrołęce trzeba dać 1500-2000  za ar a w gminie Rzekuń 1000 zł. Jak za działkę zapłaci się 200000 to z mieszkania zostaje na jedynie stan surowy a to kropla w morzu.

Strasznie te ceny u nas powariowały, również fachowców.

Gość napisał(a):

Te same teksty czytałem 12 lat temu, w 2008, jak mieszkania drożały z 2000 na 3000zł/m. W 2013 jak kupowałem mieszkanie były już po 4000zł/m. A na forach "znawcy" pisali, że drożyzna i będzie tanieć. I wiecie co wam powiem... Nigdy nie będą tanieć, bo co roku jest inflacja i złotówka traci na wartości. Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2008r było 1126zł. A teraz jest 2600zł. A bloki i domy budują ludzie. A za materiały budowlane płaci się w zł. A nie za "Bóg zapłać".

Gość

07-10-2020, 19:54
#14

Te same teksty czytałem 12 lat temu, w 2008, jak mieszkania drożały z 2000 na 3000zł/m. W 2013 jak kupowałem mieszkanie były już po 4000zł/m. A na forach "znawcy" pisali, że drożyzna i będzie tanieć. I wiecie co wam powiem... Nigdy nie będą tanieć, bo co roku jest inflacja i złotówka traci na wartości. Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2008r było 1126zł. A teraz jest 2600zł. A bloki i domy budują ludzie. A za materiały budowlane płaci się w zł. A nie za "Bóg zapłać".

Gość napisał(a):
  1. Gość napisał(a):

    Te same teksty czytałem 12 lat temu, w 2008, jak mieszkania drożały z 2000 na 3000zł/m. W 2013 jak kupowałem mieszkanie były już po 4000zł/m. A na forach "znawcy" pisali, że drożyzna i będzie tanieć. I wiecie co wam powiem... Nigdy nie będą tanieć, bo co roku jest inflacja i złotówka traci na wartości. Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2008r było 1126zł. A teraz jest 2600zł. A bloki i domy budują ludzie. A za materiały budowlane płaci się w zł. A nie za "Bóg zapłać".

    W 2008r. było 1126 brutto? To istotna różnica.

    Mi nie chodzi o to, że myślę, że coś stanieje tylko o to, że to nie do końca tak że za 500000 to ktoś dom pobuduje bo 500 000 to dzialka i stan surowy zamknìęty.  Wszystko zdrożalo, również w zakresie budowy domu, materiałów i usług.

Gość

07-10-2020, 22:31
#15
  1. Gość napisał(a):

    Te same teksty czytałem 12 lat temu, w 2008, jak mieszkania drożały z 2000 na 3000zł/m. W 2013 jak kupowałem mieszkanie były już po 4000zł/m. A na forach "znawcy" pisali, że drożyzna i będzie tanieć. I wiecie co wam powiem... Nigdy nie będą tanieć, bo co roku jest inflacja i złotówka traci na wartości. Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2008r było 1126zł. A teraz jest 2600zł. A bloki i domy budują ludzie. A za materiały budowlane płaci się w zł. A nie za "Bóg zapłać".

    W 2008r. było 1126 brutto? To istotna różnica.

    Mi nie chodzi o to, że myślę, że coś stanieje tylko o to, że to nie do końca tak że za 500000 to ktoś dom pobuduje bo 500 000 to dzialka i stan surowy zamknìęty.  Wszystko zdrożalo, również w zakresie budowy domu, materiałów i usług.

Gość napisał(a):

6 tysiecy za metr

Gość

15-10-2020, 02:13
#16

6 tysiecy za metr

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Tak, zgadza się tylko, że teraz ceny działek też poszły wysoko w górę, bardzo drogo w Ostrołęce i na obrzeżach  (pomijając obrzeża z koniecznością przejazdu przez mosty).

Oglądałam parę działek to niestety, za dobra działkę w Ostrołęce trzeba dać 1500-2000  za ar a w gminie Rzekuń 1000 zł. Jak za działkę zapłaci się 200000 to z mieszkania zostaje na jedynie stan surowy a to kropla w morzu.

Strasznie te ceny u nas powariowały, również fachowców.

Jak ktoś chce 100 arową działkę w mieście. Jak masz namiary na te działki od 1500 do 2000 za ar to wchodzę w to od razu. Kupię 40 arów w jednym kawałku.

Gość

16-10-2020, 15:29
#17
Gość napisał(a):

Tak, zgadza się tylko, że teraz ceny działek też poszły wysoko w górę, bardzo drogo w Ostrołęce i na obrzeżach  (pomijając obrzeża z koniecznością przejazdu przez mosty).

Oglądałam parę działek to niestety, za dobra działkę w Ostrołęce trzeba dać 1500-2000  za ar a w gminie Rzekuń 1000 zł. Jak za działkę zapłaci się 200000 to z mieszkania zostaje na jedynie stan surowy a to kropla w morzu.

Strasznie te ceny u nas powariowały, również fachowców.

Jak ktoś chce 100 arową działkę w mieście. Jak masz namiary na te działki od 1500 do 2000 za ar to wchodzę w to od razu. Kupię 40 arów w jednym kawałku.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Te same teksty czytałem 12 lat temu, w 2008, jak mieszkania drożały z 2000 na 3000zł/m. W 2013 jak kupowałem mieszkanie były już po 4000zł/m. A na forach "znawcy" pisali, że drożyzna i będzie tanieć. I wiecie co wam powiem... Nigdy nie będą tanieć, bo co roku jest inflacja i złotówka traci na wartości. Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2008r było 1126zł. A teraz jest 2600zł. A bloki i domy budują ludzie. A za materiały budowlane płaci się w zł. A nie za "Bóg zapłać".

TY kupowałeś w 2013 roku za 4tyś a ludzie zaczekali i kupowali w 2015 w nowych blokach za 3tyś 🙂 nawet teraz w 2019 2020 były u jednego z deweloperów po cenie dużo niższej niż 4tyś.

Gość

18-10-2020, 21:23
#18
Gość napisał(a):

Te same teksty czytałem 12 lat temu, w 2008, jak mieszkania drożały z 2000 na 3000zł/m. W 2013 jak kupowałem mieszkanie były już po 4000zł/m. A na forach "znawcy" pisali, że drożyzna i będzie tanieć. I wiecie co wam powiem... Nigdy nie będą tanieć, bo co roku jest inflacja i złotówka traci na wartości. Minimalne wynagrodzenie za pracę w 2008r było 1126zł. A teraz jest 2600zł. A bloki i domy budują ludzie. A za materiały budowlane płaci się w zł. A nie za "Bóg zapłać".

TY kupowałeś w 2013 roku za 4tyś a ludzie zaczekali i kupowali w 2015 w nowych blokach za 3tyś 🙂 nawet teraz w 2019 2020 były u jednego z deweloperów po cenie dużo niższej niż 4tyś.

Gość napisał(a):
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Tak, zgadza się tylko, że teraz ceny działek też poszły wysoko w górę, bardzo drogo w Ostrołęce i na obrzeżach  (pomijając obrzeża z koniecznością przejazdu przez mosty).

Oglądałam parę działek to niestety, za dobra działkę w Ostrołęce trzeba dać 1500-2000  za ar a w gminie Rzekuń 1000 zł. Jak za działkę zapłaci się 200000 to z mieszkania zostaje na jedynie stan surowy a to kropla w morzu.

Strasznie te ceny u nas powariowały, również fachowców.

Jak ktoś chce 100 arową działkę w mieście. Jak masz namiary na te działki od 1500 do 2000 za ar to wchodzę w to od razu. Kupię 40 arów w jednym kawałku.

Ja również poproszę o namiary na działki/działkę w Ostrołęce po w/w cenie.

Gość

20-10-2020, 09:22
#19
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):

Tak, zgadza się tylko, że teraz ceny działek też poszły wysoko w górę, bardzo drogo w Ostrołęce i na obrzeżach  (pomijając obrzeża z koniecznością przejazdu przez mosty).

Oglądałam parę działek to niestety, za dobra działkę w Ostrołęce trzeba dać 1500-2000  za ar a w gminie Rzekuń 1000 zł. Jak za działkę zapłaci się 200000 to z mieszkania zostaje na jedynie stan surowy a to kropla w morzu.

Strasznie te ceny u nas powariowały, również fachowców.

Jak ktoś chce 100 arową działkę w mieście. Jak masz namiary na te działki od 1500 do 2000 za ar to wchodzę w to od razu. Kupię 40 arów w jednym kawałku.

Ja również poproszę o namiary na działki/działkę w Ostrołęce po w/w cenie.

Gość napisał(a):

Oj tam  oj tam,  nie nabijanie się że mnie, sama chętnie bym kupiła  :)) tylko jedno zero mi uciekło  :)

Gość

20-10-2020, 13:33
#20

Oj tam  oj tam,  nie nabijanie się że mnie, sama chętnie bym kupiła  :)) tylko jedno zero mi uciekło  :)


strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów