Przedszkola w Ostrołęce. Które najlepsze?

Założony przez maja123
strony: 1
maja123 napisał(a):Bardzo proszę o pomoc w związku z wyborem przedszkola w Ostrołęce. Chciałabym zapisać dziecko najlepiej do publicznego przedszkola, czy mogliby mi doswiadczeni rodzice podpowiedziec ktore najlepsze jest publiczne przedszkole,ewentualnie prywatne? Które przedszkola mają dobrą opinię? Zalezy mi na takim w ktorym czesto dzieciaczki wychodza na swieze powietrze a TV ogladaja sporadycznie. W ktorych sa place zabaw  no i oczywiscie Panie zeby mialy dobre podejscie do dzieci. Aha, czy we wszystkich panstwowych jest lezakowanie? Dziekuje za pomoc.  

maja123

Wpisów: 1
Dołączył: 14.03.2012
14-03-2012, 20:39
#1
Bardzo proszę o pomoc w związku z wyborem przedszkola w Ostrołęce. Chciałabym zapisać dziecko najlepiej do publicznego przedszkola, czy mogliby mi doswiadczeni rodzice podpowiedziec ktore najlepsze jest publiczne przedszkole,ewentualnie prywatne? Które przedszkola mają dobrą opinię? Zalezy mi na takim w ktorym czesto dzieciaczki wychodza na swieze powietrze a TV ogladaja sporadycznie. W ktorych sa place zabaw  no i oczywiscie Panie zeby mialy dobre podejscie do dzieci. Aha, czy we wszystkich panstwowych jest lezakowanie? Dziekuje za pomoc.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów