Pakiet wolnościowy w prawie budowlanym przyjęty przez rząd

Założony przez
strony: 1
Gość napisał(a):Bardzo dobrze, im mniej biurokracji tym lepiej.Jeszcze to nie to co mogło by być, ale nie będę narzekał :)Może z czasem jeszcze zmniejszą tą biurokracje.

Gość

14-11-2019, 08:33
#1
Bardzo dobrze, im mniej biurokracji tym lepiej.Jeszcze to nie to co mogło by być, ale nie będę narzekał :)Może z czasem jeszcze zmniejszą tą biurokracje.
Gość napisał(a):A co z domkami letniskowymi na działkach rekreacyjnych dalej trzeba się płaszczyć przed postawieniem domku 5na 5 na 5 w urzędach?

Gość

14-11-2019, 16:25
#2
A co z domkami letniskowymi na działkach rekreacyjnych dalej trzeba się płaszczyć przed postawieniem domku 5na 5 na 5 w urzędach?
Gość napisał(a):Tylko mafia strażaków coraz bardziej komplikuje prawo a projektanci płacą słono za uzgodnienie projektu z rzeczoznawca ppoż.  

Gość

14-11-2019, 22:09
#3
Tylko mafia strażaków coraz bardziej komplikuje prawo a projektanci płacą słono za uzgodnienie projektu z rzeczoznawca ppoż.  
Gość napisał(a):Jeśli tak zmienia sie prawo budowlane to moze zrobia porządek z uprawnieniami budowlanymi

Gość

14-11-2019, 23:20
#4
Jeśli tak zmienia sie prawo budowlane to moze zrobia porządek z uprawnieniami budowlanymi
Gość napisał(a):Pęczek bzdur. Ten kto to pisze chyba nie ma pojęcia o obecnych procedurach. Dziś nie składa się do pozwolenie nic więcej co opisano, natomiast do pozwolenia na użytkowanie załącza się projekt budowlany z ewentualnymi zmianami nikt nie wymaga dokumentacji wykonawczej, bez której można wybudować i uzyskać pozw na użytk. A projekt techniczny od dawna nie istnieje i nikt nie wymaga takiej.dokumentacji obecnie. Cieszcie sie z utrudnień ktore nas czekają.

Gość

15-11-2019, 09:47
#5
Pęczek bzdur. Ten kto to pisze chyba nie ma pojęcia o obecnych procedurach. Dziś nie składa się do pozwolenie nic więcej co opisano, natomiast do pozwolenia na użytkowanie załącza się projekt budowlany z ewentualnymi zmianami nikt nie wymaga dokumentacji wykonawczej, bez której można wybudować i uzyskać pozw na użytk. A projekt techniczny od dawna nie istnieje i nikt nie wymaga takiej.dokumentacji obecnie. Cieszcie sie z utrudnień ktore nas czekają.
Gość napisał(a):Wracamy do Prawa Budowlanego napisanego przez Pana Prezydenta Mościckiego.Szkoda tylko "ciężkiej" pracy poprzednich panów ministrów i całej,  armii koleszków prawników, którzy zrobili majątki na pisaniu kompletnie nie potrzebnych paragrafów. Jeszcze zapraszam ta bandę urzedoli do Mozambiku, gdzie jak na całym Świecie decyzja administracyjną pozwolenia na budowę jest koncepcja architektoniczna i zgodność z MPZP. A projekt budowlany powstaje w trakcie realizacji inwestycji. Tym ludziom takie coś nie mieści się w głowach. Idealnym przykładem obecnego prawa jest wydanie decyzji w naszym miasteczku na budowę muzeum Polon. Światowej sławy autora projektu Pana Prof.Rainera Mahlamäki, wykładowcę najznamienitszych uczelni technicznych, gdzie juz tylko sprzątanie w jego pracowni nobilituje, sprawdzały w naszym , pozał się Boże urzędzie, niedomyte i niedouczone dziewczynki po jakimś liceum, które juz w zasadzie były na macierzymskim. Zawieść ich wszystkich na Madagaskar.Slavek

Gość

15-11-2019, 19:47
#6
Wracamy do Prawa Budowlanego napisanego przez Pana Prezydenta Mościckiego.Szkoda tylko "ciężkiej" pracy poprzednich panów ministrów i całej,  armii koleszków prawników, którzy zrobili majątki na pisaniu kompletnie nie potrzebnych paragrafów. Jeszcze zapraszam ta bandę urzedoli do Mozambiku, gdzie jak na całym Świecie decyzja administracyjną pozwolenia na budowę jest koncepcja architektoniczna i zgodność z MPZP. A projekt budowlany powstaje w trakcie realizacji inwestycji. Tym ludziom takie coś nie mieści się w głowach. Idealnym przykładem obecnego prawa jest wydanie decyzji w naszym miasteczku na budowę muzeum Polon. Światowej sławy autora projektu Pana Prof.Rainera Mahlamäki, wykładowcę najznamienitszych uczelni technicznych, gdzie juz tylko sprzątanie w jego pracowni nobilituje, sprawdzały w naszym , pozał się Boże urzędzie, niedomyte i niedouczone dziewczynki po jakimś liceum, które juz w zasadzie były na macierzymskim. Zawieść ich wszystkich na Madagaskar.Slavek

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów