Optyk

Założony przez agatka9963
strony: 1
agatka9963 napisał(a):Witam, pisze iż poszukuję dobrego i niedrogiego optyka. Którego polecacie?  

agatka9963

Wpisów: 6
Dołączył: 08.02.2009
02-03-2012, 20:01
#1
Witam, pisze iż poszukuję dobrego i niedrogiego optyka. Którego polecacie?  
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o Ostrołękę, to każdy z optyków poleca sam siebie, Wiadomo - kasa. Klient jest dobry jak przyjdzie, - sprzedawca mało co mu w ..... nie wejdzie, a potem ma  go w ..... . Ale tak szczerze to ja poleciłbym optyka - mieści się w domu handlowym "HANDLOWIEC" - wejście od strony ryneczku-piaski. Tam od kilku lat się zaopatruję. POZDRAWIAM  

Gość

03-03-2012, 07:58
#2
Jeśli chodzi o Ostrołękę, to każdy z optyków poleca sam siebie, Wiadomo - kasa. Klient jest dobry jak przyjdzie, - sprzedawca mało co mu w ..... nie wejdzie, a potem ma  go w ..... . Ale tak szczerze to ja poleciłbym optyka - mieści się w domu handlowym "HANDLOWIEC" - wejście od strony ryneczku-piaski. Tam od kilku lat się zaopatruję. POZDRAWIAM  
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o Ostrołękę, to każdy z optyków poleca sam siebie, Wiadomo - kasa. Klient jest dobry jak przyjdzie, - sprzedawca mało co mu w ..... nie wejdzie, a potem ma  go w ..... . Ale tak szczerze to ja poleciłbym optyka - mieści się w domu handlowym "HANDLOWIEC" - wejście od strony ryneczku-piaski. Tam od kilku lat się zaopatruję. POZDRAWIAM  

Gość

03-03-2012, 07:59
#3
Jeśli chodzi o Ostrołękę, to każdy z optyków poleca sam siebie, Wiadomo - kasa. Klient jest dobry jak przyjdzie, - sprzedawca mało co mu w ..... nie wejdzie, a potem ma  go w ..... . Ale tak szczerze to ja poleciłbym optyka - mieści się w domu handlowym "HANDLOWIEC" - wejście od strony ryneczku-piaski. Tam od kilku lat się zaopatruję. POZDRAWIAM  
Gość napisał(a):w szpitalu jest dobry i tani optyk{ok}

Gość

03-03-2012, 18:13
#4
w szpitalu jest dobry i tani optyk{ok}
Gość napisał(a):Też polecam Optyka p. Dąbrowski w Handlowcu  

Gość

26-11-2014, 11:05
#5
Też polecam Optyka p. Dąbrowski w Handlowcu  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów