Szkoła tańca dla 3 latka

Założony przez mała
strony: 1
mała napisał(a):Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce jest możliwość nauki tańca dla 3 latka bo w ogłoszeniach jest tylko od 5 lat.Dziękuję z góry za informację.{usmiech}

mała

Wpisów: 13
Dołączył: 01.10.2011
25-02-2012, 23:15
#1
Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce jest możliwość nauki tańca dla 3 latka bo w ogłoszeniach jest tylko od 5 lat.Dziękuję z góry za informację.{usmiech}
Gość napisał(a):Ludzie dajcie dzieciom spokojnie przejść przez dzieciństwo. Za chwilę zaczną się zapisy dzieci w momencie jak mamusia dowie się że jest w ciąży.

Gość

26-02-2012, 17:32
#2
Ludzie dajcie dzieciom spokojnie przejść przez dzieciństwo. Za chwilę zaczną się zapisy dzieci w momencie jak mamusia dowie się że jest w ciąży.
Gość napisał(a):[quote=mała]Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce jest możliwość nauki tańca dla 3 latka bo w ogłoszeniach jest tylko od 5 lat.Dziękuję z góry za informację.{usmiech} [/quote]To chore matki niech się nauczą a nie takie biedne dzieci co od 5 chcą je na balet puszczać w ostrołęckie kluby, żal takich matek.

Gość

26-02-2012, 18:30
#3
[quote=mała]Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce jest możliwość nauki tańca dla 3 latka bo w ogłoszeniach jest tylko od 5 lat.Dziękuję z góry za informację.{usmiech} [/quote]To chore matki niech się nauczą a nie takie biedne dzieci co od 5 chcą je na balet puszczać w ostrołęckie kluby, żal takich matek.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=mała]Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce jest możliwość nauki tańca dla 3 latka bo w ogłoszeniach jest tylko od 5 lat.Dziękuję z góry za informację.{usmiech} [/quote]To chore matki niech się nauczą a nie takie biedne dzieci co od 5 chcą je na balet puszczać w ostrołęckie kluby, żal takich matek. [/quote]Prosiłam o informację a nie o krytykę i do niczego nie zmuszam mojego dziecka  

Gość

26-02-2012, 22:02
#4
[quote=Gość][quote=mała]Mam pytanie czy ktoś wie czy w ostrołęce jest możliwość nauki tańca dla 3 latka bo w ogłoszeniach jest tylko od 5 lat.Dziękuję z góry za informację.{usmiech} [/quote]To chore matki niech się nauczą a nie takie biedne dzieci co od 5 chcą je na balet puszczać w ostrołęckie kluby, żal takich matek. [/quote]Prosiłam o informację a nie o krytykę i do niczego nie zmuszam mojego dziecka  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ludzie dajcie dzieciom spokojnie przejść przez dzieciństwo. Za chwilę zaczną się zapisy dzieci w momencie jak mamusia dowie się że jest w ciąży. [/quote]Mogę cię zapewnić że moje dziecko ma wspaniałe dzieciństwo

Gość

26-02-2012, 22:05
#5
[quote=Gość]Ludzie dajcie dzieciom spokojnie przejść przez dzieciństwo. Za chwilę zaczną się zapisy dzieci w momencie jak mamusia dowie się że jest w ciąży. [/quote]Mogę cię zapewnić że moje dziecko ma wspaniałe dzieciństwo
Gość napisał(a):Najlepiej do przedskola, tam mają zajęcia rytmiki, muzyki itp. to powinno wystarczyć. Dziecka nie można zamęcząć, wszystkiego ale po trochu.

Gość

28-02-2012, 17:46
#6
Najlepiej do przedskola, tam mają zajęcia rytmiki, muzyki itp. to powinno wystarczyć. Dziecka nie można zamęcząć, wszystkiego ale po trochu.
Gość napisał(a):Akademia Tańca Quick and Slow prowadzi zajęcia dla dzieci.

Gość

29-02-2012, 13:30
#7
Akademia Tańca Quick and Slow prowadzi zajęcia dla dzieci.
Gość napisał(a):Litości ,jeśli chcemy zapewnić dziecku jakieś atrakcje to może spędzajmy z nim więcej czasu i relacje z rodzicami będą super i dziecko będzie miało ten własny czas z mamą lub tatą.

Gość

12-03-2012, 15:34
#8
Litości ,jeśli chcemy zapewnić dziecku jakieś atrakcje to może spędzajmy z nim więcej czasu i relacje z rodzicami będą super i dziecko będzie miało ten własny czas z mamą lub tatą.
Gość napisał(a):To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać.

Gość

17-04-2012, 09:37
#9
To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać.
Gość napisał(a):Zajęcia w przedszkolu powinny wystarczyć. Tam ma okazję i potańczyć, i pośpiewać :)Różnego rodzaju taneczne programy sprawiają, że ludziom się w du .. przewraca.

Gość

17-04-2012, 14:11
#10
Zajęcia w przedszkolu powinny wystarczyć. Tam ma okazję i potańczyć, i pośpiewać :)Różnego rodzaju taneczne programy sprawiają, że ludziom się w du .. przewraca.
Gość napisał(a):No dobrze a jeśli czyjeś dziecko nie chodzi do przedszkola?

Gość

17-04-2012, 14:49
#11
No dobrze a jeśli czyjeś dziecko nie chodzi do przedszkola?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Różnego rodzaju taneczne programy sprawiają, że ludziom się w du .. przewraca. [/quote]Hehe, you can (must) dance :)

Gość

17-04-2012, 21:09
#12
[quote=Gość]Różnego rodzaju taneczne programy sprawiają, że ludziom się w du .. przewraca. [/quote]Hehe, you can (must) dance :)
Gość napisał(a):Jeszcze można zamówić powiększenie piersi na urodziny, kupić obcasy, przekłuć uszy. Do tego jeszcze nauka gry na skrzypcach, pianinie. Nie zapominajmy o nauce języków: angielski, niemiecki, francuski, może arabski, tak na przyszłość...{mruga}

Gość

17-04-2012, 21:43
#13
Jeszcze można zamówić powiększenie piersi na urodziny, kupić obcasy, przekłuć uszy. Do tego jeszcze nauka gry na skrzypcach, pianinie. Nie zapominajmy o nauce języków: angielski, niemiecki, francuski, może arabski, tak na przyszłość...{mruga}
Gość napisał(a):witam tez mam taki problem bo moje dziecko ma 4 latka a w ostrołęce niema szkoły tanca dla tak mlodego człowieka, moja córka bardzo chce chodzic na tance, narazie chodzi ze starsza siostrą i tylko obserwuje,ale jej to sie podoba i tez chce

Gość

02-03-2013, 16:21
#14
witam tez mam taki problem bo moje dziecko ma 4 latka a w ostrołęce niema szkoły tanca dla tak mlodego człowieka, moja córka bardzo chce chodzic na tance, narazie chodzi ze starsza siostrą i tylko obserwuje,ale jej to sie podoba i tez chce
Gość napisał(a):[quote=Gość]To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać. [/quote]Dla tego ktoś napisał żeby spędzać więcej czasu z dzieckiem a nie podrzucać go na różne zajęcia byle mieć więcej czasu dla siebie i moc siedzieć na d.pie przed TV albo kompem. Dziecko dzisiaj raz chce się uczyć tańczyć a za tydzień grać na organkach.Jeżeli nazywasz spędzanie z dzieckiem czasu lenistwem to ciekawy masz tok rozumowania.Sama jesteś leniwa, najlepiej podrzucić gdzieś dziecko niech się nim zajmują cały dzień, dadzą jeść, pobawią się z nim a odbierzesz go najlepiej wieczorem żeby szybko poszedł spać i tyle kontaktu z dzieckiem ale jeżeli jest się takim leniem jak ty to nic dziwnego.

Gość

02-03-2013, 20:30
#15
[quote=Gość]To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać. [/quote]Dla tego ktoś napisał żeby spędzać więcej czasu z dzieckiem a nie podrzucać go na różne zajęcia byle mieć więcej czasu dla siebie i moc siedzieć na d.pie przed TV albo kompem. Dziecko dzisiaj raz chce się uczyć tańczyć a za tydzień grać na organkach.Jeżeli nazywasz spędzanie z dzieckiem czasu lenistwem to ciekawy masz tok rozumowania.Sama jesteś leniwa, najlepiej podrzucić gdzieś dziecko niech się nim zajmują cały dzień, dadzą jeść, pobawią się z nim a odbierzesz go najlepiej wieczorem żeby szybko poszedł spać i tyle kontaktu z dzieckiem ale jeżeli jest się takim leniem jak ty to nic dziwnego.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać. [/quote]Dla tego ktoś napisał żeby spędzać więcej czasu z dzieckiem a nie podrzucać go na różne zajęcia byle mieć więcej czasu dla siebie i moc siedzieć na d.pie przed TV albo kompem. Dziecko dzisiaj raz chce się uczyć tańczyć a za tydzień grać na organkach.Jeżeli nazywasz spędzanie z dzieckiem czasu lenistwem to ciekawy masz tok rozumowania.Sama jesteś leniwa, najlepiej podrzucić gdzieś dziecko niech się nim zajmują cały dzień, dadzą jeść, pobawią się z nim a odbierzesz go najlepiej wieczorem żeby szybko poszedł spać i tyle kontaktu z dzieckiem ale jeżeli jest się takim leniem jak ty to nic dziwnego. [/quote]Moje dziecko nie chodzi do przeczkola siedzę z nim w domu bo nie pracuję więc proszę nie  mówcie że nie spędzam czasu z moją córką.Mała uwielbia tańczyć więc chcę jej to umożliwić a i mogłaby spędzić trochę czasu z dziećmi.

Gość

02-03-2013, 22:21
#16
[quote=Gość][quote=Gość]To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać. [/quote]Dla tego ktoś napisał żeby spędzać więcej czasu z dzieckiem a nie podrzucać go na różne zajęcia byle mieć więcej czasu dla siebie i moc siedzieć na d.pie przed TV albo kompem. Dziecko dzisiaj raz chce się uczyć tańczyć a za tydzień grać na organkach.Jeżeli nazywasz spędzanie z dzieckiem czasu lenistwem to ciekawy masz tok rozumowania.Sama jesteś leniwa, najlepiej podrzucić gdzieś dziecko niech się nim zajmują cały dzień, dadzą jeść, pobawią się z nim a odbierzesz go najlepiej wieczorem żeby szybko poszedł spać i tyle kontaktu z dzieckiem ale jeżeli jest się takim leniem jak ty to nic dziwnego. [/quote]Moje dziecko nie chodzi do przeczkola siedzę z nim w domu bo nie pracuję więc proszę nie  mówcie że nie spędzam czasu z moją córką.Mała uwielbia tańczyć więc chcę jej to umożliwić a i mogłaby spędzić trochę czasu z dziećmi.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać. [/quote]Dla tego ktoś napisał żeby spędzać więcej czasu z dzieckiem a nie podrzucać go na różne zajęcia byle mieć więcej czasu dla siebie i moc siedzieć na d.pie przed TV albo kompem. Dziecko dzisiaj raz chce się uczyć tańczyć a za tydzień grać na organkach.Jeżeli nazywasz spędzanie z dzieckiem czasu lenistwem to ciekawy masz tok rozumowania.Sama jesteś leniwa, najlepiej podrzucić gdzieś dziecko niech się nim zajmują cały dzień, dadzą jeść, pobawią się z nim a odbierzesz go najlepiej wieczorem żeby szybko poszedł spać i tyle kontaktu z dzieckiem ale jeżeli jest się takim leniem jak ty to nic dziwnego. [/quote]Moje dziecko nie chodzi do przeczkola siedzę z nim w domu bo nie pracuję więc proszę nie  mówcie że nie spędzam czasu z moją córką.Mała uwielbia tańczyć więc chcę jej to umożliwić a i mogłaby spędzić trochę czasu z dziećmi. [/quote]To akurat nie było do Ciebie tylko do osoby która twierdzi, że jeżeli nie posyła się dzieci na różne zajęcia to jest się leniem i siedzi się przed kompem lub tv.Twój przykład pokazuje, że jest inaczej.Można też razem z dzieckiem zrobić sobie w domu mini kurs tańca, pomysłów może być tyle ile głów.

Gość

03-03-2013, 09:50
#17
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]To że wy jesteście leniwi nie znaczy że dzieciaki chcą siedzieć w domu i gapić się w tv czy komputer. Ja nie chcę swojego dziecka przyzwyczajać do siedzenia na d**** i nic nie robienia.Kobieta zadała proste pytanie a tu oczywiście gromada pseudo psychologów dziecięcych zaczyna krytykować bo nic innego nie potraficie... tylko narzekać. [/quote]Dla tego ktoś napisał żeby spędzać więcej czasu z dzieckiem a nie podrzucać go na różne zajęcia byle mieć więcej czasu dla siebie i moc siedzieć na d.pie przed TV albo kompem. Dziecko dzisiaj raz chce się uczyć tańczyć a za tydzień grać na organkach.Jeżeli nazywasz spędzanie z dzieckiem czasu lenistwem to ciekawy masz tok rozumowania.Sama jesteś leniwa, najlepiej podrzucić gdzieś dziecko niech się nim zajmują cały dzień, dadzą jeść, pobawią się z nim a odbierzesz go najlepiej wieczorem żeby szybko poszedł spać i tyle kontaktu z dzieckiem ale jeżeli jest się takim leniem jak ty to nic dziwnego. [/quote]Moje dziecko nie chodzi do przeczkola siedzę z nim w domu bo nie pracuję więc proszę nie  mówcie że nie spędzam czasu z moją córką.Mała uwielbia tańczyć więc chcę jej to umożliwić a i mogłaby spędzić trochę czasu z dziećmi. [/quote]To akurat nie było do Ciebie tylko do osoby która twierdzi, że jeżeli nie posyła się dzieci na różne zajęcia to jest się leniem i siedzi się przed kompem lub tv.Twój przykład pokazuje, że jest inaczej.Można też razem z dzieckiem zrobić sobie w domu mini kurs tańca, pomysłów może być tyle ile głów.
Gość napisał(a):my z mezem terz nie pracujemy i jestesmy za tym zeby dzieci sie rozwijaly i mialy kontakt z innymi dziecmi.mamy dzieci w wieku 1.5,3 latka.pomimo to ze pracujemy z dziecmi w dom u i staramy sie pobudzac wyobraznie dziecieca i ciekawosc poznawania swiata to i tak brak im jest towarzystwa z grona rowiesnikow.

Gość

04-10-2013, 13:15
#18
my z mezem terz nie pracujemy i jestesmy za tym zeby dzieci sie rozwijaly i mialy kontakt z innymi dziecmi.mamy dzieci w wieku 1.5,3 latka.pomimo to ze pracujemy z dziecmi w dom u i staramy sie pobudzac wyobraznie dziecieca i ciekawosc poznawania swiata to i tak brak im jest towarzystwa z grona rowiesnikow.
Gość napisał(a):odnośnie LITOSCI... otoz jestem nauczycielka w przedszkolu jak zarowno matka, i uwierzcie mi ze sa wsrod dzieci TAKIE GWIAZDY KTORYCH GRZECHEM BYLO BY NIE PUSZCZAC NA ZAJECIA DODATKOWE i nie rozwijac ich talentu, a o tym czy POCIECHA ma checi i zdolnosci niech juz zdecyduje samo dziecko i instruktor zajec :) uwiercie ludzie ze takie maluchy tez sa swiadome, maja rozumki i swoje potrzeby!!! chca sie rozwijac rowniez spolecznie!!!!!!!!

Gość

06-10-2013, 22:43
#19
odnośnie LITOSCI... otoz jestem nauczycielka w przedszkolu jak zarowno matka, i uwierzcie mi ze sa wsrod dzieci TAKIE GWIAZDY KTORYCH GRZECHEM BYLO BY NIE PUSZCZAC NA ZAJECIA DODATKOWE i nie rozwijac ich talentu, a o tym czy POCIECHA ma checi i zdolnosci niech juz zdecyduje samo dziecko i instruktor zajec :) uwiercie ludzie ze takie maluchy tez sa swiadome, maja rozumki i swoje potrzeby!!! chca sie rozwijac rowniez spolecznie!!!!!!!!
Gość napisał(a):Fajny hejt, jest energia widać. Wszyscy się wspierają i są kreatywni. A ja właśnie mam pytanie inne nieco, ale tez mnie można pohejtować – czy ktoś wie czy tu w okolicy jest coś takiego jak to http://voiceon.pl/ ? Bo właśnie dają świetne możliwości Ci z Wrocławia, takie cos mi się tu marzy. Może być do 15 km. Tak, dla dzieci.  

Gość

31-10-2017, 23:28
#20
Fajny hejt, jest energia widać. Wszyscy się wspierają i są kreatywni. A ja właśnie mam pytanie inne nieco, ale tez mnie można pohejtować – czy ktoś wie czy tu w okolicy jest coś takiego jak to http://voiceon.pl/ ? Bo właśnie dają świetne możliwości Ci z Wrocławia, takie cos mi się tu marzy. Może być do 15 km. Tak, dla dzieci.  

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów