OSTRZEŻENIE DLA INNYCH!!!

Założony przez dagi
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):weź się sam za pisanie pracy, a nie jeszcze komuś dupe obrabiasz. jak widać nie potrafisz nawet poprawnie zdania zbudować a co mowa o napisaniu pracy .... skoro studiujesz to sam powinieneś taką pracę napisać.  

Gość

27-06-2013, 15:44
#1
weź się sam za pisanie pracy, a nie jeszcze komuś dupe obrabiasz. jak widać nie potrafisz nawet poprawnie zdania zbudować a co mowa o napisaniu pracy .... skoro studiujesz to sam powinieneś taką pracę napisać.  
Gość napisał(a):WitamOferuję pomoc w pisaniu oraz redagowaniu i przygotowywaniu materiałów związanych z pracami:* magisterskimi, * inżynierskimi,* licencjackimi,* zaliczeniowymi,* oraz innymi.Zapraszam do kontaktu mailowego:jarekmilczuk@o2.pl lub na stronę www.pisanie_prac_magsiterskich2010.republika.plZapewniam raport końcowy antyplagiatu, taki sam jak uczelnie.POZDRAWIAMJAREK

Gość

19-07-2013, 16:50
#2
WitamOferuję pomoc w pisaniu oraz redagowaniu i przygotowywaniu materiałów związanych z pracami:* magisterskimi, * inżynierskimi,* licencjackimi,* zaliczeniowymi,* oraz innymi.Zapraszam do kontaktu mailowego:jarekmilczuk@o2.pl lub na stronę www.pisanie_prac_magsiterskich2010.republika.plZapewniam raport końcowy antyplagiatu, taki sam jak uczelnie.POZDRAWIAMJAREK
Gość napisał(a):Ja miałam szczęście i trafiłam na kompetentnych pomocników: http://www.prace-licencjackie.edu.pl/

Gość

04-02-2014, 18:45
#3
Ja miałam szczęście i trafiłam na kompetentnych pomocników: http://www.prace-licencjackie.edu.pl/
Gość napisał(a):Ale masz tupet koleś, że na forum przyznajesz się do kupienia pracy.

Gość

07-02-2014, 21:05
#4
Ale masz tupet koleś, że na forum przyznajesz się do kupienia pracy.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ja miałam szczęście i trafiłam na kompetentnych pomocników: http://www.prace-licencjackie.edu.pl/ [/quote]ależ pikna reklama samego siebie :D {diabelek}

Gość

07-02-2014, 21:13
#5
[quote=Gość]Ja miałam szczęście i trafiłam na kompetentnych pomocników: http://www.prace-licencjackie.edu.pl/ [/quote]ależ pikna reklama samego siebie :D {diabelek}
Gość napisał(a):Jeśli szukacie zaufanej osoby- piszcie do p. Ewy na freelancer-prace@wp.pl jest naprawdę dobra, u mnie w lic i mgr- zero plagiatu, promotor zadowolony, a dla mnie opracowała tematy do obrony. Potem pisała ta pani pracę mgr moim 2 znajomym- też wszystko jak najbardziej OK.  

Gość

13-02-2014, 00:08
#6
Jeśli szukacie zaufanej osoby- piszcie do p. Ewy na freelancer-prace@wp.pl jest naprawdę dobra, u mnie w lic i mgr- zero plagiatu, promotor zadowolony, a dla mnie opracowała tematy do obrony. Potem pisała ta pani pracę mgr moim 2 znajomym- też wszystko jak najbardziej OK.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jak możecie to podajcie jakieś kontakty na osoby zaufane, chodzi o wprowadzenie poprawek do pracy lic. Bardzo proszę o szybką reakcję [/quote]No to prosze bardzo, zaufana jest bardzo firma http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/index.html. Moja siostra korzystała z ich usług, pomagali jej przy pisaniu pracy, bardzo często się z nią kontaktowali, wszystko było terminowo i dokładnie. Praca świetnie napisana na 5.

Gość

30-03-2014, 22:46
#7
[quote=Gość]Jak możecie to podajcie jakieś kontakty na osoby zaufane, chodzi o wprowadzenie poprawek do pracy lic. Bardzo proszę o szybką reakcję [/quote]No to prosze bardzo, zaufana jest bardzo firma http://pisanie-prac-dlastudentow.pl/index.html. Moja siostra korzystała z ich usług, pomagali jej przy pisaniu pracy, bardzo często się z nią kontaktowali, wszystko było terminowo i dokładnie. Praca świetnie napisana na 5.
Gość napisał(a):Przecież pisanie za kogoś pracy dyplomowej czy innej to oszustwo na które są paragrafy.Kilka lat Waszej nauki,inwestycji Waszych rodziców w książki itp i potraficie tylko znaleźć numer do osoby, która napisze za Was pracę?Żałosne!A najśmieszniejsze jest to że oszukany oszust przestrzega przed oszustem :D

Gość

01-04-2014, 08:13
#8
Przecież pisanie za kogoś pracy dyplomowej czy innej to oszustwo na które są paragrafy.Kilka lat Waszej nauki,inwestycji Waszych rodziców w książki itp i potraficie tylko znaleźć numer do osoby, która napisze za Was pracę?Żałosne!A najśmieszniejsze jest to że oszukany oszust przestrzega przed oszustem :D
Gość napisał(a):[quote=Gość]Jeśli szukacie zaufanej osoby- piszcie do p. Ewy na freelancer-prace@wp.pl jest naprawdę dobra, u mnie w lic i mgr- zero plagiatu, promotor zadowolony, a dla mnie opracowała tematy do obrony. Potem pisała ta pani pracę mgr moim 2 znajomym- też wszystko jak najbardziej OK.  [/quote]

Gość

24-08-2014, 09:30
#9
[quote=Gość]Jeśli szukacie zaufanej osoby- piszcie do p. Ewy na freelancer-prace@wp.pl jest naprawdę dobra, u mnie w lic i mgr- zero plagiatu, promotor zadowolony, a dla mnie opracowała tematy do obrony. Potem pisała ta pani pracę mgr moim 2 znajomym- też wszystko jak najbardziej OK.  [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Linki się nie otwierają bo Pani zapewne pokasowała wszystkie strony i kontakty, Jej zachowanie mówi samo za siebie.  [/quote]Witam...Proponujemy pisanie prac licencjackich, magisterskich i innych. Bardzo wysoka jakość i niska cena. Nie ma mowy o plagiatach i o innych oszustwach.Proszę wejść na naszą stronę i sprawdzić nas  http://lekkiepiorko.net/      

Gość

25-08-2014, 16:46
#10
[quote=Gość]Linki się nie otwierają bo Pani zapewne pokasowała wszystkie strony i kontakty, Jej zachowanie mówi samo za siebie.  [/quote]Witam...Proponujemy pisanie prac licencjackich, magisterskich i innych. Bardzo wysoka jakość i niska cena. Nie ma mowy o plagiatach i o innych oszustwach.Proszę wejść na naszą stronę i sprawdzić nas  http://lekkiepiorko.net/      
Gość napisał(a):Ja potrzebowałam pomocy w napisaniu pierwszego rozdziału, bo czas mnie gonił, a pracowałam i nie miałam czasu się tym zająć....pomogli mi ludzie z Pisanie Prac Plus, którzy szybko zrealizowali temat, więc polecam. Dalej już sama pisałam :)

Gość

31-08-2016, 10:17
#11
Ja potrzebowałam pomocy w napisaniu pierwszego rozdziału, bo czas mnie gonił, a pracowałam i nie miałam czasu się tym zająć....pomogli mi ludzie z Pisanie Prac Plus, którzy szybko zrealizowali temat, więc polecam. Dalej już sama pisałam :)
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja polecam panią, z kórą pracowałam niedawno- to p. Ewa  (work-hard@wp.pl) jest naprawdę dobra, u mnie w lic i mgr- zero plagiatu, promotor zadowolony, a dla mnie opracowała tematy do obrony. Potem pisała ta pani pracę mgr moim 2 znajomym- też wszystko jak najbardziej OK. Kontakt z nią trochę trudny przez telefon, ale na maile odpowiada bez zarzutu, poprawki też robi szybko, polecam:) [/quote]

Gość

28-09-2016, 01:32
#12
[quote=Gość]ja polecam panią, z kórą pracowałam niedawno- to p. Ewa  (work-hard@wp.pl) jest naprawdę dobra, u mnie w lic i mgr- zero plagiatu, promotor zadowolony, a dla mnie opracowała tematy do obrony. Potem pisała ta pani pracę mgr moim 2 znajomym- też wszystko jak najbardziej OK. Kontakt z nią trochę trudny przez telefon, ale na maile odpowiada bez zarzutu, poprawki też robi szybko, polecam:) [/quote]
Gość napisał(a):Informacja dla policji-psychopaci chcą mnie zamordowac pomożcie

Gość

13-03-2017, 00:22
#13
Informacja dla policji-psychopaci chcą mnie zamordowac pomożcie
Gość napisał(a):A potem słychać narzekanie, że pracy nie ma po studniach :)

Gość

14-03-2017, 20:08
#14
A potem słychać narzekanie, że pracy nie ma po studniach :)
Gość napisał(a):Polecam ludzi z tej strony http://www.pisanie-prac.org.pl miałam ciężkie zagadnienie do ogarnięcia i uzyskałam pomoc w tej sprawie :)  

Gość

13-06-2017, 09:34
#15
Polecam ludzi z tej strony http://www.pisanie-prac.org.pl miałam ciężkie zagadnienie do ogarnięcia i uzyskałam pomoc w tej sprawie :)  
entity napisał(a):Hej, chciałbym poznać wasze opinie na temat zabezpieczenia kart zbliżeniowych, w jaki sposób to robicie ?? Karty płatnicze nie są takie bezpieczne jak się wydaje. CZytnik zbliżeniowy w takiej karcie jest czuły na sygnały z zewnątrz. I jeżeli ktoś posiada dobre urządzenie to taką kartę jest w stanie zidentyfikować nawet do 5metrów. Na allegro znalazłem coś takiego : http://allegro.pl/etui-antykradziezowe-na-karty-zblizeniowe- gratis-i6425453419 . Myślę, że każdy powinien takie poręczne opakowania zakupić. Nie zawierają zbyt dużo miejsca w portfelu.

entity

Wpisów: 9
Dołączył: 07.09.2017
20-10-2017, 08:22
#16
Hej, chciałbym poznać wasze opinie na temat zabezpieczenia kart zbliżeniowych, w jaki sposób to robicie ?? Karty płatnicze nie są takie bezpieczne jak się wydaje. CZytnik zbliżeniowy w takiej karcie jest czuły na sygnały z zewnątrz. I jeżeli ktoś posiada dobre urządzenie to taką kartę jest w stanie zidentyfikować nawet do 5metrów. Na allegro znalazłem coś takiego : http://allegro.pl/etui-antykradziezowe-na-karty-zblizeniowe- gratis-i6425453419 . Myślę, że każdy powinien takie poręczne opakowania zakupić. Nie zawierają zbyt dużo miejsca w portfelu.
Gość napisał(a):

Najważniejszym składnikiem jest zejście z tyłka i zrobienie czegoś. To takie proste. Wiele osób ma pomysły, ale niewielu decyduje się teraz coś z nimi zrobić. Nie jutro. Nie w przyszłym tygodniu. Ale dzisiaj, jeśli spojrzysz na systemy finansowe na całym świecie, ponad połowa ludności świata - spośród sześciu miliardów ludzi, ponad trzy miliardy - nie kwalifikuje się do zaciągnięcia pożyczki w banku. nie mam sposobu myślenia .....Najważniejszym składnikiem jest zejście z tyłka i zrobienie czegoś. To takie proste. Wiele osób ma pomysły, ale niewielu decyduje się teraz coś z nimi zrobić. Nie jutro. Nie w przyszłym tygodniu. Ale dzisiaj, jeśli spojrzysz na systemy finansowe na całym świecie, ponad połowa ludności świata - spośród sześciu miliardów ludzi, ponad trzy miliardy - nie kwalifikuje się do zaciągnięcia pożyczki w banku. nie mam sposobu myślenia .....W tym momencie usługa finansowa Logan Dustin postanowiła opracować prosty i skuteczny sposób pomocy przeciętnemu człowiekowi w osiągnięciu tego celupotrzeba finansowa.
Świadczone przez nas kategorie usług obejmują# Pożyczka biznesowa / pożyczka pomostowa#Pożyczka wzajemna#Pożyczka osobista# Pożyczka komercyjna# Pożyczka nieruchomościAby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie e-maila @ ........aso.loan.saviings01@gmail.comPan Jorge LuisKroczymy, a inni podążają za nimi.

Gość

14-12-2019, 03:56
#17

Najważniejszym składnikiem jest zejście z tyłka i zrobienie czegoś. To takie proste. Wiele osób ma pomysły, ale niewielu decyduje się teraz coś z nimi zrobić. Nie jutro. Nie w przyszłym tygodniu. Ale dzisiaj, jeśli spojrzysz na systemy finansowe na całym świecie, ponad połowa ludności świata - spośród sześciu miliardów ludzi, ponad trzy miliardy - nie kwalifikuje się do zaciągnięcia pożyczki w banku. nie mam sposobu myślenia .....Najważniejszym składnikiem jest zejście z tyłka i zrobienie czegoś. To takie proste. Wiele osób ma pomysły, ale niewielu decyduje się teraz coś z nimi zrobić. Nie jutro. Nie w przyszłym tygodniu. Ale dzisiaj, jeśli spojrzysz na systemy finansowe na całym świecie, ponad połowa ludności świata - spośród sześciu miliardów ludzi, ponad trzy miliardy - nie kwalifikuje się do zaciągnięcia pożyczki w banku. nie mam sposobu myślenia .....W tym momencie usługa finansowa Logan Dustin postanowiła opracować prosty i skuteczny sposób pomocy przeciętnemu człowiekowi w osiągnięciu tego celupotrzeba finansowa.
Świadczone przez nas kategorie usług obejmują# Pożyczka biznesowa / pożyczka pomostowa#Pożyczka wzajemna#Pożyczka osobista# Pożyczka komercyjna# Pożyczka nieruchomościAby uzyskać więcej informacji, prosimy o przesłanie e-maila @ ........aso.loan.saviings01@gmail.comPan Jorge LuisKroczymy, a inni podążają za nimi.

Gość napisał(a):

czy ktos z was korzystal z uslug Biura Nieruchomosci w zwiazku z kupnem lub sprzedaza nieruchomosci wlasnej? czy ktos z was zostal oszukany przez jakies Biuro Nieruchomosci?

Gość

22-12-2019, 19:52
#18

czy ktos z was korzystal z uslug Biura Nieruchomosci w zwiazku z kupnem lub sprzedaza nieruchomosci wlasnej? czy ktos z was zostal oszukany przez jakies Biuro Nieruchomosci?


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów