Czy brał ktoś ślub w klasztorze w Ostrołęce??

Założony przez martha_1983
strony: 1 2 dalej
martha_1983 napisał(a):Zamierzam zatrudnić dekoratorkę do przystrojenia wnętrza kościoła podczas uroczystości. Ale słyszałam że kościelny przystraja też kościół. Czy to prawda??

martha_1983

Wpisów: 1
Dołączył: 15.06.2007
15-06-2007, 11:32
#1
Zamierzam zatrudnić dekoratorkę do przystrojenia wnętrza kościoła podczas uroczystości. Ale słyszałam że kościelny przystraja też kościół. Czy to prawda??
Gość napisał(a):za dopłątą masz wazony z kwiatami ale nie pamiętam czy ławki też przystrajają bo moja siostra 2 lata temu ślub brała.najlepiej spytać się dokładnie w kościele

Gość

15-06-2007, 16:42
#2
za dopłątą masz wazony z kwiatami ale nie pamiętam czy ławki też przystrajają bo moja siostra 2 lata temu ślub brała.najlepiej spytać się dokładnie w kościele
Gość napisał(a):Co za głupie pytanie, może jeszcze sie zapytaj przez te forum o której masz ślub, i na którą godzine najlepjej przyjechać, nie prościej iśc do księdza ? albo do kościelnego niż zadawć takie beznadziejne pytanie na forum.. Żenada .....

Gość

17-06-2007, 12:29
#3
Co za głupie pytanie, może jeszcze sie zapytaj przez te forum o której masz ślub, i na którą godzine najlepjej przyjechać, nie prościej iśc do księdza ? albo do kościelnego niż zadawć takie beznadziejne pytanie na forum.. Żenada .....
straganik napisał(a):Forumowicz ładnie i delikatnie się zapytał a tu poprzednik tak niegrzecznie się odzywa.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
17-01-2009, 11:17
#4
Forumowicz ładnie i delikatnie się zapytał a tu poprzednik tak niegrzecznie się odzywa.
Gość napisał(a):TA DEKORACJE CO DAJE KOSCIOL TO FUL -JEST LADNIE DUZO KWIATOW LAWKI TEZ -SMIALO DEKORATORKA NIE POTRZEBNA

Gość

08-02-2009, 21:12
#5
TA DEKORACJE CO DAJE KOSCIOL TO FUL -JEST LADNIE DUZO KWIATOW LAWKI TEZ -SMIALO DEKORATORKA NIE POTRZEBNA
Gość napisał(a):Hej. Może orinentuje sie ktoś ile teraz kosztuje slub w sw. Franciszku? Dzieki :)

Gość

03-01-2012, 08:57
#6
Hej. Może orinentuje sie ktoś ile teraz kosztuje slub w sw. Franciszku? Dzieki :)
Gość napisał(a):Nie bede zakladala nowego tematu wiec podczepie się tu.Orientuje się ktoś ile kosztuje w tym roku ślub w kościele oraz jak to się załatwia? Wiem już, że odpisy chrztu i bierzmowania i organisty-10zł, zapowiedzi 50zł. O obie opłaty ktoś się upomniał.  A jak jest z całym ślubem? Mam zapytać księdza, ile się należy czy nie wypada? A może czekać, aż sam zaproponuje ile mam mu zapłacić? Kiedy należy za ślub zapłacić? Pozdrawiam,Magda

Gość

04-06-2013, 10:44
#7
Nie bede zakladala nowego tematu wiec podczepie się tu.Orientuje się ktoś ile kosztuje w tym roku ślub w kościele oraz jak to się załatwia? Wiem już, że odpisy chrztu i bierzmowania i organisty-10zł, zapowiedzi 50zł. O obie opłaty ktoś się upomniał.  A jak jest z całym ślubem? Mam zapytać księdza, ile się należy czy nie wypada? A może czekać, aż sam zaproponuje ile mam mu zapłacić? Kiedy należy za ślub zapłacić? Pozdrawiam,Magda
Gość napisał(a):aha:D

Gość

14-06-2013, 06:43
#8
aha:D
Gość napisał(a):Nie musisz pytać sam ci powie ile się należy, na pewno bez pieniędzy ślubu tobie nie udzieli:), ja w 2011 roku płaciłam 800 złotych za msze teraz nie wiem ile, ale też się zastanawiałam jak się jego podpytać teraz wiem że było to zbędne dlatego że on powie ci dokładną kwotę:)  

Gość

14-06-2013, 15:47
#9
Nie musisz pytać sam ci powie ile się należy, na pewno bez pieniędzy ślubu tobie nie udzieli:), ja w 2011 roku płaciłam 800 złotych za msze teraz nie wiem ile, ale też się zastanawiałam jak się jego podpytać teraz wiem że było to zbędne dlatego że on powie ci dokładną kwotę:)  
Gość napisał(a):Kościół gdzie Młoda Para ustawiana jest tak podczas przysięgi nie można jej sfilmować i fotografować bo widać tylko plecy, dotyczy to także gości weselnych,  a kościelny chyba specjalnie zasłania uniemożliwiając pracę kamerzysty i fotografa. Kościół bardzo ładny jeden z najładniejszych w okolicy :)  

Gość

14-06-2013, 20:33
#10
Kościół gdzie Młoda Para ustawiana jest tak podczas przysięgi nie można jej sfilmować i fotografować bo widać tylko plecy, dotyczy to także gości weselnych,  a kościelny chyba specjalnie zasłania uniemożliwiając pracę kamerzysty i fotografa. Kościół bardzo ładny jeden z najładniejszych w okolicy :)  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Co za głupie pytanie, może jeszcze sie zapytaj przez te forum o której masz ślub, i na którą godzine najlepjej przyjechać, nie prościej iśc do księdza ? albo do kościelnego niż zadawć takie beznadziejne pytanie na forum.. Żenada .....[/quote]100% racji.Temat wątku to już w ogóle idiotyzm."Czy ktoś brał ślub w klasztorze?"Setki jeżeli nie tysiące ludzi i co statystyke prowadzisz?{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk} {jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}

Gość

16-06-2013, 21:37
#11
[quote=Gość]Co za głupie pytanie, może jeszcze sie zapytaj przez te forum o której masz ślub, i na którą godzine najlepjej przyjechać, nie prościej iśc do księdza ? albo do kościelnego niż zadawć takie beznadziejne pytanie na forum.. Żenada .....[/quote]100% racji.Temat wątku to już w ogóle idiotyzm."Czy ktoś brał ślub w klasztorze?"Setki jeżeli nie tysiące ludzi i co statystyke prowadzisz?{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk} {jezyk}{jezyk}{jezyk}{jezyk}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kościół gdzie Młoda Para ustawiana jest tak podczas przysięgi nie można jej sfilmować i fotografować bo widać tylko plecy, dotyczy to także gości weselnych,  a kościelny chyba specjalnie zasłania uniemożliwiając pracę kamerzysty i fotografa. Kościół bardzo ładny jeden z najładniejszych w okolicy :)  [/quote]Nie zgodzę się. Nigdzie tak dobrze nie ustawiają jak w Klasztorze i nawet nie śpieszą się z przysięgą, można się przestawić spokojnie jeśli masz zły kadr.

Gość

17-06-2013, 22:35
#12
[quote=Gość]Kościół gdzie Młoda Para ustawiana jest tak podczas przysięgi nie można jej sfilmować i fotografować bo widać tylko plecy, dotyczy to także gości weselnych,  a kościelny chyba specjalnie zasłania uniemożliwiając pracę kamerzysty i fotografa. Kościół bardzo ładny jeden z najładniejszych w okolicy :)  [/quote]Nie zgodzę się. Nigdzie tak dobrze nie ustawiają jak w Klasztorze i nawet nie śpieszą się z przysięgą, można się przestawić spokojnie jeśli masz zły kadr.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Kościół gdzie Młoda Para ustawiana jest tak podczas przysięgi nie można jej sfilmować i fotografować bo widać tylko plecy, dotyczy to także gości weselnych,  a kościelny chyba specjalnie zasłania uniemożliwiając pracę kamerzysty i fotografa. [/quote]Nieprawda, kamerzysta ma bardzo dobry dostęp. Brałam ślub w klasztorze i jakoś nie sfilmowano mi samych pleców. A ślub - 900zł, 500 dla księdza, 400 dla kościelnego i organisty (w ubiegłym roku). Płatne w ostatnim tygodniu przed ślubem.

Gość

22-06-2013, 11:46
#13
[quote=Gość]Kościół gdzie Młoda Para ustawiana jest tak podczas przysięgi nie można jej sfilmować i fotografować bo widać tylko plecy, dotyczy to także gości weselnych,  a kościelny chyba specjalnie zasłania uniemożliwiając pracę kamerzysty i fotografa. [/quote]Nieprawda, kamerzysta ma bardzo dobry dostęp. Brałam ślub w klasztorze i jakoś nie sfilmowano mi samych pleców. A ślub - 900zł, 500 dla księdza, 400 dla kościelnego i organisty (w ubiegłym roku). Płatne w ostatnim tygodniu przed ślubem.
Gość napisał(a):mój kamerzysta i fotograf tez nie mieli najmniejszych probkemow. slub 3 lata temu - 850 zł zero jakichkolwiek problemów z czymkolwiek

Gość

22-06-2013, 23:00
#14
mój kamerzysta i fotograf tez nie mieli najmniejszych probkemow. slub 3 lata temu - 850 zł zero jakichkolwiek problemów z czymkolwiek
Gość napisał(a):moze komus sie przyda: slub w klasztorze w tym roku 900 zl, 500 zl dla ksiedza, 400 dla organisty. pozdrawiam

Gość

31-07-2013, 11:44
#15
moze komus sie przyda: slub w klasztorze w tym roku 900 zl, 500 zl dla ksiedza, 400 dla organisty. pozdrawiam
Gość napisał(a):Nie, jeszcze nikt nie brał ślubu w klasztorze ;-)

Gość

01-08-2013, 10:39
#16
Nie, jeszcze nikt nie brał ślubu w klasztorze ;-)
Gość napisał(a):Ja nie mogę 3tyg. temu brałam ślub w Zbawicielu. Razem zapłaciliśmy 1300zł. 600 ksiądz, 500 organista i kościelny, 100 za wpisanie terminu i 100zł zapowiedzi. Żałuję, że należę do tej parafii.

Gość

01-08-2013, 16:35
#17
Ja nie mogę 3tyg. temu brałam ślub w Zbawicielu. Razem zapłaciliśmy 1300zł. 600 ksiądz, 500 organista i kościelny, 100 za wpisanie terminu i 100zł zapowiedzi. Żałuję, że należę do tej parafii.
Gość napisał(a):za ustalenie terminu tez sie placi w kosciele? nie wiedziałam. tez planuje za rok slub.

Gość

01-08-2013, 20:54
#18
za ustalenie terminu tez sie placi w kosciele? nie wiedziałam. tez planuje za rok slub.
Gość napisał(a):2015 r.- 600 zł ksiądz, 400 zł organista+kościelny w tym dekoracja kościoła

Gość

23-07-2015, 10:38
#19
2015 r.- 600 zł ksiądz, 400 zł organista+kościelny w tym dekoracja kościoła
Gość napisał(a):Klasztor Ostrołeka 2015 r.- 600 zł ksiądz, 400 zł organista+kościelny w tym dekoracja kościoła

Gość

23-07-2015, 10:39
#20
Klasztor Ostrołeka 2015 r.- 600 zł ksiądz, 400 zł organista+kościelny w tym dekoracja kościoła

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów