Wizja "Terminatora" coraz bliżej

Założony przez Administrator
strony: 1
Administrator napisał(a):Co wy na to http://www.eostroleka.pl/nowinki.php?artykul=179 ?

Administrator

Wpisów: 42
15-03-2006, 12:16
garif napisał(a):Ciekawy jestem jak on wygląda - czy to chodzi czy jezdzi czy lata :D ale  co mi sie nie podoba to złamianie praw robotyki, tego nie mozna robic. No ale jak to ogolnie sie przyjelo : po to jest prawo zeby je łamać.

garif

Wpisów: 26
15-03-2006, 18:01
Ciekawy jestem jak on wygląda - czy to chodzi czy jezdzi czy lata :D ale  co mi sie nie podoba to złamianie praw robotyki, tego nie mozna robic. No ale jak to ogolnie sie przyjelo : po to jest prawo zeby je łamać.
sabsysia napisał(a):No właśnie. Ciekawe jak to coś wyglada{chytry}I tak się zastanawiam, jak z tym posłuszeństwem w wypełnianiu rozkazów{?} Gorzej, jak coś w nim nawali i zacznie "szaleć", jak będzie chciał{nie}

sabsysia

Wpisów: 20
15-03-2006, 21:20
No właśnie. Ciekawe jak to coś wyglada{chytry}I tak się zastanawiam, jak z tym posłuszeństwem w wypełnianiu rozkazów{?} Gorzej, jak coś w nim nawali i zacznie "szaleć", jak będzie chciał{nie}
near napisał(a):Mi sie nie podoba ten pomysl..to tylko kupa metalu i kabli nie wiadomo co moze temu czemus odbic. Tak jak pisala sabsysia gorzej jak zacznie strzelac do wszystkiego co sie rusza.

near

Wpisów: 19
10-04-2006, 16:04
Mi sie nie podoba ten pomysl..to tylko kupa metalu i kabli nie wiadomo co moze temu czemus odbic. Tak jak pisala sabsysia gorzej jak zacznie strzelac do wszystkiego co sie rusza.

strony: 1
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów