Fotopstryk czy fotograf oto jest pytanie! - oceny wg Patryka :P

Założony przez patryk_oka
strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8
Gość napisał(a):A ja powiem tak. Jak cie chwalą to człowiek rośnie i uśmiech mu się błyszczy na twarzy aż oślepia innych i sam zaczyna wierzyć w to że jest najlepszy a jak go zjadą to juz ten usmiech szybko przygasa i szybko sie kurczy a rosną wtedy nerwy (jeszcze bardziej niż ten błyszczący uśmiech). I oto takim pięknym przykładem jest nasz owy Pan Pogorzelski, jak go tu ktoś wychwalił to rósł, rósł (aż ktoś dobrze o nim napisał "celebryta") bo zachowuje sie tak jakby był bardziej popularny od Kuby Wojewódzkiego. A jak ktoś o nim napisał że to mierny fotograf ( http://www.forum.moja-ostroleka.pl/viewtopic.php?f=13&t=2520 &start=75 ) to chłopak tak sie zdenerwował że zaczął straszyć spotkaniem w realu. Sami sobie ocencie co wam tak naprawde dają takie fora? Moim zdaniem pokazują tylko głupote ludzi a nie pomagają w wyborze klientom. Dodam tylko że ja tam do Pogorzelskiego i jego zdjęć nic nie mam bo nawet mi sie podobają ale jak widze takie reakcje na wpisy to smiac mi sie chce jakbym czytała  wpisy dzieci z podstawówki. A co do sprawcy całego zamieszania Patryka to też ładny przykład jak nam błyszczał na forum dzien w dzień i uważał się za najwspanialszego, najcudowniejszego, najmądrzejszego i najbardziej wszechstronnego do czasu aż ktoś ujawnił jego nazwisko, nagle zamknął sie i juz sie nie udziela, zobaczył że nie jest taki  anonimowy do konca za jakiego sie uważał, myślał że bezkarnie sobie będzie jechał po ludziach bo i tak przecież chował się w pokoiku to nikt go nie znajdzie i chyba sie przestraszył że jak ktoś odkrył kim on tak naprawdę jest to i w tym pokoiku moze go odwiedzić. Powinien sie cieszyć że o Pogorzelskim dobrze wycukrował bo jak widzieliśmy to on takich szuka i na pewno by go tam znalazł :)

Gość

12-01-2012, 01:31
#1
A ja powiem tak. Jak cie chwalą to człowiek rośnie i uśmiech mu się błyszczy na twarzy aż oślepia innych i sam zaczyna wierzyć w to że jest najlepszy a jak go zjadą to juz ten usmiech szybko przygasa i szybko sie kurczy a rosną wtedy nerwy (jeszcze bardziej niż ten błyszczący uśmiech). I oto takim pięknym przykładem jest nasz owy Pan Pogorzelski, jak go tu ktoś wychwalił to rósł, rósł (aż ktoś dobrze o nim napisał "celebryta") bo zachowuje sie tak jakby był bardziej popularny od Kuby Wojewódzkiego. A jak ktoś o nim napisał że to mierny fotograf ( http://www.forum.moja-ostroleka.pl/viewtopic.php?f=13&t=2520 &start=75 ) to chłopak tak sie zdenerwował że zaczął straszyć spotkaniem w realu. Sami sobie ocencie co wam tak naprawde dają takie fora? Moim zdaniem pokazują tylko głupote ludzi a nie pomagają w wyborze klientom. Dodam tylko że ja tam do Pogorzelskiego i jego zdjęć nic nie mam bo nawet mi sie podobają ale jak widze takie reakcje na wpisy to smiac mi sie chce jakbym czytała  wpisy dzieci z podstawówki. A co do sprawcy całego zamieszania Patryka to też ładny przykład jak nam błyszczał na forum dzien w dzień i uważał się za najwspanialszego, najcudowniejszego, najmądrzejszego i najbardziej wszechstronnego do czasu aż ktoś ujawnił jego nazwisko, nagle zamknął sie i juz sie nie udziela, zobaczył że nie jest taki  anonimowy do konca za jakiego sie uważał, myślał że bezkarnie sobie będzie jechał po ludziach bo i tak przecież chował się w pokoiku to nikt go nie znajdzie i chyba sie przestraszył że jak ktoś odkrył kim on tak naprawdę jest to i w tym pokoiku moze go odwiedzić. Powinien sie cieszyć że o Pogorzelskim dobrze wycukrował bo jak widzieliśmy to on takich szuka i na pewno by go tam znalazł :)
Gość napisał(a):dajcie jego nazwisko to go znajde

Gość

12-01-2012, 12:48
#2
dajcie jego nazwisko to go znajde
Gość napisał(a):jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

Gość

08-02-2012, 10:04
#3
jakie forum jest najlepsze,najbardziej odwiedzane dla Ostrołęki ?

strony: wstecz 1 ... 3 4 5 6 7 8
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów