Wybory prezydenckie 2010

Założony przez Benon
strony: wstecz 1 2
Benon napisał(a):Oto kilka „błyskotliwych” wypowiedzi jaśniepana Bronisława Komorowskiego:[url]http://www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1 w[/url][url]http://www.youtube.com/watch?v=prYXMQi2CjE&featu re=related[/url][b]Bronisław herbu Fujara[/b]Choć się Bronisław pilnuje i stara,Co chwila z niego wychodzi fujara.

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
08-06-2010, 15:11
#1
Oto kilka „błyskotliwych” wypowiedzi jaśniepana Bronisława Komorowskiego:[url]http://www.youtube.com/watch?v=fTbVj9B6O1 w[/url][url]http://www.youtube.com/watch?v=prYXMQi2CjE&featu re=related[/url][b]Bronisław herbu Fujara[/b]Choć się Bronisław pilnuje i stara,Co chwila z niego wychodzi fujara.
Gość napisał(a):Benon ty nawet płeć masz nijaką {diabelek} {dobani}

Gość

08-06-2010, 16:56
#2
Benon ty nawet płeć masz nijaką {diabelek} {dobani}
Gość napisał(a):To dopiero jest dobre :) Cała prawda, brak słów i chyba wytłumaczeń :)http://www.youtube.com/watch?v=Z8S5Jb0cZcs&feature=related

Gość

09-06-2010, 08:47
#3
To dopiero jest dobre :) Cała prawda, brak słów i chyba wytłumaczeń :)http://www.youtube.com/watch?v=Z8S5Jb0cZcs&feature=related
Benon napisał(a):[b]Pan Hrabia jak wino...[/b]Bronisław-marionetka jest niczym wino tanie:Im bardziej w smak się wczuwasz, tym większe haftowanie.

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
14-06-2010, 13:09
#4
[b]Pan Hrabia jak wino...[/b]Bronisław-marionetka jest niczym wino tanie:Im bardziej w smak się wczuwasz, tym większe haftowanie.
Benon napisał(a):[b]Bronisław Maria Komorowski:[/b][i]No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były... kaszaloty[/i][b]Bronisław Maria Kaszalot[/b]Wywołuje na ciele gęsiej skórki mi nalotMyśl, że mógłby tu rządzić ów mentalny kaszalot.  

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
15-06-2010, 20:37
#5
[b]Bronisław Maria Komorowski:[/b][i]No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były... kaszaloty[/i][b]Bronisław Maria Kaszalot[/b]Wywołuje na ciele gęsiej skórki mi nalotMyśl, że mógłby tu rządzić ów mentalny kaszalot.  
Gość napisał(a):Nie sprowadzajcie dyskusji do jednego kandydata! W 1 turze oddajcie Głos na Janusza Korwin - Mikke!Ani Komorowski, ani Kaczyński ani żaden inny socjalista nie proponuje rozwiązań potrzebnych naszemu Państwu!Jak można wierzyć jeszcze w socjal po tym co spotkało Grecję?Jak długo Polacy mają zamiar znosić obciążenia podatkowe i ingerencję państwa we wszystko? Państwo nie może ciągle wspierać nierobów!Namawiam gorąco do oddania swojego głosu na Janusza Korwin - Mikke. Zapoznajcie się z jego poglądami -  www.korwin-mikke.pl

Gość

15-06-2010, 21:58
#6
Nie sprowadzajcie dyskusji do jednego kandydata! W 1 turze oddajcie Głos na Janusza Korwin - Mikke!Ani Komorowski, ani Kaczyński ani żaden inny socjalista nie proponuje rozwiązań potrzebnych naszemu Państwu!Jak można wierzyć jeszcze w socjal po tym co spotkało Grecję?Jak długo Polacy mają zamiar znosić obciążenia podatkowe i ingerencję państwa we wszystko? Państwo nie może ciągle wspierać nierobów!Namawiam gorąco do oddania swojego głosu na Janusza Korwin - Mikke. Zapoznajcie się z jego poglądami -  www.korwin-mikke.pl
Gość napisał(a):Inteligentny jest z niego facet, nie powiem że nie. Obecni posłowie (chyba) w 90% nie dorastają mu do pięt.Moim jedynym ale to gdy wsłuchać się w niego dokładniej to mówi że jest katolikiem, ale z jego poglądów na państwo to wychodzi że nie do końca.Przepraszam że tak zwięźle i ogólnikowo ale za dużo by pisać, a czasu jak zwykle nie mam :)

Gość

15-06-2010, 22:15
#7
Inteligentny jest z niego facet, nie powiem że nie. Obecni posłowie (chyba) w 90% nie dorastają mu do pięt.Moim jedynym ale to gdy wsłuchać się w niego dokładniej to mówi że jest katolikiem, ale z jego poglądów na państwo to wychodzi że nie do końca.Przepraszam że tak zwięźle i ogólnikowo ale za dużo by pisać, a czasu jak zwykle nie mam :)
Gość napisał(a):Potrzebna jest przeciwwaga dla tego co dzieje się obecnie w Polsce i nie tylko! Potrzebna jest edukacja społeczeństwa o prawdziwej wolności! Polska jest dziś krajem niewolników! Pracujemy na bandę urzędników i nierobów!Pani Merkel i Pan Sarkozy (komuniści) wymyślili dziś nowy podatek - krótko mówiąc od międzynarodowych przelewów!Janusz Korwin - Mikke - konserwatywny liberał proponuje między innymi:- reformę sądownictwa (Sprawy sądowe odbywać mają się bez przerwy. Dzień, dwa albo tydzień jak jest taka potrzeba a nie tak jak teraz rozprawa trwa pół godziny i jest odraczana za pół roku)- likwidację NFZ- zniesienie podatku dochodowego80 - 85 % wpływów do budżetu to VAT i cła, pozostałe to koncesje i licencje. Tylko kilka procent to wpływy z podatku dochodowego. Te właśnie dochody idą na pensje dla urzędników skarbowych którzy pilnują żebyśmy im płacili na pensję!!! To jest chore!!! ale wygodne dla Pana Napieralskiego, Kaczyńskiego itp! Im mniej państwa w życiu obywatela tym lepiej!Być może to ostatnia możliwość aby zagłosować na JKM!

Gość

15-06-2010, 22:37
#8
Potrzebna jest przeciwwaga dla tego co dzieje się obecnie w Polsce i nie tylko! Potrzebna jest edukacja społeczeństwa o prawdziwej wolności! Polska jest dziś krajem niewolników! Pracujemy na bandę urzędników i nierobów!Pani Merkel i Pan Sarkozy (komuniści) wymyślili dziś nowy podatek - krótko mówiąc od międzynarodowych przelewów!Janusz Korwin - Mikke - konserwatywny liberał proponuje między innymi:- reformę sądownictwa (Sprawy sądowe odbywać mają się bez przerwy. Dzień, dwa albo tydzień jak jest taka potrzeba a nie tak jak teraz rozprawa trwa pół godziny i jest odraczana za pół roku)- likwidację NFZ- zniesienie podatku dochodowego80 - 85 % wpływów do budżetu to VAT i cła, pozostałe to koncesje i licencje. Tylko kilka procent to wpływy z podatku dochodowego. Te właśnie dochody idą na pensje dla urzędników skarbowych którzy pilnują żebyśmy im płacili na pensję!!! To jest chore!!! ale wygodne dla Pana Napieralskiego, Kaczyńskiego itp! Im mniej państwa w życiu obywatela tym lepiej!Być może to ostatnia możliwość aby zagłosować na JKM!
Gość napisał(a):http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/chcialbym_zeby_oplacalo_s ie_byc_uczciwym_czlowiekiem__janusz_korwinmikke%20_w_rzeszow ie_cz1/773Popieram tego człowieka!!!

Gość

16-06-2010, 08:24
#9
http://korwin-mikke.pl/wideo/pokaz/chcialbym_zeby_oplacalo_s ie_byc_uczciwym_czlowiekiem__janusz_korwinmikke%20_w_rzeszow ie_cz1/773Popieram tego człowieka!!!
Gość napisał(a):A czy kolesiostwo PiSuarskie nauczyło swojego prezesa hymnu{?} Czy mam zacząć przytaczać wpadki małego człowieczka?Czy on już wie kto siedzi przed komputerem i że to nie tylko zboczeńcy z piwem w ręku?Czy poszedł już na kort tenisowy pograć w siatkówkę?Czy zalegalizuje swój związek z kotem Alikiem?

Gość

16-06-2010, 11:58
#10
A czy kolesiostwo PiSuarskie nauczyło swojego prezesa hymnu{?} Czy mam zacząć przytaczać wpadki małego człowieczka?Czy on już wie kto siedzi przed komputerem i że to nie tylko zboczeńcy z piwem w ręku?Czy poszedł już na kort tenisowy pograć w siatkówkę?Czy zalegalizuje swój związek z kotem Alikiem?
Gość napisał(a):"Jeśli poprzecie Platformę Obywatelską pomożecie sobie i Polsce. Dziękuję bardzo"Jarosław Kaczyński - maj 2009 r.Były to jedyne rozsądne słowa jaki od niego usłyszałem.

Gość

16-06-2010, 12:11
#11
"Jeśli poprzecie Platformę Obywatelską pomożecie sobie i Polsce. Dziękuję bardzo"Jarosław Kaczyński - maj 2009 r.Były to jedyne rozsądne słowa jaki od niego usłyszałem.
Gość napisał(a):PO pokazała że nie jest partią liberalną jak się powszechnie myśli a po prostu mniejszym złem jeżeli porównać ją do PISu. PO PIS SLD i PSL chcieliby wszystkim wszystko DAĆ. Ale żeby dać cokolwiek to najpierw trzeba komuś zabrać i to podwójnie!I tak Pan Napieralski chce dać netbooki każdemu dziecku CO WIĄŻĘ SIE Z OPODATKOWANIEM każdego obywatela! Żeby kupić netbook za 1000 zł to trzeba zabrać komuś 1500 albo i 2000 tysiące! Bo przecież poza netbookiem trzeba zapłacić  urzędnikom, o nieprzejrzystym przetargu już nie wspomnę! Takie zapędy ma każdy z kandydatów - socjalistów. Każdy normalny obywatel powinien sam decydować czy jego dziecku potrzebny jest netbook, rower czy lekcje edukacji seksualnej.Każdy normalny człowiek chce decydować na co wyda swoje pieniądze. Każdy normalny człowieka nie chce żeby mu się państwo wpieprzało w jego sprawy prywatne.Każdy człowiek który chce wolności a nie coraz większej ilości zakazów i nakazów niech zagłosuje w pierwszej turze na Janusza Korwin Mikke a zobaczycie jakim poparciem dysponuje.

Gość

16-06-2010, 13:04
#12
PO pokazała że nie jest partią liberalną jak się powszechnie myśli a po prostu mniejszym złem jeżeli porównać ją do PISu. PO PIS SLD i PSL chcieliby wszystkim wszystko DAĆ. Ale żeby dać cokolwiek to najpierw trzeba komuś zabrać i to podwójnie!I tak Pan Napieralski chce dać netbooki każdemu dziecku CO WIĄŻĘ SIE Z OPODATKOWANIEM każdego obywatela! Żeby kupić netbook za 1000 zł to trzeba zabrać komuś 1500 albo i 2000 tysiące! Bo przecież poza netbookiem trzeba zapłacić  urzędnikom, o nieprzejrzystym przetargu już nie wspomnę! Takie zapędy ma każdy z kandydatów - socjalistów. Każdy normalny obywatel powinien sam decydować czy jego dziecku potrzebny jest netbook, rower czy lekcje edukacji seksualnej.Każdy normalny człowiek chce decydować na co wyda swoje pieniądze. Każdy normalny człowieka nie chce żeby mu się państwo wpieprzało w jego sprawy prywatne.Każdy człowiek który chce wolności a nie coraz większej ilości zakazów i nakazów niech zagłosuje w pierwszej turze na Janusza Korwin Mikke a zobaczycie jakim poparciem dysponuje.
Gość napisał(a):KACZYNIAK przegrał z KOMOROWSKIM w Sądzieznowuuuu !!!!Jarek i Pisiory znowu kłamali i mówili nieprawdę BEZPRAWIE I NIESPRAWIEDLIWOŚĆ tak się powinna nazywać ta partia

Gość

16-06-2010, 13:45
#13
KACZYNIAK przegrał z KOMOROWSKIM w Sądzieznowuuuu !!!!Jarek i Pisiory znowu kłamali i mówili nieprawdę BEZPRAWIE I NIESPRAWIEDLIWOŚĆ tak się powinna nazywać ta partia
Gość napisał(a):zgadzam się  a kaczynski to umie tylko odwracać kota ogonem{usmiech}!!!nie wyobrażam sobie prezydenta zatwardziałego kawalera i co on może wiedzieć o rodzinie!!!!!!!!!!!

Gość

17-06-2010, 19:40
#14
zgadzam się  a kaczynski to umie tylko odwracać kota ogonem{usmiech}!!!nie wyobrażam sobie prezydenta zatwardziałego kawalera i co on może wiedzieć o rodzinie!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):A żebyś wiedział że może duuużo wiedzieć.Nigdy nie brałem narkotyków, ale nie trzeba być inteligentem aby wiedzieć żeby nie próbować.Takie wypowiedzi to tanie chwyty.

Gość

17-06-2010, 23:11
#15
A żebyś wiedział że może duuużo wiedzieć.Nigdy nie brałem narkotyków, ale nie trzeba być inteligentem aby wiedzieć żeby nie próbować.Takie wypowiedzi to tanie chwyty.
Benon napisał(a):[b]Do elekta Bronka[/b]A zatem tobie Bronku winszować mi przyszło;Poprzeczkę oczekiwań ustawiam ci nisko.Rezultat twej kadencji będzie dla mnie klawy,Gdy to co spieprzysz z Donkiem uda się naprawić.[url=http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/ index.htm]PKW[/url]

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
05-07-2010, 17:41
#16
[b]Do elekta Bronka[/b]A zatem tobie Bronku winszować mi przyszło;Poprzeczkę oczekiwań ustawiam ci nisko.Rezultat twej kadencji będzie dla mnie klawy,Gdy to co spieprzysz z Donkiem uda się naprawić.[url=http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/ index.htm]PKW[/url]
Gość napisał(a):Super bo wygrał Bronek.Nasz region, Ostrołęka, Łomża i okolice to tylko za Kaczorkiem.W mojej rodzinie to strach sie odezwać bo wszyscy za Kaczorkiem, nie można mieć swojego zdania normalnie. Dlatego też sie ciesze!!!Może różowo nie będzie za rządów Bronka, ale z pewnością bedzie lepiej niż przy władzy byłby Jareczek.Dla mnie Bronek to tzw. mniejsze zło i tego sie trzymam.Zenek

Gość

05-07-2010, 22:58
#17
Super bo wygrał Bronek.Nasz region, Ostrołęka, Łomża i okolice to tylko za Kaczorkiem.W mojej rodzinie to strach sie odezwać bo wszyscy za Kaczorkiem, nie można mieć swojego zdania normalnie. Dlatego też sie ciesze!!!Może różowo nie będzie za rządów Bronka, ale z pewnością bedzie lepiej niż przy władzy byłby Jareczek.Dla mnie Bronek to tzw. mniejsze zło i tego sie trzymam.Zenek
Gość napisał(a):[quote=Gość]A żebyś wiedział że może duuużo wiedzieć.Nigdy nie brałem narkotyków, ale nie trzeba być inteligentem aby wiedzieć żeby nie próbować.Takie wypowiedzi to tanie chwyty. [/quote]O narkotychak to akurat każdy kandydat ma takie samo zdanie jak ty, ale o rodzinie niestety każdy ma inne. Twój przytoczony przykład jest zbyt płytki inteligencjo.

Gość

05-07-2010, 23:01
#18
[quote=Gość]A żebyś wiedział że może duuużo wiedzieć.Nigdy nie brałem narkotyków, ale nie trzeba być inteligentem aby wiedzieć żeby nie próbować.Takie wypowiedzi to tanie chwyty. [/quote]O narkotychak to akurat każdy kandydat ma takie samo zdanie jak ty, ale o rodzinie niestety każdy ma inne. Twój przytoczony przykład jest zbyt płytki inteligencjo.

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów