Wybory prezydenckie 2010

Założony przez Benon
strony: 1 2 dalej
Benon napisał(a):[b]Prawybory w Platformie[/b]Rzeszy członków Platformy trafiła się gratka,Z łaski Donka wybiorą Bronka albo Radka.Więc rozwiązać im przyjdzie niełatwy dylemat:Czy lepsza jest podagra czy może egzema?[img]http://i42.tinypic.com/25tkt2g.jpg[/img]-------- ------------------------------------------------------------ ---------------[b]Gadka-szmatka-debatka[/b]Po obejrzeniu debaty Komorowski - Sikorski przypomniał mi się pewien dowcip. Otóż podczas Drugiej Wojny Światowej, kiedy wystąpiły w III Rzeszy trudności aprowizacyjne, Adolf Hitler polecił niemieckim naukowcom opracowanie technologii produkcji namiastki masła z odchodów. Po jakimś czasie Hitler wezwał do siebie kierownika zespołu badawczego i zapytał się:– Jak idą prace?– Mein Führer – odpowiedział kierownik – smaruje się już dobrze tylko zapach jeszcze został.Prawybory w Platformie Obywatelskiej i debata Komorowski - Sikorski tak się mają do prawdziwych prawyborów i prawdziwej debaty jak owa namiastka z przytoczonego dowcipu do prawdziwego masła.Pewne ożywienie podczas przysłuchiwania się nudnej jak flaki z olejem pseudodyskusji mogło wywołać chlapnięcie Bronisława Komorowskiego dotyczące refundacji kosztów zapłodnienia metodą in vitro, bowiem Komorowski stwierdził: „…jeśli chodzi o finansowanie metody in vitro to powiem: tak, powinna być finansowana, ale państwo ma prawo traktować wydatek z budżetu jako swoistą inwestycję, więc na pewno nie w stosunku do wszystkich. Tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, czyli wychowane na dobrych obywateli w przyszłości.”Pan hrabia tłumaczy się obecnie w różnych mediach, iż nie ma żadnych eugenicznych zapędów, że chce tylko aby nie dochodziło do handlu dziećmi lub zapładniania staruszek mających nikłe szanse na wychowanie potomstwa. Ach ten szlachetny Bronisław…Gadka-szmatka-debatkaOprócz wpadki z in vitro – drętwe pogaduchy;Z rzeczy wartych uwagi – zgrabne nogi Muchy.Hrabia – selekcjonerWarto pogadać z Bronkiem – kandydatem,By mógł rozwinąć swoją myśl „wybitną”:Co daje szansę zwrotu za in vitro?Dyplom Oxfordu czy hrabiowski patent?[url=http://staremiasto.krakow.platforma.org/index.ph p/component/content/article/34-wydarzenia/129-stenogram-deba ty-prawyborczej-komorowski-sikorski.html] Stenogram debaty prawyborczej Komorowski – Sikorski[/url]

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
23-03-2010, 15:13
#1
[b]Prawybory w Platformie[/b]Rzeszy członków Platformy trafiła się gratka,Z łaski Donka wybiorą Bronka albo Radka.Więc rozwiązać im przyjdzie niełatwy dylemat:Czy lepsza jest podagra czy może egzema?[img]http://i42.tinypic.com/25tkt2g.jpg[/img]-------- ------------------------------------------------------------ ---------------[b]Gadka-szmatka-debatka[/b]Po obejrzeniu debaty Komorowski - Sikorski przypomniał mi się pewien dowcip. Otóż podczas Drugiej Wojny Światowej, kiedy wystąpiły w III Rzeszy trudności aprowizacyjne, Adolf Hitler polecił niemieckim naukowcom opracowanie technologii produkcji namiastki masła z odchodów. Po jakimś czasie Hitler wezwał do siebie kierownika zespołu badawczego i zapytał się:– Jak idą prace?– Mein Führer – odpowiedział kierownik – smaruje się już dobrze tylko zapach jeszcze został.Prawybory w Platformie Obywatelskiej i debata Komorowski - Sikorski tak się mają do prawdziwych prawyborów i prawdziwej debaty jak owa namiastka z przytoczonego dowcipu do prawdziwego masła.Pewne ożywienie podczas przysłuchiwania się nudnej jak flaki z olejem pseudodyskusji mogło wywołać chlapnięcie Bronisława Komorowskiego dotyczące refundacji kosztów zapłodnienia metodą in vitro, bowiem Komorowski stwierdził: „…jeśli chodzi o finansowanie metody in vitro to powiem: tak, powinna być finansowana, ale państwo ma prawo traktować wydatek z budżetu jako swoistą inwestycję, więc na pewno nie w stosunku do wszystkich. Tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, czyli wychowane na dobrych obywateli w przyszłości.”Pan hrabia tłumaczy się obecnie w różnych mediach, iż nie ma żadnych eugenicznych zapędów, że chce tylko aby nie dochodziło do handlu dziećmi lub zapładniania staruszek mających nikłe szanse na wychowanie potomstwa. Ach ten szlachetny Bronisław…Gadka-szmatka-debatkaOprócz wpadki z in vitro – drętwe pogaduchy;Z rzeczy wartych uwagi – zgrabne nogi Muchy.Hrabia – selekcjonerWarto pogadać z Bronkiem – kandydatem,By mógł rozwinąć swoją myśl „wybitną”:Co daje szansę zwrotu za in vitro?Dyplom Oxfordu czy hrabiowski patent?[url=http://staremiasto.krakow.platforma.org/index.ph p/component/content/article/34-wydarzenia/129-stenogram-deba ty-prawyborczej-komorowski-sikorski.html] Stenogram debaty prawyborczej Komorowski – Sikorski[/url]
Gość napisał(a):co to ma być {co}a kolega z jakiej partii ??język i sposób wypowiedzi jedną taką mi przypomina, pIs pluje jadem na około i się dziwi że nikt normalny nie chce głosowac na nich. Jaruś z 50% zrobił 25 w dwa lata ;))) pogratulować CIEMNOGRÓD pisowski

Gość

23-03-2010, 16:10
#2
co to ma być {co}a kolega z jakiej partii ??język i sposób wypowiedzi jedną taką mi przypomina, pIs pluje jadem na około i się dziwi że nikt normalny nie chce głosowac na nich. Jaruś z 50% zrobił 25 w dwa lata ;))) pogratulować CIEMNOGRÓD pisowski
Benon napisał(a):[b]Prawybory à la Tusk[/b]Lipy w tej akcji było niemało,Więc ją pół partii Donka olało.[url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,81048,7 706891,Gronkiewicz_Waltz__47_47_proc__frekwencja_w_prawybora ch.html]Gronkiewicz-Waltz: 47,47 proc. frekwencja w prawyborach[/url][b]Pan Hrabia kandydatem![/b]Oto ważna nowina dla Polski i świata:Wyłoniła Platforma swego kandydataNa prezydencki fotel, a jest nim Bronisław,Polityczna miernota i oportunista.Jeśli lud połknie haczyk Tusk Donald mieć będzieDo kręcenia swych lodów posłuszne narzędzie.[url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,810 48,7707962,Komorowski_wygral_prawybory_i_zostal_kandydatem_P latformy.html]O wynikach prawyborów w Platformie[/url][b]Bronek na łowach[/b]Jest w janowskich ostępach stara leśniczówka,Wynajęły ją firmy handlujące z MON.Tam minister Bronisław jeździł z dubeltówką,Chociaż od nich kupował sprzętu wiele ton.Owa sprawa zapaszek ma nie mytej pupyLecz tłumaczyć się Hrabia nie widzi powodu.Rzecz za którą szaraka wsadza się do ciupyMoże czynić bezkarnie „wybraniec Narodu”.[url=http://www.niezalezna.pl/article/show/id/ 19926]Filip Rdesiński: „Czego boi się Bronisław Komorowski”, "Gazeta Polska", 28-04-2009[/url]A jeśli wyborcy połkną ów haczyk z hrabiowską przynętą, wówczas będzie można zanucić na melodię refrenu piosenki [url=http://www.youtube.com/watch?v=g3O3UL28PyA]„To były piękne dni”[/url]:To będą piękne dni,Po prostu piękne dni!Szampana piją chłopcy z WSI.„Urzędowaniem swymPomoże Bronek namZrobić niejeden lukratywny deal.”La la la la la la...[url=http://www.scribd.com/doc/24733722/Leszek-Szymowsk i-Prowokacja-POlityczna-Najwy%C5%BCszy-Czas-Nr-25-996-20-06- 2009] Leszek Szymowski: "Prowokacja POlityczna", Najwyższy Czas! Nr 25 (996), 20.06.2009 [/url]

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
29-03-2010, 10:44
#3
[b]Prawybory à la Tusk[/b]Lipy w tej akcji było niemało,Więc ją pół partii Donka olało.[url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,81048,7 706891,Gronkiewicz_Waltz__47_47_proc__frekwencja_w_prawybora ch.html]Gronkiewicz-Waltz: 47,47 proc. frekwencja w prawyborach[/url][b]Pan Hrabia kandydatem![/b]Oto ważna nowina dla Polski i świata:Wyłoniła Platforma swego kandydataNa prezydencki fotel, a jest nim Bronisław,Polityczna miernota i oportunista.Jeśli lud połknie haczyk Tusk Donald mieć będzieDo kręcenia swych lodów posłuszne narzędzie.[url=http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,810 48,7707962,Komorowski_wygral_prawybory_i_zostal_kandydatem_P latformy.html]O wynikach prawyborów w Platformie[/url][b]Bronek na łowach[/b]Jest w janowskich ostępach stara leśniczówka,Wynajęły ją firmy handlujące z MON.Tam minister Bronisław jeździł z dubeltówką,Chociaż od nich kupował sprzętu wiele ton.Owa sprawa zapaszek ma nie mytej pupyLecz tłumaczyć się Hrabia nie widzi powodu.Rzecz za którą szaraka wsadza się do ciupyMoże czynić bezkarnie „wybraniec Narodu”.[url=http://www.niezalezna.pl/article/show/id/ 19926]Filip Rdesiński: „Czego boi się Bronisław Komorowski”, "Gazeta Polska", 28-04-2009[/url]A jeśli wyborcy połkną ów haczyk z hrabiowską przynętą, wówczas będzie można zanucić na melodię refrenu piosenki [url=http://www.youtube.com/watch?v=g3O3UL28PyA]„To były piękne dni”[/url]:To będą piękne dni,Po prostu piękne dni!Szampana piją chłopcy z WSI.„Urzędowaniem swymPomoże Bronek namZrobić niejeden lukratywny deal.”La la la la la la...[url=http://www.scribd.com/doc/24733722/Leszek-Szymowsk i-Prowokacja-POlityczna-Najwy%C5%BCszy-Czas-Nr-25-996-20-06- 2009] Leszek Szymowski: "Prowokacja POlityczna", Najwyższy Czas! Nr 25 (996), 20.06.2009 [/url]
Gość napisał(a):i tak PO wygra {usmiech}

Gość

29-03-2010, 11:22
#4
i tak PO wygra {usmiech}
Gość napisał(a):wygra i tym razem zbuduje trzecią Irlandię :D

Gość

29-03-2010, 14:27
#5
wygra i tym razem zbuduje trzecią Irlandię :D
Gość napisał(a):ach, naiwniaki, głosujcie na Donalda, wszystko wam da ;p

Gość

29-03-2010, 14:27
#6
ach, naiwniaki, głosujcie na Donalda, wszystko wam da ;p
Gość napisał(a):nie chodzi o to że Donald ma coś dawać, nic samo nie przyjdzie, ale wole donalda niż Pisowskie Państwo Milicyjne, aresztowania tylko po to żeby ziobro co drugi dzień w TV się pokazał później wypuszczanie ludzi bo się okazuje że byli niewinni. z  internautów robienie zboczeńców którzy tylko siedzą i laski oglądają na uniwerkach, koalicję z "przestępcami" żeby tylko dorwać się do stołków. Nikt nie jest idealny ale PO trochę bliżej zwykłych ludzi jest, bliżej "ludzi z podwórka" jak to jaruś określa.pozdrawiam

Gość

29-03-2010, 14:47
#7
nie chodzi o to że Donald ma coś dawać, nic samo nie przyjdzie, ale wole donalda niż Pisowskie Państwo Milicyjne, aresztowania tylko po to żeby ziobro co drugi dzień w TV się pokazał później wypuszczanie ludzi bo się okazuje że byli niewinni. z  internautów robienie zboczeńców którzy tylko siedzą i laski oglądają na uniwerkach, koalicję z "przestępcami" żeby tylko dorwać się do stołków. Nikt nie jest idealny ale PO trochę bliżej zwykłych ludzi jest, bliżej "ludzi z podwórka" jak to jaruś określa.pozdrawiam
Gość napisał(a):populistyczne chwyty platformy raczej nie zdobyły u mnie dużego zaufania, za bardzo naciągane są

Gość

29-03-2010, 23:44
#8
populistyczne chwyty platformy raczej nie zdobyły u mnie dużego zaufania, za bardzo naciągane są
fan napisał(a):trzeba  zacząć od likwidacji obowiązkowego abonamentu RTV na Misje Państwowej Telewizji. Parę dni temu widziałem w TVP II misyjnej pijacki skecz - to dno i degrengolada. Każda rodzina płaci na astronomiczne gaże rzekomych gwiazd po 200 zl. Wiec Ostrołęka odprowadza rocznie na Misje  dwa miliony złotych. Zlikwidować bezproduktywne Gusła, PIP, PUP, Senat i fuchę Prezydenta. Zamiast Kaczora Donalda wystarczy nam Donald

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
30-03-2010, 19:44
#9
trzeba  zacząć od likwidacji obowiązkowego abonamentu RTV na Misje Państwowej Telewizji. Parę dni temu widziałem w TVP II misyjnej pijacki skecz - to dno i degrengolada. Każda rodzina płaci na astronomiczne gaże rzekomych gwiazd po 200 zl. Wiec Ostrołęka odprowadza rocznie na Misje  dwa miliony złotych. Zlikwidować bezproduktywne Gusła, PIP, PUP, Senat i fuchę Prezydenta. Zamiast Kaczora Donalda wystarczy nam Donald
Gość napisał(a):Obywatel  nie ma żadnych praw wobec nadużyć urzędniczych, Jeśli urzędnicy przetrzymują moja sprawę - nie ma decyzji ani postanowienia, po pół roku daję do Sadu Administracyjnego skargę na  bezczynność, Okazuje się, ze skarga na   zwłokę nie pomaga, bo sąd chce jeszcze raz kasę, a potem trzyma akta 12 miesięcy - słownie rok czasu. Polska to Kraj dzikiego drapieżnego Socjalizmu pod Wysokim Patronatem Prezydenta L Kaczyńskiego

Gość

09-04-2010, 18:01
#10
Obywatel  nie ma żadnych praw wobec nadużyć urzędniczych, Jeśli urzędnicy przetrzymują moja sprawę - nie ma decyzji ani postanowienia, po pół roku daję do Sadu Administracyjnego skargę na  bezczynność, Okazuje się, ze skarga na   zwłokę nie pomaga, bo sąd chce jeszcze raz kasę, a potem trzyma akta 12 miesięcy - słownie rok czasu. Polska to Kraj dzikiego drapieżnego Socjalizmu pod Wysokim Patronatem Prezydenta L Kaczyńskiego
fan napisał(a): Polska to moje miejsce na ziemi powiedzial Reprezentant Polski w Siatkówce Sebastian Świderski. Jeszcze w sporcie jest trochę patriotyzmu. Czy któryś z kandydatów na Prezydenta powiedział, ze dla niego Polska i my Polacy to najważniejsze, ze wszystkie siły trzeba oddać Polsce

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
20-05-2010, 18:52
#11
Polska to moje miejsce na ziemi powiedzial Reprezentant Polski w Siatkówce Sebastian Świderski. Jeszcze w sporcie jest trochę patriotyzmu. Czy któryś z kandydatów na Prezydenta powiedział, ze dla niego Polska i my Polacy to najważniejsze, ze wszystkie siły trzeba oddać Polsce
Gość napisał(a):[quote=fan]my Polacy[/quote]No, ale przecież ty nie jesteś Polakiem."Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

Gość

20-05-2010, 20:00
#12
[quote=fan]my Polacy[/quote]No, ale przecież ty nie jesteś Polakiem."Moja jest tylko racja i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
fan napisał(a):Wg Korvina PO Prezydenta, czyli B Komorowski nie powinien jeździć po walach powodziowych, nie powinien zajmować się dniem dzisiejszym, lecz myśleć, co będzie jutro, za rok 5 czy 10 lat - oczywiście powinien myśleć w interesie Polski, a nie USA i Izraela.Pamiętacie jak zginał w Warszawie młody policjant co się wdał w szamotanie z wandalem, który rzucał koszem na śmieci w autobus. Na pogrzeb Policjantka przybyli i Prezydent i Premier,  i myślą i gadajom,, że trzeba uchwalić dożywocie dla morderców policjanta. Gdy JKM dojdzie do władzy, nie będziemy trzymać zabójco i wandali po 20, 30 lat w wiezienie. Ten wandal nie zdąży rzucić koszem w autobus pełen ludzi. Jeśli by  był ten mody policjant, to łobuz zostałby zastrzelony, zanim rzuci czym niebezpiecznym w autobus miejski

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
23-05-2010, 07:11
#13
Wg Korvina PO Prezydenta, czyli B Komorowski nie powinien jeździć po walach powodziowych, nie powinien zajmować się dniem dzisiejszym, lecz myśleć, co będzie jutro, za rok 5 czy 10 lat - oczywiście powinien myśleć w interesie Polski, a nie USA i Izraela.Pamiętacie jak zginał w Warszawie młody policjant co się wdał w szamotanie z wandalem, który rzucał koszem na śmieci w autobus. Na pogrzeb Policjantka przybyli i Prezydent i Premier,  i myślą i gadajom,, że trzeba uchwalić dożywocie dla morderców policjanta. Gdy JKM dojdzie do władzy, nie będziemy trzymać zabójco i wandali po 20, 30 lat w wiezienie. Ten wandal nie zdąży rzucić koszem w autobus pełen ludzi. Jeśli by  był ten mody policjant, to łobuz zostałby zastrzelony, zanim rzuci czym niebezpiecznym w autobus miejski
Benon napisał(a):Bronisław Komorowski powiedział:"Jak trzeba będzie to polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły."Obserwując poczynania Pana Hrabiego częstokroć mam wrażenie, że ten cytat dobrze obrazuje jego mentalność.[b]Quo vadis Komorosiu?[/b]Jeśli głos ludu i losu ironiaSter ci powierzą maszyny "Polonia",Czy będziesz tylko pilota erzacem?I kurs ci wskażą rzeczywiści gracze:Donald, WSI, może sam Wołodia?Czy dotknie naród przywództwa parodia?I lot skończymy gdzieś w smoleńskim jarze;A ty łagodnym głosem nam rozkażesz:"Trochę nie wyszło - bruździła hołota;Wsiadajcie mili na stodoły wrota!" (?)

Benon

Wpisów: 35
Dołączył: 23.03.2010
31-05-2010, 12:18
#14
Bronisław Komorowski powiedział:"Jak trzeba będzie to polski pilot poleci nawet na drzwiach od stodoły."Obserwując poczynania Pana Hrabiego częstokroć mam wrażenie, że ten cytat dobrze obrazuje jego mentalność.[b]Quo vadis Komorosiu?[/b]Jeśli głos ludu i losu ironiaSter ci powierzą maszyny "Polonia",Czy będziesz tylko pilota erzacem?I kurs ci wskażą rzeczywiści gracze:Donald, WSI, może sam Wołodia?Czy dotknie naród przywództwa parodia?I lot skończymy gdzieś w smoleńskim jarze;A ty łagodnym głosem nam rozkażesz:"Trochę nie wyszło - bruździła hołota;Wsiadajcie mili na stodoły wrota!" (?)
fan napisał(a):  Wg Janusza Korvin Mikke: Ci co chcą zrobić idealny świat budują więzienia, w więzieniu rzeczywiście jest porządek -  

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
05-06-2010, 19:11
#15
  Wg Janusza Korvin Mikke: Ci co chcą zrobić idealny świat budują więzienia, w więzieniu rzeczywiście jest porządek -  
Gość napisał(a):Komorowski powiedział: Że jest przeciw wydobyciu gazu łukowego bo to zniszczy piękne Polskie krajobrazy (to już wiem czemu nie mamy autostrad :) ).więcej - http://gazownictwo.wnp.pl/komorowski-w-londynie-sceptycznie- o-eksploatacji-gazu-lupkowego,111528_1_0_0.htmlKomorowski nie widział różnicy między deficytem, a długiem publicznym - sam tego nie wiem, ale nie chce byc prezydentem :)więcej - http://www.wybory2010.yoyo.pl/index.php?option=com_content&v iew=article&id=145:komorowski-myli-dug-i-deficyt&catid=1:akt ualnoci

Gość

05-06-2010, 23:12
#16
Komorowski powiedział: Że jest przeciw wydobyciu gazu łukowego bo to zniszczy piękne Polskie krajobrazy (to już wiem czemu nie mamy autostrad :) ).więcej - http://gazownictwo.wnp.pl/komorowski-w-londynie-sceptycznie- o-eksploatacji-gazu-lupkowego,111528_1_0_0.htmlKomorowski nie widział różnicy między deficytem, a długiem publicznym - sam tego nie wiem, ale nie chce byc prezydentem :)więcej - http://www.wybory2010.yoyo.pl/index.php?option=com_content&v iew=article&id=145:komorowski-myli-dug-i-deficyt&catid=1:akt ualnoci
Gość napisał(a):Dlaczego moderatorzy nie usuwają chamskich i obelżywych postów Benona? Czyżby był on pracownikiem eo lub tvo? a może urzędu miasta? przecież tylko tam pracują poplecznicy prezydenta i jego świta

Gość

06-06-2010, 11:52
#17
Dlaczego moderatorzy nie usuwają chamskich i obelżywych postów Benona? Czyżby był on pracownikiem eo lub tvo? a może urzędu miasta? przecież tylko tam pracują poplecznicy prezydenta i jego świta
fan napisał(a):Komorowski ma trochę racji, bo każda działalność niszczy naszą przyrodę. Osobiście ubolewam nad zającami i sarnami ginącymi na naszych drogach pod kołami samochodów. Aktualna katastrofa u wybrzeży USA gdzie z podmorskiego odwiertu jest erupcja ropy ? A sprawa gazyfikacja łupków bitumicznych  to miraże, ponieważ gazyfikacja węgla kamiennego jeszcze w powijakach

fan

Wpisów: 57
Dołączył: 04.02.2009
06-06-2010, 19:23
#18
Komorowski ma trochę racji, bo każda działalność niszczy naszą przyrodę. Osobiście ubolewam nad zającami i sarnami ginącymi na naszych drogach pod kołami samochodów. Aktualna katastrofa u wybrzeży USA gdzie z podmorskiego odwiertu jest erupcja ropy ? A sprawa gazyfikacja łupków bitumicznych  to miraże, ponieważ gazyfikacja węgla kamiennego jeszcze w powijakach
Gość napisał(a):Pamiętajmy: co mówi Komorowski jest myślą Tuska{!}a jak chłopina ma coś powiedzieć od siebi to się gubi {dobani}To tak jak w Rosji, Putin usadził na prezydenta swojego przydupasa i kręci nim na lewo i prawo...{smutny}  

Gość

06-06-2010, 23:35
#19
Pamiętajmy: co mówi Komorowski jest myślą Tuska{!}a jak chłopina ma coś powiedzieć od siebi to się gubi {dobani}To tak jak w Rosji, Putin usadził na prezydenta swojego przydupasa i kręci nim na lewo i prawo...{smutny}  
Gość napisał(a):Po to właśnie są na świecie złoża naturalne, żeby z nich korzystać."[i]Osobiście ubolewam nad zającami i sarnami ginącymi na naszych drogach pod kołami samochodów[/i]" - Masz racje bo można było je zjeść.Ubolewaj nad osobami które zginęły w Augustowie z braku obwodnicy. Ubolewaj nad Polską, która ma złoża naturalne i może z nich korzystać i być niezależna energetycznie."[i]A sprawa gazyfikacja łupków bitumicznych  to miraże, ponieważ gazyfikacja węgla kamiennego jeszcze w powijakach[/i]" - to wytłumacz fakt iż w USA 50% wydobytego gazu to gaz łupekowy."[i]Aktualna katastrofa u wybrzeży USA gdzie z podmorskiego odwiertu jest erupcja ropy[/i]" - Wybuch wulkanu na Islandii, ile szkód spowodował, a człowiek jak wiem nie miał nic z tym wspólnego. Zieleni "za bardzo" przejmują się czymś na co nie mają wpływu. Jestem za zdrową ekologią, którą zaczyna się od samego siebie.

Gość

07-06-2010, 07:57
#20
Po to właśnie są na świecie złoża naturalne, żeby z nich korzystać."[i]Osobiście ubolewam nad zającami i sarnami ginącymi na naszych drogach pod kołami samochodów[/i]" - Masz racje bo można było je zjeść.Ubolewaj nad osobami które zginęły w Augustowie z braku obwodnicy. Ubolewaj nad Polską, która ma złoża naturalne i może z nich korzystać i być niezależna energetycznie."[i]A sprawa gazyfikacja łupków bitumicznych  to miraże, ponieważ gazyfikacja węgla kamiennego jeszcze w powijakach[/i]" - to wytłumacz fakt iż w USA 50% wydobytego gazu to gaz łupekowy."[i]Aktualna katastrofa u wybrzeży USA gdzie z podmorskiego odwiertu jest erupcja ropy[/i]" - Wybuch wulkanu na Islandii, ile szkód spowodował, a człowiek jak wiem nie miał nic z tym wspólnego. Zieleni "za bardzo" przejmują się czymś na co nie mają wpływu. Jestem za zdrową ekologią, którą zaczyna się od samego siebie.

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów