biuro rachunkowe - poszukuje

Założony przez jawladca
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam biuro rachunkowe BEST na Przechodniej, zaraz przy Best Office :) tanio i profesjonalnie.[/quote]Nie wiedzą co to jest faktura zaliczkowa.Nie polecam.Były klient.

Gość

15-08-2011, 20:15
#1
[quote=Gość]Polecam biuro rachunkowe BEST na Przechodniej, zaraz przy Best Office :) tanio i profesjonalnie.[/quote]Nie wiedzą co to jest faktura zaliczkowa.Nie polecam.Były klient.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Proszę o polecenie biura rachunkowego w Ostrołęce, które dokładnie prowadzi ZUS i księgę przychodów. Muszę zmienić biuro ze względu na dużą ilość błędów i korekt, które przychodzą głównie z ZUS .Dziękuję za pomoc. [/quote]tylko pani Trzcianowska, mi bardzo pomogła w kłopotach z ZUSem, bardzo poważnych, namieszanych przez poprzednią księgową. Ma biuro przy ul. Psarskiego.  

Gość

15-08-2011, 22:28
#2
[quote=Gość]Proszę o polecenie biura rachunkowego w Ostrołęce, które dokładnie prowadzi ZUS i księgę przychodów. Muszę zmienić biuro ze względu na dużą ilość błędów i korekt, które przychodzą głównie z ZUS .Dziękuję za pomoc. [/quote]tylko pani Trzcianowska, mi bardzo pomogła w kłopotach z ZUSem, bardzo poważnych, namieszanych przez poprzednią księgową. Ma biuro przy ul. Psarskiego.  
Gość napisał(a):Jeśli nie masz dużo rachunków to polecam ifirma.pl. Wszystko on-line do tego masz wsparcie księgowych poprzez chat. W sumie dużo nie trzeba płacić :)  

Gość

16-08-2011, 11:08
#3
Jeśli nie masz dużo rachunków to polecam ifirma.pl. Wszystko on-line do tego masz wsparcie księgowych poprzez chat. W sumie dużo nie trzeba płacić :)  
elalin napisał(a):Witam Wszystkich, którzy poszukują biura rachunkowego,a czy byłby to dla Was problem, gdyby biuro nie było z Ostrołęki?Jeśli to nie problem to zapraszam - prowadzę małe biuro, mogę nawet odbierać od Państwa dokumenty - bywam w Ostrołęce często, mam tu również klientów. Kontakt telefoniczny ze mną jest od 7 do 22. Ceny mam konkurencyjne-promocje (pierwszy miesiąc za 1 zł netto) www.biurohelios.pl

elalin

Wpisów: 1
Dołączył: 03.10.2011
05-10-2011, 11:55
#4
Witam Wszystkich, którzy poszukują biura rachunkowego,a czy byłby to dla Was problem, gdyby biuro nie było z Ostrołęki?Jeśli to nie problem to zapraszam - prowadzę małe biuro, mogę nawet odbierać od Państwa dokumenty - bywam w Ostrołęce często, mam tu również klientów. Kontakt telefoniczny ze mną jest od 7 do 22. Ceny mam konkurencyjne-promocje (pierwszy miesiąc za 1 zł netto) www.biurohelios.pl
pba napisał(a):Ja uważam, że najważniejsze w usługach biur jest ważne cena jak i jakość usługi. Dlatego wybrałem biuro rachunkowe pba. Możecie je znaleźć w podpisie . Sprawdźcie i oceńcie sami  

pba

Wpisów: 1
Dołączył: 12.07.2013
12-07-2013, 11:13
#5
Ja uważam, że najważniejsze w usługach biur jest ważne cena jak i jakość usługi. Dlatego wybrałem biuro rachunkowe pba. Możecie je znaleźć w podpisie . Sprawdźcie i oceńcie sami  
Gość napisał(a):POLECAM BIURO AN-MAR  ANNA OLSZEWSKA, KOBIETA  Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM W ZAWODZIE. BIURO JEST NA ul. Goworowskiej 2 c lok. 6.

Gość

12-07-2013, 13:13
#6
POLECAM BIURO AN-MAR  ANNA OLSZEWSKA, KOBIETA  Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM W ZAWODZIE. BIURO JEST NA ul. Goworowskiej 2 c lok. 6.
Gość napisał(a):Szukam biura, które poprowadzi pełną księgowość, jeśli ktoś może polecić Z GÓRY DZIĘKUJĘ  

Gość

12-07-2013, 20:01
#7
Szukam biura, które poprowadzi pełną księgowość, jeśli ktoś może polecić Z GÓRY DZIĘKUJĘ  
Gość napisał(a):Ja korzystam z usług DUET od kilku lat.Jak do tej pory nie miałam żadnych problemów.Miła, "swojska" atmosfera.Pozdrawiam :)

Gość

14-07-2013, 01:29
#8
Ja korzystam z usług DUET od kilku lat.Jak do tej pory nie miałam żadnych problemów.Miła, "swojska" atmosfera.Pozdrawiam :)
Gość napisał(a):Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu.

Gość

14-07-2013, 23:10
#9
Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu. [/quote]Czy to biuro prowadzi pełną księgowość np. dla fundacji?

Gość

14-07-2013, 23:26
#10
[quote=Gość]Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu. [/quote]Czy to biuro prowadzi pełną księgowość np. dla fundacji?
Gość napisał(a):Byłem na kilku rozmowach w biurach, które polecacie. I jeszcze w biurze DA-JAN Danuty Dąbkowskiej, czy ktoś ma doświadczenie z tą księgową?

Gość

22-07-2013, 20:01
#11
Byłem na kilku rozmowach w biurach, które polecacie. I jeszcze w biurze DA-JAN Danuty Dąbkowskiej, czy ktoś ma doświadczenie z tą księgową?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu. [/quote]Czy to biuro prowadzi pełną księgowość np. dla fundacji? [/quote]To juz prosze pytać Panią. Urszulę. Ja tylko jestem firmą korzystająca z usług.

Gość

23-07-2013, 23:24
#12
[quote=Gość][quote=Gość]Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu. [/quote]Czy to biuro prowadzi pełną księgowość np. dla fundacji? [/quote]To juz prosze pytać Panią. Urszulę. Ja tylko jestem firmą korzystająca z usług.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu. [/quote]Czy to biuro prowadzi pełną księgowość np. dla fundacji? [/quote]Numer kontaktowy Urszula Dobrowolska 668186480

Gość

23-07-2013, 23:27
#13
[quote=Gość][quote=Gość]Zdecydowanie polecam Biuro Rachunkowe p.Urszuli Dobrowolskiej na Kilińskiego koło salonu Orange. Korzystam od około roku, namiary mam z polecenia i bede polecać dalej,bo wiem,ze porzadna i solidna księgowa jest podstawą naszego biznesu. [/quote]Czy to biuro prowadzi pełną księgowość np. dla fundacji? [/quote]Numer kontaktowy Urszula Dobrowolska 668186480
Gość napisał(a):Jestem na etapie zmiany biura i poszukuję księgowej, która poprowadzi pełną księgowość.Dlaczego zmiana, Pani która teraz jest ciągle narzeka i twierdzi, że tylko ona prowadzi taką księgowość w Ostrołęce.Dziękuję za informację, przyjdzie czas skorzystam na pewno.

Gość

24-07-2013, 11:47
#14
Jestem na etapie zmiany biura i poszukuję księgowej, która poprowadzi pełną księgowość.Dlaczego zmiana, Pani która teraz jest ciągle narzeka i twierdzi, że tylko ona prowadzi taką księgowość w Ostrołęce.Dziękuję za informację, przyjdzie czas skorzystam na pewno.
Gość napisał(a):{ok}  polecam pana Tomasza na ul. Sienkiewicza  

Gość

25-07-2013, 10:11
#15
{ok}  polecam pana Tomasza na ul. Sienkiewicza  
Gość napisał(a):fdfdsf

Gość

25-07-2013, 17:22
#16
fdfdsf
Gość napisał(a):Ja mam kobietkę prowadzącą Stowarzyszenie na centrum jest świetna babeczka, czasowa, konkretna i rzetelna. Zapytam jej czy mogę podać na forum jej namiary. Oczywiście prowadzi pełną księgowość.

Gość

25-07-2013, 17:24
#17
Ja mam kobietkę prowadzącą Stowarzyszenie na centrum jest świetna babeczka, czasowa, konkretna i rzetelna. Zapytam jej czy mogę podać na forum jej namiary. Oczywiście prowadzi pełną księgowość.
Gość napisał(a):[quote=Gość]najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam[/quote]A z kąd wiesz, że najlepsze???Kożystałeś ze wszystkich?????{diabelek} Bez obrazy ale rozbawiła mnie twoja opinia.

Gość

25-07-2013, 17:58
#18
[quote=Gość]najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam[/quote]A z kąd wiesz, że najlepsze???Kożystałeś ze wszystkich?????{diabelek} Bez obrazy ale rozbawiła mnie twoja opinia.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam[/quote]A z kąd wiesz, że najlepsze???Kożystałeś ze wszystkich?????{diabelek} Bez obrazy ale rozbawiła mnie twoja opinia. [/quote]trzeba koRZYstać ze wszystkich biur żeby móc wyrazić swoją opinię?? rozumiem że TY korzystałeś i możesz się podzielić....

Gość

25-07-2013, 18:11
#19
[quote=Gość][quote=Gość]najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam[/quote]A z kąd wiesz, że najlepsze???Kożystałeś ze wszystkich?????{diabelek} Bez obrazy ale rozbawiła mnie twoja opinia. [/quote]trzeba koRZYstać ze wszystkich biur żeby móc wyrazić swoją opinię?? rozumiem że TY korzystałeś i możesz się podzielić....
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam[/quote]A z kąd wiesz, że najlepsze???Kożystałeś ze wszystkich?????{diabelek} Bez obrazy ale rozbawiła mnie twoja opinia. [/quote]trzeba koRZYstać ze wszystkich biur żeby móc wyrazić swoją opinię?? rozumiem że TY korzystałeś i możesz się podzielić.... [/quote]Nie korzystałem i dlatego nie jestem w stanie powiedzieć które jest najlepsze. Dlatego tego nie mówię... :P Jestem zadowolony ze swojej księgowej i uważam, że jest dobra ale nie śmiał bym twierdzić, że jest najlepsza :)Życzę miłego dnia ;)

Gość

27-07-2013, 16:38
#20
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam[/quote]A z kąd wiesz, że najlepsze???Kożystałeś ze wszystkich?????{diabelek} Bez obrazy ale rozbawiła mnie twoja opinia. [/quote]trzeba koRZYstać ze wszystkich biur żeby móc wyrazić swoją opinię?? rozumiem że TY korzystałeś i możesz się podzielić.... [/quote]Nie korzystałem i dlatego nie jestem w stanie powiedzieć które jest najlepsze. Dlatego tego nie mówię... :P Jestem zadowolony ze swojej księgowej i uważam, że jest dobra ale nie śmiał bym twierdzić, że jest najlepsza :)Życzę miłego dnia ;)

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów