biuro rachunkowe - poszukuje

Założony przez jawladca
strony: 1 2 3 4 dalej
jawladca napisał(a):witam,poszukuję biura rachunkowego na terenie Ostrołęki lub okolic do prowadzenia małej księgowości (sklepy internetowe).Ważne jest aby biuro miało doświadczenie w rozliczaniu tego typu działalności. Chciałbym aby rozliczała mnie ta sama osoba a nie każdy miesiąc przypadkowy pracownik firmy. Oczywiście biuro powinno mieć niezbędne certyfikaty i ubezpieczania.Szukam oczywiście niedrogiego biura choć wiem, że jest granica między dobrą obsługą a niską ceną.{mruga}Czy jest biuro, które możecie mi polecić?Proszę szczególnie o sugestie osoby, które maja doświadczenie we współpracy z danym biurem już dłuższy czas.z góry dziękijw

jawladca

Wpisów: 1
Dołączył: 17.02.2010
17-02-2010, 10:21
#1
witam,poszukuję biura rachunkowego na terenie Ostrołęki lub okolic do prowadzenia małej księgowości (sklepy internetowe).Ważne jest aby biuro miało doświadczenie w rozliczaniu tego typu działalności. Chciałbym aby rozliczała mnie ta sama osoba a nie każdy miesiąc przypadkowy pracownik firmy. Oczywiście biuro powinno mieć niezbędne certyfikaty i ubezpieczania.Szukam oczywiście niedrogiego biura choć wiem, że jest granica między dobrą obsługą a niską ceną.{mruga}Czy jest biuro, które możecie mi polecić?Proszę szczególnie o sugestie osoby, które maja doświadczenie we współpracy z danym biurem już dłuższy czas.z góry dziękijw
Gość napisał(a):jak sam napisałeś, za jakość się płaci. Dobre Biuro to takie które jest na rynku kilkanaście lat, a nie dwa-trzy miesiące. W porządnym biurze nie ma znaczenia czy księguje Cię ten pracownik czy inny. Twoimi sprawami i problemami i tak zajmuje się "szef" czy "szefowa". Jeśli chcesz mieć księgową na wyłączność to stwórz etat ;-) ja korzystałem z usług biura Finlex koło Klasztoru, byłem zadowolony, ale znajomi od wielu lat polecają też biuro Tax p.Trzcianowskiej.

Gość

17-02-2010, 14:57
#2
jak sam napisałeś, za jakość się płaci. Dobre Biuro to takie które jest na rynku kilkanaście lat, a nie dwa-trzy miesiące. W porządnym biurze nie ma znaczenia czy księguje Cię ten pracownik czy inny. Twoimi sprawami i problemami i tak zajmuje się "szef" czy "szefowa". Jeśli chcesz mieć księgową na wyłączność to stwórz etat ;-) ja korzystałem z usług biura Finlex koło Klasztoru, byłem zadowolony, ale znajomi od wielu lat polecają też biuro Tax p.Trzcianowskiej.
Gość napisał(a):jak masz nie dużą księgowość i nie chcesz płacić kroci - wybierz się na górę basenu, biuro SYSTEM.

Gość

17-02-2010, 15:21
#3
jak masz nie dużą księgowość i nie chcesz płacić kroci - wybierz się na górę basenu, biuro SYSTEM.
Gość napisał(a):zaraz za Peugotem jest oddzial PGNiG i Fryzjer i wlasnie w tym samym budynku jest biuro rachunkowe TESSA lub jakos podobnie...

Gość

17-02-2010, 18:18
#4
zaraz za Peugotem jest oddzial PGNiG i Fryzjer i wlasnie w tym samym budynku jest biuro rachunkowe TESSA lub jakos podobnie...
Gość napisał(a):A jakie są ceny ?

Gość

17-02-2010, 21:12
#5
A jakie są ceny ?
Gość napisał(a):ja płacę 200netto za mały sklep, nikogo nie zatrudniam

Gość

18-02-2010, 08:36
#6
ja płacę 200netto za mały sklep, nikogo nie zatrudniam
Gość napisał(a):200zł netto za mały sklep to chyba dużo

Gość

18-02-2010, 22:11
#7
200zł netto za mały sklep to chyba dużo
Gość napisał(a):Polecam biuro rachunkowe BEST na Przechodniej, zaraz przy Best Office :) tanio i profesjonalnie.

Gość

18-02-2010, 22:29
#8
Polecam biuro rachunkowe BEST na Przechodniej, zaraz przy Best Office :) tanio i profesjonalnie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]200zł netto za mały sklep to chyba dużo[/quote] pojęcie "mały" jest względne. Może być MAŁY i bardzo KŁOPOTLIWY. A swoją drogą ile chciałbyś zapłacić za taką usługę? podejrzewam że max. 50zł "bez rachunku" ;P Szanuj czyjąś pracę, tak jak szanujesz własną.

Gość

19-02-2010, 01:36
#9
[quote=Gość]200zł netto za mały sklep to chyba dużo[/quote] pojęcie "mały" jest względne. Może być MAŁY i bardzo KŁOPOTLIWY. A swoją drogą ile chciałbyś zapłacić za taką usługę? podejrzewam że max. 50zł "bez rachunku" ;P Szanuj czyjąś pracę, tak jak szanujesz własną.
Gość napisał(a):Polecam Biuro rachunkowe "PIT" jestem bardzo zadowolona .

Gość

19-02-2010, 08:48
#10
Polecam Biuro rachunkowe "PIT" jestem bardzo zadowolona .
Gość napisał(a):Polecam Biuro rachunkowe "PIT" jestem bardzo zadowolona .

Gość

19-02-2010, 08:48
#11
Polecam Biuro rachunkowe "PIT" jestem bardzo zadowolona .
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]200zł netto za mały sklep to chyba dużo[/quote] pojęcie "mały" jest względne. Może być MAŁY i bardzo KŁOPOTLIWY. A swoją drogą ile chciałbyś zapłacić za taką usługę? podejrzewam że max. 50zł "bez rachunku" ;P Szanuj czyjąś pracę, tak jak szanujesz własną. [/quote]zgadza się ... sklep mam mały ale ok. 40 faktur sprzedaży i 30 zakupu co miesiąc ...ile płacicie za takie usługi ?

Gość

19-02-2010, 10:15
#12
[quote=Gość][quote=Gość]200zł netto za mały sklep to chyba dużo[/quote] pojęcie "mały" jest względne. Może być MAŁY i bardzo KŁOPOTLIWY. A swoją drogą ile chciałbyś zapłacić za taką usługę? podejrzewam że max. 50zł "bez rachunku" ;P Szanuj czyjąś pracę, tak jak szanujesz własną. [/quote]zgadza się ... sklep mam mały ale ok. 40 faktur sprzedaży i 30 zakupu co miesiąc ...ile płacicie za takie usługi ?
Gość napisał(a):hej,też szukam księgowości małej firmy.Czy te biura, które polecacie pomagają początkującym?i czy są na bieżąco ze wszystkimi przepisami?Często słyszę, że księgowa czegoś nie policzyła a powinna.

Gość

20-02-2010, 00:41
#13
hej,też szukam księgowości małej firmy.Czy te biura, które polecacie pomagają początkującym?i czy są na bieżąco ze wszystkimi przepisami?Często słyszę, że księgowa czegoś nie policzyła a powinna.
Gość napisał(a):Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia.

Gość

20-02-2010, 09:37
#14
Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia.
Gość napisał(a):help

Gość

20-02-2010, 10:32
#15
help
Gość napisał(a):najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam

Gość

21-02-2010, 17:12
#16
najlepsze biura w Ostrołęce TAX Trzcianowska, Zajewska plac Bema . Naprawdę polecam
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia. [/quote]{gafa}Chyba księgowa jest od tego, żeby podpowiadać jak zaoszczędzić trochę kasy.  

Gość

21-07-2010, 12:43
#17
[quote=Gość]Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia. [/quote]{gafa}Chyba księgowa jest od tego, żeby podpowiadać jak zaoszczędzić trochę kasy.  
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia. [/quote]

Gość

21-07-2010, 12:43
#18
[quote=Gość]Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia. [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia. [/quote] [/quote]ale nie za 20zł albo jeszcze za darmo..ilu jest takich "klientów" biur, przyjdą wypytają i idą.  

Gość

22-07-2010, 01:01
#19
[quote=Gość][quote=Gość]Dobrze, ze nie 20 zł.... Boże... sama jestem księgową i śmieszą  mnie tacy ludzie. Najlepiej to za darmo i jeszcze podpowiedzieć jak tu zakombinować! Życzę powodzenia. [/quote] [/quote]ale nie za 20zł albo jeszcze za darmo..ilu jest takich "klientów" biur, przyjdą wypytają i idą.  
Gość napisał(a):Proszę o polecenie biura rachunkowego w Ostrołęce, które dokładnie prowadzi ZUS i księgę przychodów. Muszę zmienić biuro ze względu na dużą ilość błędów i korekt, które przychodzą głównie z ZUS .Dziękuję za pomoc.

Gość

15-08-2011, 19:05
#20
Proszę o polecenie biura rachunkowego w Ostrołęce, które dokładnie prowadzi ZUS i księgę przychodów. Muszę zmienić biuro ze względu na dużą ilość błędów i korekt, które przychodzą głównie z ZUS .Dziękuję za pomoc.

strony: 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów