Usługi Budowlano-Remontowo-Wykończeniowe

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):Polecam pana Romana to jego numer 608516551 .Świetny fachowiec ,wykonywał mi instalacje hydrauliczna i układał płytki.Solidny i konkretny co do ceny to trzeba się dogadać.  

Gość

22-10-2010, 16:53
#1
Polecam pana Romana to jego numer 608516551 .Świetny fachowiec ,wykonywał mi instalacje hydrauliczna i układał płytki.Solidny i konkretny co do ceny to trzeba się dogadać.  
Gość napisał(a):A czy może ktoś polecić jakąś solidną firmę do sufitów podwieszanych i ledów , oraz glazurnika który potrafi układać mozaiki, poza abacabem?

Gość

28-07-2011, 08:52
#2
A czy może ktoś polecić jakąś solidną firmę do sufitów podwieszanych i ledów , oraz glazurnika który potrafi układać mozaiki, poza abacabem?
Gość napisał(a):ja z całym sercem polecam pana Roberta, pracuje dokładnie, sumiennie i jestem z efektów jego pracy bardzo zadowolona (glazura i terakota jest położona idealnie prosto, pomimo niesprzyjających warunków). Z panem Robertem jest świetny kontakt, polecam gorąco! tel. 669 337 818

Gość

28-07-2011, 10:52
#3
ja z całym sercem polecam pana Roberta, pracuje dokładnie, sumiennie i jestem z efektów jego pracy bardzo zadowolona (glazura i terakota jest położona idealnie prosto, pomimo niesprzyjających warunków). Z panem Robertem jest świetny kontakt, polecam gorąco! tel. 669 337 818
Gość napisał(a):Również polecam pana Romana , fachowiec, naprawdę zna się na rzeczy , robił mi docieplenia i układał płytki jestem z niego zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić go innym . U mnie już skończył , więc podam jego nr kontaktowy może teraz wam będzie potrzebny: 608516551 .  

Gość

28-07-2011, 12:12
#4
Również polecam pana Romana , fachowiec, naprawdę zna się na rzeczy , robił mi docieplenia i układał płytki jestem z niego zadowolony i z czystym sumieniem mogę polecić go innym . U mnie już skończył , więc podam jego nr kontaktowy może teraz wam będzie potrzebny: 608516551 .  
Gość napisał(a):a ja go nie polecam ,partacz i naciągacz,dzieciak lepiej by to zrobił.Nie polecam go.{!}{!}{!}{dobani}

Gość

08-08-2011, 10:46
#5
a ja go nie polecam ,partacz i naciągacz,dzieciak lepiej by to zrobił.Nie polecam go.{!}{!}{!}{dobani}
Gość napisał(a):Jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził.A z własnego doświadczenia wiem że ten pan pokazuje swoja prace i jak się nie podoba to się nie umawiasz na robotę.A i ja i moi znajomi jesteśmy z jego usług zadowoleni.{ok}

Gość

08-08-2011, 13:44
#6
Jeszcze się taki nie urodził żeby każdemu dogodził.A z własnego doświadczenia wiem że ten pan pokazuje swoja prace i jak się nie podoba to się nie umawiasz na robotę.A i ja i moi znajomi jesteśmy z jego usług zadowoleni.{ok}
Gość napisał(a):U mnie całe wykończenie wnętrz w domu robiło dwóch młodych panów. Są bardzo dokładni, niepijący, niepalący, pozostawili po sobie porządek, czego o innych brygadach powiedzieć nie mogę. Robota wykonana na czas, bez zastrzeżeń. CENY przyzwoite. Jeśli ktoś jest zainteresowany podaję namiary do jednego z tych panów ............... 693 151 350............ Podobno robią również elewacje i układają kostkę.NIE POLECAM NATOMIAST BRYGADY PANA GUDELSKIEGO (jeździ samochodem bordowym kombi) !!!FACET NIEODPOWIEDZIALNY, PRACUJĄ U NIEGO DZIECI PO 15 LAT, ROBOTA ODWALONA, SZEF NAWET JEDNEJ PEŁNEJ GODZINY NIE RACZY SPĘDZIĆ NA BUDOWIE, TE DZIECI ROBIĄ CO CHCĄ I JAK IM WYGODNIEJ. RZESTRZEGAM BO MOŻNA STRACIĆ NIE TYLKO CZAS ALE I GRUBĄ FORSĘ. Pan ten jeździ po budowach i proponuje swoje usługi.

Gość

21-09-2011, 18:10
#7
U mnie całe wykończenie wnętrz w domu robiło dwóch młodych panów. Są bardzo dokładni, niepijący, niepalący, pozostawili po sobie porządek, czego o innych brygadach powiedzieć nie mogę. Robota wykonana na czas, bez zastrzeżeń. CENY przyzwoite. Jeśli ktoś jest zainteresowany podaję namiary do jednego z tych panów ............... 693 151 350............ Podobno robią również elewacje i układają kostkę.NIE POLECAM NATOMIAST BRYGADY PANA GUDELSKIEGO (jeździ samochodem bordowym kombi) !!!FACET NIEODPOWIEDZIALNY, PRACUJĄ U NIEGO DZIECI PO 15 LAT, ROBOTA ODWALONA, SZEF NAWET JEDNEJ PEŁNEJ GODZINY NIE RACZY SPĘDZIĆ NA BUDOWIE, TE DZIECI ROBIĄ CO CHCĄ I JAK IM WYGODNIEJ. RZESTRZEGAM BO MOŻNA STRACIĆ NIE TYLKO CZAS ALE I GRUBĄ FORSĘ. Pan ten jeździ po budowach i proponuje swoje usługi.
Gość napisał(a):Ja osobiście bardzo polecam bardzo dobrego fachowca,doradził mi w projekcie mojej łazienki i jestem bardzo zadowolona z efektu.Cena również bardzo przyzwoita.Jeśli potrzebujecie człowieka który, doradzi, pomoże a jednocześnie wykona swoją pracę perfekcyjnie to bardzo polecam,to nr. tel.518630569.Z tego co wiem zajmuje się również innymi pracami budowlanymi.

Gość

21-09-2011, 19:53
#8
Ja osobiście bardzo polecam bardzo dobrego fachowca,doradził mi w projekcie mojej łazienki i jestem bardzo zadowolona z efektu.Cena również bardzo przyzwoita.Jeśli potrzebujecie człowieka który, doradzi, pomoże a jednocześnie wykona swoją pracę perfekcyjnie to bardzo polecam,to nr. tel.518630569.Z tego co wiem zajmuje się również innymi pracami budowlanymi.
Gość napisał(a):Ja osobiście bardzo polecam bardzo dobrego fachowca,doradził mi w projekcie mojej łazienki i jestem bardzo zadowolona z efektu.Cena również bardzo przyzwoita.Jeśli potrzebujecie człowieka który, doradzi, pomoże a jednocześnie wykona swoją pracę perfekcyjnie to bardzo polecam,to nr. tel.518630569.Z tego co wiem zajmuje się również innymi pracami budowlanymi.

Gość

21-09-2011, 19:54
#9
Ja osobiście bardzo polecam bardzo dobrego fachowca,doradził mi w projekcie mojej łazienki i jestem bardzo zadowolona z efektu.Cena również bardzo przyzwoita.Jeśli potrzebujecie człowieka który, doradzi, pomoże a jednocześnie wykona swoją pracę perfekcyjnie to bardzo polecam,to nr. tel.518630569.Z tego co wiem zajmuje się również innymi pracami budowlanymi.
Gość napisał(a):a ja polecam pana Włodka, bardzo dobrze położył płytki, wygładził ściany i teraz mam fajne mieszkanko :) o nic nie musiałam sie martwić i cena była taka, jaką uzgodniliśmy na początku. Żadnych ukrytych kosztów. Tel.(jakby ktoś był zainteresowany) 696 661 773

Gość

12-10-2011, 00:05
#10
a ja polecam pana Włodka, bardzo dobrze położył płytki, wygładził ściany i teraz mam fajne mieszkanko :) o nic nie musiałam sie martwić i cena była taka, jaką uzgodniliśmy na początku. Żadnych ukrytych kosztów. Tel.(jakby ktoś był zainteresowany) 696 661 773
Gość napisał(a):Patrzę że fachowcy robią sobie dobrą reklamę na zimę{usmiech}Parę tygodni temu robiłam remont mieszkania,glazura, terakota,panele,kominek malowanie itp....znajomi polecili mi młodego człowieka z którego pracy jestem bardzo zadowolona.Numer tel do tego Pana  518630569.

Gość

18-10-2011, 16:28
#11
Patrzę że fachowcy robią sobie dobrą reklamę na zimę{usmiech}Parę tygodni temu robiłam remont mieszkania,glazura, terakota,panele,kominek malowanie itp....znajomi polecili mi młodego człowieka z którego pracy jestem bardzo zadowolona.Numer tel do tego Pana  518630569.
Gość napisał(a):a ja polecam Pana Łukasz u mnie robił kompleksowy remont domu schody, kuchnie i dwie łazienki: glazura, terakota, mozaika, łącznie z podwieszanym sufitem, leadami i małymi przeróbkami hydraulicznymi. facet jest dokładny, pracowity i chętnie doradza jakieś praktyczne rozwiązania. Ma swoją jednoosobową firmę i widać że robi to z pasją i do tego wcale nie drogo. tel. 607 067 637bardzo Panu dziękuje.

Gość

23-11-2011, 23:41
#12
a ja polecam Pana Łukasz u mnie robił kompleksowy remont domu schody, kuchnie i dwie łazienki: glazura, terakota, mozaika, łącznie z podwieszanym sufitem, leadami i małymi przeróbkami hydraulicznymi. facet jest dokładny, pracowity i chętnie doradza jakieś praktyczne rozwiązania. Ma swoją jednoosobową firmę i widać że robi to z pasją i do tego wcale nie drogo. tel. 607 067 637bardzo Panu dziękuje.
Gość napisał(a):ja polecam Pana Łukasz u mnie robił łazienkę a teraz od czasu do czasu wzywam go jak mi się  coś popsuje w mieszkaniu. jest naprawdę ok

Gość

24-11-2011, 17:24
#13
ja polecam Pana Łukasz u mnie robił łazienkę a teraz od czasu do czasu wzywam go jak mi się  coś popsuje w mieszkaniu. jest naprawdę ok
Gość napisał(a):Polecam firmę abacab.pl z Ostrołęki. Oni współpracują z tym nowym sklepem LED-IN. U mnie robili taką futurystyczną zabudowę salonu z oświetleniem Led. Mój salon jest dość duży. Mam teraz sufit niesamowity - jak ze statku kosmicznego i ogromne możliwości sterowania światłem, gdyż przerabiali mi instalację. Znajomi którzy przychodzą do mnie na chate są w szoku ;))Fakt, że ceny za usługę nie są tam zbyt niskie... ale oni w tym fachu chyba nie mają żadnej konkurencji - jakość pracy jest bardzo wysoka i robota wykonana dosłownie co do milimetra według wybranego przeze mnie projektu. Inne firmy wykończeniowe z tego regionu mogą jedynie wzorować się na ich pomysłach.

Gość

06-01-2012, 03:29
#14
Polecam firmę abacab.pl z Ostrołęki. Oni współpracują z tym nowym sklepem LED-IN. U mnie robili taką futurystyczną zabudowę salonu z oświetleniem Led. Mój salon jest dość duży. Mam teraz sufit niesamowity - jak ze statku kosmicznego i ogromne możliwości sterowania światłem, gdyż przerabiali mi instalację. Znajomi którzy przychodzą do mnie na chate są w szoku ;))Fakt, że ceny za usługę nie są tam zbyt niskie... ale oni w tym fachu chyba nie mają żadnej konkurencji - jakość pracy jest bardzo wysoka i robota wykonana dosłownie co do milimetra według wybranego przeze mnie projektu. Inne firmy wykończeniowe z tego regionu mogą jedynie wzorować się na ich pomysłach.
Gość napisał(a):Ludzie, czy jest jakaś firma w O-ce albo okolicach, co zrobi (położy) szkło między szafkami w kuchni? Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie (rodzaj szkła, dekoracja, koszt...)? Możecie kogoś polecić? A! I skąd jest wyżej chwalony p. Roman{?}

Gość

12-06-2012, 20:29
#15
Ludzie, czy jest jakaś firma w O-ce albo okolicach, co zrobi (położy) szkło między szafkami w kuchni? Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie (rodzaj szkła, dekoracja, koszt...)? Możecie kogoś polecić? A! I skąd jest wyżej chwalony p. Roman{?}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ludzie, czy jest jakaś firma w O-ce albo okolicach, co zrobi (położy) szkło między szafkami w kuchni? Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie (rodzaj szkła, dekoracja, koszt...)? Możecie kogoś polecić? A! I skąd jest wyżej chwalony p. Roman{?} [/quote]W Lusarze koło Zakładów Mięsnych można kupić takie szkło i ich warto się dopytać co dalej

Gość

12-06-2012, 21:57
#16
[quote=Gość]Ludzie, czy jest jakaś firma w O-ce albo okolicach, co zrobi (położy) szkło między szafkami w kuchni? Czy ktoś ma doświadczenie w tym temacie (rodzaj szkła, dekoracja, koszt...)? Możecie kogoś polecić? A! I skąd jest wyżej chwalony p. Roman{?} [/quote]W Lusarze koło Zakładów Mięsnych można kupić takie szkło i ich warto się dopytać co dalej
Gość napisał(a):w lusarze cena kosmiczna , szklo polożyłem sam  i  kupiłem je u zwykłego szklarza.....To żadna filozofia....

Gość

13-06-2012, 08:30
#17
w lusarze cena kosmiczna , szklo polożyłem sam  i  kupiłem je u zwykłego szklarza.....To żadna filozofia....
Gość napisał(a):[quote=Gość]w lusarze cena kosmiczna , szklo polożyłem sam  i  kupiłem je u zwykłego szklarza.....To żadna filozofia.... [/quote]OK, ale chyba nie szkło zwykłe? Jak kładłeś? Przykręcałeś czy jak? Dawałeś coś pod? Jak "się nosi"?{co} Skąd jest p. Roman?

Gość

13-06-2012, 16:13
#18
[quote=Gość]w lusarze cena kosmiczna , szklo polożyłem sam  i  kupiłem je u zwykłego szklarza.....To żadna filozofia.... [/quote]OK, ale chyba nie szkło zwykłe? Jak kładłeś? Przykręcałeś czy jak? Dawałeś coś pod? Jak "się nosi"?{co} Skąd jest p. Roman?
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]w lusarze cena kosmiczna , szklo polożyłem sam  i  kupiłem je u zwykłego szklarza.....To żadna filozofia.... [/quote]OK, ale chyba nie szkło zwykłe? Jak kładłeś? Przykręcałeś czy jak? Dawałeś coś pod? Jak "się nosi"?{co} Skąd jest p. Roman? [/quote]szkło zwykłe jeżeli dobrze pamiętam  to 5mm grubości .Szklarz (z Kilińskiego) wyciął nam na wymiar szkło  w sklepie na gołębiej wybrałem tapetę  , przykleiłem tapetę następnie przykleiłem szkło silikonem bezbarwnym.Oświadczam p.Romana nie znam.{mruga}

Gość

14-06-2012, 06:22
#19
[quote=Gość][quote=Gość]w lusarze cena kosmiczna , szklo polożyłem sam  i  kupiłem je u zwykłego szklarza.....To żadna filozofia.... [/quote]OK, ale chyba nie szkło zwykłe? Jak kładłeś? Przykręcałeś czy jak? Dawałeś coś pod? Jak "się nosi"?{co} Skąd jest p. Roman? [/quote]szkło zwykłe jeżeli dobrze pamiętam  to 5mm grubości .Szklarz (z Kilińskiego) wyciął nam na wymiar szkło  w sklepie na gołębiej wybrałem tapetę  , przykleiłem tapetę następnie przykleiłem szkło silikonem bezbarwnym.Oświadczam p.Romana nie znam.{mruga}
Gość napisał(a):Dzięki za odp. {usmiech}Tylko nie wiem,czy zwykłe (kuchenka)...

Gość

16-06-2012, 09:48
#20
Dzięki za odp. {usmiech}Tylko nie wiem,czy zwykłe (kuchenka)...

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów