Usługi Budowlano-Remontowo-Wykończeniowe

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):poszukuje glazurnika -kogo mozecie mi polecic a przedkim ostrzec

Gość

28-07-2009, 18:58
#1
poszukuje glazurnika -kogo mozecie mi polecic a przedkim ostrzec
Gość napisał(a):polecam mlodego chlopaka z Przasnysza nie znam jego danych ale pamietam maila juzdan1@wp.plzajmuje sie wykonczeniowka robil mi cale mieszkanie jestesmy zadowoleni nie pije przyjezdza na czas no i praca solidnie wykonana

Gość

28-07-2009, 20:01
#2
polecam mlodego chlopaka z Przasnysza nie znam jego danych ale pamietam maila juzdan1@wp.plzajmuje sie wykonczeniowka robil mi cale mieszkanie jestesmy zadowoleni nie pije przyjezdza na czas no i praca solidnie wykonana
Gość napisał(a):Niepolecam pana Darka S z Goworowa ogłasza sie na eostrołeka ieOstroleka.plich tel 600-019-858,660-234-127. Są Partaczami i naciogaczami gduz sufit mi popekał ,fuga sie kruszy i peka,płytki so niedokładnie połoznoe ,bidet cieknie. Na poprawki nie przyjezdzajo bo telefonów nieodbierajo. Zamiast poprawic nierównosc ,spiepszyli i to dokładnie.

Gość

29-07-2009, 10:03
#3
Niepolecam pana Darka S z Goworowa ogłasza sie na eostrołeka ieOstroleka.plich tel 600-019-858,660-234-127. Są Partaczami i naciogaczami gduz sufit mi popekał ,fuga sie kruszy i peka,płytki so niedokładnie połoznoe ,bidet cieknie. Na poprawki nie przyjezdzajo bo telefonów nieodbierajo. Zamiast poprawic nierównosc ,spiepszyli i to dokładnie.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Niepolecam pana Darka S z Goworowa ogłasza sie na eostrołeka ieOstroleka.pl. ich tel 600-019-858,660-234-127. Są Partaczami i naciogaczami gduz sufit mi popekał ,fuga sie kruszy i peka,płytki so niedokładnie połoznoe ,bidet cieknie. Na poprawki nie przyjezdzajo bo telefonów nieodbierajo. Zamiast poprawic nierównosc ,spiepszyli i to dokładnie.[/quote]

Gość

29-07-2009, 10:05
#4
[quote=Gość]Niepolecam pana Darka S z Goworowa ogłasza sie na eostrołeka ieOstroleka.pl. ich tel 600-019-858,660-234-127. Są Partaczami i naciogaczami gduz sufit mi popekał ,fuga sie kruszy i peka,płytki so niedokładnie połoznoe ,bidet cieknie. Na poprawki nie przyjezdzajo bo telefonów nieodbierajo. Zamiast poprawic nierównosc ,spiepszyli i to dokładnie.[/quote]
Gość napisał(a):nie polecam tego pana, który ma klub champion. on ma swoją ekipe budowlaną{dobani} Pijaństwo, niedokładność, nieslowność!!!!!!!

Gość

29-07-2009, 11:37
#5
nie polecam tego pana, który ma klub champion. on ma swoją ekipe budowlaną{dobani} Pijaństwo, niedokładność, nieslowność!!!!!!!
Gość napisał(a):NIE POLECAM NACIĄGACZY !!! FIRMA PANA DARKA S. Z GOWOROWAWYKOŃCZENIA REMONTY TANIO PROFESJONALNIEWYKOŃCZENIA KOMINKI,ZABUDOWY,PANELE,PŁYTKI,GŁADZIE GIPSOWE,MALOWANIE,OCIEPLENIA PODDASZY,WENTYLACJIA,OGRODZENIA I INNE SZYBKO I PROFESJONALNIE WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE TEL; 694-771-078. My po ich Profesjonalizmie Musieliśmy zrobić remont całego pomieszczenia od nowa i ponieślismy dodatkowe koszta na materiał i Majstra.

Gość

26-09-2009, 17:39
#6
NIE POLECAM NACIĄGACZY !!! FIRMA PANA DARKA S. Z GOWOROWAWYKOŃCZENIA REMONTY TANIO PROFESJONALNIEWYKOŃCZENIA KOMINKI,ZABUDOWY,PANELE,PŁYTKI,GŁADZIE GIPSOWE,MALOWANIE,OCIEPLENIA PODDASZY,WENTYLACJIA,OGRODZENIA I INNE SZYBKO I PROFESJONALNIE WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE TEL; 694-771-078. My po ich Profesjonalizmie Musieliśmy zrobić remont całego pomieszczenia od nowa i ponieślismy dodatkowe koszta na materiał i Majstra.
Gość napisał(a):Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?

Gość

21-10-2009, 22:11
#7
Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?
Gość napisał(a):Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?

Gość

21-10-2009, 22:11
#8
Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?
Gość napisał(a):Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?

Gość

21-10-2009, 22:20
#9
Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?
Gość napisał(a):a ja polecam pana Rafała bardzo konkretny chłopak potrafi doradzić ma spore doswiadczenie i jestem zadowolona z jego pracy oferuje kompleksowe wykańczanie wnętrz oraz współpracuje z projektantem nr tel. 600071050

Gość

23-10-2009, 11:10
#10
a ja polecam pana Rafała bardzo konkretny chłopak potrafi doradzić ma spore doswiadczenie i jestem zadowolona z jego pracy oferuje kompleksowe wykańczanie wnętrz oraz współpracuje z projektantem nr tel. 600071050
Gość napisał(a):ceny są bardzo różne jedni godzą sie od meta ale doliczają sobie za wszelkiego rodzaju dekory listewki i za flizowanie inni natomiast od całości ze wszystkimi przerobkami

Gość

23-10-2009, 11:15
#11
ceny są bardzo różne jedni godzą sie od meta ale doliczają sobie za wszelkiego rodzaju dekory listewki i za flizowanie inni natomiast od całości ze wszystkimi przerobkami
Gość napisał(a):ceny są bardzo różne jedni godzą sie od meta ale doliczają sobie za wszelkiego rodzaju dekory listewki i za flizowanie inni natomiast od całości ze wszystkimi przerobkami

Gość

23-10-2009, 11:18
#12
ceny są bardzo różne jedni godzą sie od meta ale doliczają sobie za wszelkiego rodzaju dekory listewki i za flizowanie inni natomiast od całości ze wszystkimi przerobkami
Gość napisał(a):a ja polecam pana Rafała bardzo konkretny chłopak potrafi doradzić ma spore doswiadczenie i jestem zadowolona z jego pracy oferuje kompleksowe wykańczanie wnętrz oraz współpracuje z projektantem nr tel. 600071050

Gość

23-10-2009, 11:20
#13
a ja polecam pana Rafała bardzo konkretny chłopak potrafi doradzić ma spore doswiadczenie i jestem zadowolona z jego pracy oferuje kompleksowe wykańczanie wnętrz oraz współpracuje z projektantem nr tel. 600071050
Gość napisał(a):abacab - Radka - niesłowność, nieterminowość, bardzo wysokie ceny, w stosunku do konkurencji. Inna cena przed rozpoczeciem prac, inna po jej zakonczeniu. To tak w skrócie...  

Gość

02-06-2010, 11:17
#14
abacab - Radka - niesłowność, nieterminowość, bardzo wysokie ceny, w stosunku do konkurencji. Inna cena przed rozpoczeciem prac, inna po jej zakonczeniu. To tak w skrócie...  
Gość napisał(a):polecam Pana z Laskowca. szybko,dokładnie i dosyć tanio.Jestem bardzo zadowolona z pracy którą wykonał w moim domu

Gość

02-06-2010, 13:58
#15
polecam Pana z Laskowca. szybko,dokładnie i dosyć tanio.Jestem bardzo zadowolona z pracy którą wykonał w moim domu
Gość napisał(a):[quote=Gość]abacab - Radka - niesłowność, nieterminowość, bardzo wysokie ceny, w stosunku do konkurencji. Inna cena przed rozpoczeciem prac, inna po jej zakonczeniu. To tak w skrócie...  [/quote]abacab faktycznie z niesłownością i nieterminowością to tak ma, ceny też kosmiczne. Robota jednak na końcu jest ok. Tylko czy warto tak przepłacać??

Gość

03-06-2010, 22:07
#16
[quote=Gość]abacab - Radka - niesłowność, nieterminowość, bardzo wysokie ceny, w stosunku do konkurencji. Inna cena przed rozpoczeciem prac, inna po jej zakonczeniu. To tak w skrócie...  [/quote]abacab faktycznie z niesłownością i nieterminowością to tak ma, ceny też kosmiczne. Robota jednak na końcu jest ok. Tylko czy warto tak przepłacać??
Gość napisał(a):a ja polecam emibud.jest to pan paweł z pułtuska.zrobił mi lazienke w kilka dni w miare za rozsadną cene.solidny chlopak!mam numer tele dla zainteresowanych bo ja przy nastepnym remoncie napewno go zatrudnie. 510825027

Gość

23-08-2010, 15:51
#17
a ja polecam emibud.jest to pan paweł z pułtuska.zrobił mi lazienke w kilka dni w miare za rozsadną cene.solidny chlopak!mam numer tele dla zainteresowanych bo ja przy nastepnym remoncie napewno go zatrudnie. 510825027
Gość napisał(a):polecam pana Daniela solidny chlopak a cene jaka wzial ode mnie to 25zl/m2 kladl mi 300m2 plytekdo niego numer to 783-035-246 nie wiem jak z jego terminami ale podac numer moge

Gość

23-08-2010, 18:40
#18
polecam pana Daniela solidny chlopak a cene jaka wzial ode mnie to 25zl/m2 kladl mi 300m2 plytekdo niego numer to 783-035-246 nie wiem jak z jego terminami ale podac numer moge
Gość napisał(a):[quote=Gość]Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?[/quote]Polecam świetnego hydraulika. Do tego ceny ma naprawdę nie wysokie. I zawsze można u niego wegzekwować jeszcze niższą cenę niż zakładał na początku. Jego tel 511-864-787.

Gość

21-10-2010, 21:16
#19
[quote=Gość]Może ktoś się orientuje jakie są ceny remontu łazienki w Ostrołęce, tzn. układanie glazury, robót hydraulicznych itp?[/quote]Polecam świetnego hydraulika. Do tego ceny ma naprawdę nie wysokie. I zawsze można u niego wegzekwować jeszcze niższą cenę niż zakładał na początku. Jego tel 511-864-787.
Gość napisał(a):Polecam pana Romana to jego numer 608516551 .Świetny fachowiec ,wykonywał mi instalacje hydrauliczna i układał płytki.Solidny i konkretny co do ceny to trzeba się dogadać.  

Gość

22-10-2010, 16:53
#20
Polecam pana Romana to jego numer 608516551 .Świetny fachowiec ,wykonywał mi instalacje hydrauliczna i układał płytki.Solidny i konkretny co do ceny to trzeba się dogadać.  

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów