NAJLEPSZA KWIACIARNIA W OSTROŁĘCE..?

Założony przez tako1
strony: wstecz 1 2 3 dalej
Gość napisał(a):Koło szpitala jest rzeczywiście tanio, ale nie zawsze kwiaty są świeże.

Gość

12-08-2009, 18:16
#1
Koło szpitala jest rzeczywiście tanio, ale nie zawsze kwiaty są świeże.
Gość napisał(a):na goworowkiej najgorsza kwiaciarnia nie polecam {dobani}

Gość

26-05-2010, 20:44
#2
na goworowkiej najgorsza kwiaciarnia nie polecam {dobani}
Gość napisał(a):na goworowkiej najgorsza kwiaciarnia nie polecam {dobani}

Gość

26-05-2010, 20:44
#3
na goworowkiej najgorsza kwiaciarnia nie polecam {dobani}
Gość napisał(a):moja wiązanka ślubna powstała w kwiaciarni na Hallera. profesjonalna obsługa, myślałam o  innej wiązance a pani doradziła mi zupełnie co innego. Wiązanka była super, mam ją do tej pory. Zdecydowanie polecam tą kwiaciarnię

Gość

27-05-2010, 11:54
#4
moja wiązanka ślubna powstała w kwiaciarni na Hallera. profesjonalna obsługa, myślałam o  innej wiązance a pani doradziła mi zupełnie co innego. Wiązanka była super, mam ją do tej pory. Zdecydowanie polecam tą kwiaciarnię
Gość napisał(a):moja wiązanka ślubna powstała w kwiaciarni na Hallera. profesjonalna obsługa, myślałam o  innej wiązance a pani doradziła mi zupełnie co innego. Wiązanka była super, mam ją do tej pory. Zdecydowanie polecam tą kwiaciarnię

Gość

27-05-2010, 11:54
#5
moja wiązanka ślubna powstała w kwiaciarni na Hallera. profesjonalna obsługa, myślałam o  innej wiązance a pani doradziła mi zupełnie co innego. Wiązanka była super, mam ją do tej pory. Zdecydowanie polecam tą kwiaciarnię
Gość napisał(a):A jaki jest dokładnie adres tej kwiaciarni, w którym miejscu się znajduje??? Mniej więcej jakie ceny tam są?

Gość

31-05-2010, 19:42
#6
A jaki jest dokładnie adres tej kwiaciarni, w którym miejscu się znajduje??? Mniej więcej jakie ceny tam są?
Gość napisał(a):Kwiaciarnia pani Wioli i Agnieszka z Hallera. Cudne kompozycje, przemiła obsługa. Profesjonalizm w całym tego słowa znaczeniu.

Gość

01-06-2010, 11:32
#7
Kwiaciarnia pani Wioli i Agnieszka z Hallera. Cudne kompozycje, przemiła obsługa. Profesjonalizm w całym tego słowa znaczeniu.
Gość napisał(a):[color=#ff0000][/color]kwiaciarnia jaka może byc to na [color=#ff0000][/color]obok Sajgonu, niby miła obsługa ale jak mi wiązankę ślubna zrobiły to szkoda gadać.....{smutny}{smutny}{smutny} kwiatki były stare nadgnite, butonierki i kwiatki we włosy nie te co były zamówione i oczywiście nie takie o jakie prosiłam, kolor też inny a co najgorsze wiązanka rozpadła sie zaraz po kościele NIE POLECAM TEJ KWIACIARNI dziewczyny nie chodzcie tam i nie zamawiajcie bo będziecie zawiedzione tak jak ja{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

14-06-2010, 09:11
#8
[color=#ff0000][/color]kwiaciarnia jaka może byc to na [color=#ff0000][/color]obok Sajgonu, niby miła obsługa ale jak mi wiązankę ślubna zrobiły to szkoda gadać.....{smutny}{smutny}{smutny} kwiatki były stare nadgnite, butonierki i kwiatki we włosy nie te co były zamówione i oczywiście nie takie o jakie prosiłam, kolor też inny a co najgorsze wiązanka rozpadła sie zaraz po kościele NIE POLECAM TEJ KWIACIARNI dziewczyny nie chodzcie tam i nie zamawiajcie bo będziecie zawiedzione tak jak ja{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):Tylko kwiaciarnia na Hallera, sama zamawiałam tam swoją wiązankę ślubną w tamtym roku. Przemiłe Panie fachowo doradzą. Polecam z pełną odpowiedzialnością.  

Gość

15-06-2010, 01:23
#9
Tylko kwiaciarnia na Hallera, sama zamawiałam tam swoją wiązankę ślubną w tamtym roku. Przemiłe Panie fachowo doradzą. Polecam z pełną odpowiedzialnością.  
Gość napisał(a):polecam kwiaciarnie na hallera{!}{!}{!}{!}{usmiech}{usmiech}{usmiech}

Gość

15-06-2010, 13:23
#10
polecam kwiaciarnie na hallera{!}{!}{!}{!}{usmiech}{usmiech}{usmiech}
Gość napisał(a):tylko którą bo są dwie???!!! napewno nie ta przy Sajgonie!!!!porażka {dobani}{dobani}{dobani}

Gość

15-06-2010, 17:22
#11
tylko którą bo są dwie???!!! napewno nie ta przy Sajgonie!!!!porażka {dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):ja też nie polecam tej przy sajgonie.. kwiatki zawsze są podgnite (chyba, że tylko ja mam takie szczęście). Nie polecam również tej na Goworowskiej - Panie robią wszytsko z wielkiej łaski.. Raz byłam i więcej nie pójdę, bo miałam wrażenie, że przeszkadzam paniom w plotkowaniu. Swoją wiązankę ślubną miałam robioną w tym drugim salonie kwiatowym przy Alma Mater, dostałam gratis butonierki i kwiatki we włosy :)Siostra brała wiązankę obok starego szpitala, na rogu - również ładnie wyszła i była sporo tańsza niż w innych miejscach.Pani, która ma wiązankę ślubną do tej pory - trzeba ją spalić w 1 rocznicę ślubu :) Podobno.. moja już dawno poszła z ogniem {diabelek} tylko ozdoby i wstążkę zostawiłam sobie {mruga}

Gość

15-06-2010, 18:42
#12
ja też nie polecam tej przy sajgonie.. kwiatki zawsze są podgnite (chyba, że tylko ja mam takie szczęście). Nie polecam również tej na Goworowskiej - Panie robią wszytsko z wielkiej łaski.. Raz byłam i więcej nie pójdę, bo miałam wrażenie, że przeszkadzam paniom w plotkowaniu. Swoją wiązankę ślubną miałam robioną w tym drugim salonie kwiatowym przy Alma Mater, dostałam gratis butonierki i kwiatki we włosy :)Siostra brała wiązankę obok starego szpitala, na rogu - również ładnie wyszła i była sporo tańsza niż w innych miejscach.Pani, która ma wiązankę ślubną do tej pory - trzeba ją spalić w 1 rocznicę ślubu :) Podobno.. moja już dawno poszła z ogniem {diabelek} tylko ozdoby i wstążkę zostawiłam sobie {mruga}
Gość napisał(a):a co sądzicie o kwiaciarni 4 pory roku na Prądzyńskiego, dosyc nowa

Gość

15-06-2010, 20:14
#13
a co sądzicie o kwiaciarni 4 pory roku na Prądzyńskiego, dosyc nowa
mała napisał(a):ja polecam kwiaciarnię na hallera koło konwensatorium.Wiązanka do ślubu była piękna poszłam tam nie wiedząc co chcę pani mi doradziła i wszystko było super chodzę tam zawsze po wiązanki i jeszcze się nie zawiodłam choć często zmieniają się tam pracownice a każda robi inaczej a sama szefowa robi bardzo ładnie{usmiech}

mała

Wpisów: 13
Dołączył: 01.10.2011
02-10-2011, 21:32
#14
ja polecam kwiaciarnię na hallera koło konwensatorium.Wiązanka do ślubu była piękna poszłam tam nie wiedząc co chcę pani mi doradziła i wszystko było super chodzę tam zawsze po wiązanki i jeszcze się nie zawiodłam choć często zmieniają się tam pracownice a każda robi inaczej a sama szefowa robi bardzo ładnie{usmiech}
Gość napisał(a):Ja polecam kwiaciarnię Zielona Pań Brzozowskich, prowadzą ją siostry z zamiłowaniem do kwiatów, mają niesamowity talent do tego co robią mój narzeczony (obecnie mąż) jak poszedł ze mną ustalać szczegóły mojej wiązanki ślubnej to powiedział że one są zwariowane w tym co robią delikatnie ujmując jego słowa, dlatego jak nie chcecie przejmować się wyglądem swojego bukieciku to zaufajcie tym Paniom a nie zawiedziecie się.

Gość

04-10-2011, 08:01
#15
Ja polecam kwiaciarnię Zielona Pań Brzozowskich, prowadzą ją siostry z zamiłowaniem do kwiatów, mają niesamowity talent do tego co robią mój narzeczony (obecnie mąż) jak poszedł ze mną ustalać szczegóły mojej wiązanki ślubnej to powiedział że one są zwariowane w tym co robią delikatnie ujmując jego słowa, dlatego jak nie chcecie przejmować się wyglądem swojego bukieciku to zaufajcie tym Paniom a nie zawiedziecie się.
Gość napisał(a):ja swoją wiązanke ślubna zamawaiałam na hallera koło sajgonu- pani wydawała się dośc miła do czasu... wiązanka moja nie była taka jak prosiłam z innych kwiatów i na dodatek starych , butonierki i kwiaty we włosy były ponadgniwane , jak zawróciłam uwage to wielce spasione babsko stwierdziło że nie miało innych kwiatów, przepłakałam pół dnia ale i tak to nic nie pomogło niestety nawet nie usłyszałam przepraszam , moja wiązanka także rozpadła się przed weselem ale oczywiście już nie było czasu żeby załatwić inną...więc zostałam bez kwiatów, o zwrocie pieniędzy nie było mowy bo pani nie poczuwała się do obowiązku, ODRADZAM WAM DZIEWCZYNY jest tyle innych kwaiciarni i mam wrażenie że te pozytywne komentarze to pisze sama właścicielka dla reklamy

Gość

04-10-2011, 11:44
#16
ja swoją wiązanke ślubna zamawaiałam na hallera koło sajgonu- pani wydawała się dośc miła do czasu... wiązanka moja nie była taka jak prosiłam z innych kwiatów i na dodatek starych , butonierki i kwiaty we włosy były ponadgniwane , jak zawróciłam uwage to wielce spasione babsko stwierdziło że nie miało innych kwiatów, przepłakałam pół dnia ale i tak to nic nie pomogło niestety nawet nie usłyszałam przepraszam , moja wiązanka także rozpadła się przed weselem ale oczywiście już nie było czasu żeby załatwić inną...więc zostałam bez kwiatów, o zwrocie pieniędzy nie było mowy bo pani nie poczuwała się do obowiązku, ODRADZAM WAM DZIEWCZYNY jest tyle innych kwaiciarni i mam wrażenie że te pozytywne komentarze to pisze sama właścicielka dla reklamy
Gość napisał(a):fakt ostatnio złą opinie ma ta kwiaciarnia ale kiedyś na prawdę fajnie tam było dziewczyny się starały teraz widocznie im nie zależy

Gość

05-10-2011, 14:19
#17
fakt ostatnio złą opinie ma ta kwiaciarnia ale kiedyś na prawdę fajnie tam było dziewczyny się starały teraz widocznie im nie zależy
Gość napisał(a):Ja zawsze kupuję kwiaty na Celulozowej, chyba tak ta ulica się nazywa, u Wioli. Świeże i długo mogą postać. O innych kwiaciarniach wiem mało.

Gość

05-10-2011, 18:09
#18
Ja zawsze kupuję kwiaty na Celulozowej, chyba tak ta ulica się nazywa, u Wioli. Świeże i długo mogą postać. O innych kwiaciarniach wiem mało.
Gość napisał(a):Ale ja polecam kwiaciarnię na Hallera ale nie tą przy Sajgonie tylko kwiaciarnię przy sklepie Lewiatan (nie wiem czy jeszcze jest ten sklep), po drugiej stronie postoju taksówek

Gość

05-10-2011, 21:03
#19
Ale ja polecam kwiaciarnię na Hallera ale nie tą przy Sajgonie tylko kwiaciarnię przy sklepie Lewiatan (nie wiem czy jeszcze jest ten sklep), po drugiej stronie postoju taksówek
Gość napisał(a):Witam a teraz coś nowego szukałam czegoś dla siebie w sierpniu ,I znalazłam Hurtownia Kwiatów ALICJA poleciła mi tą panią pani z Salonu Ślubnego MARGARET i powiem wam REWELACJA na pewno wiele osób się ze mną zgodzi a w grudni robiła ta pani wiązanki dla mojej kuzynki były piękne jest tanio i solidnie naprawdę polecam{ok}{!}

Gość

11-02-2013, 11:25
#20
Witam a teraz coś nowego szukałam czegoś dla siebie w sierpniu ,I znalazłam Hurtownia Kwiatów ALICJA poleciła mi tą panią pani z Salonu Ślubnego MARGARET i powiem wam REWELACJA na pewno wiele osób się ze mną zgodzi a w grudni robiła ta pani wiązanki dla mojej kuzynki były piękne jest tanio i solidnie naprawdę polecam{ok}{!}

strony: wstecz 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów