NAJLEPSZA KWIACIARNIA W OSTROŁĘCE..?

Założony przez tako1
strony: 1 2 3 dalej
tako1 napisał(a):Czy ktoś może mi polecić dobrą kwiaciarnię w Ostrołęce, która solidnie i ładnie robi np. wiązanki ślubne?

tako1

Wpisów: 2
Dołączył: 10.07.2009
10-07-2009, 11:38
#1
Czy ktoś może mi polecić dobrą kwiaciarnię w Ostrołęce, która solidnie i ładnie robi np. wiązanki ślubne?
Gość napisał(a):ja polecam kwiaciarnie na hallera, cudne wiązanki i miła obsługa :)

Gość

10-07-2009, 14:05
#2
ja polecam kwiaciarnie na hallera, cudne wiązanki i miła obsługa :)
Gość napisał(a):Zdecydowanie Hallera, Wioli Brzozowskiej kwiaciarnia. Przygotowywałam tam m.in. swoją wiązankę ślubną itp. w 2007 roku. Moja rodzina głównie stamtąd sprezentowała mi kwiaty. Od tamtej pory nie chodzę nigdzie indziej.Ewidentne zalety:- obsługa miła, ale co ważniejsze FACHOWA: przyszłam ze zdjęciem sukienki ślubnej, panie dobrały mi wiązankę, na którą sama bym się nie zdecydowała, a w efekcie kwiaty wyglądały PIĘKNIE :))) ważny był każdy detal zdobienia sukienki - wiązanka pięknie korespondowała podobnymi "drobiazgami" - oryginalne (jak na o-kę na pewno) kwiaty, ułożenia kwiatów i dekoracje- dokładna realizacja zamówień- przychodząc po kwiaty zawsze słyszę pytanie: dla kogo? ile ma lat? na jaką okazję? może coś oryginalnego?- do tego mnóstwo praktycznych porad jak poszczególne kwiaty długo zachować w świeżościGeneralnie moja najulubieńsza kwiaciarnia:))){zakochany}

Gość

10-07-2009, 14:30
#3
Zdecydowanie Hallera, Wioli Brzozowskiej kwiaciarnia. Przygotowywałam tam m.in. swoją wiązankę ślubną itp. w 2007 roku. Moja rodzina głównie stamtąd sprezentowała mi kwiaty. Od tamtej pory nie chodzę nigdzie indziej.Ewidentne zalety:- obsługa miła, ale co ważniejsze FACHOWA: przyszłam ze zdjęciem sukienki ślubnej, panie dobrały mi wiązankę, na którą sama bym się nie zdecydowała, a w efekcie kwiaty wyglądały PIĘKNIE :))) ważny był każdy detal zdobienia sukienki - wiązanka pięknie korespondowała podobnymi "drobiazgami" - oryginalne (jak na o-kę na pewno) kwiaty, ułożenia kwiatów i dekoracje- dokładna realizacja zamówień- przychodząc po kwiaty zawsze słyszę pytanie: dla kogo? ile ma lat? na jaką okazję? może coś oryginalnego?- do tego mnóstwo praktycznych porad jak poszczególne kwiaty długo zachować w świeżościGeneralnie moja najulubieńsza kwiaciarnia:))){zakochany}
Gość napisał(a):Ja także polecam na hallera koło konwersatorium.Brałam tam wiązankę do ślubu z 21 róż wystrój kościoła samochodu i kosze z kwiatami dla rodziców.Po sprawdzeniu kilku kwiaciarni ta okazała się nie przeginająca cenowo:)

Gość

10-07-2009, 14:36
#4
Ja także polecam na hallera koło konwersatorium.Brałam tam wiązankę do ślubu z 21 róż wystrój kościoła samochodu i kosze z kwiatami dla rodziców.Po sprawdzeniu kilku kwiaciarni ta okazała się nie przeginająca cenowo:)
Gość napisał(a):u pani brzozowskiej i kaktus przy szpitalu

Gość

10-07-2009, 19:27
#5
u pani brzozowskiej i kaktus przy szpitalu
Gość napisał(a):a co myslicie o tej w kupcu?planuje zamowic tam wiązankie ślubna?

Gość

10-07-2009, 23:04
#6
a co myslicie o tej w kupcu?planuje zamowic tam wiązankie ślubna?
Gość napisał(a):Z tego co pamiętam to tanio nie jest w kupcu.Radzę przejść się po kilku kwiaciarniach zobaczyć zdjęcia i spytać się o cenę wybranej wiązanki.

Gość

13-07-2009, 21:13
#7
Z tego co pamiętam to tanio nie jest w kupcu.Radzę przejść się po kilku kwiaciarniach zobaczyć zdjęcia i spytać się o cenę wybranej wiązanki.
Gość napisał(a):ja tez polecam kwiaciarnie na hallera, tę w pasazu gdzie jest również sklep spolem, super kombinacje kwiatowe :)

Gość

14-07-2009, 00:57
#8
ja tez polecam kwiaciarnie na hallera, tę w pasazu gdzie jest również sklep spolem, super kombinacje kwiatowe :)
Gość napisał(a):Ja polecam kwiciarnię przy starym szpitalu.Sama tam zamawiałam wiązanki ślubne swoją i świadkowej oraz z przystrojenie samochodu.Rewelacja a ceny nie odbiegające od pozostałych kwaiciarni.Pozdrawiam

Gość

14-07-2009, 11:59
#9
Ja polecam kwiciarnię przy starym szpitalu.Sama tam zamawiałam wiązanki ślubne swoją i świadkowej oraz z przystrojenie samochodu.Rewelacja a ceny nie odbiegające od pozostałych kwaiciarni.Pozdrawiam
Gość napisał(a):a co myślicie o kwiaciarni przy dworcu?

Gość

14-07-2009, 12:35
#10
a co myślicie o kwiaciarni przy dworcu?
Gość napisał(a):Czy w Tele-Barze jest dowóz? macie aktualny numer telefonu ?

Gość

14-07-2009, 13:40
#11
Czy w Tele-Barze jest dowóz? macie aktualny numer telefonu ?
Gość napisał(a):w kwiaciarni koło starego szpitala, na rogu. Robią tam piękne wiązanki, i sa nie drogie.Moja siostra miesiąc temu zamawiała na ślub-przepiekna.  A jak pieknie ta pani stroji sale weselne, poprostu bosko... poleca{ok}

Gość

14-07-2009, 14:17
#12
w kwiaciarni koło starego szpitala, na rogu. Robią tam piękne wiązanki, i sa nie drogie.Moja siostra miesiąc temu zamawiała na ślub-przepiekna.  A jak pieknie ta pani stroji sale weselne, poprostu bosko... poleca{ok}
Gość napisał(a):a co sadzicie o kwiaciarni na Goworowskiej

Gość

15-07-2009, 08:30
#13
a co sadzicie o kwiaciarni na Goworowskiej
Gość napisał(a):na goworowskiej.... okropienstwo... maly wybor kwiatow.. a wiazanki..eh..bez rewelacji ;/

Gość

16-07-2009, 08:23
#14
na goworowskiej.... okropienstwo... maly wybor kwiatow.. a wiazanki..eh..bez rewelacji ;/
Gość napisał(a):na Goworowskiej osługa z kosmosu, olewająca klienta i zajęta tym czym w danej chwili zajęta być nie powinna. Nie polecam.

Gość

21-07-2009, 21:35
#15
na Goworowskiej osługa z kosmosu, olewająca klienta i zajęta tym czym w danej chwili zajęta być nie powinna. Nie polecam.
Gość napisał(a):polecam salon kwiatowy i kwiaciarnie przy szpitalu{ok} . kwiaciarnie z goworskiwje odradzasz. omawiasz szczegoly a w dzien slubu dostajesz wiazanke slubna i wystuj samochodu takie ze az oczy ci wychodza inie z zachwytu. placisz duze pieniadze umawiasz  sie na konkrety a pozniej dostajesz cos zupelnie innego i to w takim waznym dniu!!{dobani}

Gość

07-08-2009, 21:50
#16
polecam salon kwiatowy i kwiaciarnie przy szpitalu{ok} . kwiaciarnie z goworskiwje odradzasz. omawiasz szczegoly a w dzien slubu dostajesz wiazanke slubna i wystuj samochodu takie ze az oczy ci wychodza inie z zachwytu. placisz duze pieniadze umawiasz  sie na konkrety a pozniej dostajesz cos zupelnie innego i to w takim waznym dniu!!{dobani}
Gość napisał(a):Potwierdzam, jeśli chodzi o kwiaciarnię na Goworowskiej. W dniu swojego ślubu o mało nie padłam jak zobaczyłam wiązankę jaką przywiózł mi mój przyszły mąż... :( Bukiet wyglądał jak wieniec pogrzebowy, ciężki i niewygodny i totalnie odbiegał od tego jaki sobie wymarzyłam. Pani właścicielka kwiaciarni ma nieco inne wyobrażenia o wiązankach ślubnych niż przyszłe panny młode. Omawiajcie dziewczyny dokładnie i szczegółowo to co ma was tego dnia ozdabiać! Ja byłam bardzo niezadowolona.

Gość

07-08-2009, 22:42
#17
Potwierdzam, jeśli chodzi o kwiaciarnię na Goworowskiej. W dniu swojego ślubu o mało nie padłam jak zobaczyłam wiązankę jaką przywiózł mi mój przyszły mąż... :( Bukiet wyglądał jak wieniec pogrzebowy, ciężki i niewygodny i totalnie odbiegał od tego jaki sobie wymarzyłam. Pani właścicielka kwiaciarni ma nieco inne wyobrażenia o wiązankach ślubnych niż przyszłe panny młode. Omawiajcie dziewczyny dokładnie i szczegółowo to co ma was tego dnia ozdabiać! Ja byłam bardzo niezadowolona.
Gość napisał(a):Polecam kwiaciarnie kaktus koło szpitala tu naprawdę wiedzą jak należy robić kwiaty na każdą okazję.

Gość

07-08-2009, 23:18
#18
Polecam kwiaciarnie kaktus koło szpitala tu naprawdę wiedzą jak należy robić kwiaty na każdą okazję.
Gość napisał(a):zdecydowanie polecam Hallera

Gość

08-08-2009, 13:15
#19
zdecydowanie polecam Hallera
Gość napisał(a):na hallera faktycznie wiązanki robią wprost śliczne :) nie polecma za to tej dużej kwiacianri w okolcachbasneu - paskudy tworzą... jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z efektu

Gość

12-08-2009, 18:07
#20
na hallera faktycznie wiązanki robią wprost śliczne :) nie polecma za to tej dużej kwiacianri w okolcachbasneu - paskudy tworzą... jeszcze nigdy nie byłam zadowolona z efektu

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów