Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]A czy mogłabyś mi coś doradzić w kwestii salii?? dekorowałaś ją dodatkowo?    a na poprawiny jedzenia zostalo dużo? [/quote]No dekoracja na tej sali do najtańszych nie należy. W sumie kosztowała nas 920 zl. O 500 zl wiedzieliśmy (bo tak było w umowie) i to sa obrusy itp a 420 zł (o czym dowiedzieliśmy sie przy rozliczeniu) to cena kwiatów. Ale w sumie nie żaluję, bo kopozycje kwiatowe były sliczne i i porzyznam na żadnym weselu takich nie widziałam. Dekoruje zona właściciela i zna się na tym. Ja bylam zachwycona. jesli chodzi o poprawiny to może tego jedzenia nie było zbyt wiele, ale można się było najeść. Chyba. Bo ja jako panna mloda jadłam niewiele ;-) [/quote]A czy mogłabys powioedziec na ile osob miałas tam swoje wesele??

Gość

19-12-2012, 20:53
#1
[quote=Gość][quote=Gość]A czy mogłabyś mi coś doradzić w kwestii salii?? dekorowałaś ją dodatkowo?    a na poprawiny jedzenia zostalo dużo? [/quote]No dekoracja na tej sali do najtańszych nie należy. W sumie kosztowała nas 920 zl. O 500 zl wiedzieliśmy (bo tak było w umowie) i to sa obrusy itp a 420 zł (o czym dowiedzieliśmy sie przy rozliczeniu) to cena kwiatów. Ale w sumie nie żaluję, bo kopozycje kwiatowe były sliczne i i porzyznam na żadnym weselu takich nie widziałam. Dekoruje zona właściciela i zna się na tym. Ja bylam zachwycona. jesli chodzi o poprawiny to może tego jedzenia nie było zbyt wiele, ale można się było najeść. Chyba. Bo ja jako panna mloda jadłam niewiele ;-) [/quote]A czy mogłabys powioedziec na ile osob miałas tam swoje wesele??
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :)

Gość

19-12-2012, 20:58
#2
[quote=Gość][quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :)
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :) [/quote]W sumie bylo nas 148. Ważna rzecz... zwróć uwagę na te niebieskie światla na sali. Na żywo wyglądają super, ale niestety na nagraniu kaszana. Dlatego polecam włączyć te światła jak już kamerzysta skończy nagrywać.  

Gość

20-12-2012, 00:19
#3
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :) [/quote]W sumie bylo nas 148. Ważna rzecz... zwróć uwagę na te niebieskie światla na sali. Na żywo wyglądają super, ale niestety na nagraniu kaszana. Dlatego polecam włączyć te światła jak już kamerzysta skończy nagrywać.  
Gość napisał(a):Proszę nie obrażaj kamerzystów. Kamerzysta niech sobie kupi profesjonalny sprzęt to nie będzie kaszany. To co uważasz,że wydam 4 tysiące na profesjonalne oświetlenie tylko po to, żeby je włączyć około 2 nad ranem jak kamerzysta skończy nagrywać? Błagam Cię, ja mam w domu lepszy sprzęt niż niektórzy kamerzyści.

Gość

20-12-2012, 08:13
#4
Proszę nie obrażaj kamerzystów. Kamerzysta niech sobie kupi profesjonalny sprzęt to nie będzie kaszany. To co uważasz,że wydam 4 tysiące na profesjonalne oświetlenie tylko po to, żeby je włączyć około 2 nad ranem jak kamerzysta skończy nagrywać? Błagam Cię, ja mam w domu lepszy sprzęt niż niektórzy kamerzyści.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :) [/quote]W sumie bylo nas 148. Ważna rzecz... zwróć uwagę na te niebieskie światla na sali. Na żywo wyglądają super, ale niestety na nagraniu kaszana. Dlatego polecam włączyć te światła jak już kamerzysta skończy nagrywać.  [/quote]Dzieki ze odpisałas, tak sie skałada ze u mnie tez pewnie bedzie podobna liczba gości i troszke sie obawłam czy za ciasno nie bedzie. Miałas pewnie 4 długie stoły??

Gość

20-12-2012, 21:01
#5
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :) [/quote]W sumie bylo nas 148. Ważna rzecz... zwróć uwagę na te niebieskie światla na sali. Na żywo wyglądają super, ale niestety na nagraniu kaszana. Dlatego polecam włączyć te światła jak już kamerzysta skończy nagrywać.  [/quote]Dzieki ze odpisałas, tak sie skałada ze u mnie tez pewnie bedzie podobna liczba gości i troszke sie obawłam czy za ciasno nie bedzie. Miałas pewnie 4 długie stoły??
Gość napisał(a):[quote=Gość]Proszę nie obrażaj kamerzystów. Kamerzysta niech sobie kupi profesjonalny sprzęt to nie będzie kaszany. To co uważasz,że wydam 4 tysiące na profesjonalne oświetlenie tylko po to, żeby je włączyć około 2 nad ranem jak kamerzysta skończy nagrywać? Błagam Cię, ja mam w domu lepszy sprzęt niż niektórzy kamerzyści. [/quote]Tak sie akurat składa, że kamerzysta miał bardzo profesjonalny sprzęt... i niech Cię nie obchodzi co komuś radzę. Chcesz to sobie wydawaj kasę na oswietlenie nawet i 8 tyś (choć w renesansie jest za free) i nagrywaj swoim sprzętem skoro masz taki super.  

Gość

21-12-2012, 00:36
#6
[quote=Gość]Proszę nie obrażaj kamerzystów. Kamerzysta niech sobie kupi profesjonalny sprzęt to nie będzie kaszany. To co uważasz,że wydam 4 tysiące na profesjonalne oświetlenie tylko po to, żeby je włączyć około 2 nad ranem jak kamerzysta skończy nagrywać? Błagam Cię, ja mam w domu lepszy sprzęt niż niektórzy kamerzyści. [/quote]Tak sie akurat składa, że kamerzysta miał bardzo profesjonalny sprzęt... i niech Cię nie obchodzi co komuś radzę. Chcesz to sobie wydawaj kasę na oswietlenie nawet i 8 tyś (choć w renesansie jest za free) i nagrywaj swoim sprzętem skoro masz taki super.  
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :) [/quote]W sumie bylo nas 148. Ważna rzecz... zwróć uwagę na te niebieskie światla na sali. Na żywo wyglądają super, ale niestety na nagraniu kaszana. Dlatego polecam włączyć te światła jak już kamerzysta skończy nagrywać.  [/quote]Dzieki ze odpisałas, tak sie skałada ze u mnie tez pewnie bedzie podobna liczba gości i troszke sie obawłam czy za ciasno nie bedzie. Miałas pewnie 4 długie stoły?? [/quote]Tak, były 4 stoły. Postaraj sie o 5 żeby krzesła były trochę szerzej roztawione, bo u nas było troszkę zbyt ciasno. Ale było i minęło ;-) Jesli chodzi o miejsce do tańczenia to jest go dużo także spokojnie. Sala tyle osób pomieści. pozdrawiam

Gość

21-12-2012, 00:39
#7
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość][quo te=Gość]Czy możecie mi powiedzieć coś  o Renesansie???  Czy ktoś poleca? Zdecydowałam się na tą salę, ale mam obawy i naprawdę bardzo liczę na to, że wesele będzie udane, ale jak przeczytałam komentarz, który znajduje sie dwie wypowiedzi wcześniej to tylko mnie wystraszył... [/quote] Ja polecam. Miałam tam wlasne wesele w tym miesiącu. [/quote]Mozesz powiedziec na ile osób mialas tam swoje wesele? :) [/quote]W sumie bylo nas 148. Ważna rzecz... zwróć uwagę na te niebieskie światla na sali. Na żywo wyglądają super, ale niestety na nagraniu kaszana. Dlatego polecam włączyć te światła jak już kamerzysta skończy nagrywać.  [/quote]Dzieki ze odpisałas, tak sie skałada ze u mnie tez pewnie bedzie podobna liczba gości i troszke sie obawłam czy za ciasno nie bedzie. Miałas pewnie 4 długie stoły?? [/quote]Tak, były 4 stoły. Postaraj sie o 5 żeby krzesła były trochę szerzej roztawione, bo u nas było troszkę zbyt ciasno. Ale było i minęło ;-) Jesli chodzi o miejsce do tańczenia to jest go dużo także spokojnie. Sala tyle osób pomieści. pozdrawiam
Gość napisał(a):Gówno miał a nie sprzęt. Dobry sprzęt jeśli ktoś a to na pewni wyjdzie świetnie.  Ja miałem oświetlenie na swoim weselu i jeśli chcesz zobaczyć efekt to zapraszam. Byłem raz na takim weselu, że kamerzysta  kazał pozapalać światło na sali bo on nie może nagrywać. To po to ja zamówiłem profesjonalne oświetlenie, żeby z niego nie korzystać. U mnie taki kamerzysta dostałby tylko po mordzie, że zepsuł mi najważniejszy dzień w życiu ogłaszając swoje usługi  a nie mając do tego odpowiedniego przygotowania i sprzętu.  

Gość

21-12-2012, 09:59
#8
Gówno miał a nie sprzęt. Dobry sprzęt jeśli ktoś a to na pewni wyjdzie świetnie.  Ja miałem oświetlenie na swoim weselu i jeśli chcesz zobaczyć efekt to zapraszam. Byłem raz na takim weselu, że kamerzysta  kazał pozapalać światło na sali bo on nie może nagrywać. To po to ja zamówiłem profesjonalne oświetlenie, żeby z niego nie korzystać. U mnie taki kamerzysta dostałby tylko po mordzie, że zepsuł mi najważniejszy dzień w życiu ogłaszając swoje usługi  a nie mając do tego odpowiedniego przygotowania i sprzętu.  
Gość napisał(a):Podpowiem wszystkim młodym parom że jeśli bierzecie firmę oswietleniową to ustalcie z kamerzystą czy nie będzie mu to przeszkadzało. Bo widziałem już parę razy kiedy młodzi wydali 2-4 tysiące na oświetlenie a kamerzysta przywiózł ze sobą swoje światła (4 maszty na każdym po jednej lampie halogenowej 500-1000 W )lub kazał nam zapalać wszystkie światła na sali (z reguły dotyczy to kamerzystów spoza Ostrołeki) Na ich usprawiedliwienie oglądałem filmy ze swojej sali z kolorowym oświetleniem i bez tylko ze standardowym światłem na sali to film jest jednak ładniejszy ze standardowym oświetleniem ale minusem tego rozwiązania jest że goście na początku nie za bardzo się bawią później jest lepiej ale początek jest drętwy poza tym kolorowe światła przeszkadzają starszym osobom na weselu i bardzo często mówią o tym że to nie dyskoteka tylko wesele. Tak naprawdę  czy są światła czy nie zależy od tego kto płaci i ile przeznacza na weselepozdrawiam wszystkie młode pary

Gość

21-12-2012, 10:45
#9
Podpowiem wszystkim młodym parom że jeśli bierzecie firmę oswietleniową to ustalcie z kamerzystą czy nie będzie mu to przeszkadzało. Bo widziałem już parę razy kiedy młodzi wydali 2-4 tysiące na oświetlenie a kamerzysta przywiózł ze sobą swoje światła (4 maszty na każdym po jednej lampie halogenowej 500-1000 W )lub kazał nam zapalać wszystkie światła na sali (z reguły dotyczy to kamerzystów spoza Ostrołeki) Na ich usprawiedliwienie oglądałem filmy ze swojej sali z kolorowym oświetleniem i bez tylko ze standardowym światłem na sali to film jest jednak ładniejszy ze standardowym oświetleniem ale minusem tego rozwiązania jest że goście na początku nie za bardzo się bawią później jest lepiej ale początek jest drętwy poza tym kolorowe światła przeszkadzają starszym osobom na weselu i bardzo często mówią o tym że to nie dyskoteka tylko wesele. Tak naprawdę  czy są światła czy nie zależy od tego kto płaci i ile przeznacza na weselepozdrawiam wszystkie młode pary
Gość napisał(a):jake sa ogolnie ceny teraz podajcie jakies przyklady bo znalazlam za 130 ale pod Ostroleka fajne miejsce ale nie wiem czy oplaca mi sie gosci gonic tam {usmiech}

Gość

23-05-2013, 22:33
#10
jake sa ogolnie ceny teraz podajcie jakies przyklady bo znalazlam za 130 ale pod Ostroleka fajne miejsce ale nie wiem czy oplaca mi sie gosci gonic tam {usmiech}
Gość napisał(a):Z tego co wiem na 2014 Wersal w Myszyńcu 160 zł/os , Zielony Zakątek w Susku od 130-150 zł w zależności co w menu bez ciast owoców i napojów

Gość

24-05-2013, 21:37
#11
Z tego co wiem na 2014 Wersal w Myszyńcu 160 zł/os , Zielony Zakątek w Susku od 130-150 zł w zależności co w menu bez ciast owoców i napojów
Gość napisał(a):W sali bankietowej "pod laskiem" podobno 60 zł od osoby.

Gość

27-05-2013, 15:33
#12
W sali bankietowej "pod laskiem" podobno 60 zł od osoby.
Gość napisał(a):Renesans-Antonie,byliśmy na weselu w zeszłym tygodniu i powiem szczerze że bardzo mi się nie podobało.Sala na powitanie wita swoją surowością moim zdaniem jest za pusta no ale to kwestia gustu.Ale co do jedzenia to gorszego paskudztwa w życiu nie jadłam, kotlety schabowe były surowe naprawdę niedopieczone, wszystkie dania nie doprawione więc jedzenie mdłe,za to surówka kebabowa miała w sobie tyle pieprzu że aż gębę wykręcało.Po północy gdy goście śą już głodni zostało podane super danie gorące-szaszłyk(mdły bez deka soli i pieprzu) sam szaszłyk a może ktoś zapomniał dodać kurczaka.Uważam że właścicielka sali powinna podpowiedzieć zamawiającym że jedzenie to podstawa i reklama również dla niej a nie dawać ludziom mydła i zatrudniać babcie klozetowe w kuchni.Gratulacjie.

Gość

01-07-2013, 14:06
#13
Renesans-Antonie,byliśmy na weselu w zeszłym tygodniu i powiem szczerze że bardzo mi się nie podobało.Sala na powitanie wita swoją surowością moim zdaniem jest za pusta no ale to kwestia gustu.Ale co do jedzenia to gorszego paskudztwa w życiu nie jadłam, kotlety schabowe były surowe naprawdę niedopieczone, wszystkie dania nie doprawione więc jedzenie mdłe,za to surówka kebabowa miała w sobie tyle pieprzu że aż gębę wykręcało.Po północy gdy goście śą już głodni zostało podane super danie gorące-szaszłyk(mdły bez deka soli i pieprzu) sam szaszłyk a może ktoś zapomniał dodać kurczaka.Uważam że właścicielka sali powinna podpowiedzieć zamawiającym że jedzenie to podstawa i reklama również dla niej a nie dawać ludziom mydła i zatrudniać babcie klozetowe w kuchni.Gratulacjie.
Gość napisał(a):POLECAM SALĘ WENUS W KADZIDLE{usmiech}BARDZO MIŁA OBSŁUGA I WŁAŚCICIELE TEŻ BARDZO MILI, JEDZONKO SUPER{usmiech}

Gość

02-07-2013, 12:31
#14
POLECAM SALĘ WENUS W KADZIDLE{usmiech}BARDZO MIŁA OBSŁUGA I WŁAŚCICIELE TEŻ BARDZO MILI, JEDZONKO SUPER{usmiech}
Gość napisał(a):Witam! 10.08.2013r. mieliśmy z mężem własne wesele w sali "Wioletta". Jesteśmy ogromnie zadowoleni z każdego aspektu współpracy z Państwem Właścicielami i Paniami Kelnerkami. Gorąco polecamy! Z racji tego, że na forum ciężko jest ocenić szczerość tejże wypowiedzi podaję mój prywatny e-mail: just.fry@op.pl . Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.

Gość

25-08-2013, 17:49
#15
Witam! 10.08.2013r. mieliśmy z mężem własne wesele w sali "Wioletta". Jesteśmy ogromnie zadowoleni z każdego aspektu współpracy z Państwem Właścicielami i Paniami Kelnerkami. Gorąco polecamy! Z racji tego, że na forum ciężko jest ocenić szczerość tejże wypowiedzi podaję mój prywatny e-mail: just.fry@op.pl . Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Gość napisał(a):[quote=Gość]Byłam na weselu w Kadzidle u Deptuły. Wesele na około 120 osób. Nie było ciasno:) A jedzenie było bardzo dobre, pyszota. Obsługa też ok, nie musieliśmy długo czekać na jedzenie.{usmiech} [/quote]u mnie było wesele na 180 osób u Deptuły i było super dużo miejsca :) każdy był zadowolny{mruga}

Gość

25-08-2013, 20:19
#16
[quote=Gość]Byłam na weselu w Kadzidle u Deptuły. Wesele na około 120 osób. Nie było ciasno:) A jedzenie było bardzo dobre, pyszota. Obsługa też ok, nie musieliśmy długo czekać na jedzenie.{usmiech} [/quote]u mnie było wesele na 180 osób u Deptuły i było super dużo miejsca :) każdy był zadowolny{mruga}
Gość napisał(a):[quote=Gość]Renesans-Antonie,byliśmy na weselu w zeszłym tygodniu i powiem szczerze że bardzo mi się nie podobało.Sala na powitanie wita swoją surowością moim zdaniem jest za pusta no ale to kwestia gustu.Ale co do jedzenia to gorszego paskudztwa w życiu nie jadłam, kotlety schabowe były surowe naprawdę niedopieczone, wszystkie dania nie doprawione więc jedzenie mdłe,za to surówka kebabowa miała w sobie tyle pieprzu że aż gębę wykręcało.Po północy gdy goście śą już głodni zostało podane super danie gorące-szaszłyk(mdły bez deka soli i pieprzu) sam szaszłyk a może ktoś zapomniał dodać kurczaka.Uważam że właścicielka sali powinna podpowiedzieć zamawiającym że jedzenie to podstawa i reklama również dla niej a nie dawać ludziom mydła i zatrudniać babcie klozetowe w kuchni.Gratulacjie. [/quote]Popieram :)

Gość

25-08-2013, 20:24
#17
[quote=Gość]Renesans-Antonie,byliśmy na weselu w zeszłym tygodniu i powiem szczerze że bardzo mi się nie podobało.Sala na powitanie wita swoją surowością moim zdaniem jest za pusta no ale to kwestia gustu.Ale co do jedzenia to gorszego paskudztwa w życiu nie jadłam, kotlety schabowe były surowe naprawdę niedopieczone, wszystkie dania nie doprawione więc jedzenie mdłe,za to surówka kebabowa miała w sobie tyle pieprzu że aż gębę wykręcało.Po północy gdy goście śą już głodni zostało podane super danie gorące-szaszłyk(mdły bez deka soli i pieprzu) sam szaszłyk a może ktoś zapomniał dodać kurczaka.Uważam że właścicielka sali powinna podpowiedzieć zamawiającym że jedzenie to podstawa i reklama również dla niej a nie dawać ludziom mydła i zatrudniać babcie klozetowe w kuchni.Gratulacjie. [/quote]Popieram :)
Gość napisał(a):Witam.Ja uważam,że dobre sale i zespoły  się nie reklamują .Informacje na forum są często pisane przez konkurencję itd...Najlepsze są informacje sprawdzone,ktoś był widziała,jadł,słyszał.WAŻNA JEST JAKOŚĆ JEDZENIA ,SMAK I ILOŚĆ ,MIŁA OBSŁUGA I KONTAKT Z WŁAŚCICIELEM.PEWNOŚĆ ŻE WŁASCICIEL JEST DO KOŃCA IMPREZY  ,TO DAJE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA  PARZE MŁODEJ I RODZICOM.JA ZNAM TAKI LOKAL ,ALE NIE NAPISZĘ KTÓRY BO BĘDZIE ,ŻE KOGOŚ FAWORYZUJĘ.A ŻE JEDZENIE I ZESPÓŁ TO PODSTAWA TO KAŻDY POWINIEN WZIĄŚĆ TO POD UWAGĘ.POWINNO SIĘ PYTAĆ WŁAŚCIELI SAL O ZESPOŁY ,A ZESPOŁY O LOKALE  POD WARUNKIEM ZE SA UCZCIWI I MÓWIĄ PRAWDĘ.

Gość

14-09-2013, 23:49
#18
Witam.Ja uważam,że dobre sale i zespoły  się nie reklamują .Informacje na forum są często pisane przez konkurencję itd...Najlepsze są informacje sprawdzone,ktoś był widziała,jadł,słyszał.WAŻNA JEST JAKOŚĆ JEDZENIA ,SMAK I ILOŚĆ ,MIŁA OBSŁUGA I KONTAKT Z WŁAŚCICIELEM.PEWNOŚĆ ŻE WŁASCICIEL JEST DO KOŃCA IMPREZY  ,TO DAJE POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA  PARZE MŁODEJ I RODZICOM.JA ZNAM TAKI LOKAL ,ALE NIE NAPISZĘ KTÓRY BO BĘDZIE ,ŻE KOGOŚ FAWORYZUJĘ.A ŻE JEDZENIE I ZESPÓŁ TO PODSTAWA TO KAŻDY POWINIEN WZIĄŚĆ TO POD UWAGĘ.POWINNO SIĘ PYTAĆ WŁAŚCIELI SAL O ZESPOŁY ,A ZESPOŁY O LOKALE  POD WARUNKIEM ZE SA UCZCIWI I MÓWIĄ PRAWDĘ.
Gość napisał(a):Sala w Antoniach jest na wysokim poziomie, wystroj skromny chyba nazwa RENESANS to juz duzo daje do myslenia ale niektóre tepaki tego nie rozumieją  ,,Budynki cec***e zwartość planu, prostota, czytelność i harmonia ,jeśli pozwalała na to lokalizacja, pałace łączono z ogrodem.RENESANS cechy architektury: równowaga, harmonia,symetria, spokój; budowle wznoszone na planie koła, kwadratu i krzyża greckiego. Powracano do starożytnych zasad równowagi i harmonii. Stosowano kolumny z ozdobnymi kapitelami, kopuły, arkady. Nie był to zbyt ozdobny styl(brak malowideł, ozdób ze złota płaskorzeźb, witraży).  LUDZIE POMYŚLCIE ZANIM PISZECIE ZE WYSTROJ SALI JEST UBOGI - OD RAZU KŁANIA SIĘ PŁYTKA WIEDZ O HISTORII .  

Gość

15-09-2013, 09:51
#19
Sala w Antoniach jest na wysokim poziomie, wystroj skromny chyba nazwa RENESANS to juz duzo daje do myslenia ale niektóre tepaki tego nie rozumieją  ,,Budynki cec***e zwartość planu, prostota, czytelność i harmonia ,jeśli pozwalała na to lokalizacja, pałace łączono z ogrodem.RENESANS cechy architektury: równowaga, harmonia,symetria, spokój; budowle wznoszone na planie koła, kwadratu i krzyża greckiego. Powracano do starożytnych zasad równowagi i harmonii. Stosowano kolumny z ozdobnymi kapitelami, kopuły, arkady. Nie był to zbyt ozdobny styl(brak malowideł, ozdób ze złota płaskorzeźb, witraży).  LUDZIE POMYŚLCIE ZANIM PISZECIE ZE WYSTROJ SALI JEST UBOGI - OD RAZU KŁANIA SIĘ PŁYTKA WIEDZ O HISTORII .  
Gość napisał(a):uuu chyba zenka zakuło...

Gość

16-09-2013, 12:30
#20
uuu chyba zenka zakuło...

strony: wstecz 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów