Ceny sali weselnej

Założony przez Gość
strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Gość napisał(a):interesuja mnie ceny sali weselnych w ostrolece. chodzi od osoby. za wszystkie informacje bede wdzieczna

Gość

01-01-2009, 13:39
#1
interesuja mnie ceny sali weselnych w ostrolece. chodzi od osoby. za wszystkie informacje bede wdzieczna
Gość napisał(a):My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..

Gość

01-01-2009, 18:37
#2
My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..
Gość napisał(a):[quote=Gość]My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..[/quote] Napisz jeszcze czy to jest cena ze wszystkim tzn. z ciastem, owocami i napojami czy bez ?

Gość

02-01-2009, 08:43
#3
[quote=Gość]My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..[/quote] Napisz jeszcze czy to jest cena ze wszystkim tzn. z ciastem, owocami i napojami czy bez ?
Gość napisał(a):ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.

Gość

02-01-2009, 14:02
#4
ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.
Gość napisał(a):ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.

Gość

02-01-2009, 14:02
#5
ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.
Gość napisał(a):[quote=Gość]ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.[/quote]z tego co ja się dowiadywałam to CIASTO i ALKOHOL jest we własnym zakresie

Gość

02-01-2009, 19:12
#6
[quote=Gość]ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.[/quote]z tego co ja się dowiadywałam to CIASTO i ALKOHOL jest we własnym zakresie
Gość napisał(a):Najdrożej jest chyba w Borowiku.

Gość

02-01-2009, 21:06
#7
Najdrożej jest chyba w Borowiku.
Gość napisał(a):to ja na to proponuje w niezapominajce w pieniążkach rzędu 120zł?osobę jest ful wypas a do tego miła obsługa i zarombiste jedzonko pozdrawiam i polecam miłej zabawy

Gość

02-01-2009, 21:18
#8
to ja na to proponuje w niezapominajce w pieniążkach rzędu 120zł?osobę jest ful wypas a do tego miła obsługa i zarombiste jedzonko pozdrawiam i polecam miłej zabawy
mały miki napisał(a):w niezapominajce uważaj na kelnerów bo lubią chlapnąć..na weselu mojej znajomej jeden nawalony spał na schodach , a po weselu  nad ranem zrobili sobie dyskotekę  disco- polo

mały miki

Wpisów: 3
Dołączył: 02.01.2009
02-01-2009, 21:48
#9
w niezapominajce uważaj na kelnerów bo lubią chlapnąć..na weselu mojej znajomej jeden nawalony spał na schodach , a po weselu  nad ranem zrobili sobie dyskotekę  disco- polo
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.[/quote]z tego co ja się dowiadywałam to CIASTO i ALKOHOL jest we własnym zakresie[/quote]A z tego co ja wiem cena wychodzi od 110 do 120 i faktycznie alkohol i ciasto we wlasnym zakresie , ale jedzenia pod dostatkiem.

Gość

03-01-2009, 02:27
#10
[quote=Gość][quote=Gość]ceny w Hubusie na przyszły rok to 110-140 zł zależy na której sli ma być organizowane przyjęcie bo są dwie. W cenie jest ciasto, napoje, przystawki i dania gorące(od ilości tez uzależniona jest cena) oraz szampan.[/quote]z tego co ja się dowiadywałam to CIASTO i ALKOHOL jest we własnym zakresie[/quote]A z tego co ja wiem cena wychodzi od 110 do 120 i faktycznie alkohol i ciasto we wlasnym zakresie , ale jedzenia pod dostatkiem.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..[/quote] Napisz jeszcze czy to jest cena ze wszystkim tzn. z ciastem, owocami i napojami czy bez ?[/quote]W arkadi cena na 2009 r to 115-120 ale nie ma już terminów została ostatnia sobota listopada i 10 maj (w maju bez możliwości poprawin) wiem bo bylismy wczoraj się dowiadywać a cena 125-130 to na 2010 r. W cenie na 2009 rok jest 6 dań gorących, 12 przystawek, deser, ciasto i owoce. Samemu trzeba przywieźć alkohol napoje i tort.

Gość

03-01-2009, 09:31
#11
[quote=Gość][quote=Gość]My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..[/quote] Napisz jeszcze czy to jest cena ze wszystkim tzn. z ciastem, owocami i napojami czy bez ?[/quote]W arkadi cena na 2009 r to 115-120 ale nie ma już terminów została ostatnia sobota listopada i 10 maj (w maju bez możliwości poprawin) wiem bo bylismy wczoraj się dowiadywać a cena 125-130 to na 2010 r. W cenie na 2009 rok jest 6 dań gorących, 12 przystawek, deser, ciasto i owoce. Samemu trzeba przywieźć alkohol napoje i tort.
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..[/quote] Napisz jeszcze czy to jest cena ze wszystkim tzn. z ciastem, owocami i napojami czy bez ?[/quote]W arkadi cena na 2009 r to 115-120 ale nie ma już terminów została ostatnia sobota listopada i 10 maj (w maju bez możliwości poprawin) wiem bo bylismy wczoraj się dowiadywać a cena 125-130 to na 2010 r. W cenie na 2009 rok jest 6 dań gorących, 12 przystawek, deser, ciasto i owoce. Samemu trzeba przywieźć alkohol napoje i tort.[/quote] Przecież 10 maj to niedziela a nie sobota , chyba coś ci się pomyliło?

Gość

03-01-2009, 09:56
#12
[quote=Gość][quote=Gość][quote=Gość]My  w pażdzierniku rezerwowaliśmy salę na sierpień w "arkadii" cena  od osoby to 130 zł od osoby..[/quote] Napisz jeszcze czy to jest cena ze wszystkim tzn. z ciastem, owocami i napojami czy bez ?[/quote]W arkadi cena na 2009 r to 115-120 ale nie ma już terminów została ostatnia sobota listopada i 10 maj (w maju bez możliwości poprawin) wiem bo bylismy wczoraj się dowiadywać a cena 125-130 to na 2010 r. W cenie na 2009 rok jest 6 dań gorących, 12 przystawek, deser, ciasto i owoce. Samemu trzeba przywieźć alkohol napoje i tort.[/quote] Przecież 10 maj to niedziela a nie sobota , chyba coś ci się pomyliło?
Gość napisał(a):Faktycznie 10 maj to niedziela oczywiście chodzi o sobotę 9 maja, a nie można zrobic poprawin bo właściciele zaplanowali ten dzień na komunie

Gość

03-01-2009, 10:20
#13
Faktycznie 10 maj to niedziela oczywiście chodzi o sobotę 9 maja, a nie można zrobic poprawin bo właściciele zaplanowali ten dzień na komunie
Gość napisał(a):a z tego co ja sie dowiedziałem to do dupy

Gość

08-01-2009, 22:39
#14
a z tego co ja sie dowiedziałem to do dupy
Gość napisał(a):A moze ktoś orientuje się o ceny w niezapominajce i zakładach mięsnych?

Gość

11-01-2009, 22:41
#15
A moze ktoś orientuje się o ceny w niezapominajce i zakładach mięsnych?
Gość napisał(a):Ja miałam wesele w Kwadransie,mój brat cioteczny też i uważam,że tu jest najtaniej.Cena w 2009r.to 120,-od osoby dorosłej, dzieci do 14 lat płaca połowę o połowę mniej.W cenę wchodzi 6dań goracych/obfitych/oraz 15 przystawek,soki,napoje firmowe,owoce,ciasto domowe/pyszne/.I co ważne wszystko oprócz dań gorących jest bez ograniczeń,cały czas wszystko jest donoszone.Do nas czyli Młodych należał tylko alkohol i tort.Pozdrawiam,a już  wybór należy do was.

Gość

12-01-2009, 12:45
#16
Ja miałam wesele w Kwadransie,mój brat cioteczny też i uważam,że tu jest najtaniej.Cena w 2009r.to 120,-od osoby dorosłej, dzieci do 14 lat płaca połowę o połowę mniej.W cenę wchodzi 6dań goracych/obfitych/oraz 15 przystawek,soki,napoje firmowe,owoce,ciasto domowe/pyszne/.I co ważne wszystko oprócz dań gorących jest bez ograniczeń,cały czas wszystko jest donoszone.Do nas czyli Młodych należał tylko alkohol i tort.Pozdrawiam,a już  wybór należy do was.
straganik napisał(a):Przy pytaniu o cenę za osobę należy zapytać czy:- wliczone jest ciasto, - wliczone są cukierki,- wliczony jest alkohol (chyba nigdzie go nie wliczają),- wliczony jest szampan na przywitanie,- wliczony jest tort,- wliczony jest koszt dekoracji sali (pokrowce na krzesła, sztuczne kwiaty na stoły, czy żywe itp.)- wliczone jest oświetlenie "migające",- wliczony jest deser lodowy,- ile dań ciepłych je wliczone,- ile przystawek jest wliczonych,- ile litrów napoi jest wyliczone za osobę,- ile dostaniecie owoców,- ilu kelnerów będzie obsługiwało,- czy klimatyzacja będzie włączona,Niektóre rzeczy mogą wydać się trochę śmieszne,ale wierzcie mi o wszystko należy się wypytać, a najlepiej by wszystko było wyszczególnione w umowie, bo na słowo nikomu nie można wierzyć.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
16-01-2009, 15:39
#17
Przy pytaniu o cenę za osobę należy zapytać czy:- wliczone jest ciasto, - wliczone są cukierki,- wliczony jest alkohol (chyba nigdzie go nie wliczają),- wliczony jest szampan na przywitanie,- wliczony jest tort,- wliczony jest koszt dekoracji sali (pokrowce na krzesła, sztuczne kwiaty na stoły, czy żywe itp.)- wliczone jest oświetlenie "migające",- wliczony jest deser lodowy,- ile dań ciepłych je wliczone,- ile przystawek jest wliczonych,- ile litrów napoi jest wyliczone za osobę,- ile dostaniecie owoców,- ilu kelnerów będzie obsługiwało,- czy klimatyzacja będzie włączona,Niektóre rzeczy mogą wydać się trochę śmieszne,ale wierzcie mi o wszystko należy się wypytać, a najlepiej by wszystko było wyszczególnione w umowie, bo na słowo nikomu nie można wierzyć.
Gość napisał(a):Polecam salę ALICJA na Stacji jest wspaniała obsługa oraz jedzenie a na 2009 cena 110-120 za osobę. nigdzie lepszej sali nie znajdziecie. POLECAM GORĄCOOOOOOO

Gość

16-01-2009, 17:28
#18
Polecam salę ALICJA na Stacji jest wspaniała obsługa oraz jedzenie a na 2009 cena 110-120 za osobę. nigdzie lepszej sali nie znajdziecie. POLECAM GORĄCOOOOOOO
Gość napisał(a):byłem w Alicji nic nadzwyczajnego bardziej polecam Zakłady Mięsne,Kwadrans-profesjonalizm pod każdym względem.

Gość

16-01-2009, 17:36
#19
byłem w Alicji nic nadzwyczajnego bardziej polecam Zakłady Mięsne,Kwadrans-profesjonalizm pod każdym względem.
straganik napisał(a):Każdy będzie promował, polecał sale na której miał własne wesele lub której właścicielem jest ktoś z rodziny, dobrych znajomych, sąsiadów.Bywałam na wielu weselach no i na różnych salach. Owszem były sale lepsze i gorsze, te które bym kazała skreślić i te które bym poleciła. Ale nawet w tych poleconych miałabym jakieś ALE, na które należałoby zwrócić uwagę dopracować. Po prostu NIE MA SAL IDEALNYCH.I jeżeli ktoś pisze że poleca sale bo jest zaj...ta, to wypadałoby podać konkrety dlaczego ta sala zasługuje na miano tej "the best". I na odwrót - dlaczego sala jest do d..py.

straganik

Wpisów: 13
Dołączył: 16.01.2009
17-01-2009, 11:08
#20
Każdy będzie promował, polecał sale na której miał własne wesele lub której właścicielem jest ktoś z rodziny, dobrych znajomych, sąsiadów.Bywałam na wielu weselach no i na różnych salach. Owszem były sale lepsze i gorsze, te które bym kazała skreślić i te które bym poleciła. Ale nawet w tych poleconych miałabym jakieś ALE, na które należałoby zwrócić uwagę dopracować. Po prostu NIE MA SAL IDEALNYCH.I jeżeli ktoś pisze że poleca sale bo jest zaj...ta, to wypadałoby podać konkrety dlaczego ta sala zasługuje na miano tej "the best". I na odwrót - dlaczego sala jest do d..py.

strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 66 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów