Gdzie w Ostrołęce wybrać się na dobrą i romantyczną kolację?!?!?!?!?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):kebab przy dworcu jest niezły {gafa}

Gość

09-02-2009, 18:52
#1
kebab przy dworcu jest niezły {gafa}
Gość napisał(a):dfgg{tak}

Gość

11-02-2009, 08:56
#2
dfgg{tak}
Gość napisał(a):dfgg{tak}

Gość

11-02-2009, 08:58
#3
dfgg{tak}
Gość napisał(a):dfgg{tak}

Gość

11-02-2009, 08:59
#4
dfgg{tak}
Gość napisał(a):nie będę oryginalny ale jak chcę się nażreć idę na mega kubełek do kupca na piętro tam się nasyce i na browar lub wino idę do awalonu a kobieta ze mną

Gość

12-02-2009, 16:18
#5
nie będę oryginalny ale jak chcę się nażreć idę na mega kubełek do kupca na piętro tam się nasyce i na browar lub wino idę do awalonu a kobieta ze mną
Gość napisał(a):avalon??? ostatecznie może być, tylko ubierz się ciepło!!!!!

Gość

13-02-2009, 10:44
#6
avalon??? ostatecznie może być, tylko ubierz się ciepło!!!!!
Gość napisał(a):moim zdanie Truck Driver jest restauracją na poziomie;)) polecam wszystkim !!! W Walentynki sam się właśnie tam wybieram z ukochaną;))

Gość

14-02-2009, 02:30
#7
moim zdanie Truck Driver jest restauracją na poziomie;)) polecam wszystkim !!! W Walentynki sam się właśnie tam wybieram z ukochaną;))
Gość napisał(a):moim zdanie Truck Driver jest restauracją na poziomie;)) polecam wszystkim !!! W Walentynki sam się właśnie tam wybieram z ukochaną;))

Gość

14-02-2009, 02:30
#8
moim zdanie Truck Driver jest restauracją na poziomie;)) polecam wszystkim !!! W Walentynki sam się właśnie tam wybieram z ukochaną;))
Gość napisał(a):WitamFaktycznie nie ma w Ostrołęce dobrych restauracji, gdzie w miłym ciekawym wystroju można dobrze zjeść. Jedyne miejsce, które mogę polecić w tej chwili to Avalon. Co prawda wystrój nie w pełni mnie przekonuje :-(, ale miła obsługa i dobre jedzenie mówią same za siebie. Ostatnio zabraliśmy tam znajomych na obiad i jedzonko im smakowało. Polecam do zjedzenia zupę cebulową pychota.

Gość

14-02-2009, 19:13
#9
WitamFaktycznie nie ma w Ostrołęce dobrych restauracji, gdzie w miłym ciekawym wystroju można dobrze zjeść. Jedyne miejsce, które mogę polecić w tej chwili to Avalon. Co prawda wystrój nie w pełni mnie przekonuje :-(, ale miła obsługa i dobre jedzenie mówią same za siebie. Ostatnio zabraliśmy tam znajomych na obiad i jedzonko im smakowało. Polecam do zjedzenia zupę cebulową pychota.
Gość napisał(a):A może coś nowego powstało od 2009 co polecacie? W sensie dobrą restaurację

Gość

04-11-2012, 16:25
#10
A może coś nowego powstało od 2009 co polecacie? W sensie dobrą restaurację
Gość napisał(a):Restauracja pod laskiem ul. Filichowskiego.Bardzo romantyczny lokal. W sam raz na pierwszą randkę.Polecam!!!

Gość

05-11-2012, 16:22
#11
Restauracja pod laskiem ul. Filichowskiego.Bardzo romantyczny lokal. W sam raz na pierwszą randkę.Polecam!!!
Gość napisał(a):Gospoda pod Jemiołami w Łodziskach (przytulnie, klimatycznie) lub Korona w Krukach zależy kto co lubi w obu tych restauracjach jedzenie bardzo mi smakuje.

Gość

06-11-2012, 09:17
#12
Gospoda pod Jemiołami w Łodziskach (przytulnie, klimatycznie) lub Korona w Krukach zależy kto co lubi w obu tych restauracjach jedzenie bardzo mi smakuje.
Gość napisał(a):ja polecam Pasta Rica super jedzonko i  fajne miejsce.Wybrała bym to miejsce na randkie.{usmiech}

Gość

06-11-2012, 23:06
#13
ja polecam Pasta Rica super jedzonko i  fajne miejsce.Wybrała bym to miejsce na randkie.{usmiech}
Gość napisał(a):[quote=Gość]ja polecam Pasta Rica super jedzonko i  fajne miejsce.Wybrała bym to miejsce na randkie.{usmiech} [/quote]"Wybrała bym"? Na "randkie"? Ty się lepiej weź za język polski! Randka ze słownikiem!

Gość

07-11-2012, 20:44
#14
[quote=Gość]ja polecam Pasta Rica super jedzonko i  fajne miejsce.Wybrała bym to miejsce na randkie.{usmiech} [/quote]"Wybrała bym"? Na "randkie"? Ty się lepiej weź za język polski! Randka ze słownikiem!
Gość napisał(a):[quote=annco]Czy istnieje w Ostrołęce jakieś miejsce na poziomie, w którym w miłej atmosferze, można zjeść romantyczną kolację z ukochaną osobą.. gdzie w tle gra delikatna muzyka..kelner podaje dobre potrawy a wystrój lokalu jest stonowany i spokojny a zarazem interesujący? coś jak"Kafeteria" (szkoda że tam nie można zjeść jakiegoś gorącego posiłku)<-- zaznaczam że nie jestem powiązana w żaden sposób z tym lokalem.. ani nie chce robić reklamy jego właścicielom.. po prostu odpowiada mi klimat tam panujący i brakuje mi czegoś tego typu z możliwością spożycia dobrego jedzenia:) Czy może ktoś mi coś polecić, bo nie znam wszystkich miejsc w Ostrołęce? Z góry dziękuję i pozdrawiam!{tak}Jak jeszcze jesteś głodna to wpadnij do mnie, coś wpierdzielimy na ciepło[/quote]

Gość

07-11-2012, 23:25
#15
[quote=annco]Czy istnieje w Ostrołęce jakieś miejsce na poziomie, w którym w miłej atmosferze, można zjeść romantyczną kolację z ukochaną osobą.. gdzie w tle gra delikatna muzyka..kelner podaje dobre potrawy a wystrój lokalu jest stonowany i spokojny a zarazem interesujący? coś jak"Kafeteria" (szkoda że tam nie można zjeść jakiegoś gorącego posiłku)<-- zaznaczam że nie jestem powiązana w żaden sposób z tym lokalem.. ani nie chce robić reklamy jego właścicielom.. po prostu odpowiada mi klimat tam panujący i brakuje mi czegoś tego typu z możliwością spożycia dobrego jedzenia:) Czy może ktoś mi coś polecić, bo nie znam wszystkich miejsc w Ostrołęce? Z góry dziękuję i pozdrawiam!{tak}Jak jeszcze jesteś głodna to wpadnij do mnie, coś wpierdzielimy na ciepło[/quote]
Gość napisał(a):Wogóle kto żreć na miasto wychodzi.Nie ma to jak porządny wielki schabowy, dobrze okraszone ziemniaki i seta wódy.Po takiej uczcie to je energia na sex, że ho ho oż się pościel rwie i to je romantyzm.

Gość

07-11-2012, 23:33
#16
Wogóle kto żreć na miasto wychodzi.Nie ma to jak porządny wielki schabowy, dobrze okraszone ziemniaki i seta wódy.Po takiej uczcie to je energia na sex, że ho ho oż się pościel rwie i to je romantyzm.
Gość napisał(a):Nie polecam targor truck  

Gość

27-09-2014, 21:34
#17
Nie polecam targor truck  
Gość napisał(a):Bylismy z mezem wczoraj i zostaly juz tylko same schabowe w lokaly pustki obsluga zamiast przy ladzie jest na zapleczu porazka

Gość

27-09-2014, 21:36
#18
Bylismy z mezem wczoraj i zostaly juz tylko same schabowe w lokaly pustki obsluga zamiast przy ladzie jest na zapleczu porazka
Gość napisał(a):Bylismy z mezem wczoraj i zostaly juz tylko same schabowe w lokaly pustki obsluga zamiast przy ladzie jest na zapleczu porazka

Gość

27-09-2014, 22:17
#19
Bylismy z mezem wczoraj i zostaly juz tylko same schabowe w lokaly pustki obsluga zamiast przy ladzie jest na zapleczu porazka
Gość napisał(a):Nie polecam targor truck  

Gość

27-09-2014, 22:17
#20
Nie polecam targor truck  

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów