Gdzie w Ostrołęce wybrać się na dobrą i romantyczną kolację?!?!?!?!?!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Gość napisał(a):A ja o restauracji nad narwią mam dobre zdanie. Miła muzyka, świetne potrawy i klimat niezapomniany... A co do kultury kelnerów to ktoś sie myli że są wulgarni. Jak klient jest nie przyjemny to żal go obsługiwać... osobiście polecam restaurację nad narwią.

Gość

02-12-2008, 19:31
#1
A ja o restauracji nad narwią mam dobre zdanie. Miła muzyka, świetne potrawy i klimat niezapomniany... A co do kultury kelnerów to ktoś sie myli że są wulgarni. Jak klient jest nie przyjemny to żal go obsługiwać... osobiście polecam restaurację nad narwią.
Gość napisał(a):Też tam byłem i jestem zadowolony z jedzenia a kolega któremu nie smakowały frytki może zamówił pieczone ziemniaki?? :P Obsługa była wtedy super. Gorąco polecam Restaurację nad Narwią :)

Gość

02-12-2008, 19:44
#2
Też tam byłem i jestem zadowolony z jedzenia a kolega któremu nie smakowały frytki może zamówił pieczone ziemniaki?? :P Obsługa była wtedy super. Gorąco polecam Restaurację nad Narwią :)
Gość napisał(a):IP "osób" powyżej ...  Hahaha... kiepściutko :D

Gość

02-12-2008, 19:47
#3
IP "osób" powyżej ...  Hahaha... kiepściutko :D
Gość napisał(a):[quote=Gość]Polecam Restaurację Pojednanie w Dobrołęce - mają kuchnię żydowską. Miła atmosfera. Pyszne jedzenie.[/quote]Raz byłem w pojednaniu, faktycznie żydowska restauracja. O ile jedzenie było dobre to skromniutką porcje i cenę zapamiętam na długo. Rachunek za 3 dania i napoje 270zł

Gość

03-12-2008, 13:06
#4
[quote=Gość]Polecam Restaurację Pojednanie w Dobrołęce - mają kuchnię żydowską. Miła atmosfera. Pyszne jedzenie.[/quote]Raz byłem w pojednaniu, faktycznie żydowska restauracja. O ile jedzenie było dobre to skromniutką porcje i cenę zapamiętam na długo. Rachunek za 3 dania i napoje 270zł
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Polecam Restaurację Pojednanie w Dobrołęce - mają kuchnię żydowską. Miła atmosfera. Pyszne jedzenie.[/quote]Raz byłem w pojednaniu, faktycznie żydowska restauracja. O ile jedzenie było dobre to skromniutką porcje i cenę zapamiętam na długo. Rachunek za 3 dania i napoje 270zł[/quote]i z tego co ja słyszałem to trzeba być  obrzezanym, ale nie wiem czy to prawda, więc niechce plotek roznosić....

Gość

03-12-2008, 15:03
#5
[quote=Gość][quote=Gość]Polecam Restaurację Pojednanie w Dobrołęce - mają kuchnię żydowską. Miła atmosfera. Pyszne jedzenie.[/quote]Raz byłem w pojednaniu, faktycznie żydowska restauracja. O ile jedzenie było dobre to skromniutką porcje i cenę zapamiętam na długo. Rachunek za 3 dania i napoje 270zł[/quote]i z tego co ja słyszałem to trzeba być  obrzezanym, ale nie wiem czy to prawda, więc niechce plotek roznosić....
Gość napisał(a):o kurcze, a miałem się wybrać :)dobrze, że napisaliście to nie będę wcale wchodził

Gość

03-12-2008, 15:09
#6
o kurcze, a miałem się wybrać :)dobrze, że napisaliście to nie będę wcale wchodził
Gość napisał(a):Restauracja nad narwia ośmieszyła sama - IP - LOL !

Gość

04-12-2008, 21:22
#7
Restauracja nad narwia ośmieszyła sama - IP - LOL !
Gość napisał(a):masz kretynie internet od 2 czy trzech lat i przypadkowo ktos ci powiedzial ze istnieje cos takiego jak IP, to ja jeszcze powiem ci glonojadzie, ze polowa ostroleki ma IP pseudo internetu od ynetu, a druga polowa dzieli jedno lacze na kilka osob i ludzi z za masquarady naja wlasnie jedno IP

Gość

05-12-2008, 19:12
#8
masz kretynie internet od 2 czy trzech lat i przypadkowo ktos ci powiedzial ze istnieje cos takiego jak IP, to ja jeszcze powiem ci glonojadzie, ze polowa ostroleki ma IP pseudo internetu od ynetu, a druga polowa dzieli jedno lacze na kilka osob i ludzi z za masquarady naja wlasnie jedno IP
Gość napisał(a):taaak :D

Gość

05-12-2008, 19:21
#9
taaak :D
Gość napisał(a):Polecam restauracje na Jana Pawła w W-wie , Japońska , super atmosfera i ładnie, ceny znośneW ostrołęce można najwyżej pójśc na szybki obiad, albo kebab, bo wszędzie je dają , ale najlepszy jest w Orange, poważnie smacznie i czysto,

Gość

05-12-2008, 21:36
#10
Polecam restauracje na Jana Pawła w W-wie , Japońska , super atmosfera i ładnie, ceny znośneW ostrołęce można najwyżej pójśc na szybki obiad, albo kebab, bo wszędzie je dają , ale najlepszy jest w Orange, poważnie smacznie i czysto,
Gość napisał(a):Jak czytam wasze komentarze to widać że do porządnych lokali nie ma was co wpuszczać bo tacy jak wy nie mają iultury i nie wiadomo czy umieją się zachować..Nie piszę w tym wypadku do wszystkich ale do części forumowiczów..

Gość

31-12-2008, 12:55
#11
Jak czytam wasze komentarze to widać że do porządnych lokali nie ma was co wpuszczać bo tacy jak wy nie mają iultury i nie wiadomo czy umieją się zachować..Nie piszę w tym wypadku do wszystkich ale do części forumowiczów..
Gość napisał(a):4 pory roku Łomża >>> Pola Cazza wysmienita potrawa. Polecam.  Do obsługi tez nie mozna sie przyczepic. Warto jecha c te 30 km...

Gość

31-12-2008, 13:04
#12
4 pory roku Łomża >>> Pola Cazza wysmienita potrawa. Polecam.  Do obsługi tez nie mozna sie przyczepic. Warto jecha c te 30 km...
Gość napisał(a): Bursztynowa tylko w porze obiadowej, bo wieczorem nie ma co się fatygować - nie ma już ani jedzenia, ani kucharza. Nad Narwią - różnie można trafić - czasmi świetne jedzenie i czysto a czasem tragedia; nie wiem od czego to zależy. W Marco Polo świetne jedzenie, konkretne porcje i w miarę normalne ceny, tylko ten wystrój pamiętający początek lat 90-tych. Leśna - kompletna tragedia.

Gość

31-12-2008, 16:10
#13
Bursztynowa tylko w porze obiadowej, bo wieczorem nie ma co się fatygować - nie ma już ani jedzenia, ani kucharza. Nad Narwią - różnie można trafić - czasmi świetne jedzenie i czysto a czasem tragedia; nie wiem od czego to zależy. W Marco Polo świetne jedzenie, konkretne porcje i w miarę normalne ceny, tylko ten wystrój pamiętający początek lat 90-tych. Leśna - kompletna tragedia.
Gość napisał(a):Niestety nie ma idealnej restauracji na romantyczną kolację niestety. W Pojednaniu byłam na romantycznej kolacji zaraz na początku jak otworzono i niestety jedzenie nie było dobre, wystrój ok, choć wtedy było trochę zimno. W Targor Truck bardzo dobre jedzonko i wystrój bardzo ciekawy i ogólnie miło, czy romantycznie to zależy od obu osób. Ogólnie polecam jedź wcześniej sam i się przekonaj czy wystrój Ci się podoba. Jedzenie ok. Ja osobiście nie lubię Marko Polo za staroświecki wystrój i atmosferę. Są fajne kawiarnie ale do posiedzenia ze znajomymi kulturalnie i bez dymu papierosów: Kafeteria, Art Cafe (bardzo fajna na Hallera), Cafe Fusy. Jeśli chciałbyś zauroczyć swoją Panią to proponuję zabrać ją najpierw do Targot Truck posiedzieć chwilkę i na baaaardzo romantyczny wieczór wybrać się do Kafeterii - nie wiem czy można tam zarezerwować stolik wcześniej ale warto. Jest tam bardzo duży wybór kaw i herbat i pysznych deserów! Twoja dziewczyna będzie wtedy bardzo zadowolona :-) wiem co mówię jestem kobietą. A najlepiej wcześniej sam pojedz w te dwa miejsca i zobacz czy wystrój Ci odpowiada :-) Powodzenia Ja rozglądam się za salą weselną i mam nie lada problem :-(

Gość

01-01-2009, 12:41
#14
Niestety nie ma idealnej restauracji na romantyczną kolację niestety. W Pojednaniu byłam na romantycznej kolacji zaraz na początku jak otworzono i niestety jedzenie nie było dobre, wystrój ok, choć wtedy było trochę zimno. W Targor Truck bardzo dobre jedzonko i wystrój bardzo ciekawy i ogólnie miło, czy romantycznie to zależy od obu osób. Ogólnie polecam jedź wcześniej sam i się przekonaj czy wystrój Ci się podoba. Jedzenie ok. Ja osobiście nie lubię Marko Polo za staroświecki wystrój i atmosferę. Są fajne kawiarnie ale do posiedzenia ze znajomymi kulturalnie i bez dymu papierosów: Kafeteria, Art Cafe (bardzo fajna na Hallera), Cafe Fusy. Jeśli chciałbyś zauroczyć swoją Panią to proponuję zabrać ją najpierw do Targot Truck posiedzieć chwilkę i na baaaardzo romantyczny wieczór wybrać się do Kafeterii - nie wiem czy można tam zarezerwować stolik wcześniej ale warto. Jest tam bardzo duży wybór kaw i herbat i pysznych deserów! Twoja dziewczyna będzie wtedy bardzo zadowolona :-) wiem co mówię jestem kobietą. A najlepiej wcześniej sam pojedz w te dwa miejsca i zobacz czy wystrój Ci odpowiada :-) Powodzenia Ja rozglądam się za salą weselną i mam nie lada problem :-(
Gość napisał(a):ja tylko odnosnie Targor Truck na Przemyslowej. Jedzenie rzeczywiscie ok, bardzo smaczne, ale obsluga??? Jest tam chlopak i on obsluguje bardzo fajnie i jest mily itd, ale kobiety ktore tam obsluguja sa do niczego. Niemile i niechetne, a do tego juz o 21:15 mozna uslyszec ze kuchnia jest nieczynna, a w teorii knajpa jest otwarta do 22 i conajmniej do 21:30 mozna niby zamowic posilki, ale tak nie jest. Bylam tam dwa razy z kolega, cos po 21:20 i chcielismy jedzenie zamowic to pani z przekasem odpowiedziala, ze kuchnia jest juz praktycznie nie czynna, na co kolega, ze wyraznie jest napisane, ze wciaz powinna byc czynna, a ta na to, ze ona ma juz wszystko sprzatniete i nie bedzie jeszcze raz sprzatala. Niezle!!! Pod tym wzgledem nie polecam.

Gość

07-01-2009, 21:14
#15
ja tylko odnosnie Targor Truck na Przemyslowej. Jedzenie rzeczywiscie ok, bardzo smaczne, ale obsluga??? Jest tam chlopak i on obsluguje bardzo fajnie i jest mily itd, ale kobiety ktore tam obsluguja sa do niczego. Niemile i niechetne, a do tego juz o 21:15 mozna uslyszec ze kuchnia jest nieczynna, a w teorii knajpa jest otwarta do 22 i conajmniej do 21:30 mozna niby zamowic posilki, ale tak nie jest. Bylam tam dwa razy z kolega, cos po 21:20 i chcielismy jedzenie zamowic to pani z przekasem odpowiedziala, ze kuchnia jest juz praktycznie nie czynna, na co kolega, ze wyraznie jest napisane, ze wciaz powinna byc czynna, a ta na to, ze ona ma juz wszystko sprzatniete i nie bedzie jeszcze raz sprzatala. Niezle!!! Pod tym wzgledem nie polecam.
Gość napisał(a):Tyle się nasłuchałam na temat HUBUSA złych opini byłam i sprawdziłam REWELACJA . Jedyna restauracja,  w której zasmakowałam pysznego jedzonka .

Gość

07-01-2009, 21:47
#16
Tyle się nasłuchałam na temat HUBUSA złych opini byłam i sprawdziłam REWELACJA . Jedyna restauracja,  w której zasmakowałam pysznego jedzonka .
Gość napisał(a):  Najlepiej romantyczną kolację urządzić w domu.

Gość

07-01-2009, 22:16
#17
  Najlepiej romantyczną kolację urządzić w domu.
Gość napisał(a):Jeśli chodzi o 4 Pory Roku w Łomży to nigdy nie spotkałam się z tak fajną obsługą:))). Bardzo brakuje u nas takiego miejsca. Atmosfera była super, jedzenie jeszcze lepsze...po prostu marzenie. Serdecznie polecam:DD

Gość

08-01-2009, 11:34
#18
Jeśli chodzi o 4 Pory Roku w Łomży to nigdy nie spotkałam się z tak fajną obsługą:))). Bardzo brakuje u nas takiego miejsca. Atmosfera była super, jedzenie jeszcze lepsze...po prostu marzenie. Serdecznie polecam:DD
Gość napisał(a):nad NARWIĄ ODRADZAM !!!!! Myślałem, że spotkam się tam z kulturą i pewnym POZIOMEM! Zimno i jedzenie robione przez pijanego chyba kucharza !!!!

Gość

08-01-2009, 17:23
#19
nad NARWIĄ ODRADZAM !!!!! Myślałem, że spotkam się tam z kulturą i pewnym POZIOMEM! Zimno i jedzenie robione przez pijanego chyba kucharza !!!!
Gość napisał(a):Tyle widzialem pochlebnych opini na forum o Targor Truck i w sumie jestem rozczarowany,bylem tam wystroj rzeczywiscie fajny i dosc orginalny,ale jedzenie i obsluga daja duzo do zyczenia,saltka z przed dwoch tygodni , a ceny dosc wysokie w stosunku do walorow smakowych...odradzam

Gość

22-01-2009, 08:42
#20
Tyle widzialem pochlebnych opini na forum o Targor Truck i w sumie jestem rozczarowany,bylem tam wystroj rzeczywiscie fajny i dosc orginalny,ale jedzenie i obsluga daja duzo do zyczenia,saltka z przed dwoch tygodni , a ceny dosc wysokie w stosunku do walorow smakowych...odradzam

strony: wstecz 1 2 3 4 5 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów