Zajazd Hubus

Założony przez ewa399
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a): JA Miałem w dużej i było superrrrrrrrrrrr

Gość

21-12-2008, 17:28
#1
JA Miałem w dużej i było superrrrrrrrrrrr
Gość napisał(a):Moje spostrzeżenia:-sala bardzo ładna, DUŻA, przemyślana (chodzi o wystrój i klimat), -teren przed również, duży parking, trochę drogi od O-ki, wiec należałoby zarezerwować busik lub autokar dla gości,- trochę przeszkadzają kolumny na sali, orkiestra nie widziała przez nie Młodych,- moim zdaniem trochę za niska sala, ma się uczucie przytłoczenia, no i akustyka trochę przez to nie ta,- kelnerzy perfekcyjni, bardzo mili, latają bez przerwy, talerze wymieniane non stop,- wódeczka dobrze schłodzona i wymieniana w razie potrzeby,- czasami puste butelki po napojach się przewalały po stole,- no i nieszczęsne światła w toalecie, które miały czujniki czasowe i się wyłączały w trakcie posiedzenia,- ale toaleta perfekcyjna, czysta, duża, dużo kabin więc kolejek nie było,- jedzenie bardzo dobre, choć porcje trochę małe, - na poprawiny jedzenia dużo nie zostaje,- brak sprzętu audio na wyposażeniu, nawet najzwyklejszej wieży, tak by na poprawiny można coś puścić, - ekstra apartament dla MP,Tyle mi przychodzi teraz do głowy.

Gość

16-01-2009, 15:19
#2
Moje spostrzeżenia:-sala bardzo ładna, DUŻA, przemyślana (chodzi o wystrój i klimat), -teren przed również, duży parking, trochę drogi od O-ki, wiec należałoby zarezerwować busik lub autokar dla gości,- trochę przeszkadzają kolumny na sali, orkiestra nie widziała przez nie Młodych,- moim zdaniem trochę za niska sala, ma się uczucie przytłoczenia, no i akustyka trochę przez to nie ta,- kelnerzy perfekcyjni, bardzo mili, latają bez przerwy, talerze wymieniane non stop,- wódeczka dobrze schłodzona i wymieniana w razie potrzeby,- czasami puste butelki po napojach się przewalały po stole,- no i nieszczęsne światła w toalecie, które miały czujniki czasowe i się wyłączały w trakcie posiedzenia,- ale toaleta perfekcyjna, czysta, duża, dużo kabin więc kolejek nie było,- jedzenie bardzo dobre, choć porcje trochę małe, - na poprawiny jedzenia dużo nie zostaje,- brak sprzętu audio na wyposażeniu, nawet najzwyklejszej wieży, tak by na poprawiny można coś puścić, - ekstra apartament dla MP,Tyle mi przychodzi teraz do głowy.
Gość napisał(a):{dobani}

Gość

10-05-2011, 20:42
#3
{dobani}
Gość napisał(a):Ja miałam tam wesele i mogę śmiało polecić.

Gość

15-05-2011, 22:07
#4
Ja miałam tam wesele i mogę śmiało polecić.
Gość napisał(a):a jaka w hubusie jest cena od osoby za wesele? ile Was wynioslo?

Gość

16-05-2011, 13:10
#5
a jaka w hubusie jest cena od osoby za wesele? ile Was wynioslo?
Gość napisał(a):Mam pytanie czy ktoś z was miał wesele w Hubusie w małej sali ??Jak ją udekorować ??Proszę o pomoc  

Gość

22-07-2012, 21:27
#6
Mam pytanie czy ktoś z was miał wesele w Hubusie w małej sali ??Jak ją udekorować ??Proszę o pomoc  

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów