Zajazd Hubus

Założony przez ewa399
strony: 1 2 dalej
ewa399 napisał(a):Witam. Właśnie zastanawiam się nad wyborem sali na wesele co sądzicie o Hubusie?

ewa399

Wpisów: 5
Dołączył: 24.09.2008
24-09-2008, 10:05
#1
Witam. Właśnie zastanawiam się nad wyborem sali na wesele co sądzicie o Hubusie?
Gość napisał(a):ja polecam :) miałam tam wesele, i bez zarzutu:)

Gość

24-09-2008, 15:22
#2
ja polecam :) miałam tam wesele, i bez zarzutu:)
Gość napisał(a):A ja nie polecam, jest bardzo przereklamowany, wygląd co prawda ok ale jedzenie do niczego, goście bardzo byli niezadowoleni!!!

Gość

24-09-2008, 21:15
#3
A ja nie polecam, jest bardzo przereklamowany, wygląd co prawda ok ale jedzenie do niczego, goście bardzo byli niezadowoleni!!!
Gość napisał(a):Ja polecam sale Augustyniaka.. wesela tam sa rewelacyjne{usmiech}

Gość

25-09-2008, 08:15
#4
Ja polecam sale Augustyniaka.. wesela tam sa rewelacyjne{usmiech}
Gość napisał(a):gowno wieta{diabelek}

Gość

25-09-2008, 11:59
#5
gowno wieta{diabelek}
Gość napisał(a):ja polecam ale dużą sale jedzenie jak jedzenie wszędzie takę same oprócz zakładów mięsnych

Gość

25-09-2008, 15:46
#6
ja polecam ale dużą sale jedzenie jak jedzenie wszędzie takę same oprócz zakładów mięsnych
Gość napisał(a):tylko ni hubus paskudne dania zimne

Gość

25-09-2008, 15:56
#7
tylko ni hubus paskudne dania zimne
Gość napisał(a):Zastanawiam się nad jednym, skoro to taki kiepski lokal czemu co tydzień organizuje 2 wesela, a na następny rok ma już większość terminów zajetych?Do 77.112.195.27. Fajną masz rodzinę i znajomych, zaprosiłeś ich na wesele, wybawili się, najedli i napili, a i tak Cię obgadali, że zły lokal wybrałeś... Trzeba mieć tupet żeby młodej parze coś takiego powiedzieć: Wiesz dzięki ze mnie zaprosiłeś, ale wesele było kiepskie! {mruga}

Gość

25-09-2008, 19:49
#8
Zastanawiam się nad jednym, skoro to taki kiepski lokal czemu co tydzień organizuje 2 wesela, a na następny rok ma już większość terminów zajetych?Do 77.112.195.27. Fajną masz rodzinę i znajomych, zaprosiłeś ich na wesele, wybawili się, najedli i napili, a i tak Cię obgadali, że zły lokal wybrałeś... Trzeba mieć tupet żeby młodej parze coś takiego powiedzieć: Wiesz dzięki ze mnie zaprosiłeś, ale wesele było kiepskie! {mruga}
Gość napisał(a):Witam, chciałabym się wypowiedzieć na temat Hubusa,jestem tydzień po swoim weselu na tej sali.Od ponad roku śledziłam fora internetowe,wyrywając sobie włosy z głowy,czytająć te straszne rzeczy,które są wypisywane na temat tej sali.Ba! chciałam nawet zmieniać salę i gdyby pewnie była taka możliwość to bym to zrobiła.Ileż biedna Pani Magda( manager) musiałą wysłuchać mojego marudzenia,ciągłych pytań,obaw.Swoją drogą ile Pani ma cierpliwości?:)a to jedzenie miało być zimne i małe porcje i wogóle niezjadliwe,a to obsługa beznadziejna,manager -wogóle się nie da z nim rozmawiać taki jets neiuprzejmy. tak,to wszystko wyczytałam tutaj!!nie wiem kto pisze te brednie,nic z tych wymienionych rzeczy nie jest prawdą.Miałam cudowne wesele w dużej mierze dzięki pomocy Pani Magdy,Pani Edytki (kierownik sali)-wszyscy koledzy teraz o Panią pytają:),obsługi.Jedzenie było pyszne,ciepłe,a porcje normalne!!!stoły pięknie udekorowane ,a przystawek zupełnie wystarczająco,nieprawdą jest,że jets pusto na stołach!Nakrycia zmieniane bardzo często,obsługa dosłownie biegałą między stolikami,piękna pozstawa,uśmiechnięci i mimo tylu godzin pracy bardzo pomocni i serdeczni.Dziękuje Wam bardzo.Pani Magda pomaga we wszystkim ( jej wskazówki odnośnie menu okazały się strzałem w dzieśiatkę!)poz atym przez cały okres organizacji wesela ciepliwie mnie słuchałą i nigdy nei usłyszałam złego,niemiłego słowa. Pani również bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wyrozumiałość.Do tej pory dzwonią goście gratulując wyboru sali,chwaląc jedzenie i sale która na każdym zrobiła wrażenie( polecam światła-p.Orłowski). Z czystym sumieniem polecam Zajazd Hubus,jest  gwarancją wspaniałych wspomnień z tak ważnego dnia jakim jest dzień ślubu.Wszystko było tak jak sobei wymarzyłam a te wszystkie osoby wyżej wymienione przyczyniły się do tego w znacznym stopniu.jeszcze raz ogromne podziękowania:)p.s napewno będę tu jeszcze zaglądała,gdyby ktoś miał jakieś konkretne pytania chętnie odpowiem,wiem jaki mętlik zostaje w głowie po tym wszystkim co się tu przeczyta

Gość

05-10-2008, 12:22
#9
Witam, chciałabym się wypowiedzieć na temat Hubusa,jestem tydzień po swoim weselu na tej sali.Od ponad roku śledziłam fora internetowe,wyrywając sobie włosy z głowy,czytająć te straszne rzeczy,które są wypisywane na temat tej sali.Ba! chciałam nawet zmieniać salę i gdyby pewnie była taka możliwość to bym to zrobiła.Ileż biedna Pani Magda( manager) musiałą wysłuchać mojego marudzenia,ciągłych pytań,obaw.Swoją drogą ile Pani ma cierpliwości?:)a to jedzenie miało być zimne i małe porcje i wogóle niezjadliwe,a to obsługa beznadziejna,manager -wogóle się nie da z nim rozmawiać taki jets neiuprzejmy. tak,to wszystko wyczytałam tutaj!!nie wiem kto pisze te brednie,nic z tych wymienionych rzeczy nie jest prawdą.Miałam cudowne wesele w dużej mierze dzięki pomocy Pani Magdy,Pani Edytki (kierownik sali)-wszyscy koledzy teraz o Panią pytają:),obsługi.Jedzenie było pyszne,ciepłe,a porcje normalne!!!stoły pięknie udekorowane ,a przystawek zupełnie wystarczająco,nieprawdą jest,że jets pusto na stołach!Nakrycia zmieniane bardzo często,obsługa dosłownie biegałą między stolikami,piękna pozstawa,uśmiechnięci i mimo tylu godzin pracy bardzo pomocni i serdeczni.Dziękuje Wam bardzo.Pani Magda pomaga we wszystkim ( jej wskazówki odnośnie menu okazały się strzałem w dzieśiatkę!)poz atym przez cały okres organizacji wesela ciepliwie mnie słuchałą i nigdy nei usłyszałam złego,niemiłego słowa. Pani również bardzo dziękuję za wszelką pomoc i wyrozumiałość.Do tej pory dzwonią goście gratulując wyboru sali,chwaląc jedzenie i sale która na każdym zrobiła wrażenie( polecam światła-p.Orłowski). Z czystym sumieniem polecam Zajazd Hubus,jest  gwarancją wspaniałych wspomnień z tak ważnego dnia jakim jest dzień ślubu.Wszystko było tak jak sobei wymarzyłam a te wszystkie osoby wyżej wymienione przyczyniły się do tego w znacznym stopniu.jeszcze raz ogromne podziękowania:)p.s napewno będę tu jeszcze zaglądała,gdyby ktoś miał jakieś konkretne pytania chętnie odpowiem,wiem jaki mętlik zostaje w głowie po tym wszystkim co się tu przeczyta
Gość napisał(a):frytki to chyba z mąki ziemniaczanej a kotlety z gumy. Bierzcie sobie salę to zobaczycie jak goście będą zadowoleni. może się spiją i będą mieć wy****ne na to co jedzą tylko potem się trochę podtrują !

Gość

06-10-2008, 10:01
#10
frytki to chyba z mąki ziemniaczanej a kotlety z gumy. Bierzcie sobie salę to zobaczycie jak goście będą zadowoleni. może się spiją i będą mieć wy****ne na to co jedzą tylko potem się trochę podtrują !
Gość napisał(a):Mam wesesle w Hubusie w przyszłym roku i chciałabym się dowiedzieć czy trzeba wynajmować dekoratora czy jest tam dekoracja taka jaką widać na zdjęciach na ich stronie?

Gość

06-10-2008, 14:55
#11
Mam wesesle w Hubusie w przyszłym roku i chciałabym się dowiedzieć czy trzeba wynajmować dekoratora czy jest tam dekoracja taka jaką widać na zdjęciach na ich stronie?
Gość napisał(a):ja miałam na tej większej sali i ona absolutnei nei wymaga dodatkowych dekoracji. ja jeszcze wynajełam oświetlenie i wyszło super

Gość

06-10-2008, 17:42
#12
ja miałam na tej większej sali i ona absolutnei nei wymaga dodatkowych dekoracji. ja jeszcze wynajełam oświetlenie i wyszło super
Gość napisał(a):my wynajeliśmu Hubusa w przyszłym roku. byliśmy tam  raz na weselu i się nam podobało.ma prośbę czy mogłabym prosić o kontakt do Pana Orłowskiego od dekoracji świetlnej, bo Pani u której zamawialiśmy salę radziła nam żeby darować se inne dekoracje tylko zamówić jakieś fajne światła.

Gość

06-10-2008, 19:15
#13
my wynajeliśmu Hubusa w przyszłym roku. byliśmy tam  raz na weselu i się nam podobało.ma prośbę czy mogłabym prosić o kontakt do Pana Orłowskiego od dekoracji świetlnej, bo Pani u której zamawialiśmy salę radziła nam żeby darować se inne dekoracje tylko zamówić jakieś fajne światła.
Gość napisał(a):Pytam o dodatkową dekoracje ponieważ mam zarezerwowaną miejszą sale...

Gość

06-10-2008, 19:59
#14
Pytam o dodatkową dekoracje ponieważ mam zarezerwowaną miejszą sale...
Gość napisał(a):i szczerze mówiąc nawet się nie spytałam jak ją rezerwowałam czy będzie jakoś udekorowana czy wszystko należy do nas.

Gość

06-10-2008, 20:15
#15
i szczerze mówiąc nawet się nie spytałam jak ją rezerwowałam czy będzie jakoś udekorowana czy wszystko należy do nas.
Gość napisał(a):Akurat mam kontakt do p. Orłowskiego - 504-063-377, bo sama będę miała oświetlenie z tej firmy, również w Hubusie. :P Z tego co się orientuję małą salę niektórzy dekorują sami. Oni dekoruja stoły i jest jakiś ołtarzyk.

Gość

07-10-2008, 10:39
#16
Akurat mam kontakt do p. Orłowskiego - 504-063-377, bo sama będę miała oświetlenie z tej firmy, również w Hubusie. :P Z tego co się orientuję małą salę niektórzy dekorują sami. Oni dekoruja stoły i jest jakiś ołtarzyk.
Gość napisał(a):dziękuję za kontakt :-)Pozdrawiam

Gość

08-10-2008, 10:15
#17
dziękuję za kontakt :-)Pozdrawiam
Gość napisał(a):Czy macie może namiary na jakąś fajną dekoratorke?

Gość

13-10-2008, 08:23
#18
Czy macie może namiary na jakąś fajną dekoratorke?
Gość napisał(a):mialem wesele w hubusie tydzien temu i bardzo mi sie podobalo, jedzenie obsluga super, polecam,

Gość

13-10-2008, 09:44
#19
mialem wesele w hubusie tydzien temu i bardzo mi sie podobalo, jedzenie obsluga super, polecam,
Gość napisał(a):a miałeś na małej czy na dużej sali?

Gość

14-10-2008, 11:02
#20
a miałeś na małej czy na dużej sali?

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów