Poszukujemy Dj'a na WESELE!!!

Założony przez Gość
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.

Gość

15-04-2009, 22:42
#1
Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.
Gość napisał(a):z tego co wiem to mniej niż 1000 zł a jego ofertę można znaleźć na [url]www.chrismusic.pl[/url]

Gość

22-04-2009, 19:55
#2
z tego co wiem to mniej niż 1000 zł a jego ofertę można znaleźć na [url]www.chrismusic.pl[/url]
Gość napisał(a):tak patrzę że cięzko z terminami u tego DJ'a Chris'a na ten rok Był ktoś z Was na weselu na którym on grał ? Jakies opinie ... ?

Gość

22-07-2009, 08:51
#3
tak patrzę że cięzko z terminami u tego DJ'a Chris'a na ten rok Był ktoś z Was na weselu na którym on grał ? Jakies opinie ... ?
Gość napisał(a):Dj Michael Tarnobrzeg tel:516692263

Gość

25-08-2010, 22:31
#4
Dj Michael Tarnobrzeg tel:516692263
Gość napisał(a):my braliśmy jakiegoś chłopaka z łomży. Gdzieś mam Jego numer, to potem podam jesli będzie ktoś zainteresowany.. Czym się wyróżniał? wziął tylko 500zł, nie biorąc nic za dojazd na miejsce (w ostrołęce chcieli ok 2 razy więcej) - niby żadny argument, ale i tak nikogo z djów nie znałam więc nie mogłam wziąć żadnego tylko z polecenia. I wiecie co? jakośc nie zawsze idzie w parze z ceną - był świetny! tak poprowadził nasze przyjęcie (nieduże wesele), że do dzisiaj goście proszą nas o numer do niego i wspominają tamtą zabawę.. Nie był nachalny, nie był namolny, nie upił się (kierowca) i miał głowę pełną pomysłów..

Gość

26-08-2010, 09:35
#5
my braliśmy jakiegoś chłopaka z łomży. Gdzieś mam Jego numer, to potem podam jesli będzie ktoś zainteresowany.. Czym się wyróżniał? wziął tylko 500zł, nie biorąc nic za dojazd na miejsce (w ostrołęce chcieli ok 2 razy więcej) - niby żadny argument, ale i tak nikogo z djów nie znałam więc nie mogłam wziąć żadnego tylko z polecenia. I wiecie co? jakośc nie zawsze idzie w parze z ceną - był świetny! tak poprowadził nasze przyjęcie (nieduże wesele), że do dzisiaj goście proszą nas o numer do niego i wspominają tamtą zabawę.. Nie był nachalny, nie był namolny, nie upił się (kierowca) i miał głowę pełną pomysłów..
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.[/quote]HeyKlika tygodni temu fotografowałem wesele na którym miałem przyjemność poznać Krzyśka i jego podejście i poprowadzenie całej imprezy! Naprawdę szczerze polecam wszystkim parom które szukają DJ!!!D A R I U S Z P O G O R Z E L S K I[url]www.dariuszpogorzelski.pl[/url]

Gość

26-08-2010, 19:09
#6
[quote=Gość]Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.[/quote]HeyKlika tygodni temu fotografowałem wesele na którym miałem przyjemność poznać Krzyśka i jego podejście i poprowadzenie całej imprezy! Naprawdę szczerze polecam wszystkim parom które szukają DJ!!!D A R I U S Z P O G O R Z E L S K I[url]www.dariuszpogorzelski.pl[/url]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.[/quote]HeyKlika tygodni temu fotografowałem wesele na którym miałem przyjemność poznać Krzyśka i jego podejście i poprowadzenie całej imprezy! Naprawdę szczerze polecam wszystkim parom które szukają DJ!!!D A R I U S Z P O G O R Z E L S K I[url]www.dariuszpogorzelski.pl[/url]

Gość

26-08-2010, 19:10
#7
[quote=Gość]Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.[/quote]HeyKlika tygodni temu fotografowałem wesele na którym miałem przyjemność poznać Krzyśka i jego podejście i poprowadzenie całej imprezy! Naprawdę szczerze polecam wszystkim parom które szukają DJ!!!D A R I U S Z P O G O R Z E L S K I[url]www.dariuszpogorzelski.pl[/url]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.[/quote]HeyKlika tygodni temu fotografowałem wesele na którym miałem przyjemność poznać Krzyśka i jego podejście i poprowadzenie całej imprezy! Naprawdę szczerze polecam wszystkim parom które szukają DJ!!!D A R I U S Z P O G O R Z E L S K I[url]http://dariuszpogorzelski.pl[/url]

Gość

26-08-2010, 19:16
#8
[quote=Gość]Dj  CHRIS - Krzysztof Cieślińskiokoło 1000 zł.[/quote]HeyKlika tygodni temu fotografowałem wesele na którym miałem przyjemność poznać Krzyśka i jego podejście i poprowadzenie całej imprezy! Naprawdę szczerze polecam wszystkim parom które szukają DJ!!!D A R I U S Z P O G O R Z E L S K I[url]http://dariuszpogorzelski.pl[/url]
Gość napisał(a):Dj Chris gwarantuje zabawę na wysokim poziomie. Dobrze dobrana muzyka zarówno dla starszych jak i młodszych a do tego śmieszne i przemyślane zabawy weselne tworzą niezapomniany klimat. Pan Krzysztof grał na naszym weselu i wszyscy bawili się świetnie co było w dużej mierze zasługą właśnie tego dj. Polecam.

Gość

26-08-2010, 20:38
#9
Dj Chris gwarantuje zabawę na wysokim poziomie. Dobrze dobrana muzyka zarówno dla starszych jak i młodszych a do tego śmieszne i przemyślane zabawy weselne tworzą niezapomniany klimat. Pan Krzysztof grał na naszym weselu i wszyscy bawili się świetnie co było w dużej mierze zasługą właśnie tego dj. Polecam.
Gość napisał(a):a ja polecam DJ Jacka, świetnie dobiera muzykę dla gości, niezależnie od wieku i upodobań. Byłam na kilku imprezach, nie tylko weselnych z jego  udziałem i śmiało mogę powiedzieć, że jest doskonale przygotowany. Polecam Go na wesela i poprawiny! tel. 506 500 499Naprawdę doskonały wybór!!

Gość

26-08-2010, 23:15
#10
a ja polecam DJ Jacka, świetnie dobiera muzykę dla gości, niezależnie od wieku i upodobań. Byłam na kilku imprezach, nie tylko weselnych z jego  udziałem i śmiało mogę powiedzieć, że jest doskonale przygotowany. Polecam Go na wesela i poprawiny! tel. 506 500 499Naprawdę doskonały wybór!!
Gość napisał(a):dj Krystian z agencji Playdjs, miły głos, bardzo sympatyczny, można sie z nim na luzie dogadać. Grał u mojego brata na weselu, wodzirej/dj w jednym że tak się wyrażę, ale to bardzo dobra opcja, dużo lepiej sie bawiłam niż przy niektórych zespołach.  

Gość

23-03-2016, 12:35
#11
dj Krystian z agencji Playdjs, miły głos, bardzo sympatyczny, można sie z nim na luzie dogadać. Grał u mojego brata na weselu, wodzirej/dj w jednym że tak się wyrażę, ale to bardzo dobra opcja, dużo lepiej sie bawiłam niż przy niektórych zespołach.  
Gość napisał(a):Mogę polecić również Playdjs, ja byłam zawsze bardzo zadowolona.  

Gość

29-11-2016, 20:02
#12
Mogę polecić również Playdjs, ja byłam zawsze bardzo zadowolona.  

strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów