Poszukujemy Dj'a na WESELE!!!

Założony przez Gość
strony: 1 2 dalej
Gość napisał(a):witamy!jak w temacie, zależy nam na Dj'u, który ma namiastki wodzireja.chcemy by oprócz puszczania muzyki z płyt,  umiał także zabawić gości.zainteresowanych prosimy o kontakt:aniyah@poczta.fmlubkerub@poczta.fmjeśli ktoś z użytkowników forum zna taką osobę, może śmiało polecać w tym temacie (ksywka + kontakt)z góry dziękujemypozdrawiamy

Gość

21-09-2008, 15:21
#1
witamy!jak w temacie, zależy nam na Dj'u, który ma namiastki wodzireja.chcemy by oprócz puszczania muzyki z płyt,  umiał także zabawić gości.zainteresowanych prosimy o kontakt:aniyah@poczta.fmlubkerub@poczta.fmjeśli ktoś z użytkowników forum zna taką osobę, może śmiało polecać w tym temacie (ksywka + kontakt)z góry dziękujemypozdrawiamy
Gość napisał(a):PolecamDj  CHRIS - Krzysztof CieślińskiTel. 0-504 132 132e-mail: kcieslinski@gmail.com Łomża

Gość

22-09-2008, 07:27
#2
PolecamDj  CHRIS - Krzysztof CieślińskiTel. 0-504 132 132e-mail: kcieslinski@gmail.com Łomża
Gość napisał(a):a czy mógłbyś/mogłabyś przesłać jakieś nagranie z udziałem powyższego dj'a, chcielibyśmy zobaczyć jak rzeczywiście radzi sobie na tego typu imprezach...pozdrawiamy

Gość

22-09-2008, 17:19
#3
a czy mógłbyś/mogłabyś przesłać jakieś nagranie z udziałem powyższego dj'a, chcielibyśmy zobaczyć jak rzeczywiście radzi sobie na tego typu imprezach...pozdrawiamy
Gość napisał(a):Myślę że trzeba by było się z nim spotkać. Powinien posiadać kilka płyt z prezentacjami co potrafi.Znam gościa który nagrywał wesele 13 września na którym był i bawił gości weselnych ten Pan Krzysztof.

Gość

22-09-2008, 23:53
#4
Myślę że trzeba by było się z nim spotkać. Powinien posiadać kilka płyt z prezentacjami co potrafi.Znam gościa który nagrywał wesele 13 września na którym był i bawił gości weselnych ten Pan Krzysztof.
Gość napisał(a):Tez szukamy DJ-a (wodzireja) na wesele Anijah czy spotkałaś się z tym DJem ? Jak wrażenia ? Monika

Gość

01-10-2008, 14:21
#5
Tez szukamy DJ-a (wodzireja) na wesele Anijah czy spotkałaś się z tym DJem ? Jak wrażenia ? Monika
Gość napisał(a):Hej Monika,mieliśmy już okazję się z nim spotkać i podjęliśmy z nim współpracę. Ma miły głos, i potrafi zaprosić gości do zabawy. Wiem to, bo zaprosił nas na wesele, które prowadził, żebyśmy zobaczyli jak to wszystko wygląda... Polecam!!! {tak}

Gość

03-10-2008, 09:01
#6
Hej Monika,mieliśmy już okazję się z nim spotkać i podjęliśmy z nim współpracę. Ma miły głos, i potrafi zaprosić gości do zabawy. Wiem to, bo zaprosił nas na wesele, które prowadził, żebyśmy zobaczyli jak to wszystko wygląda... Polecam!!! {tak}
Gość napisał(a):Aniyah dzięki za info zadzwonimy do niego :) choć tak w sumie to jeszcze sali nie mamy zaklepanej ;)Pozdrowionka Monika

Gość

03-10-2008, 10:31
#7
Aniyah dzięki za info zadzwonimy do niego :) choć tak w sumie to jeszcze sali nie mamy zaklepanej ;)Pozdrowionka Monika
Gość napisał(a):Polecam DJ Chris jest super

Gość

10-10-2008, 13:42
#8
Polecam DJ Chris jest super
Gość napisał(a):zdecydowanie dj.chris ... byłem na weselu 4 października w Zielonym Zakątku prowadził je właśnie Krzysiek... prowadzenie naprawdę powala... wg mnie jeden z najlepszych dji na podlasiu.

Gość

21-11-2008, 14:00
#9
zdecydowanie dj.chris ... byłem na weselu 4 października w Zielonym Zakątku prowadził je właśnie Krzysiek... prowadzenie naprawdę powala... wg mnie jeden z najlepszych dji na podlasiu.
Gość napisał(a):Jak byście potrzebowali fajerwerki na wesele to polecam firmę Agama Team, piękne pokazy strzelają :) Widziałam kilka!!! 604-505-597

Gość

21-11-2008, 21:40
#10
Jak byście potrzebowali fajerwerki na wesele to polecam firmę Agama Team, piękne pokazy strzelają :) Widziałam kilka!!! 604-505-597
Gość napisał(a):A co do wodzireja to Pan Mariusz Kubeł chyba jeszcze prowadzi wesela 505 304 430

Gość

21-11-2008, 21:57
#11
A co do wodzireja to Pan Mariusz Kubeł chyba jeszcze prowadzi wesela 505 304 430
Gość napisał(a):http://www.wodzirej.waw.pl/sprawdźcie ich-są za****ści!!!

Gość

18-12-2008, 17:04
#12
http://www.wodzirej.waw.pl/sprawdźcie ich-są za****ści!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość]A co do wodzireja to Pan Mariusz Kubeł chyba jeszcze prowadzi wesela 505 304 430[/quote]- zdecydowanie polecam.

Gość

18-12-2008, 18:59
#13
[quote=Gość]A co do wodzireja to Pan Mariusz Kubeł chyba jeszcze prowadzi wesela 505 304 430[/quote]- zdecydowanie polecam.
Gość napisał(a):ILE kosztuje taka usluga -wodzirej na wesele -napiszcie

Gość

08-02-2009, 21:40
#14
ILE kosztuje taka usluga -wodzirej na wesele -napiszcie
Gość napisał(a):ILE kosztuje taka usluga -wodzirej na wesele -napiszcie

Gość

08-02-2009, 21:46
#15
ILE kosztuje taka usluga -wodzirej na wesele -napiszcie
Gość napisał(a):zadzwoń do któregoś z wymienionych to się dowiesz

Gość

16-02-2009, 15:48
#16
zadzwoń do któregoś z wymienionych to się dowiesz
Gość napisał(a):www.djgalix.plwesela,poprawiny, imprezy firmowe, naglosnienie, oswietlenie i tp

Gość

25-02-2009, 13:54
#17
www.djgalix.plwesela,poprawiny, imprezy firmowe, naglosnienie, oswietlenie i tp
Gość napisał(a):Od ponad dwóch lat zajmujemy się organizacją i oprawą muzyczną uroczystości różnego rodzaju. Imprezy okolicznościowe, integracyjne, bankiety dla firm, dyskoteki, a przede wszystkim wesela. Jest nas dwóch. Marcin zajmuje się tylko i wyłącznie muzyką, natomiast Paweł stroną merytoryczną imprez. Stajemy na przeciw tandetnym, sztampowym zabawom, które nie mają w sobie krzty humoru i charakteryzują się banalnością. Właśnie humor, ale także niekonwencjonalne pomysły cenimy sobie najbardziej, ale przy tym uważamy, iż nie wolno deptać tradycji oraz dobrego smaku. Imprezy prowadzone przez nas są zatem mieszanką nietypowych zdarzeń z zachowanie kultury i porządku. Celowo dzielimy między siebie obowiązki, gdyż uważamy,że jeśli ktoś jest do wszystkiego, to tak naprawdę jestdo niczego. DJ Lepszy, bo tak brzmi nasza pełna nazwa, zapewnia prowadzenie imprez na najwyższym poziomie, gwarantując zarówno doskonałą muzykę, jak i szereg zabaw,czy konkursów. Nie zajmujemy się tym przypadkowo! Marcin przez długi okres czasu był djem w jednym z wrocławskich pubów, natomiast Paweł udzielał się przez wiele lat w dyskusjach publicznych oraz jest obecnie dziennikarzem sportowym. Prowadził również wielokrotnie otwarte imprezy sportoweOferta:PAKIET STANDARD - oprawa muzyczna, prowadzenie zabaw,konkursów, oczepiny, światła CENA 1500 zlPAKIET GOLD - PAKIET STANDARD + pokaz multimedialny ze zdjec Mlodej Pary, profesjonalne karaoke, bańki, dym CENA 1800zldojazd - w zaleznosci od miejsca (koszt paliwa)poprawiny - 500 zlDla wstępnie zainteresowanych mamy przygotowane plyty CD z filmikami z prowadzonych przez nas wesel (prosze podac adres, to przesle poczta).KONTAKTgg 807557606403797djlepszy@wp.plPozdrawiam serdecznieDJ LEPSZY

Gość

07-03-2009, 13:14
#18
Od ponad dwóch lat zajmujemy się organizacją i oprawą muzyczną uroczystości różnego rodzaju. Imprezy okolicznościowe, integracyjne, bankiety dla firm, dyskoteki, a przede wszystkim wesela. Jest nas dwóch. Marcin zajmuje się tylko i wyłącznie muzyką, natomiast Paweł stroną merytoryczną imprez. Stajemy na przeciw tandetnym, sztampowym zabawom, które nie mają w sobie krzty humoru i charakteryzują się banalnością. Właśnie humor, ale także niekonwencjonalne pomysły cenimy sobie najbardziej, ale przy tym uważamy, iż nie wolno deptać tradycji oraz dobrego smaku. Imprezy prowadzone przez nas są zatem mieszanką nietypowych zdarzeń z zachowanie kultury i porządku. Celowo dzielimy między siebie obowiązki, gdyż uważamy,że jeśli ktoś jest do wszystkiego, to tak naprawdę jestdo niczego. DJ Lepszy, bo tak brzmi nasza pełna nazwa, zapewnia prowadzenie imprez na najwyższym poziomie, gwarantując zarówno doskonałą muzykę, jak i szereg zabaw,czy konkursów. Nie zajmujemy się tym przypadkowo! Marcin przez długi okres czasu był djem w jednym z wrocławskich pubów, natomiast Paweł udzielał się przez wiele lat w dyskusjach publicznych oraz jest obecnie dziennikarzem sportowym. Prowadził również wielokrotnie otwarte imprezy sportoweOferta:PAKIET STANDARD - oprawa muzyczna, prowadzenie zabaw,konkursów, oczepiny, światła CENA 1500 zlPAKIET GOLD - PAKIET STANDARD + pokaz multimedialny ze zdjec Mlodej Pary, profesjonalne karaoke, bańki, dym CENA 1800zldojazd - w zaleznosci od miejsca (koszt paliwa)poprawiny - 500 zlDla wstępnie zainteresowanych mamy przygotowane plyty CD z filmikami z prowadzonych przez nas wesel (prosze podac adres, to przesle poczta).KONTAKTgg 807557606403797djlepszy@wp.plPozdrawiam serdecznieDJ LEPSZY
Gość napisał(a):żenująca autoreklama ........

Gość

01-04-2009, 10:43
#19
żenująca autoreklama ........
someone napisał(a):weśta DJ.Sanda :]

someone

Wpisów: 5
Dołączył: 16.06.2008
15-04-2009, 20:29
#20
weśta DJ.Sanda :]

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów