Najlepsze solarium?

Założony przez pytajnik
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):Po tylu uwagach też się dziwię............  {gafa} Może zrobimy konkurs na najlepszą historyjkę o czekoladce ?

Gość

05-08-2008, 16:32
#1
Po tylu uwagach też się dziwię............  {gafa} Może zrobimy konkurs na najlepszą historyjkę o czekoladce ?
Gość napisał(a):to, że sie dobrze wypowiadam to chyba dobrze? ja pierdziele, ale wy wszyscy inteligentni jesteście

Gość

06-08-2008, 12:19
#2
to, że sie dobrze wypowiadam to chyba dobrze? ja pierdziele, ale wy wszyscy inteligentni jesteście
Gość napisał(a):Tak ale z tego samego ip wypowiadałaś (eś) się jako właściciel a później jako klient, a później jako jeszcze inny klient itd... itd... Nie rób obciachu... proszę

Gość

06-08-2008, 21:36
#3
Tak ale z tego samego ip wypowiadałaś (eś) się jako właściciel a później jako klient, a później jako jeszcze inny klient itd... itd... Nie rób obciachu... proszę
Gość napisał(a):Ja też polecam CZEKOLADKE. Ponieważ po opalaniu panie robią tajski masaż relaksujący i proponują loda w gratisie ( oczywiście oferta skierowana jest wyłącznie do panów ). Polecam naprawdę warto. Słyszałam, że teraz mają rozszerzyć swoją gamę usług o salon de Sade z wszystkimi gadżetami lampy mają tak być mocne, że na d***ch zwęglać się będzie skóra. Ale to nic bo  każdy klient może skorzystać z maści na oparzenia III stopnia. Naprawdę warto przeżyć tak niezapomniane chwile w CZEKOLADCE.{diabelek}

Gość

06-08-2008, 22:51
#4
Ja też polecam CZEKOLADKE. Ponieważ po opalaniu panie robią tajski masaż relaksujący i proponują loda w gratisie ( oczywiście oferta skierowana jest wyłącznie do panów ). Polecam naprawdę warto. Słyszałam, że teraz mają rozszerzyć swoją gamę usług o salon de Sade z wszystkimi gadżetami lampy mają tak być mocne, że na d***ch zwęglać się będzie skóra. Ale to nic bo  każdy klient może skorzystać z maści na oparzenia III stopnia. Naprawdę warto przeżyć tak niezapomniane chwile w CZEKOLADCE.{diabelek}
Gość napisał(a):Gdzie ta czekolada ?? Właśnie tego pragnęłam !! BÓL to jest to co kocham!!! Zaprowadźcie mnie tam, proszę.. {diabelek}

Gość

07-08-2008, 12:53
#5
Gdzie ta czekolada ?? Właśnie tego pragnęłam !! BÓL to jest to co kocham!!! Zaprowadźcie mnie tam, proszę.. {diabelek}
Gość napisał(a):CZekoladkaaa !{!} polecam ;))  zawsze tam chodze, i szczerze mowiąc nie załuje. Obsługa bardzo miła co sie cenii .{mruga}{mruga}{ok}

Gość

07-08-2008, 18:39
#6
CZekoladkaaa !{!} polecam ;))  zawsze tam chodze, i szczerze mowiąc nie załuje. Obsługa bardzo miła co sie cenii .{mruga}{mruga}{ok}
Gość napisał(a):A ja chodzę na "EFEKT SŁOŃCA" {usmiech}i jest super.{zakochany}nie wiem coście się tak uczepili tej Czekoladki ja tam nie jestem zadowolona{jezyk} zawsze tam jest okropnie gorąco i nawet nie mają jak przewietrzyć.{nie}W EFEKCIE mają taki nawiew na łóżku że nawet nie czuć jak się opalasz. {!}{tak}Naprawdę jest fajnie{ok}I nie jestem właścicielem, bo napewno zaraz tak ktoś skomentuje moją wypowiedż{chytry}{co}

Gość

08-08-2008, 10:13
#7
A ja chodzę na "EFEKT SŁOŃCA" {usmiech}i jest super.{zakochany}nie wiem coście się tak uczepili tej Czekoladki ja tam nie jestem zadowolona{jezyk} zawsze tam jest okropnie gorąco i nawet nie mają jak przewietrzyć.{nie}W EFEKCIE mają taki nawiew na łóżku że nawet nie czuć jak się opalasz. {!}{tak}Naprawdę jest fajnie{ok}I nie jestem właścicielem, bo napewno zaraz tak ktoś skomentuje moją wypowiedż{chytry}{co}
Gość napisał(a):Czy to prawda, że w solarium "EFEKT SŁOŃCA" są zamontowane kamerki w każdej kabinie??Znajoma mówiła, że niektóre filmiki można znaleźć z tego solarium w sieci na youtube.

Gość

09-08-2008, 06:34
#8
Czy to prawda, że w solarium "EFEKT SŁOŃCA" są zamontowane kamerki w każdej kabinie??Znajoma mówiła, że niektóre filmiki można znaleźć z tego solarium w sieci na youtube.
Gość napisał(a):ciekawe czy tą znajomą, która tak twierdzi nie była wieśniara, która pracowała w solarium EFEKT SŁOŃCA i została z tej pracy wywalona!!! Ponadto SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY,PONIEWAŻ JEST TO BARDZO POWAŻNE I FAŁSZYWE OSKARŻENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość

09-08-2008, 09:50
#9
ciekawe czy tą znajomą, która tak twierdzi nie była wieśniara, która pracowała w solarium EFEKT SŁOŃCA i została z tej pracy wywalona!!! Ponadto SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY,PONIEWAŻ JEST TO BARDZO POWAŻNE I FAŁSZYWE OSKARŻENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość napisał(a):Nie przejmujcie się zbytnio takimi wpisami. Kiedyś taka sama plotka była o solarium "turbo line". nie wiem jak sie skonczyła sprawa. Jednak macie racje: trzeba tępić chwasty a najlepiej jak zrobi to prokuratura hehe

Gość

09-08-2008, 10:33
#10
Nie przejmujcie się zbytnio takimi wpisami. Kiedyś taka sama plotka była o solarium "turbo line". nie wiem jak sie skonczyła sprawa. Jednak macie racje: trzeba tępić chwasty a najlepiej jak zrobi to prokuratura hehe
Gość napisał(a):aha i jeśli takie filmiki rzeczywiście istnieją to bardzo proszę je wskazać..d****izm {diabelek}

Gość

09-08-2008, 10:35
#11
aha i jeśli takie filmiki rzeczywiście istnieją to bardzo proszę je wskazać..d****izm {diabelek}
Gość napisał(a):Chyba ktoś bardzo boi się konkurencji {gafa}skoro tak naskakujecie i obsmarowujecie EFEKT SŁOŃCA bo inaczej nie umiem tego wyjaśnić. wiadomo że to kit bo kto by tak ryzykował i nagrywał rozbierające się panienki{co}, głupota przecież właściciel to poważny facet napewno nie narażałby się na coś takiego{nie}Dajcie lepiej już temu spokój.

Gość

11-08-2008, 12:42
#12
Chyba ktoś bardzo boi się konkurencji {gafa}skoro tak naskakujecie i obsmarowujecie EFEKT SŁOŃCA bo inaczej nie umiem tego wyjaśnić. wiadomo że to kit bo kto by tak ryzykował i nagrywał rozbierające się panienki{co}, głupota przecież właściciel to poważny facet napewno nie narażałby się na coś takiego{nie}Dajcie lepiej już temu spokój.
Gość napisał(a):Ty chcesz podac kolesia do prokuratora o to, ze sie zapytal o kamerki? Pomysl zanim napiszesz cos takiego bo tylko sobie i swojej firmie opinie wyrabiasz. Mamy cos takiego jak wolnosc slowa i kazdy moze wyrazic swoja opinie lub zapytac sie o co mu sie podoba...

Gość

22-10-2008, 21:04
#13
Ty chcesz podac kolesia do prokuratora o to, ze sie zapytal o kamerki? Pomysl zanim napiszesz cos takiego bo tylko sobie i swojej firmie opinie wyrabiasz. Mamy cos takiego jak wolnosc slowa i kazdy moze wyrazic swoja opinie lub zapytac sie o co mu sie podoba...
Gość napisał(a):hahaha właściciel z solarny w Kupcu poważny przestańcie co wy piszecie:(( dobry żart:))  

Gość

08-11-2008, 21:10
#14
hahaha właściciel z solarny w Kupcu poważny przestańcie co wy piszecie:(( dobry żart:))  
Gość napisał(a):Witam, wszyscy tak opisują solaria{usmiech} prośba o poradę, chcę się wybrać na solkę, jakiś karnet? podajcie jakie sa ceny za minutę i karnety/od 1h może do 3h, więcej to taniej?/ pozdrawiam

Gość

09-11-2008, 03:14
#15
Witam, wszyscy tak opisują solaria{usmiech} prośba o poradę, chcę się wybrać na solkę, jakiś karnet? podajcie jakie sa ceny za minutę i karnety/od 1h może do 3h, więcej to taniej?/ pozdrawiam
Gość napisał(a):ciekawe czy tą znajomą, która tak twierdzi nie była wieśniara, która pracowała w solarium EFEKT SŁOŃCA i została z tej pracy wywalona!!! Ponadto SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY,PONIEWAŻ JEST TO BARDZO POWAŻNE I FAŁSZYWE OSKARŻENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!Heh po tej wiadomości widac inteligencje włascicieli solarki, jak zwykle bezpodstawnie oskarżaja i wyzywaja ludzi!! I to jeszcze publicznie!Jestem koleżanką tej dziewczyny co tam pracowała i na jej miejscu załozyłabym sprawe w sądzie za publiczne ubliżanie.Może wreszcie nauczyliby się ludzi szanować. Chyba wizyta ludzi z Państwowej Inspekcji Pracy nic ich nie nauczyła!{zly}{zly}{zly}

Gość

09-11-2008, 13:16
#16
ciekawe czy tą znajomą, która tak twierdzi nie była wieśniara, która pracowała w solarium EFEKT SŁOŃCA i została z tej pracy wywalona!!! Ponadto SPRAWA ZOSTAŁA ZGŁOSZONA DO PROKURATURY,PONIEWAŻ JEST TO BARDZO POWAŻNE I FAŁSZYWE OSKARŻENIE!!!!!!!!!!!!!!!!!Heh po tej wiadomości widac inteligencje włascicieli solarki, jak zwykle bezpodstawnie oskarżaja i wyzywaja ludzi!! I to jeszcze publicznie!Jestem koleżanką tej dziewczyny co tam pracowała i na jej miejscu załozyłabym sprawe w sądzie za publiczne ubliżanie.Może wreszcie nauczyliby się ludzi szanować. Chyba wizyta ludzi z Państwowej Inspekcji Pracy nic ich nie nauczyła!{zly}{zly}{zly}
Gość napisał(a):Może orientuje się ktoś jak przedstawiają się ceny karnetów w solariach? gdzie najkorzystniej?????{chytry}

Gość

19-11-2008, 17:32
#17
Może orientuje się ktoś jak przedstawiają się ceny karnetów w solariach? gdzie najkorzystniej?????{chytry}
Gość napisał(a):nie chodźcie do nowego solarium w kupcu!! ten zbokol ma tam kamerki{zdziwko}

Gość

09-12-2008, 23:00
#18
nie chodźcie do nowego solarium w kupcu!! ten zbokol ma tam kamerki{zdziwko}
Gość napisał(a):os. centrum, obok taxi. jest OK

Gość

14-12-2008, 09:25
#19
os. centrum, obok taxi. jest OK
Gość napisał(a):Najfajniejsze jest opalanie natryskowe, air brush.Gdzie w Ostrołęcę najlepiej wykonują takie opalanie?

Gość

16-12-2008, 18:20
#20
Najfajniejsze jest opalanie natryskowe, air brush.Gdzie w Ostrołęcę najlepiej wykonują takie opalanie?

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów