Najlepsze solarium?

Założony przez pytajnik
strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Gość napisał(a):i dziwnym trafem to samo IP{dobani}{dobani}{dobani} żenada!!!{gafa}

Gość

15-07-2008, 17:05
#1
i dziwnym trafem to samo IP{dobani}{dobani}{dobani} żenada!!!{gafa}
Gość napisał(a):A gdzie jest czekoladka??

Gość

15-07-2008, 18:06
#2
A gdzie jest czekoladka??
Gość napisał(a):Solarium czekolada-spoko. solarium na centrum tez. Nie lubie chodzic do solarium gdzie kreca sie obok inne osoby z innych lakali. Czekolada jest w takim zaciszu, bardzo przyjemnie. Solara na centrum tez odsunieta od innych sklepow. Nienawidze wyjsc siwezo po opalaniu w takich miejscach jak handlowiec czy kupiec. Za duzo gapiów.

Gość

15-07-2008, 19:57
#3
Solarium czekolada-spoko. solarium na centrum tez. Nie lubie chodzic do solarium gdzie kreca sie obok inne osoby z innych lakali. Czekolada jest w takim zaciszu, bardzo przyjemnie. Solara na centrum tez odsunieta od innych sklepow. Nienawidze wyjsc siwezo po opalaniu w takich miejscach jak handlowiec czy kupiec. Za duzo gapiów.
Gość napisał(a):A w odpowiedzi na poprzednie pytanie, czekolada jest na Hallera, ale jaki nr to nie wiem, vis a vis sa okna pcv... od strony witosa, taki zółty budyneczek pod blokiem.  mila osiedlowa atmosfera.

Gość

15-07-2008, 20:18
#4
A w odpowiedzi na poprzednie pytanie, czekolada jest na Hallera, ale jaki nr to nie wiem, vis a vis sa okna pcv... od strony witosa, taki zółty budyneczek pod blokiem.  mila osiedlowa atmosfera.
Gość napisał(a):Ostroleka wielka metropolia, ze nie wiadomo gdzie sie czekoladka znajduje albo inne solaria - ludzie nie udawajmy czegos czego nie ma !!!

Gość

16-07-2008, 05:01
#5
Ostroleka wielka metropolia, ze nie wiadomo gdzie sie czekoladka znajduje albo inne solaria - ludzie nie udawajmy czegos czego nie ma !!!
Gość napisał(a):ja polecam słońce na łące ;ppewentualnie PIEKARNIK lub MIKROFALÓWKA, ale pomogą jeszcze świeczki i lamka nocna {diabelek}

Gość

16-07-2008, 15:59
#6
ja polecam słońce na łące ;ppewentualnie PIEKARNIK lub MIKROFALÓWKA, ale pomogą jeszcze świeczki i lamka nocna {diabelek}
Gość napisał(a):Czekoladka to chyba najlepsze solarium do jakiego chodziłam, a zwiedziłam ich wiele: - czysto jest, że można z podłogi jeść, - zawsze wszystko jest w kabinie, - łóżka zawsze zdezynfekowane i bardzo dobrze umyte, bez żadnych plam tłustych, - lampy nowe(nieparzące), - świetne kosmetyki, - w miarę ceny, - obsługa rewelacyjna - dziewczyny zawsze doradzą, pomogą, świetnie się z nimi gada nawet jak się ich nie zna:P

Gość

17-07-2008, 12:24
#7
Czekoladka to chyba najlepsze solarium do jakiego chodziłam, a zwiedziłam ich wiele: - czysto jest, że można z podłogi jeść, - zawsze wszystko jest w kabinie, - łóżka zawsze zdezynfekowane i bardzo dobrze umyte, bez żadnych plam tłustych, - lampy nowe(nieparzące), - świetne kosmetyki, - w miarę ceny, - obsługa rewelacyjna - dziewczyny zawsze doradzą, pomogą, świetnie się z nimi gada nawet jak się ich nie zna:P
Gość napisał(a):Dziękuje za takie miłe słowa na mój temat...

Gość

18-07-2008, 10:31
#8
Dziękuje za takie miłe słowa na mój temat...
Gość napisał(a):Zapraszamy do Czekolady.. wkrótce nowe promocje..

Gość

18-07-2008, 10:33
#9
Zapraszamy do Czekolady.. wkrótce nowe promocje..
Gość napisał(a):Wykupcie sobie reklamę bo to jest żenujące na maxa{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

18-07-2008, 10:35
#10
Wykupcie sobie reklamę bo to jest żenujące na maxa{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):NIE MASZ OCHOTY TO NIE CZYTAJ..!!!!!!!!

Gość

18-07-2008, 11:43
#11
NIE MASZ OCHOTY TO NIE CZYTAJ..!!!!!!!!
Gość napisał(a):lepiej usunąc ten post..bo zaczynaja sie nieporozumienia...i nieprzyjemne sytuacje..

Gość

18-07-2008, 11:52
#12
lepiej usunąc ten post..bo zaczynaja sie nieporozumienia...i nieprzyjemne sytuacje..
Gość napisał(a):a ja chodzę do nowego w kupcu i jest ok panie są miłe zawsze proponują kubeczek wody po seansie i dają gratisy do karnetów  fajne kabiny no i jest tuba...........a to ważne!

Gość

18-07-2008, 15:12
#13
a ja chodzę do nowego w kupcu i jest ok panie są miłe zawsze proponują kubeczek wody po seansie i dają gratisy do karnetów  fajne kabiny no i jest tuba...........a to ważne!
Gość napisał(a):EFEKT SŁOŃCA: Drażnią nas komentarze pozytywnych opinii na temat solariów typu darmowa reklama itp (sami tego doświadczamy..). Skoro ktoś tak pisze to jego zdaniem tak faktycznie jest. Najlepiej odwiedzić wszystkie solaria i wyrobić sobie własne zdanie na ich temat a nie pisać głupoty, które i tak nic nie wnoszą do tego forum..

Gość

19-07-2008, 22:33
#14
EFEKT SŁOŃCA: Drażnią nas komentarze pozytywnych opinii na temat solariów typu darmowa reklama itp (sami tego doświadczamy..). Skoro ktoś tak pisze to jego zdaniem tak faktycznie jest. Najlepiej odwiedzić wszystkie solaria i wyrobić sobie własne zdanie na ich temat a nie pisać głupoty, które i tak nic nie wnoszą do tego forum..
Gość napisał(a):A ja chodze do solarium w handlowcu, na 2 piętrze. Mają tam mocne lampy, obsluga mila, zawsze wychodze z ladna opalenizną. Pozdrawiam

Gość

20-07-2008, 13:58
#15
A ja chodze do solarium w handlowcu, na 2 piętrze. Mają tam mocne lampy, obsluga mila, zawsze wychodze z ladna opalenizną. Pozdrawiam
Gość napisał(a):Dziś byłam w tej czekoladce rano, i powiem wam, że tam bardzo fajnie jest, miła obsługa i w ogóle fajna atmosfera,{usmiech}

Gość

21-07-2008, 17:42
#16
Dziś byłam w tej czekoladce rano, i powiem wam, że tam bardzo fajnie jest, miła obsługa i w ogóle fajna atmosfera,{usmiech}
Gość napisał(a):Po tej marnej reklamie wiem jedno - NIGDY!!! nie pójdę do czekoladki{zly}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}

Gość

21-07-2008, 17:45
#17
Po tej marnej reklamie wiem jedno - NIGDY!!! nie pójdę do czekoladki{zly}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}{dobani}
Gość napisał(a):ja też byłem jakiś czas temu, jest ok:)

Gość

21-07-2008, 20:08
#18
ja też byłem jakiś czas temu, jest ok:)
Gość napisał(a):"Czekoladka to chyba najlepsze solarium do jakiego chodziłam, a zwiedziłam ich wiele: - czysto jest, że można z podłogi jeść, - " Jeśli w "Czekoladzie" pozwalają jeść z podłogi to może niech profil zmienią: na gastronomiczny {diabelek}

Gość

29-07-2008, 22:48
#19
"Czekoladka to chyba najlepsze solarium do jakiego chodziłam, a zwiedziłam ich wiele: - czysto jest, że można z podłogi jeść, - " Jeśli w "Czekoladzie" pozwalają jeść z podłogi to może niech profil zmienią: na gastronomiczny {diabelek}
Gość napisał(a):Szczerze, to nie wiem co za tępa sraka pisze te pochlebne komentarze o jakiejś czekoladce, ale apeluję do niej żeby przestała!!!!Wymyśla różne historyjki ale nie wpadnie na pomysł że pisze cały czas z jednego (tego samego - 88.220.188.201) adresu i większość ludzi odrazu ją demaskuje!!!!Wstyd na całego! to i sobie zrobiłaś reklamę {diabelek}

Gość

30-07-2008, 08:26
#20
Szczerze, to nie wiem co za tępa sraka pisze te pochlebne komentarze o jakiejś czekoladce, ale apeluję do niej żeby przestała!!!!Wymyśla różne historyjki ale nie wpadnie na pomysł że pisze cały czas z jednego (tego samego - 88.220.188.201) adresu i większość ludzi odrazu ją demaskuje!!!!Wstyd na całego! to i sobie zrobiłaś reklamę {diabelek}

strony: wstecz 1 2 3 4 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów