monopol KTH na Centrum a prezes Dymerski

Założony przez jozin_z_bazin
strony: wstecz 1 2 3 4
Gość napisał(a):już wszystko ok z tym hub'em

Gość

14-03-2011, 17:19
#1
już wszystko ok z tym hub'em
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote]A mi się wydaje, że Ynet już długo nie wytrzyma na rynku w Ostro.[/quote]Konkrety, człowieku, konkrety. Dlaczego ?W czym tak bardzo konkurencyjne firmy wyprzedziły Ynet?[/quote]

Gość

26-03-2011, 21:17
#2
[quote=Gość][quote]A mi się wydaje, że Ynet już długo nie wytrzyma na rynku w Ostro.[/quote]Konkrety, człowieku, konkrety. Dlaczego ?W czym tak bardzo konkurencyjne firmy wyprzedziły Ynet?[/quote]
Gość napisał(a):a kto w oce zaklada neta radiowego w domach na os.kwiatowym? szukam firmy

Gość

27-03-2011, 22:42
#3
a kto w oce zaklada neta radiowego w domach na os.kwiatowym? szukam firmy
Gość napisał(a):[quote=Gość]wiecie czemu nie działa hub DC.NET.KTH.PL:4000 jak chce sie połączyć wyskakuje mi taki błąd [18:35] *** Łączenie z DC.NET.KTH.PL:4000...[18:35] *** Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział. [/quote]

Gość

04-12-2011, 15:39
#4
[quote=Gość]wiecie czemu nie działa hub DC.NET.KTH.PL:4000 jak chce sie połączyć wyskakuje mi taki błąd [18:35] *** Łączenie z DC.NET.KTH.PL:4000...[18:35] *** Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział. [/quote]
Gość napisał(a):[quote=Gość]Ynetu nie ma ! Zadzwon i zapytaj czy Ci zalozą [/quote]Lol! ja mieszkam na centrum i mam Ynet. HELOŁ!!!!

Gość

13-03-2012, 11:11
#5
[quote=Gość]Ynetu nie ma ! Zadzwon i zapytaj czy Ci zalozą [/quote]Lol! ja mieszkam na centrum i mam Ynet. HELOŁ!!!!
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Ynetu nie ma ! Zadzwon i zapytaj czy Ci zalozą [/quote]Lol! ja mieszkam na centrum i mam Ynet. HELOŁ!!!! [/quote]Hehe, nagroda złotej łopaty dla pana archeologa.Brawo.Wygrzebał post z pierwszej strony - Wysłany: 2008-04-18, 09:48:39

Gość

13-03-2012, 12:26
#6
[quote=Gość][quote=Gość]Ynetu nie ma ! Zadzwon i zapytaj czy Ci zalozą [/quote]Lol! ja mieszkam na centrum i mam Ynet. HELOŁ!!!! [/quote]Hehe, nagroda złotej łopaty dla pana archeologa.Brawo.Wygrzebał post z pierwszej strony - Wysłany: 2008-04-18, 09:48:39
Gość napisał(a):Trochę z inej beczki.Czy u innych użytkowników ynetu też tak jest, że zgłoszenia o awarii przyjmowane są tylko od pn - pt. w godzinach 8-18?W weekendy i wieczorami to już nie ich problem?

Gość

13-03-2012, 19:35
#7
Trochę z inej beczki.Czy u innych użytkowników ynetu też tak jest, że zgłoszenia o awarii przyjmowane są tylko od pn - pt. w godzinach 8-18?W weekendy i wieczorami to już nie ich problem?
Gość napisał(a):[quote=Gość]Siemka.Na centrum mamy net tylko w blokach nie należących do SM Centrum.Jeśli chodzi o prezesa i spółdzielnie to racja, faworyzują inną firmę. Nam stawiają jakieś kosmiczne wymagania.Np. Nie możemy wchodzić na dachy bloków, kth możeMusimy płacić jakieś czynsz co jest nie zgodne z prawem, kth nie płaciI to jest najgorsze. Koszt czynszu za jeden blok wynosi tyle ze musielibysmy dopłacać do biznesu.No ale to nie jest wielki problem.pozdrmorusYNET MANAGEMENT[/quote]Zastanowiła mnie Twoja wypowiedź a dokładnie tekst, że dopłacanie do interesu nie jest problemem.Podpisujesz się MANAGEMENT i więc tym bardziej ciekawi mnie czy coś w ekonomi sie zmieniło?, chyba, że uczyłeś się ekonomi w czasach komunistycznych.Ogólnie masz rację co do Spółdzielni centrum.Drugie pytanie to w jaki sposób można u Was zgłosić usterkę jeżlei zdaża się ona w sobotę, niedzielę lub po godzinie 18????????

Gość

13-03-2012, 19:43
#8
[quote=Gość]Siemka.Na centrum mamy net tylko w blokach nie należących do SM Centrum.Jeśli chodzi o prezesa i spółdzielnie to racja, faworyzują inną firmę. Nam stawiają jakieś kosmiczne wymagania.Np. Nie możemy wchodzić na dachy bloków, kth możeMusimy płacić jakieś czynsz co jest nie zgodne z prawem, kth nie płaciI to jest najgorsze. Koszt czynszu za jeden blok wynosi tyle ze musielibysmy dopłacać do biznesu.No ale to nie jest wielki problem.pozdrmorusYNET MANAGEMENT[/quote]Zastanowiła mnie Twoja wypowiedź a dokładnie tekst, że dopłacanie do interesu nie jest problemem.Podpisujesz się MANAGEMENT i więc tym bardziej ciekawi mnie czy coś w ekonomi sie zmieniło?, chyba, że uczyłeś się ekonomi w czasach komunistycznych.Ogólnie masz rację co do Spółdzielni centrum.Drugie pytanie to w jaki sposób można u Was zgłosić usterkę jeżlei zdaża się ona w sobotę, niedzielę lub po godzinie 18????????

strony: wstecz 1 2 3 4
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów