Zagroda Leśna - opinie

Założony przez Kermit84
strony: wstecz 1 2
Gość napisał(a):Witam, byłam na weselu jako świadkowa. Wszystko zorganizowane bardzo profesjonalnie. Właściciel cały czas jest na sali i od samego początku pomagał w organizacji i przebiegu całej imprezy. Obsługa elegancka i profesjonalna. Jedzenie bardzo smaczne, najlepsze były ciasta:) Najważniejsze że jest to nowa sala i wszystko wygląda świeżo. Wrażenia bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że komuś pomogłam, Pozdrawiam serdecznie. Monika

Gość

07-03-2013, 10:35
#1
Witam, byłam na weselu jako świadkowa. Wszystko zorganizowane bardzo profesjonalnie. Właściciel cały czas jest na sali i od samego początku pomagał w organizacji i przebiegu całej imprezy. Obsługa elegancka i profesjonalna. Jedzenie bardzo smaczne, najlepsze były ciasta:) Najważniejsze że jest to nowa sala i wszystko wygląda świeżo. Wrażenia bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że komuś pomogłam, Pozdrawiam serdecznie. Monika
Gość napisał(a):dzięki za podpowiedzi.. Podpisałam już umowę, bardzo dobry kontakt z właścicielem. Mam nadzieję, że wszystko będzie jak z bajki:) polecam innym.

Gość

30-03-2013, 09:50
#2
dzięki za podpowiedzi.. Podpisałam już umowę, bardzo dobry kontakt z właścicielem. Mam nadzieję, że wszystko będzie jak z bajki:) polecam innym.
Gość napisał(a):W czerwcu organizujemy tam spotkanie klasowe (25 lat od matury). Mam nadzieję, że będzie ok.

Gość

30-03-2013, 13:56
#3
W czerwcu organizujemy tam spotkanie klasowe (25 lat od matury). Mam nadzieję, że będzie ok.
Gość napisał(a):Miałam tam wesele w czerwcu i było wspaniale. Na żadnej sali nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą, jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo, gościom smakowało i oczywiście nam. Wystrój, oświetlenie i podejście właścicieli stwarza bardzo przyjemną atmosferę. A jeśli chodzi o koszty to po przeliczeniu wszystkich sal wyszło nam tam najtaniej.. Jeżeli ktoś będzie chciał szczegółów lub rady to mogę podać swój nr tel. na priv.pozdrawiamMonika

Gość

06-08-2013, 09:51
#4
Miałam tam wesele w czerwcu i było wspaniale. Na żadnej sali nie spotkałam się z tak profesjonalną obsługą, jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo, gościom smakowało i oczywiście nam. Wystrój, oświetlenie i podejście właścicieli stwarza bardzo przyjemną atmosferę. A jeśli chodzi o koszty to po przeliczeniu wszystkich sal wyszło nam tam najtaniej.. Jeżeli ktoś będzie chciał szczegółów lub rady to mogę podać swój nr tel. na priv.pozdrawiamMonika
Gość napisał(a):{usmiech} Witam z uśmiechem na ustach polecam gorąco tę salę byłem tam na dwóch  Weselach jako gość było naprawdę super poza jednym szczegółem, że RUDA KELNERKA miała dwie lewe ręce i po jej minie można było wywnioskować że jest tam za karę.Nie da się ukryć też faktu , że starszy kelner delikatnie przy kości po oczepinach obsługiwał w skarpetkach....Na drugim z kolei Weselu była inna obsługa młodsza ja wiem wiek coś koło 20-23lata ale mniejsza o to jedna Pani bardzo mi się spodobała pełen profesjonalizm zna się dziewczyna na PRACY KELNERKI .Polecam gorąco jedzonko super duże porcje niema się do czego przyczepić.

Gość

21-09-2013, 15:50
#5
{usmiech} Witam z uśmiechem na ustach polecam gorąco tę salę byłem tam na dwóch  Weselach jako gość było naprawdę super poza jednym szczegółem, że RUDA KELNERKA miała dwie lewe ręce i po jej minie można było wywnioskować że jest tam za karę.Nie da się ukryć też faktu , że starszy kelner delikatnie przy kości po oczepinach obsługiwał w skarpetkach....Na drugim z kolei Weselu była inna obsługa młodsza ja wiem wiek coś koło 20-23lata ale mniejsza o to jedna Pani bardzo mi się spodobała pełen profesjonalizm zna się dziewczyna na PRACY KELNERKI .Polecam gorąco jedzonko super duże porcje niema się do czego przyczepić.
Gość napisał(a):Miałem tam Wesele w wakacje.Jedzenie super jak u mamy, ciasto bardzo smaczne , napoje same oryginałki +soki, przystawki świetne .OBSŁUGA superPolecam w 100%Nie mam zarzutów.

Gość

21-09-2013, 15:59
#6
Miałem tam Wesele w wakacje.Jedzenie super jak u mamy, ciasto bardzo smaczne , napoje same oryginałki +soki, przystawki świetne .OBSŁUGA superPolecam w 100%Nie mam zarzutów.
Gość napisał(a):Co do opinii Pana na temat obsługi, niestety nie pracują w Zagrodzie Leśnej kelnerki, obsługa to sami mężczyźni. Chyba coś się Panu pomyliło z inną salą. P.S. I żaden nie jest przy kości.Pozdrawiam, Zagroda Leśna

Gość

22-09-2013, 11:11
#7
Co do opinii Pana na temat obsługi, niestety nie pracują w Zagrodzie Leśnej kelnerki, obsługa to sami mężczyźni. Chyba coś się Panu pomyliło z inną salą. P.S. I żaden nie jest przy kości.Pozdrawiam, Zagroda Leśna
Gość napisał(a):mi też nie kojarzą się tam kobiety. Sala bardzo ładna, fajne oświetlenie i wystrój. Dziwne że na zewnątrz drewnianie a w środku nowocześnie..

Gość

22-10-2013, 21:13
#8
mi też nie kojarzą się tam kobiety. Sala bardzo ładna, fajne oświetlenie i wystrój. Dziwne że na zewnątrz drewnianie a w środku nowocześnie..
Gość napisał(a):mi się bardzo podobało:))))

Gość

28-11-2013, 09:48
#9
mi się bardzo podobało:))))
Gość napisał(a):Mam pytanie co możecie powiedzieć o sali emilia w łęgu chodzi mi o jedzenie i o ilość osób ile tam się zmiesci i jak wtedy wygląda parkiet czy jest miejsce

Gość

07-01-2014, 18:30
#10
Mam pytanie co możecie powiedzieć o sali emilia w łęgu chodzi mi o jedzenie i o ilość osób ile tam się zmiesci i jak wtedy wygląda parkiet czy jest miejsce
Gość napisał(a):Mam pytanie co możecie powiedzieć o sali emilia w łęgu chodzi mi o jedzenie i o ilość osób ile tam się zmiesci i jak wtedy wygląda parkiet czy jest miejsce

Gość

07-01-2014, 18:46
#11
Mam pytanie co możecie powiedzieć o sali emilia w łęgu chodzi mi o jedzenie i o ilość osób ile tam się zmiesci i jak wtedy wygląda parkiet czy jest miejsce
Gość napisał(a):byłam dwa tygodnie temu na weselu i było bardzo fajnie. Obsługa bardzo dobra, wybawiłam się bo fajny zespół grał i jedzenie też super. Bardzo pozytywne wrażenie..  

Gość

04-07-2014, 11:40
#12
byłam dwa tygodnie temu na weselu i było bardzo fajnie. Obsługa bardzo dobra, wybawiłam się bo fajny zespół grał i jedzenie też super. Bardzo pozytywne wrażenie..  
Gość napisał(a):miałam oczywiście na myśli salę Zagroda Leśna..:)

Gość

04-07-2014, 11:41
#13
miałam oczywiście na myśli salę Zagroda Leśna..:)
Gość napisał(a):W tym roku byłam na dwóch weselach i było bardzo fajnie. Jedzenie smaczne, obsługa na czas wymienia talerze, wystrój taki prosty, ale lepsze to niż te wiszące szmaty na sufitach.pozdrawiam.

Gość

19-11-2015, 20:37
#14
W tym roku byłam na dwóch weselach i było bardzo fajnie. Jedzenie smaczne, obsługa na czas wymienia talerze, wystrój taki prosty, ale lepsze to niż te wiszące szmaty na sufitach.pozdrawiam.
Gość napisał(a):Byłam na weselu i sylwestrze w Zagrodzie Leśnej- naprawdę polecam!! Profesjonalna obsługa, jedzenie pyszne, sala piękna, w środku lasu. Polecam :)

Gość

02-01-2016, 17:59
#15
Byłam na weselu i sylwestrze w Zagrodzie Leśnej- naprawdę polecam!! Profesjonalna obsługa, jedzenie pyszne, sala piękna, w środku lasu. Polecam :)
Gość napisał(a):polecam

Gość

21-10-2016, 14:46
#16
polecam
Gość napisał(a):
Gość napisał(a):W czerwcu organizujemy tam spotkanie klasowe (25 lat od matury). Mam nadzieję, że będzie ok.

Ja wolę sale Emilia

Gość

01-10-2019, 13:32
#17
Gość napisał(a):W czerwcu organizujemy tam spotkanie klasowe (25 lat od matury). Mam nadzieję, że będzie ok.

Ja wolę sale Emilia


strony: wstecz 1 2
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów