Zagroda Leśna - opinie

Założony przez Kermit84
strony: 1 2 dalej
Kermit84 napisał(a):Witam,słyszał ktoś coś na temat tej sali weselnej w łęgu starościńskim? Chodzi mi głównie o współpracę z właścicielami, jak wygląda, jakie jest jedzenie, obsługa itp.Będę wdzięczna za informacje :)Pozdrawiam

Kermit84

Wpisów: 4
Dołączył: 12.12.2012
04-01-2013, 18:37
#1
Witam,słyszał ktoś coś na temat tej sali weselnej w łęgu starościńskim? Chodzi mi głównie o współpracę z właścicielami, jak wygląda, jakie jest jedzenie, obsługa itp.Będę wdzięczna za informacje :)Pozdrawiam
Gość napisał(a):ale nie mówisz o tej sali Emilia? bo tam to wieś straszna  

Gość

04-01-2013, 20:35
#2
ale nie mówisz o tej sali Emilia? bo tam to wieś straszna  
Gość napisał(a):Nie wiem jak wygląda współpraca ale sala jest śliczna, gdybym jescze raz wybierała jak najbardziej brałabym ją pod uwagę:)

Gość

04-01-2013, 20:54
#3
Nie wiem jak wygląda współpraca ale sala jest śliczna, gdybym jescze raz wybierała jak najbardziej brałabym ją pod uwagę:)
Gość napisał(a):Chodzi mi o salę która jest w łęgu starościńskim za kościołem - gdzieś w prawo trzeba skręcić. Emilia jest przed kościołem i tej sali nie biorę pod uwagę:)

Gość

05-01-2013, 08:54
#4
Chodzi mi o salę która jest w łęgu starościńskim za kościołem - gdzieś w prawo trzeba skręcić. Emilia jest przed kościołem i tej sali nie biorę pod uwagę:)
Gość napisał(a):Ja byłam jako gość... Wrażenie bardzo fajne, sala śliczna, trochę inna jak wszystkie. Jedzenie smaczne, obsługa ok, mężczyźni:) Nie wiem dokładnie jaki jest kontakt z właścicielami, ale młodzi nic nie narzekali. Ogólne sala mało znana jak się pytam innych a bardzo zaskakujące wrażenie robi. pozdrawiam..

Gość

05-01-2013, 20:46
#5
Ja byłam jako gość... Wrażenie bardzo fajne, sala śliczna, trochę inna jak wszystkie. Jedzenie smaczne, obsługa ok, mężczyźni:) Nie wiem dokładnie jaki jest kontakt z właścicielami, ale młodzi nic nie narzekali. Ogólne sala mało znana jak się pytam innych a bardzo zaskakujące wrażenie robi. pozdrawiam..
Gość napisał(a):obejrzałem zdjecia zagrody kurpiowskiej, rzeczywiscie sala ładna i fajnie ze trzyma konwencje wycinanka na scianie zrbiona a karton gipsu fajny patent. Jedna z ciekawszych sal w okolicy. Jestem ciekwa jak ceny ktos wie?

Gość

06-01-2013, 17:58
#6
obejrzałem zdjecia zagrody kurpiowskiej, rzeczywiscie sala ładna i fajnie ze trzyma konwencje wycinanka na scianie zrbiona a karton gipsu fajny patent. Jedna z ciekawszych sal w okolicy. Jestem ciekwa jak ceny ktos wie?
Gość napisał(a):Cena podstawowa 120zł za 6 dań gorących (liczone jest jako 5 plus zupa-  zupę liczą razem z pierwszym daniem jako jedno danie więc wychodzi 6:) ), 10-12 przystawek, standardowo soki, napoje, owoce, kawa, herbata, bez ciast. Jest też opcja z ciastami za 130zł.Sam wlaściciel odradza branie większej ilości dań, ponieważ porcje są spore - co potwierdzają opinie gości :)

Gość

06-01-2013, 19:38
#7
Cena podstawowa 120zł za 6 dań gorących (liczone jest jako 5 plus zupa-  zupę liczą razem z pierwszym daniem jako jedno danie więc wychodzi 6:) ), 10-12 przystawek, standardowo soki, napoje, owoce, kawa, herbata, bez ciast. Jest też opcja z ciastami za 130zł.Sam wlaściciel odradza branie większej ilości dań, ponieważ porcje są spore - co potwierdzają opinie gości :)
Gość napisał(a):No to calkiem niezle. Sala naprawde ladna, przynajmniej na zdjeciach. Na jaka max ilosc gosci jest? Jezeli zrobi sie tam komunie czy chrzest sala nie bedzie zbyt wielka?  

Gość

07-01-2013, 07:53
#8
No to calkiem niezle. Sala naprawde ladna, przynajmniej na zdjeciach. Na jaka max ilosc gosci jest? Jezeli zrobi sie tam komunie czy chrzest sala nie bedzie zbyt wielka?  
Gość napisał(a):Sala jest  na 120 osób. Ja robie tam swoje wesele na 60 osób i tez będzie ok :) Na ich stronie możesz zobaczyc też taką chatkę na coś około 25 osób - wiem że niektórzy wynajmują ją właśnie na takie okazje jak chrziny :) Z tym że klimat tej chatki jest zupełnie inny niż większej sali :)

Gość

07-01-2013, 16:21
#9
Sala jest  na 120 osób. Ja robie tam swoje wesele na 60 osób i tez będzie ok :) Na ich stronie możesz zobaczyc też taką chatkę na coś około 25 osób - wiem że niektórzy wynajmują ją właśnie na takie okazje jak chrziny :) Z tym że klimat tej chatki jest zupełnie inny niż większej sali :)
Gość napisał(a):120 to mala sala. No ale tyle maja przecietne wesela.

Gość

08-01-2013, 09:41
#10
120 to mala sala. No ale tyle maja przecietne wesela.
Gość napisał(a):Na mnie sala zrobiła bardzo dobre wrażenie i robię tam wesele po wakacjach. Kontakt z właścicielem bardzo profesjonalny aczkolwiek na luzie. Tak na około 100 osób to najlepsza sala..

Gość

14-01-2013, 20:26
#11
Na mnie sala zrobiła bardzo dobre wrażenie i robię tam wesele po wakacjach. Kontakt z właścicielem bardzo profesjonalny aczkolwiek na luzie. Tak na około 100 osób to najlepsza sala..
Gość napisał(a):równiez emilii nie polecam,byłam tam na weselu i sylwestrze,po co jest klimatyzacja,jak sie jej nie uzywa,włascicielka jest kelnerką-nie ładnie to wyglada  i sie prezentuje,do tego obserwacje personelu i obgadywanie gości,nie da sie ukryc,a jeśli chodzi o zagrode to polecam jedzenie ok,sami kelnerzy-ładna obsługa i duzo milsza atmosfera

Gość

15-01-2013, 08:32
#12
równiez emilii nie polecam,byłam tam na weselu i sylwestrze,po co jest klimatyzacja,jak sie jej nie uzywa,włascicielka jest kelnerką-nie ładnie to wyglada  i sie prezentuje,do tego obserwacje personelu i obgadywanie gości,nie da sie ukryc,a jeśli chodzi o zagrode to polecam jedzenie ok,sami kelnerzy-ładna obsługa i duzo milsza atmosfera
Gość napisał(a):Upocona panna młoda, z mokrymi włosami, już to widziałam w Emili. Nigdy w życiu, nawet jako gość. Dla mnie najgorsza sala w okolicach Ostrolęki

Gość

15-01-2013, 18:20
#13
Upocona panna młoda, z mokrymi włosami, już to widziałam w Emili. Nigdy w życiu, nawet jako gość. Dla mnie najgorsza sala w okolicach Ostrolęki
Gość napisał(a):Ktora sala najgorsza? Ta emilia?

Gość

16-01-2013, 11:41
#14
Ktora sala najgorsza? Ta emilia?
Gość napisał(a):No raczej autor miał na myśli Emilię. Uważam że Zagrodę można zaliczyć do jednej z lepszych :) Klimatyzacja jest tam napewno :)

Gość

17-01-2013, 11:23
#15
No raczej autor miał na myśli Emilię. Uważam że Zagrodę można zaliczyć do jednej z lepszych :) Klimatyzacja jest tam napewno :)
Gość napisał(a):A jak inne imprezy tam wychodza? Jak ktos byl to prosilabym o opinie.. ja chce zoorganizowac chrzciny. Sala ladna wiec Co myslicie?  

Gość

28-01-2013, 11:43
#16
A jak inne imprezy tam wychodza? Jak ktos byl to prosilabym o opinie.. ja chce zoorganizowac chrzciny. Sala ladna wiec Co myslicie?  
Gość napisał(a):Mnie ta sala kusi na chrzciny :D

Gość

28-01-2013, 17:34
#17
Mnie ta sala kusi na chrzciny :D
Gość napisał(a):Czy może ktoś kto robił tam wesele zabłądził tu na forum i chce się podzielić wrażeniami? Bo sala wygląda zachęcająco. Czy jedzenie też zachęca{usmiech}?  

Gość

03-02-2013, 21:18
#18
Czy może ktoś kto robił tam wesele zabłądził tu na forum i chce się podzielić wrażeniami? Bo sala wygląda zachęcająco. Czy jedzenie też zachęca{usmiech}?  
Gość napisał(a):ja byłam na sylwestra 2012/2013 było bardzo fajnie :) sala ciekawa i inna niż wszystkie. Własciciele sympatyczni. Jest to sala spokojnie na 100 osob

Gość

04-02-2013, 19:07
#19
ja byłam na sylwestra 2012/2013 było bardzo fajnie :) sala ciekawa i inna niż wszystkie. Własciciele sympatyczni. Jest to sala spokojnie na 100 osob
Gość napisał(a):mi również się Podobało. mogę polecić z Czystym sumieniem{usmiech}

Gość

18-02-2013, 09:21
#20
mi również się Podobało. mogę polecić z Czystym sumieniem{usmiech}

strony: 1 2 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów