Opinie o sali weselnej WIOLETTA!!

Założony przez piko
strony: wstecz 1 2 3
Gość napisał(a):[quote=Gość][quote=Gość]Myślę, że za taką opinie pani właścicielka będzie cię teraz polecać:)Ręce opadają [/quote] no i taki didżej miejsca mało zajmie , i sam to talerzyków nie ubrudzi  i ogólnie to taki fajny- pochwali , poklepie po spracowanych plecach właścicielkę.....{diabelek} [/quote]człowieczku tak sobie czytam twoje posty i sie zastanawiam nad twoja psychiką czy z Tobą jest aby wszystko w porządku?ponadto bardzo jestem ciekawa twoich osiągnięć zyciowych i finansowych choć sądząc po treści wpisów nie masz sie czym pochwalić {nie} Pani krzysztofie jednak podłość ludzka nie zna granic również w Ostrołęce -kelnerka/nie z wioletty/ ania

Gość

12-06-2012, 14:58
#1
[quote=Gość][quote=Gość]Myślę, że za taką opinie pani właścicielka będzie cię teraz polecać:)Ręce opadają [/quote] no i taki didżej miejsca mało zajmie , i sam to talerzyków nie ubrudzi  i ogólnie to taki fajny- pochwali , poklepie po spracowanych plecach właścicielkę.....{diabelek} [/quote]człowieczku tak sobie czytam twoje posty i sie zastanawiam nad twoja psychiką czy z Tobą jest aby wszystko w porządku?ponadto bardzo jestem ciekawa twoich osiągnięć zyciowych i finansowych choć sądząc po treści wpisów nie masz sie czym pochwalić {nie} Pani krzysztofie jednak podłość ludzka nie zna granic również w Ostrołęce -kelnerka/nie z wioletty/ ania
Gość napisał(a):Widać, że ktoś ze znajomych właścicielki broni lokal jak tylko może nawet wyzywając innych użytkowników od pustaków. Panie SUPER dj-u nie wszystkim sala i właściciele oraz sama organizacja musiała się podobać. To całe chwalenie jaki jesteś rozchwytywany jest nie na miejscu... Na prowadzonej imprezie przez Ciebie też byłem i nie dorównujesz zespołom grającym muzykę na żywo do pięt. Skończ dyskusje i idź odebrać zapłatę od właścicielki lokalu za świetną obronę.

Gość

12-06-2012, 20:24
#2
Widać, że ktoś ze znajomych właścicielki broni lokal jak tylko może nawet wyzywając innych użytkowników od pustaków. Panie SUPER dj-u nie wszystkim sala i właściciele oraz sama organizacja musiała się podobać. To całe chwalenie jaki jesteś rozchwytywany jest nie na miejscu... Na prowadzonej imprezie przez Ciebie też byłem i nie dorównujesz zespołom grającym muzykę na żywo do pięt. Skończ dyskusje i idź odebrać zapłatę od właścicielki lokalu za świetną obronę.
Gość napisał(a):Podpisz się kolego imieniem i nazwiskiem wtedy będziemy dalej rozmawiać Nie masz odwagi ? Ciekawe dlaczego ? Sugerowanie komukolwiek że dostaję jakieś pieniądze od właścicieli tej sali jest oszczerstwem za które możesz odpowiedzieć kimkolwiek jesteś bo jest to zwykłym kłamstwem Tematem rozmowy jest sala a nie moja działalność więc daruj sobie Pustakami nazwałem osoby nie szanujące innych ludzi cokolwiek by robili niezależnie od wykształcenia i stanowiska jakie zajmują Jeżeli to Ciebie dotknęło to widocznie sam siebie do nich zaliczasz Moja działalność nijak ma sie do pracy zespołu muzycznego bo koś kto decyduje sie na moje usługi doskonale wie że odtwarzam muzykę z płyt Także porównując mnie do zespołu po raz kolejny strzelasz kulą w płot  

Gość

12-06-2012, 21:44
#3
Podpisz się kolego imieniem i nazwiskiem wtedy będziemy dalej rozmawiać Nie masz odwagi ? Ciekawe dlaczego ? Sugerowanie komukolwiek że dostaję jakieś pieniądze od właścicieli tej sali jest oszczerstwem za które możesz odpowiedzieć kimkolwiek jesteś bo jest to zwykłym kłamstwem Tematem rozmowy jest sala a nie moja działalność więc daruj sobie Pustakami nazwałem osoby nie szanujące innych ludzi cokolwiek by robili niezależnie od wykształcenia i stanowiska jakie zajmują Jeżeli to Ciebie dotknęło to widocznie sam siebie do nich zaliczasz Moja działalność nijak ma sie do pracy zespołu muzycznego bo koś kto decyduje sie na moje usługi doskonale wie że odtwarzam muzykę z płyt Także porównując mnie do zespołu po raz kolejny strzelasz kulą w płot  
Gość napisał(a):to właśnie cecha Polaków zawiść ,zazdrość i dlatego tak nam się widzie, i dlatego tak mamy w tym naszym ukochanym kraju, jak cię nie stać na wesele w sali bankietowej to zorganizuj je sobie sam w szkole,remizie itp  a nie pluj jadem na tych co ciężko pracują od lat nie kradną nie kombinują nie narzekają tylko pracują. Zastanów się na bzdetami którymi zatruwasz to forum swoimi wpisami. Mimo tego serdecznie cię pozdrawiam.

Gość

17-06-2012, 12:27
#4
to właśnie cecha Polaków zawiść ,zazdrość i dlatego tak nam się widzie, i dlatego tak mamy w tym naszym ukochanym kraju, jak cię nie stać na wesele w sali bankietowej to zorganizuj je sobie sam w szkole,remizie itp  a nie pluj jadem na tych co ciężko pracują od lat nie kradną nie kombinują nie narzekają tylko pracują. Zastanów się na bzdetami którymi zatruwasz to forum swoimi wpisami. Mimo tego serdecznie cię pozdrawiam.

strony: wstecz 1 2 3
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów