Opinie o sali weselnej WIOLETTA!!

Założony przez piko
strony: 1 2 3 dalej
piko napisał(a):co sadzicie o tej sali?

piko

Wpisów: 11
Dołączył: 16.02.2011
05-05-2012, 13:59
#1
co sadzicie o tej sali?
Gość napisał(a):robiłem tam chrzciny i nie polecam, właściciele kombinatorzy i kłamcy do tego bardzo nie mili w trakcie imprezy...

Gość

05-05-2012, 15:08
#2
robiłem tam chrzciny i nie polecam, właściciele kombinatorzy i kłamcy do tego bardzo nie mili w trakcie imprezy...
Gość napisał(a):również nie polecam Właścicielka wstrętne babsko!!! i nie uczciwa przed weselem mówi to będzie tamto będzie a co się okazuje to za wszystko potem chcę kasę!!!!!jeszcze raz nie polecam!!!

Gość

05-05-2012, 16:24
#3
również nie polecam Właścicielka wstrętne babsko!!! i nie uczciwa przed weselem mówi to będzie tamto będzie a co się okazuje to za wszystko potem chcę kasę!!!!!jeszcze raz nie polecam!!!
Gość napisał(a):nie polecam!!!{nie}{nie}{nie}{nie}niemiła obsługa i faktycznie ustalenia włascicielki mijają sie z prawdą{nie}{nie}{nie}

Gość

06-05-2012, 11:21
#4
nie polecam!!!{nie}{nie}{nie}{nie}niemiła obsługa i faktycznie ustalenia włascicielki mijają sie z prawdą{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):nigdy nie byłam na tej sali, ale w czasie oglądania jej właścicielka życzyła sobie po 500 zł min. za kliamtyzację, podest dla zespołu, chłodnię na tort, światła  i etcr., zastanawialiśmy się czy policzy nam za powietre i za firanki:)

Gość

06-05-2012, 12:17
#5
nigdy nie byłam na tej sali, ale w czasie oglądania jej właścicielka życzyła sobie po 500 zł min. za kliamtyzację, podest dla zespołu, chłodnię na tort, światła  i etcr., zastanawialiśmy się czy policzy nam za powietre i za firanki:)
Gość napisał(a):nie polecamod kapeli życzyli sobie opłatę za prąd!PORAŻKA

Gość

06-05-2012, 17:00
#6
nie polecamod kapeli życzyli sobie opłatę za prąd!PORAŻKA
Gość napisał(a):Ja także nie polecam, na imprezie właścicielka zabroniła podawania alkocholu mówiąc że towarzystwo jest za bardzo pijane. P O J _ B A N A jednym slowem

Gość

06-05-2012, 23:56
#7
Ja także nie polecam, na imprezie właścicielka zabroniła podawania alkocholu mówiąc że towarzystwo jest za bardzo pijane. P O J _ B A N A jednym slowem
Gość napisał(a):nie polecam,zrobiłam tam pierwszy i ostatni raz impreze,i kazdemu radze trzymac sie z daleka od tej sali,bo po co sobie strzepic nerwy,totalna porażka{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}

Gość

07-05-2012, 12:00
#8
nie polecam,zrobiłam tam pierwszy i ostatni raz impreze,i kazdemu radze trzymac sie z daleka od tej sali,bo po co sobie strzepic nerwy,totalna porażka{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):a moglabys przyblizyc co jest nie tak? na co trzeba zwracac uwage?

Gość

07-05-2012, 13:13
#9
a moglabys przyblizyc co jest nie tak? na co trzeba zwracac uwage?
Gość napisał(a):byłam tam raz na weselu jako gość i mam nadzieję,że nikt z moich znajomych żadnej imprezy tam nie zrobi.Właściciele są bardzo nie mili,zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali,ciągle była klima wyłączona,kamerzysta nie mógł swojego sprzętu rozstawić  tam gdzie chciał,bo właścicielce to przeszkadzało i żądała dodatkowej opłaty,szok.Często chodzę po uroczystościach ,ale z czymś takim spotkałam się pierwszy raz,mam nadzieję że ostatni.

Gość

08-05-2012, 12:36
#10
byłam tam raz na weselu jako gość i mam nadzieję,że nikt z moich znajomych żadnej imprezy tam nie zrobi.Właściciele są bardzo nie mili,zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali,ciągle była klima wyłączona,kamerzysta nie mógł swojego sprzętu rozstawić  tam gdzie chciał,bo właścicielce to przeszkadzało i żądała dodatkowej opłaty,szok.Często chodzę po uroczystościach ,ale z czymś takim spotkałam się pierwszy raz,mam nadzieję że ostatni.
Gość napisał(a):z klimatyzacja to jest prawda,jest na sali ,ale nie włączona,sadze,że to oszczednośc właścicielki,bo przecierz płacisz za całośc,równiez nie polecam,przy weselu ,bo mielismy własnie w wiolecie,były tylko problemy i nieprzyjemne sytuacje,o reszcie nie wspomne ,bo szkoda zachodu,jednym słowem nie polecam!!!!{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}

Gość

09-05-2012, 10:33
#11
z klimatyzacja to jest prawda,jest na sali ,ale nie włączona,sadze,że to oszczednośc właścicielki,bo przecierz płacisz za całośc,równiez nie polecam,przy weselu ,bo mielismy własnie w wiolecie,były tylko problemy i nieprzyjemne sytuacje,o reszcie nie wspomne ,bo szkoda zachodu,jednym słowem nie polecam!!!!{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}{nie}
Gość napisał(a):Bardzo ładna sala, ale właściciele bardzo duzo staraca swoim chamskim zachowaniem, szczegolnie w czasach internetu mogliby uwazac na to co robia, a konkurencja rowniez jest olbrzymia. A o tej sali ani razu nie slyszalam dobrej opinii ;(

Gość

11-05-2012, 12:06
#12
Bardzo ładna sala, ale właściciele bardzo duzo staraca swoim chamskim zachowaniem, szczegolnie w czasach internetu mogliby uwazac na to co robia, a konkurencja rowniez jest olbrzymia. A o tej sali ani razu nie slyszalam dobrej opinii ;(
Gość napisał(a):Poważnie?,{zdziwko} od Kapel żądają zapłaty za używanie gniazdek z prądem?{zdziwko}

Gość

12-05-2012, 12:35
#13
Poważnie?,{zdziwko} od Kapel żądają zapłaty za używanie gniazdek z prądem?{zdziwko}
Gość napisał(a):Do orkiestry mają takie podejście jakby im płacili. Czepiają się byle czego. A to że zajmują za dużo miejsca, gdy scena ma 2-3 m kw, a to że ktoś poprosi o czysty kieliszek....Ogólnie wiocha {smutny}chamstwo okropne i oszustwo.

Gość

12-05-2012, 14:33
#14
Do orkiestry mają takie podejście jakby im płacili. Czepiają się byle czego. A to że zajmują za dużo miejsca, gdy scena ma 2-3 m kw, a to że ktoś poprosi o czysty kieliszek....Ogólnie wiocha {smutny}chamstwo okropne i oszustwo.
Gość napisał(a):Właścicielka nie grzeszy kulturą... obrażanie gości że "wpier.... jak świnie" to standard..:)

Gość

15-05-2012, 15:39
#15
Właścicielka nie grzeszy kulturą... obrażanie gości że "wpier.... jak świnie" to standard..:)
Gość napisał(a):ciekawe rzeczy prawicie :) będzie okazja na konfrontację w najbliższą sobotę :) nie omieszkam podzielić się wrażeniami :)  

Gość

15-05-2012, 22:25
#16
ciekawe rzeczy prawicie :) będzie okazja na konfrontację w najbliższą sobotę :) nie omieszkam podzielić się wrażeniami :)  
Gość napisał(a):Mam nadzieję że po tych komentarzach się zreflektują i będzie dobrze. Chociaż....chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy:)Życzę udanej imprezy>)

Gość

16-05-2012, 06:51
#17
Mam nadzieję że po tych komentarzach się zreflektują i będzie dobrze. Chociaż....chłop ze wsi wyjdzie, ale wieś z chłopa nigdy:)Życzę udanej imprezy>)
Gość napisał(a):moim zdaniem jedzenie maja niczego sobie jest dobre i ladnie podane a co do reszty kwestia gustu dlamnie jest bardzo fajnie

Gość

16-05-2012, 09:42
#18
moim zdaniem jedzenie maja niczego sobie jest dobre i ladnie podane a co do reszty kwestia gustu dlamnie jest bardzo fajnie
Gość napisał(a):Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Miałam tam organizowane wesele w zeszłym roku i żadna taka sytuacja nie miała miejsca. Rozliczenie było pokazane w przejrzysty sposób, razem wszystko obliczaliśmy, żadnych dodatkowych opłat nie było. Jedzenie bardzo dobre i ogólne wrażenie również :)

Gość

17-05-2012, 07:50
#19
Nie mam pojęcia skąd te negatywne opinie. Miałam tam organizowane wesele w zeszłym roku i żadna taka sytuacja nie miała miejsca. Rozliczenie było pokazane w przejrzysty sposób, razem wszystko obliczaliśmy, żadnych dodatkowych opłat nie było. Jedzenie bardzo dobre i ogólne wrażenie również :)
Gość napisał(a):byłem bawiłem sie i wszystko było ok

Gość

17-05-2012, 11:48
#20
byłem bawiłem sie i wszystko było ok

strony: 1 2 3 dalej
Informacje dodatkowe
Aktualnie na forum jest 0 zalogowanych użytkowników.
Lista zalogowanych użytkowników: Brak użytkowników na forum
Prawa dostępu
  • Dodawanie wpisów